Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nost Juhņēviču un Pavļutu!

02.11.2021. 23:17

Lūdzu likvidējiet Liekēdi Nr.1 Evu Juhņēviču ar visu šaiku. To milzīgo summu izmaksājiet ārstiem un māsām. Kas vēl ir vajadzīgs, lai sadzirdētu tautas balsi? Savāca 20 000 parakstus pret šo Dziesmu svētku darboni. Nepietiek? Nost Pavļutu un Juhņēviču. Lai pievēršas kultūrai, varbūt tur tiem neveiksminiekiem ir vieta.

Atbildēt

ha-ha

31.10.2021. 10:41

Vieni aicina- krievs-čemodäns ,stacija,Krievija,bet notiek tikai- latvietis-čemodans,lidosta,Berlïne,Londona.Tas,ka tas notiek pie tipiskas kolaborantu varas monopola,tiek laists starp ausim un pat noliegta kolaborantu esïba un varbütïba pie 30gadïgās šo it kā neesošo kolaborantu varas nepärtrauktïbas ar visu no täm izrietošam sekäm un kolaborantu slavas zäli Nacionälajä bibliotekä.

Atbildēt

juris

31.10.2021. 02:12

Atkal tas bijušais komunists un padomju fašistiskā režīma pakalpiņš smird! Valdošā kliķe šim nepatīk...

Atbildēt

savakcinē nu savus kirsu kīseļus

30.10.2021. 20:07

vai tad žēl nav, ka mirst? par cik kalvītis propogandē sputņiku? daudz iedeva?

Atbildēt

voila

30.10.2021. 18:45

»

qwe

Varbūt šis vīruss ir cilvēces glābējs. :-D Varbūt šis vīruss ir izrādījies dzīvotspējīgāks, nekā globālistu scenāriji paredzēja. Notikuma 201 simulācijā priekšnosacījums bija PATIEŠĀM efektīva vakcīna. Nenoslēpjamie t.s. "blakus efekti" te arī nenāk par labu. Tāpēc "atstrādātās" stratēģijas, ko redzam...


valdību ideoloģiskais bankrots vēl būtu štrunts. Kā izteicies zviedru ārsts, pandēmijas menedžētājs Zviedrijā, proti, ka mušas nevar gaisā nosist ar āmuru. Situācijā ir iesaistīta pilnīgi visa sabiedrība un sekas varētu būt pat paradigmu maiņa, esošo pamatvērtību pārvērtēšana un pastāvošā dzīves stila krasas pārmaiņas....šķiet, ka esam gobālu pārvērtību liecinieki

Atbildēt

qwe

30.10.2021. 13:47

Varbūt šis vīruss ir cilvēces glābējs. :-D Varbūt šis vīruss ir izrādījies dzīvotspējīgāks, nekā globālistu scenāriji paredzēja. Notikuma 201 simulācijā priekšnosacījums bija PATIEŠĀM efektīva vakcīna. Nenoslēpjamie t.s. "blakus efekti" te arī nenāk par labu. Tāpēc "atstrādātās" stratēģijas, ko redzam, reālajā kontekstā arī ir tik debīlas, bet tās mainīt tiek uzsaktīts par politisku/reliģisku/ideoloģisku sakāvi. Iespējams, lokālās valdības, kā globālistu aģenti, ir iesastījušās neuzvaramā cīņā ar šo vīrusu, jo tas "cīnās" par SAVU izdzīvošanu. Iespējams, lai cik miljonu tonnu sašpricētas gaļas tiks sviestas šajā cīņā, ar šo stratēģiju cīņa jau sākumā ir lemta sakāvei. Iespējams, tam sekos arī totāls lokālo valdību ideoloģiskais bankrots. No vienas puses augs līķu kalni, no otras - apziņa, ka karalis ir kails. Cik ilgi? Tāds, lūk, apokaliptisks sapnis man bija...

Atbildēt

Human Health

30.10.2021. 13:00

20% endometrija vēža pieaugums vakcinētajiem gada laikā ASV no ievērojama ārsta un medicīnas statistikas eksperta. Ir tiešām vērts mainīt dzīvību pret iespēju strādāt? https://collapse.news/2021-10-29-the-vaccine-cancer-atrocity-like-clockwork-most-vaccinated-americans-will-lose-immune-function-by-christmas-and-start-growing-accelerated-cancer-tumors-that-will-kill-them-over-the-next-ten-years.html

Atbildēt

Urbi,

30.10.2021. 12:37

tu turies pie siles un nekas vairāk! Tev cilvēku nopotēšana ir topā, līdz ar to esi pret tautu.

