Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ne tikai Vienotības un Latvijas Attīstībai oficiāli saņemtās biedra naudas un to maksātāji vien rada nopietnas aizdomas, - arī partijai Saskaņa joprojām netrūkst biedru, kuri no „tumbočkas” pēkšņi izvelk tūkstošos mērāmas summas.

Kā rāda Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datu bāze, pagājušā gada 26. aprīlī Saskaņai 2000 eiro biedra naudu iemaksājis kāds 1986. gada 28. maijā dzimis Igors Surigins.

Interesanti ir ne tikai tas, ka ne pirms tam, ne pēc tam I. Surigins partijas kasē biedra naudās vai ziedojumos nav iemaksājis ne centa, bet arī tas, ka visa 2019. gada laikā Saskaņa saņēmusi tikai nepilnus četrdesmit biedra naudas maksājumus.

Taču vēl intriģējošāk ir tas, ka labākajās Vienotības Arta Kampara tradīcijās arī I. Surigins pietiekami iespaidīgo summu ir vienkārši izvilcis „no tumbočkas”, jo viņam nav ne ienesīgu amatu valsts vai pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, ne arī vērā ņemamas uzņēmējdarbības.

Lursoft datu bāzes gan rāda, ka I. Surigins ir vienīgais īpašnieks un arī valdes loceklis kādā Anniņmuižas bulvāra daudzdzīvokļu nama dzīvoklī reģistrētā SIA Baltic Inter. Taču šīs SIA oficiālie darbības rezultāti vēl tikai pastiprina šaubas par 2000 eiro biedru naudas izcelsmi.

Šī SIA, kā rāda Lursoft dati, 2018. gadā darbojusies ar nulles apgrozījumu un cietusi 66 eiro zaudējumus, neveicot nekādus maksājumus budžetā. Savukārt gada pārskatu par 2019. gadu Saskaņas ziedotāja SIA vispār nav iesniegusi un pašlaik atrodas valsts budžeta nodokļu parādnieku sarakstā.

Novērtē šo rakstu:

80
5