Menu
Pilnā versija
Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vjačeslavs Dombrovskis · 16.09.2020. · Komentāri (22)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.

Ne man, ne Ļubovai no partijas puses netika izvirzītas jebkādas apsūdzības. No Saskaņas preses relīzes esam uzzinājuši, ka, izrādās, gan es, gan Ļubova “sistemātiski pārkāpj partijas lēmumus un izrāda necieņu pret kolēģiem”. Esmu patiesi un dziļi izbrīnīts par šīm apsūdzībām.

Kādus lēmumus es esmu pārkāpis? Kad? Kuriem kolēģiem un un kad tika izrādīta necieņa? Nevienā valdes vai frakcijas sēdē man netika izvirzīti jautājumi par kādu lēmumu neizpildi vai necieņas izrādīšanu kolēģiem. Es uzskatu, ka šīs apsūdzības ir absolūti nepamatotas.

Ne mani, ne Ļubovu Švecovu neuzaicināja uz partijas valdes sēdi. Mūs neuzaicināja arī uz Rīgas nodaļas valdes sēdi, kur tika pieņemts lēmums izslēgt mūs no partijas. Mūs pat neinformēja par to, ka sēdes ar šādu darba kārtību vispār tika plānotas. Ne rakstiski, ne mutiski. Skaidrs, ka esmu ļoti pārsteigts par tādu rīcību no kolēģiem, ar kuriem kopā nostrādājis vairāk nekā divus gadus. Bet tas ir viņu sirdsapziņas jautājums.

Partijas izplatītajā paziņojumā tiek melīgi apgalvots, ka es un Ļubova Švecova it kā “publiski pauž vēlmi nākotni saistīt ar citiem politiskajiem spēkiem”. Gan es, gan Ļubova Švecova vairākkārt esam paziņojuši, ka negrasāmies izstāties no partijas, negrasāmies pievienoties citiem politiskajiem spēkiem. Mēs turpināsim pārstāvēt mūsu vēlētāju intereses atbilstoši savām vērtībām un ideāliem.

Acīmredzams, ka patiesie izslēgšanas iemesli pavisam nav tie, par kuriem oficiāli runā partijas pārstāvji.

Vēlos arī pateikties visiem saviem (tagad jau bijušajiem) partijas “Saskaņa” kolēģiem par kopīgu darbu pēdējo divu gadu laikā.

Novērtē šo rakstu:

42
8