Atbildēt

korekts vērtējums

30.10.2021. 11:41

Valdošais kartelis ir zema intelekta cilvēķeļu bars, taču visas savas spējas mobilizējuši uz naudas pumpēšanu savos kontos!

Atbildēt

jane

30.10.2021. 11:31

I get paid over $190 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I’d be able to do it but my best friend earns over 15k a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless.
HERE ➤➤.WWW.jump80.com

Atbildēt

Saskanja

30.10.2021. 10:24

Bija nobazhiijusies arii par "valdiibas" stabilitaati...

Atbildēt

fakts

30.10.2021. 08:55

»

Fēlis

Te nu Urbis parāda, kā pusē viņš ir. Sile svarīgāka par tautu. Visi naski spricēties, lai saskaņa varētu turpināt parazitēt. Saskaņas elektorātam ir vēl kādas ilūzijas


Tas ir vienīgais, ko viņš pateicis pareizi, un tad vēl jautājums, vai tas domāts viņa elektorātam, kurš šeit neganās, izņemot troļļus.

Atbildēt

Fēlis

30.10.2021. 07:45

»

diemžēl

Uz Urbanoviču un Saskaņu arī diemžēl paļauties lieki. Piemēram, Jūlijas Stepaņenko juristu grupas gatavoto pieteikumu Satversmes tiesai saskaņieši neparaksta - nešūpos laivu. Skaidrs ar jums! Nešupojiet ar


Te nu Urbis parāda, kā pusē viņš ir. Sile svarīgāka par tautu. Visi naski spricēties, lai saskaņa varētu turpināt parazitēt. Saskaņas elektorātam ir vēl kādas ilūzijas?

Atbildēt

Secinājums

30.10.2021. 06:45

»

Pandēmijas nav

Kur ir tie baisie skaitļi, Urbanovič...


Urbanovičs ir tās pašas kliķes,sistēmas,kolonijas pārvaldnieku sastāvdaļa.Tas tāpat piezīdies nodokļu maksātāju naudai tikai tēlo citu lomu ko tam ierādījušas lielākas žurkas.

Atbildēt

Cyril

30.10.2021. 00:28

Civilizācijas norieta, bojāejas laikā niecīgs ir sociālais instinkts aizstāvēt patiesību, godīgumu, gudrību, kompetenci, garīgumu. Pandēmijas/parapandēmijas mēnešos nav konstatējams sociālais instinkts aizstāvēties pret obligātās vakcinācijas diktatūru, cilvēku čipizāciju, veselo cilvēku diskrimināciju. Sabiedrība ir amorfa bez kolektīvās pašaizsardzības spēka. Sabiedrībā valda depresija un cilvēku noslēgtība sevī. Nav spilgtu personību sociāli kumulatīvai darbībai ar kumulatīvu efektu. Valda neuzticība viens otram, pašcieņas trūkums, morālais traumatisms. Civilizācijas norieta, bojāejas laikā saglabājas radikālu izmaiņu faktori. Radikālas izmaiņas notiek turbulentos (virpuļveidīgos) apstākļos un tās radītās bifurkācijas (sazarošanās vairākās daļās) rezultātā. Bifurkācija ir jāizmanto sociālajai transformācijai, lai sabiedrību pagrieztu uz jauna pozitīva ceļa. Ja tas nenotiek, tad nekas nemainās (saglabājas iracionāla, deģeneratīva patoloģija) vai visu pārņem savā varā destruktīvie, reakcionārie, antinacionālie, dehumanizācijas spēki. Ja sabiedrībā ir nepieciešams izmainīt kundzības un pakļautības sadalījumu, tad tam vispiemērotākais faktors ir bifurkācijas laiks. Tāds laiks bija “perestroikas/atmodas” laiks, ko meistarīgi izmantoja PSKP/VDK nomenklatūras morālie kastrāti. Politiskās mutācijas lēni uzkrājas. Nepieciešama liela politiskā pacietība, ja ir griba kaut ko radikāli izmainīt. Nākas samierināties ar parlamenta smieklīgo arhaiskumu, tautas politiskās pārstāvniecības degradāciju, iespēju tautas viedokļa pārstāvniecību internetā realizēt idiotiem un deģenerātiem. Politiskās industrijas nākotne ir bez pasionaritātes. Dominē Edipa komplekss – likvidēt līdzcilvēkus politikā, valsts pārvaldē, tautas pārstāvniecībā. Pandēmijas/parapandēmijas laikā medicīnas zinātniskās kompetences un profesionālā korektuma vietā uzplauka amokāls moderni elegants tirānisms.


