Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

04.07.2021. 21:51

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Серьезно, большинство не слышало? Большинство не знает, что происходит в гос конкурсах? Как раз вот это большинство и послал кнаб и закрытием дела и этим ответом.

Atbildēt

Tas onka no KNAB

28.06.2021. 15:22

Tacu ir ORKA pec izskata.

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 15:05

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Patīk vai nepatīk-nav arguments, kad valsts iestāde sniedz atbildi uz informācijas pieprasījumu vai izskata iesniegumu. KNAB ir jāsniedz informācija saskaņā ar likumu. Un Lato nedrīkst tikt diskriminēts, tāpēc, ka ir kritizējis KNAB darbību. Vai precīzāk-bezdarbību.
Sabiedrība nezina par Būvnieku karteli? Tiešām? Sabiedrībai ir vienalga?
Un kāpēc tad par nodokļu maksātājiem būtu jāfinansē KNAB? Lai jumtotu Būvniekus? Un visus pārējos korumpantus?...Labāk, to naudu onkoloģiskajiem slimniekiem atdot, kuri bez modernām zālēm mirst.
Arī tur, protams, nozags 3/4, bet vismaz kaut ko slimnieki dabūs.
Magoni attaisnoja, Martinsons sēž hokeja čempī VIP ložā kopā Ar ārlietu ministru, KNAB paskaidro, ka būvnieku kartelis ir valsts noslēpums...
Nē, nenolika Lapsu. Nolika to pilsoņu daļu, kuri tomēr neuzskata, ka korupcija ir ok.

Atbildēt

Ješka

28.06.2021. 13:26

»

jautājums

Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta...


Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos un ne tikai, šādiem personāžiem atbilde vienmēr būs negatīva. Protams, ja jau iepriekš nav skaidrs ka atbilde būs negatīva un tas ir jau iepriekš ieplānota apdiršanas ķēdītes sastāvdaļa.
Par nolikšanu pie vietas. Nolika tieši Lapsu. Konkrēti. Sabiedrības lielākā daļa par tādu būvnieka karteļa lietu pat nezina. Kur nu vēl Lapsas jautājumus un viņa pasūtīšanu. Praktiski visiem tas ir pilnīgi vienalga. Tā kā pie vietas ir nolikts Lapsa. Tikai viņš jau nesapratīs.

Atbildēt

skaidri redzams, ka

28.06.2021. 11:57

KNAB ir Korupcijas un Noziedzības Atbalsta Biedrība (KNAB)!

Atbildēt

viss meirīgi

28.06.2021. 11:43

savējie turpina

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 09:47

»

Ješka

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju...


Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta?
Nu paskaidroja KNAB, ka info par Būvnieku karteli ir valsts noslēpums. Tā teikt, это есть великая тайна...
Un ne jau Lato nolika pie vietas, bet gan sabiedrību.
Nu skumji, ko lai citu tur saka.

Atbildēt

Dzanuškāns

27.06.2021. 22:28

»

FKK

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā...


Dzanuškāns degradējis tik tālu, ka tieši šobrīd GASO uzdevumā mēģina izkrāpt tiesas ceļā naudu no potenciālā cietušā, apgalvojot tiesai, ka pastāv uz mistisko apgalvojumu pamata balstīts it kā reāls parāds.
Summa ap 4000 eur. Jāsaprot, ka vinnējot tiesu, Pētersone-Godmane visticamāk padalīsies ar Dzanuškānu.

Interesanti kā Gaso grāmatveži iegrāmatos šos iespējamās krāpšanas rezultātā iegūtus naudas līdzekļus, jo naudai pretī nav piegādāta pakalpojuma.
Atbildēt

FKK

27.06.2021. 20:54

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā.

Tajā bija bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks, JKP ietekmīgs darbonis, Saeimas deputāts Juris Jurašs, J. Juraša draugs un bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieka vietnieks Mārtiņš Lode .

«Slaveno 1999. gada izlaidumu» Ģenerālprokuratūrā mūslaikos pārstāv t.s. Lemberga lietas galvenais prokurors, ar Meroni afēru saistītais Juris Juriss, Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Mārcis Viļums un bijušais Jelgavas virsprokurors, šobrīd Ģenerālprokuratūras Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas prokurors Jānis Mināts, Kurzemes apgabaltiesas tiesnesis Krists Līcis, bijusī tiesnese Tatjana Bormane.

Policijas akadēmiju togad beiguši arī šobrīd pazīstami advokāti, piemēram, Monako goda konsuls Latvijā, arī bijušais premjera ārštata padomnieks Māris Grudulis, bijušais VARAM valsts sekretāra vietnieks Lemberga "pastnieks" Artis Stucka, bijušais Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja vietnieks, bijusāis Rīgas mēra Nila Ušakova padomnieks Jānis Dzanuškāns - pazīstams arī kā "Saskaņas" kasieris. Vēl starp kursa biedriem ir bijušais Rīgas pilsētas Centra rajona prokurors, tagad advokāts daudzās smagās lietās, piemēram, tā sauktajā Grinbergu lietā, Armands Šūmanis.

Atbildēt

Tauta

27.06.2021. 20:43

»

Edis

Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj


Vai lieta ir pārsūdzēta? Ja nē, tad kāda slepenība vispār drīkst būt šai lietai pēc tās iztiesāšanas?

Atbildēt

Pietiek izlocīties

27.06.2021. 20:22

»

GTi

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām...


KNAB priekšnieks Straume ir pusbrālis Edvīnam Straumem - Burtnieku novada Domes priekšsēdētājam (Vienotība). Edvīns Straume (padomju milicis, beidzis Minskas milicijas skolu) vadījis Burtnieku novadu divus termiņus pēc kārtas, pārstāvot Vienotību.

Zinot šo faktu, iespējams ir vieglāk saprast Burtnieku Juraša, Vienotības Jaunpupa, KNAB priekšnieka Straumes savstarpējās attiecības un vai simpātijas.

Bet Cīrule ir sešiniece, biroja pele, kura maz ko saprot.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 20:10

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Atbilde jau ir sniegta, tajĀ tikai ir iedots ''kurvītis'' , tā kā daunis esi tu pats. HA HA HA

Atbildēt

daunim

27.06.2021. 19:58

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zemē dauņi rullē...

Atbildēt

GTi

27.06.2021. 19:33

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām Juraša un Jaunupa brigādēm. Piedevām Straume ir sen ar Jurašu saistīts tā dēvētàs Policijas akadēmijas ONG tímekļa saistībā. Bet kopumā ir tá kà ir - gļēvulis un darba imitators.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 19:32

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju, tad žēlojos vai gānos par atteikumu, tad sūdzos par atteikumu, tad ........, jā, tad viss sākās no jauna pa apli.
Pastāvēs kas mainīsies.

Atbildēt

Pēteris

27.06.2021. 19:20

Ješkas plūst straumēm pa Latviju

Atbildēt

Edis

27.06.2021. 19:04

»

nuu

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos


Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj.

Atbildēt

nuu

27.06.2021. 18:49

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: