Menu
Pilnā versija
Foto

Nevajag ņaudēt!

Jānis · 07.11.2023. · Komentāri (49)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no sabiedrības puses. Un, ja kas nedaudz neatbilst, visi konkursi bloķēti, vainīgie sodīti utt.

Bez šāda likuma vispār nav jēgas uz vēlēšanām iet! 220 miljonu konkurss, kurā uzvar SIA ar 3 sarūsējušiem busiņiem, Rail Baltica no 2,5 miljardiem sadārdzina 4x uz 10 miljardiem. Tai pat laikā visā Eiropā īpašumu, būvmateriālu, celtniecības cenas nav sadārdzinājušās vairāk par 50%. Ilgi cietīsim? Tieši katra klusēšanas dēļ neko nevar mainīt. Tāpat kā, ja mēs nepārstāvam miera pusi, būs karš tad, ja par mieru nerunāsim un nebūsim miera pusē.

Tālāk visa tauta sastāda perspektīvākos valsts peļņas gūšanas plānus, kā valsts var nopelnīt vairāk (tauta dalās ar idejām) + kā samazināt valstī izdevumus. Un viss! Šie plāni tiek iebalsoti pildīšanai, ja viņus nepilda, visi tiek atlaisti, kamēr tiek pildīti tautas plāni. Un dzīvotu mēs labāk nekā Šveicē, pareizi apsaimniekojot valsti, nevis atļaujot viņu izsaimniekot.

Es Jūs visus brīdinu, mums ir 100. pants, vārda brīvība, kur šobrīd 50% visu komentāru filtrē, dzēš, citreiz pat 90% komentāru noslēpti utt. Tā ir riktīga vistu fermas politika! Ja saprotat par ko runāju. Viedokli par taisnību var izteikt tikai, ja ir visu pušu viedoklis un pats vari izlemt, kam gribi ticēt, kam ticēt būtu loģiskāk utml., nevis TV spaiņa zombēšana ar viedokļiem tikai no vienas puses un visi pārējie viedokļi tiek uzdoti par "ienaidnieka" viedokļiem utt.

Nekas nevar pretendēt uz patiesību, ja tas pasniegts tikai no vienas puses, nedodot vārdu vai nepieaicinot visas puses izskaidrot konflikta iemeslus! Lai panāktu valstī labklājību, veselību, sakārtotu sistēmu, ir nepieciešams ļoti maz - nepalikt vienaldzīgiem, būt par saprotamām, pareizām lietām, izteikt savu viedokli vai būt pret visādu sviestu. Vienaldzība ir tā, kas mūs grauj, mūsu valsti.

Īdēšana, ņaudēšana = bet neko nevar izmainīt = ja nedara neko = tad tiešām neko nevar izdarīt. Ja tauta/katrs pieprasīs mieru utt., nevis karu, tad miers būs! Miers bez jūsu vārda nebūs! Vēl - bet mēs taču vienreiz jau darījām, un visi zinām rezultātu - nesanāca! Ja kuģis grimst, jādara 10 000x, lai kuģis nenogrimst!

Cik var ņaudēt! Kas Jūs sataisījis par ņaudēšanas meistariem! Ieslēdziet jebkuru video - latvieši nevis meklē problēmām risinājumu/s, bet vienīgi sāk ņaudēt par to, ka nekad nekas nav maināms.

Novērtē šo rakstu:

85
6