Atbildēt

Jànis Urbis

30.10.2021. 00:06

Nourbies un ieurbis sev kàjà.
Francija sanems no ASv 50 000 dozas MOLNUPIRAVIR péc 1.decembra COVID àrstésanai,bet urbis küko savu
mulka dziesmu,tàda pasu dziesmu kà SBITIJE LJOTCIKI
NO Minsteres

Atbildēt

Tu baiss ienaidnieks?

29.10.2021. 22:33

»

Pandēmijas nav

Kur ir tie baisie skaitļi, Urbanovič...


Tiek vainots nevis ministrs, bet nevakcinētie, kuri neizplata slimību, jo viņi iedzīti strupceļā: nedrīkst strādāt, nedrīkt braukt tramvajos, nedrīkst apmeklēt sabiedriskas vietas, veikalus, nedrīkst braukt uz citām va;stīm, nedrīkst sēsties kaimiņa mašinā utt, bet "zaļie sertifikāti brauc un mauc kur grib - tad kas izplata vīrusu, pandēmiju?
Arī šodien TV 24 kalvītis teica, ka pirmā perioda vakcinērtie jau zaudējuši imunitātes druskas, skaitā kā nevakcinētie, bet viņiem "zaļais ceļš" ar kontaktēšanos visur. Tad ko tur runāt - jāpatiec visa valdība ar saviem murgiemne tika Paututs.

Vakcīna pirms 3 un/vai vaiāk mēnešiem zaudējusi savu aktivitāti - vakcinēties skaitās nevakcinēti, KO, to nesaprot speciālisti. tikai Ivars Kalvītis saprot? Visa vakcinācija ir kaķim zem astes !

Atbildēt

Pandēmijas nav

29.10.2021. 21:10

Kur ir tie baisie skaitļi, Urbanovič?
Latvija, 2011, gads.
Latvijā vidējā saslimstība ar gripu janvāra ceturtajā nedēļā pārsniegusi epidēmijas līmeni, liecina Latvijas Infektoloģijas centra apkopota informācija.

Vidējais saslimstības līmenis ir 343 gripas pacienti uz 100 000 iedzīvotāju. Attiecinot šo rādītāju uz visiem Latvijas iedzīvotājiem kopumā, var secināt, ka pie ārsta vērsušies vairāk kā 7 700 pacientu ar aizdomām par gripu. Salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu saslimstība ar gripu pieaugusi vairāk nekā divas reizes.

Parasti gripas epidēmijā saslimušo skaits ir no 400 līdz 500 uz 100 000 iedzīvotāju, tāpēc šobrīd gripas intensitāte ir vērtējama zemāka nekā vidējā, skaidroja LIC Epidemioloģiskās drošības un sabiedrības veselības departamenta vadītājs Jurijs Perevoščikovs. Tomēr reālais saslimušo skaits ar gripu varētu būt vēl lielāks, jo ne visiem pacientiem tiek veikti laboratoriski izmeklējumi, turklāt tie, kam gripa norit ļoti viegli, ne vienmēr vēršas pie ārsta.

Atbildēt

Viet'jais

29.10.2021. 21:07

Urbanoviča kungs pareizi runā!
Nu nevar būt lauku traktorists par kuģa kapteini, un vadīt laineri gan esot jūrā, gan piekrastes apstākļos! Nu, nevar un viss!
Bet izrādās "pianists" Veselības ministriju var vadīt, un tas nekas, ka medicīna tam ir tumša bilde, prot tikai naudu savā kabatā skaitīt! Un, izrādās, vēl saņem visādu kankariņu atbalstu. Vajag taču ko tādu izdomāt - tas iespējams tikai un vienīgi latviskas demokrātijas apstākļos. Tad uz kādu stāvokļa uzlabošanos te var cerēt vispār?

Atbildēt

Es

29.10.2021. 20:23

Kas ir pavļuts?
Nasks OIK atļauju izsniedzējs, vienotības kompartijas mēbele un tagad arī dvēseļu pianists.
Kliķe bez cīņas no varas neatteiksies. Šodien presē raksta, ka CVK neesot naudas, lai sarīkotu vēlēšanas, pietrūkstot 2 miljonu. Saprotat?

Atbildēt

diemžēl

29.10.2021. 20:01

Uz Urbanoviču un Saskaņu arī diemžēl paļauties lieki. Piemēram, Jūlijas Stepaņenko juristu grupas gatavoto pieteikumu Satversmes tiesai saskaņieši neparaksta - nešūpos laivu. Skaidrs ar jums! Nešupojiet ar ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: