Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ray

01.01.2019. 14:19

Labdien!
Laimīgu Jauno Gadu!

Esmu WEB programmētājs savā uzņēmumā.

Varu piedāvāt risinājmu VDK arhīva meklēšanas opcijai ar mājas lapas bezmaksas lifetime uzturēšanu uz servera.
Viss, kas ir nepieciešams no jūsu puses, izvietot jūsu mājas lapā mana fonda bankas kontu ziedojumu savākšanai šim mērķim.
Vienas kartiņas manuāla ievadīšana 2 valodās aizņem 2 minūtes vai 5 centus, studentu šim darbam atradīsim!

Regards –
Raimonds Akmens
Raystar Capital Balts Foundation
T. +371 2 77 24 111
www.raystar.capital

Atbildēt

Šodien interesantas ziņas par veselības aprūpi

30.12.2018. 22:20

Kad VDK dokumenti tiek sākti publicēt, Kalpaka pieminekļa apgānītāja partijas biedre par prioritāti veselības aprūpē nākamgad pasludina psihiatriju! Velk uz to, ka 4.maija čekas režīms vervēs jaunus aģentus - psihiatrus, jo kartotēkā esošie jau atmaskoti. Starp citu, vai kāds nezin, vai ministres māte nav bijusi matemātikas skolotāja padomju laikā? Ja ir, tad tā bija psihiski nelīdzsvarota sadiste, kas 2.klases skolēnu visas klases priekšā aiz ausīm vilka pa zemi, kliegdama - par tādu nieku, ka skolēns bija pats sev dienasgrāmatā ielicis 5, jo 5 arī bija dabūjis, bet nepaspēja sagaidīt rindā uz šīs sadistes parakstu, jo sākās nākošā mācību stunda.

Atbildēt

Šā vai tā

30.12.2018. 19:38

»

CD

Skaldi un valdi. Krievi pret latviešiem . Elementāri. Ja latvieši sadomās nebalsot par , nu jau ar bezapbruņotu aci redzamajiem , nodevējiem , tad kreivi savā našiskumā nobalsos par tādiem pašiem un teiks fašizm neproidjot. Staļina skola...


Valsts noslēpums, iespējams, ir tas, vai CVK Cimdaram ir pielaide valsts noslēpumiem. Ja ir, tad balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Politiskās noziedzības pēctecībā pārāk nemainīga un Latvijas 4. maija varas politika turpat 30 pēdējos gados. Simtomātiski, ka divi Cimdara priekšgājēji nošāvās, viens pat ar diviem šāvieniem.

Kāda jēga apspriest sistēmu, ja politiskie bandīti varu neatdotu bez asins izliešanas.

Atbildēt

CD

30.12.2018. 13:14

»

Neļaut viņiem dzīvot mierīgi!

No vienas puses tas viņus norūda un viņi dentificē savus ienaidniekus, izrēķinās ar tiem utt...


Skaldi un valdi. Krievi pret latviešiem . Elementāri. Ja latvieši sadomās nebalsot par , nu jau ar bezapbruņotu aci redzamajiem , nodevējiem , tad kreivi savā našiskumā nobalsos par tādiem pašiem un teiks fašizm neproidjot. Staļina skola.
Sistēma ir jāmaina . Bet esošie lopi labi zin , ko tas viņiem sola un darīs visu ,lai paliktu pie varas.

Atbildēt

Neļaut viņiem dzīvot mierīgi!

30.12.2018. 11:35

»

pie cīņas

var derēt arī paņēmiens - neļaut viņiem dzīvot mierīgi


No vienas puses tas viņus norūda un viņi dentificē savus ienaidniekus, izrēķinās ar tiem utt.

No otras - sabiedrība tiek iepazīstināta ar patieso informāciju padziļinināti, uzturot un attīstot sabiedrisko domu, ko dara pietiek.com

Treškārt, pietiek.com, atainojot patieso stāvokli bez konceptuālas ideoloģijas, kas veicinātu cenzūru, vairāk paliek savās komercinteresēs, nevis latviešu tautas ... Pēc būtības šis paradokss nav atrisināms, tāpēc labāk, lai vismaz patiesa informācija liek aizdomāties sabiedrībai..

Pēc būtības dzīvojam sarežģītos laikos - tā nosacītā labklājība vienu dienu var izrādīties burbulis, bet citu nodrošinājumu tāpat vairumam nav...

Atbildēt

Piekrītu

30.12.2018. 03:39

»

Vēl viens jautājums Grantiņa nīdējiem

Nu jūs (iespējams, čekisti) pasludināt Grantiņu un Freimantālu par vājprātīgajiem, kā čeka izrīkojās arī 80.gados. Bet tad pastāstiet - kāpēc Latvijā neviens oficiālais medijs neuzdrīkstas sagatavot publikāciju par to, kas īsti notika Latviešu biedrības namā 1993.gadā, tikai viens maz apmeklēts portāls...


ka Freimentāls patiesi stāsta visu par Latviešu biedrības nama pārņemšanu no VDK un policijas, izzogot to utt. Ka arī mūsdienās tiesībsargājošās iestādes piesedz šos noziegumus. Tas ir loģiski, jo 4. maija komunistu- čekistu valsts vara nav atjaunotās 18. novembra valsts vara. Tautu maldināja un maldina.

Freimentāla publiskā gaušanās par šo tēmu izraisa varas viņa paša vajāšanu. Loģiski. Ienaidniekam nav jāsūdzas, ka viņš ir slikts. ES un ES tiesībstruktūrām neinteresē šīs iekšējās valsts lietas.

Vai tad nav redzams, ka Freimentāls ir visai mentāli nesakarīgs? Kā gan viņa paustā L. G. 4. maija varas vajāšana varētu ietekmēt Latvijas politiku un ekonomiku utt? Freimentāls spriež vienpusīgi - atliek atgūt Latviešu biedrības namu un tās dārgumus un Latvijā iestāsies laime pilnībā..

Ar ienaidnieku cīnās, nevis tam sūdzas!

Atbildēt

Tieši tā!

30.12.2018. 03:23

»

gestapo

Nepateicība ir pasaules alga


Pilna pasaule ar idiotiem un stulbeņiem, kuriem nav nekādu vērtību.:(

Atbildēt

Spravka

29.12.2018. 23:37

»

gestapo

Kā mēs varam pārbaudīt , vai Jūs neesiet sadarbojies ar VDK? Ja Jūs, Šķirlic, to nevariet publiski pierādīt , tad Jūs melojat...


Muļķi, izraksti sev spravku pats. Ka neesi idiots. Citi paši zin, vai ir, vai nav sadarbojušies ar VDK.

Izraksti, muļķi, sev vajadzīgo spravku pats! Grantiņam H86 sods jāsaņem.

Atbildēt

Vecis

29.12.2018. 22:42

Paldies, Lato.

Atbildēt

gestapo

29.12.2018. 22:38

»

Grantiņš H86

ir pats lielās bandas sastāvdaļa. Lai izstāsta sabiedrībai, kas un par cik spieda viņu uzstāties LPSR TV ar samierināšanās runu pret komunistu- čekistu varas VDK noziedzniekiem...


Kā mēs varam pārbaudīt , vai Jūs neesiet sadarbojies ar VDK? Ja Jūs, Šķirlic, to nevariet publiski pierādīt , tad Jūs melojat !
Turpretī , ja pārbaudot mēs secināsim ,ka esiet vēl nevainīgs (med. izziņa)arī tādā vērtēšanas rakursā (tādu būs trīs) , tad izsniegsim Jums spravku , kuru ieraugot visi muks ,lai netiktu atriebti.

Atbildēt

Grantiņš H86

29.12.2018. 21:34

»

nelej udeni

Grantins lielo bandu izvelk dienasgaisma


ir pats lielās bandas sastāvdaļa. Lai izstāsta sabiedrībai, kas un par cik spieda viņu uzstāties LPSR TV ar samierināšanās runu pret komunistu- čekistu varas VDK noziedzniekiem.

Pašlaik ar dubultpilsonību viņš dzīvo Vācijā un patērē vācu labumus un gūst Vācijas pilsoņa privilēģijas, nesodīti nozākā un nomelno cilvēkus, kuri to nav pelnījuši. Viņam nav tādu tiesību nozākāt, nomelnot privātpersonas, kas nekad nav sadarbojušās ar VDK. Cita lieta ir viņa naids pret LPSR un LR amatpersonām. Nejauciet šīs divas lietas!

Atbildēt

Azazello

29.12.2018. 20:27

»

rumpumrcelis

Par to jāpraksta visas siena visos ķemertiņos bez izjēmuma


jā ...un ar rumpumrceļiem pēcāk jānotīra ,līdz spīdumam ! he he hāāāāa :D

Atbildēt

Vēl viens jautājums Grantiņa nīdējiem

29.12.2018. 20:12

Nu jūs (iespējams, čekisti) pasludināt Grantiņu un Freimantālu par vājprātīgajiem, kā čeka izrīkojās arī 80.gados. Bet tad pastāstiet - kāpēc Latvijā neviens oficiālais medijs neuzdrīkstas sagatavot publikāciju par to, kas īsti notika Latviešu biedrības namā 1993.gadā, tikai viens maz apmeklēts portāls par to ir rakstījis, un secinājis, ka ap šo lietu ir daudz noslēpumainības?

Atbildēt

Šito jāskatās kopā ar aģentu kartotēkām

29.12.2018. 19:51

Šķiet, vistiešāk, pie kādas ārprātīgas ļaunuma mašīnas piederējuši čekas aģenti, ir parādīts filmā, kuru Krievijā pēc Putina nākšanas pie varas visādi centās izravēt no ekrāniem un kinoteātriem. Tās metodes ar troikas "tiesu" un šaušanu vai spīdzināšanu pagrabos, kā zināms, čeka īstenoja arī Latvijā.
Chekist (1992) - IMDb
https://www.youtube.com/watch?v Lj8fP5wCy9g
https://www.youtube.com/watch?v ulbxXLvpIHI
Kāda skatītāja komentāra citāts: "Я этот фильм видел еще в начале 90-х, и сразу понял - это единственный настоящий фильм ужасов, который я посмотрел за всю жизнь."

Atbildēt

Tiešām tev jokaini argumenti

29.12.2018. 19:42

»

H86

Pārliecība var būt un ir, ja personas pašas skaidri zin, ka nav sadarbojušās ar VDK. Čekas maisu atvēršana papildus pierāda pašam L. Grantiņam, ka nav šo personu VDK dokumentos. Ar to pilnīgi pietiek. Varēja atriebties un vajāt ātrāk, bet nebija tiešu pierādījumu pret pašu L. Grantiņu, ka viņš nomelno...


Tie maisi, kā jau teikts, nav pilnīgi, un tie taču ir tikai aģenti - neliela daļa no čekas. Tu tagad sāc runāt to pašu, par ko jau izteicies tas apgabaltiesas tiesnesis - tas, ka Latvijas tiesa kaut ko var nolemt, nenozīmē, ka persona nav sadarbojusies ar VDK. Un, ja kaut vai daļa no Grantiņa pieminētajiem zvēriem nav nevienos čekas dokumentos, bet pēc 1991.gada ir sadarbojušās ar čekistiem un čekas aģentiem - vai viņu vaina ir kaut mazliet mazāka, nekā ja VDK dokumentos būtu kaut kas par viņiem? Un vai Grantiņam nav taisnība? Viņa portāls sākotnēji varēja likties vājprātīgs tikai tiem, kas nedzīvo Latvijā un nekad nav saskārušies ar Latvijas prokrieviskajām iestādēm.

Atbildēt

H86

29.12.2018. 19:15

»

Tas gan ir interesanti

Kā tu vari tik pašpārliecināti teikt, ka personas, kuras pieminētas Grantiņa lapā, nav citos VDK dokumentos, izņemot aģentu kartotēkas? Ja nu pēc pāris gadiem Krievija atver savus arhīvus, un viņi visi tur atrodas? Ko tad tu teiksi


Pārliecība var būt un ir, ja personas pašas skaidri zin, ka nav sadarbojušās ar VDK. Čekas maisu atvēršana papildus pierāda pašam L. Grantiņam, ka nav šo personu VDK dokumentos. Ar to pilnīgi pietiek. Varēja atriebties un vajāt ātrāk, bet nebija tiešu pierādījumu pret pašu L. Grantiņu, ka viņš nomelno personas sadarbībā ar VDK. Diskusija izbeigta.
Ne velti paša L. Grantiņa labā viņu lūdza vairākas reizes pārtraukt nomelnošanu. Viņš šos lūgumus ignorēja.

Atbildēt

Tas gan ir interesanti

29.12.2018. 19:02

»

Grantiņš LRTT

pēc būtības ar savu runu LPSR TV salauza mugurkaulu latviešu pretošanās garam čekistu- komunistu VDK sistēmai. Tagad viņš pats melīgi vaid, ka iznīcināta Zemessardze, Aizsargu organizācija, Latviešu biedrība Latviešu biedrības namā Rīgā, kur čekisti kā Krumiņš svin jubilejas, apkaunojot Freimentāla ...


Kā tu vari tik pašpārliecināti teikt, ka personas, kuras pieminētas Grantiņa lapā, nav citos VDK dokumentos, izņemot aģentu kartotēkas? Ja nu pēc pāris gadiem Krievija atver savus arhīvus, un viņi visi tur atrodas? Ko tad tu teiksi?

