Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biruta

04.01.2018. 13:46

Pirms gada nācās sakarties ar četru dažādu NMPD brigāžu darbu un biju patīkami pārsteigta.Zināšanas, attieksme,ātrums- viss atstāja ļoti labu iespaidu.
Vēl pēc tam pabrīnījos- vai tad tādi ļaudis ar vēl Latvijā ir?
Un tad atcerējos to direktrisi ar ļoti latvisku uzvārdu
NMPD, kura sev un Ploriņam bij iedalījusi algu tūkstošos...
Nekā personīga! Mana pieredze.

Atbildēt

RAibsis suns

04.01.2018. 09:02

'Beigās noskaidrojām - braukuši teju vai 80 kilometrus līdz mums'
kā iespejams izsaucējam/pacientam to noskaidrot- no kurienes NMP brigāde izbraukusi? vai tiešām 80 km brauc ?izklausās pēc nasha russia-epizodes kur dzamsuts saēdā s tualaetes papīru ar meloņu smaržu- ātrie izsaukti būs pēc 2 mēn-jo no DUSHAMBE brauks,uz MASKAVU ,,,,

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 21:38

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

Hohma

28.12.2017. 17:04

"Dieva laime, ka otrajā reizē atbrauca nevis meitenes, kas bija pa dienu," - par ko raksta autore izsakās?? Eskortservisu?
NMPD strādā medicīnisko izglītību ieguvušie, nevis deju meiteņu/zēnu (jauktais) kolektīvs!

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

28.12.2017. 16:19

Ja valsts pašos pamatos ir sapuvusi, tad viss pāŕējais ir tikai likumsakarīgas sekas.
Karātavās būtu jāšūpojas milzum daudz "biedrīšiem". Par priekšlaicīgi mirušajiem, par tiem kas izmisumā sev galu darījuši, par nedzimušajiem un izpostītajām ļaužu dzīvēm. Par valsts novešanu parādos, par izdabāšanu noziedzīgiem grupējumiem, par korupciju un meliem.

Atbildēt

Mjau

28.12.2017. 13:34

Gada nogales aizsegā dienestam ir rasts vadonis.
R.I.P NMPD.... Kolēgas sāciet meklēt jau citu darbu.

Atbildēt

Elementāri

28.12.2017. 10:45

»

Vo

Ja tu negribi maksāt nodokļus, tad tā arī pasaki, bet nevajag apvainot visus pārējos nodokļu nemaksāšanā. Ja parēķina VISUS nodokļus,(ieskaitot PVN, darba devēja nomaksāto u.c.)tad mums nodokļos aiziet ap 70% no tā, ko vajadzētu saņemt "uz rokas". Vai tas ir normāli...


Pirmkārt ne visus - pārējos. Otrkārt, paskaidro lūdzu kāpēc Igaunijai, kas ir mazāka valsts gan platības, gan iedzīvotāju ziņā, šī gada budžets ir par 1.3 miljrd. lielāks.

Patika 70% no tā, ko vajadzētu saņemt uz rokas. Tas arī visu izsaka. Īpašais (savtīgais) finanšu domāšanas veids. Parēķini cik tad samaksā nevis %, bet naudā un salīdzini ar to ko gribi no valsts saņemt.

Atbildēt

Mjau

28.12.2017. 01:23

Man jau patīk, kad laji spriedelē par lietām, no kurām neko īsti nejēdz.
Sirdi pieslēdza monitoram - super, un Jūs pat saskatījāt sirdsdarbību - super!, bet varbūt nevajadzēja bāzties virsū brigādei ar saviem komentiem un secinājumiem?
BET, kur bijāt agrāk, mēnesi, divus mēnešu iepriekš? Kad sākās šīs problēmas, kas manifestējās tik kritiskā formā? Gādājāt, lai radinieks saņem ārsta palīdzību, nepieciešamos medikamentus un aprūpi? Laikam jau nē.
Un ātrajai palīdzībai nav visi hroniķi jāvelk uz slimnīcu, bet to jau mūsu patērētājsabiedrībai nesaprast.

Atbildēt

me

27.12.2017. 23:47

Ātrajā palīdzībā jāmaksā tādas algas, lai 1. būtu konkurss uz mediķu vietām; 2.lai būtu bailes šo vietu pazaudēt. Uzkrauj jauna, tikko skolu beigušam mediķim 20 izsaukumus diennaktī, katru 2. diennakti pēc kārtas, samaksā viņam 500 eiro un brīnās, ka viņam jau pēc pusgada viss ir līdz kaklam. Tāpēc jau jūs gaidījāt tik ilgi, ka brigādes bija noslogotas pie jums līdzīgiem. Ko jūs personiski, medicīnai tuvu stāvošā, esiet darījusi, lai jautājumu atrisinātu? Izbaudiet augļus!

Atbildēt

Vo

27.12.2017. 23:43

»

Elementāri

Nodokļus maksāt negribam. Likumsakarīgs rezultāts. Igauņiem budžets par kādu miljardu lielāks...


Ja tu negribi maksāt nodokļus, tad tā arī pasaki, bet nevajag apvainot visus pārējos nodokļu nemaksāšanā. Ja parēķina VISUS nodokļus,(ieskaitot PVN, darba devēja nomaksāto u.c.)tad mums nodokļos aiziet ap 70% no tā, ko vajadzētu saņemt "uz rokas". Vai tas ir normāli?!
Labāk paskaties kā tā nodokļu nauda tiek izsaimniekota!

Atbildēt

R.Fūrmanis

27.12.2017. 22:39

»

zose

Patiesībā kāpēc šādam slimniekam netika veikta adekvāta hronisko slimību ārstēšana


Un šī ir problēmu sakne 90% gadījumu. Ar NMPD lāpa cilvēku nevēlēšanos, vai nespēju savlaicīgi meklēt palīdzību ambulatori visām savām hroniskajām kaitēm.

Atbildēt

Elementāri

27.12.2017. 22:00

Nodokļus maksāt negribam. Likumsakarīgs rezultāts. Igauņiem budžets par kādu miljardu lielāks.
Tā kā nodokļu nemaksātāji pārstāv lielu daļu no elektorāta, arī politiķi laikam strādā uz šiem.
Vari nemaksāt nodokļus, samaksā veselības apdrošināšanu mēnesī 4 eiro ar kapeikām un baudi veselības aprūpi tāpat kā tie, kas maksā nodokļus. Par to sanāk tikai apsmērēt sāpošo vietu ar zeļonku vai jodu, bet apkalpošanu grib kā rietumos.
Un tad sākas vaimanas. Par ko samaksājam tas arī ir.

Atbildēt

Ābeļzieds

27.12.2017. 20:41

Nu skaidrs kā diena - otrajā reizē, ja pacients bija bezsamaņā, tika sūtīta specializēta brigāde. Iespējams intensīvas terapijas. Pašsaprotami, ka viņi visu izdarīs miera vējos. Un šādi mediķi ir pašpietiekami, lai nenomelnotu kolēģus. Pat tad, ja paši saskata nepilnības (nevis kludas).

Atbildēt

. . .

27.12.2017. 20:27

Prieks redzēt, ka cilvēki nav aizmirsuši kā ir teikt labus vārdus. Savādāk vienas negācijas- skaties kur gribi, lasi ko gribi.
Kā tikai kādam ieknābāt.

Atbildēt

Zuzis

27.12.2017. 20:25

Tur nav ko salīdzināt. Pareizi 2.brigāde teikusi- situācijas ir dažādas. Kad bija 1.brigāde, tad situācija nebija tāda kā vēlāk. Mediķi nav Dievi un nevar paredzēt nākotni. Protams, ka 2. ir malači. Bet tas ir viņu darbs. Ja būtu savādāk, nedrīkstētu darīt šo darbu.

Atbildēt

Armands

27.12.2017. 20:20

Arī man nācās saskarties ar NMPD relatīvi nesen. Saucu uz mājām Teikā. Atbrauca ļoti ātri. Neviena slikta vārda - izglāba tēvu. Par to būšu mūžam pateicīgs. Arī divas jaunas meitenes un šoferis. Visaugstākā līmeņa kvalitāte.

Atbildēt

zose

27.12.2017. 20:20

Patiesībā kāpēc šādam slimniekam netika veikta adekvāta hronisko slimību ārstēšana?

Atbildēt

Vecītis

27.12.2017. 20:17

Patiesībā dziļa problēma tiek parādīta. Ja brigādi jāgaida ilgi, tas var būt izšķiroši kādam. Un ne jau mediķi vainīgi. Nekāda brigāžu plānojuma....

Atbildēt

švamme

27.12.2017. 19:57

»

Vienkārši

Vienkārši - ir dažādu līmeņu un specializācijas brigādes. Cik precīzi spēsiet raksturot slimnieka problēmu, tik atbilstoša līmeņa brigādi saņemsiet. Reanimatologu visās brigādēs nav nekur pasaulē


Precīzi !! Bet tā prastā neinformētība, banāla nezināšana un no padomijas mantotā "viņiem ir pienākums" un mums ir tiesības -- rullē lielākajā daļā sabiedrības. Bet inteliģences nepietiek pat izskaidrot saprotami, kāda problēma, kādi simptomi un min. anamnēze... tā vietā, uzskats: jo satrauktāk skanēs balss, jo viņi ātrāk atbrauks. Kad problēma vēl nebija sākusies, "radiniece" nez kāpēc ir gaidījusi tādu pat reakciju, kā pie izvērstas un attīstītas X . Pēc tādu uzskatu paudēju prāta arī appendicitis jāgriež ārā tad, kad "radiniecei" gribētos, ne tad, kad tas "nobriedis".

Atbildēt

Vienkārši

27.12.2017. 18:07

Vienkārši - ir dažādu līmeņu un specializācijas brigādes. Cik precīzi spēsiet raksturot slimnieka problēmu, tik atbilstoša līmeņa brigādi saņemsiet. Reanimatologu visās brigādēs nav nekur pasaulē.

Atbildēt

Ļaunais sanitārs

27.12.2017. 17:36

Raksta autors NAV neviens no pacienta radiniekiem. "Pietiek lasītāja" vai varbūt "lasītājs" ar vislielāko varbūtību strādā NMPD.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: