Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha ha ha !

12.11.2019. 11:02

»

Kurmis

No plaukta - kritis direktors


No irsas izkritis kurmis ! :)))))))))

Atbildēt

ļoti atgādina jevreiskuju hītrosķ

12.11.2019. 11:00

"valsts" pelna naudu uz pieprasītajām izziņām(vai tik pret uzņēmumu nav kādas sankcijas ?),
kas jādara regulāri, citādi sākas sarežģījumi...

Par konkrēto gadījumu - ir tieši tā !

Ka kaut kur ir kaut kādi apkārtceļi vēl nenozīmē korektu valsts pārvaldi !!!

Atbildēt

Kurmis

11.11.2019. 13:50

No plaukta - kritis direktors ;)

Atbildēt

Jurists

10.11.2019. 19:38

»

tpk

Par ko ir stāsts? Ka kāds nav spējis sekot līdzi tiešām bieži ziņotajām likuma izmaiņām? Jebkurš normāls uzņēmējs seko tādām līdzi vai tā juristi. Es domāju, ka te var teikt paldies juristiem. Turpiniet ar tādiem sadarboties


Uzņēmuma vainas gan te nav. No 2018.gada 1.augusta Uzņēmumu reģistrs vairs nepublisko dokumentus, kas attiecas uz uzņēmumu darbību. Dažas Tieslietu ministrijas amatpersonas izdomājušas, ka Bordāna ieceltā UR vadītāja Paidere tika netaisnīgi sodīta par Valsts policijas izziņas pievienošanu kāda uzņēmuma reģistrācijai lietai. Izziņā bija pedofila un cietušās personas dati. Jebkurš notārs zina, ka Valsts policijas un Uzņēmumu reģistra sarakste ir ierobežotas pieejamības sarakste un šādi dokumenti netiek pievienoti publiski pieejamām uzņēmumu reģistrācijas lietām. Paidere uzskatīja savādāk, dabūja pamatotu sodu no Datu valsts inspekcijas, un zaudēja arī tiesā šo sodu pārsūdzot. Tāpēc Paidere ar Medinas atbalstu (ir tāda Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos), taisa grozījumus UR likumā un tiesību aktos, kā izskatās, lai turpmāk viņas varētu pedofilu krimināllietu materiālus nesodīti pievienot uzņēmumu reģistrācijas lietām. Bet lai sabiedrība par to vairs neuzzinātu, visi UR dokumenti jānoslepeno, vienalga, vai tur ir kāds sakars ar pedofiliem, vai nav. Tāda lūk šo ierēdņu loģika. Protams, cieš uzņēmumi, kas netiek vairs informēti par UR darbībām attiecībā uz tiem. UR jau vairāk nekā gadu nav pieejami ne notāru lēmumi, ne statūti, viss ir noslepenots.

Atbildēt

tpk

10.11.2019. 19:08

Par ko ir stāsts? Ka kāds nav spējis sekot līdzi tiešām bieži ziņotajām likuma izmaiņām? Jebkurš normāls uzņēmējs seko tādām līdzi vai tā juristi. Es domāju, ka te var teikt paldies juristiem. Turpiniet ar tādiem sadarboties.

Atbildēt

Tētētē

10.11.2019. 18:29

»

Andris

Nesaņemta vēstule? "Netradicionāla atkritumu izvadīšana". Tēloja muļķi nepildot likumu - tagad kauc kā mazas kuces


Droši vien esi pūčveidīgs ierēdnis, kurš barojas uz uzņēmēju rēķina. Pat nejēdz, par ko ir runa. Ka tik uzlikt lielākus nodokļus un apgrūtinājumus uzņēmējiem. Un dēļ tādiem andriem un tādas aprobežotas domāšanas, nav jābrīnās, ka no valsts aizbrauc tās aktīvākie loģiski domājošie cilvēki.

Atbildēt

Andris

10.11.2019. 17:25

Nesaņemta vēstule? "Netradicionāla atkritumu izvadīšana". Tēloja muļķi nepildot likumu - tagad kauc kā mazas kuces.

Atbildēt

.

10.11.2019. 17:08

Liec muļķim lūgties... Mūsu muļķiem lika cīnīties ar atmazgāšanu, visiem spēkiem šobrīd apdauza galvas.

Atbildēt

Ekonomikas iznīcināšana

10.11.2019. 16:40

finansu instrumentiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: