Menu
Pilnā versija
Foto

Nils rekomendē svecītes

Viedais Manels · 10.04.2022. · Komentāri (46)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa, taču arī pilsētniekiem kāds labums un prieciņš atlēca. Var teikt, ka iepriekšējā brandža bagātinājās no pienesuma galvaspilsētai.

Pie bāleliņu varas Rīga ir pamatīga nolaista, toties politiski pareizi iekrāsota un sivēnus pie siles nomainījusi. Jaunpienākušie izskatās stipri negausīgāki. Manuprāt, piemēram, “zelta” stabiņu afēru, kas joprojām turpinās, var iekļaut Dievzemes blēdību almanahā.

Visas mahinācijas notiek nekaunīgi un prasti. Rātes beņķu deldētāji ar īpašām prāta spējām neizceļas. Tautā runā, ka galvaspilsētas činavnieku stulbums esot mērāms ķiršos. Jaunie domnieki ir ne vien glupāki, bet arī rupjāki. Ja Ušakovs izblamējās, lamājoties pie nejauši ieslēgta mikrofona, tad pašreizējais mērs to apzināti dara publiskajā telpā.

Tomēr “knābim” par Ušakovu šo to izdevās uzrakt. Tāpēc pašpasludinātajam krievu aizstāvim vajadzēja glābt savu pakaļu. Tā sacīt – čemodāns, stacija, Brisele. Kļuvis par eirodeputātu, krievvalodīgo mīlulis bez sirdsapziņas pārmetumiem “uzmeta” savu elektorātu. Toties Nils iebīdīja savu dibenu ietekmīgajā Eiroparlamenta LGBTI grupā. Tagad viņam savējās ir seksuālās minoritātes.

Savulaik pats uzkarsējis ālēšanos Uzvaras dienā, tagad Ušakovs atbilstoši modei paziņo: “9. maijā nekāda svinēšana nevar notikt, bet Otrajā pasaules karā kritušie jāpiemin kapos un ar svecītēm logos.” Hm, varbūt grib pacelt peļņu stikliniekiem.

Godīgi atzīšos, ka man šis saiets nekad nav imponējis. It īpaši dīvaini bija redzēt pūļus ar trikoloriem, t. i., praktiski sakautās puses karogiem. Tomēr aizliegums kādām grupām svinēt savus svētkus man atgādina Padomiju. Ačgārnā veidā atgriežas dažu datumu slepus atzīmēšanas laikmets.

Kādreiz arī Ziemassvētki bija tabu. Šajā kontekstā piedāvāju atcerēties nerātno Ziemassvētku pantiņu par salavecīti un svecīti. Domāju, ka gan uzvaras svētku pretinieki, gan tie, kam kādreizējais elks iespļāvis dvēselē, var novēlēt bijušajam Rīgas domes priekšsēdētājam, kas ērti iekortelējies “gejropā”, tikai vienu: iespraust svecīti pēcpusē!

Avots: https://nra.lv/latvija/376462-usakovs-9-maija-nekada-svinesana-nevar-notikt.htm

Novērtē šo rakstu:

62
30