Atbildēt

H86 Grantiņš

29.12.2018. 18:24

»

CD

Tu vari vajāt kādu savās slapjajās pollūcijās. Bet Latvijas nodevējus vajās krimināllikums un maisi tur neko negrozīs . Darbi visi ir un pierādījumi kā uz delnas. Kad sāks tiesāt pasaules līmeņa dūžus ,tad mūsu šariki arī saņems pelnīto . Un tā ir tuva nākotne. Arī pie papuasiem nenoslēpsieties , alkatīgie...


Ari tu savās polūcijās vari vajāt, ko vēlies. Personīgu izrēķināšanos neviens nejauc ar formālām tiesībsargājošām institūcijām. L. Grantiņš nav tā cienīgs, lai viņa sodīšanā iesaistītu Latvijas vai Vācijas tiesu. Turklāt, kā Vācijas pilsoni dubultpilsonībā L. Grantiņu aizsargā Vācijas krimināltiesības. Tieši aiz tām tas nelietis slēpj savu nesodāmību. Bet paša L. Grantiņa izdomātais Esības likums Augstāko Garīgo spēku kontekstā viņu pašu ķers kā bumerangs.

Atbildēt

CD

29.12.2018. 16:01

»

Grantiņš LRTT

pēc būtības ar savu runu LPSR TV salauza mugurkaulu latviešu pretošanās garam čekistu- komunistu VDK sistēmai. Tagad viņš pats melīgi vaid, ka iznīcināta Zemessardze, Aizsargu organizācija, Latviešu biedrība Latviešu biedrības namā Rīgā, kur čekisti kā Krumiņš svin jubilejas, apkaunojot Freimentāla ...


Tu vari vajāt kādu savās slapjajās pollūcijās. Bet Latvijas nodevējus vajās krimināllikums un maisi tur neko negrozīs . Darbi visi ir un pierādījumi kā uz delnas. Kad sāks tiesāt pasaules līmeņa dūžus ,tad mūsu šariki arī saņems pelnīto . Un tā ir tuva nākotne. Arī pie papuasiem nenoslēpsieties , alkatīgie lopi !

Atbildēt

Grantiņš LRTT

29.12.2018. 15:47

»

otvecajem x otdel

Tās jūsu brīvības cīņas visas bija scenārijā paredzētas . Paprasiet Pridīšam ? :D Tev mugurkauls pietiek tikai anonīmi kviekt Lapsas portālā


pēc būtības ar savu runu LPSR TV salauza mugurkaulu latviešu pretošanās garam čekistu- komunistu VDK sistēmai. Tagad viņš pats melīgi vaid, ka iznīcināta Zemessardze, Aizsargu organizācija, Latviešu biedrība Latviešu biedrības namā Rīgā, kur čekisti kā Krumiņš svin jubilejas, apkaunojot Freimentāla Māmuļu.

Grantiņam varētu piedot, ja viņš izstāstītu, kas spieda viņu teikt samierinošu runu VDK interesēs. Ja viņš lūgtu piedošanu, iespējams, tauta piedotu.

Otrkārt, savā LRTT lapā viņš pirms VDK maisu atvēršanas apsūdzēja konkrētas personas sadarbībā ar VDK. Bez jebkāda pamata un argumentiem. Kad L. Grantiņu vairākkārt lūdz to nedarīt, viņš turpināja nomelnot šīs personas sadarbībā ar VDK.Mēs šodien redzam, ka L. Grantiņa nomelnoto personu nav čekas maisos un nebūs arī citos VDK dokumentos. Tādēļ pašlaik ir pamats uzsākt vajāt Latvijas pilsoni L. Grantiņu.

Šīs personas, nosauktas konkrēti, nomelnotas un vajātas LRTT lapā, atriebjoties vajās tagad L. Grantiņu, līdz viņš atkārtoti nonāks psihiatriskajā klīnikā, kur viņa īstā vieta. L. Grantiņš nekad neuzzinās, kuras personas viņu vajās.

Atbildēt

lasītājs

29.12.2018. 14:47

Vajag publiskot.Palasīsim,papļurkšķēsim,tad būs kādas afēras atklāsme,kādi pupi,kāds dupsis,un ap Līgo viss būs beidzot aizmirsies.Sen bija laiks.

Atbildēt

otvecajem x otdel

29.12.2018. 14:07

»

Līdumnieks

No LRTT...


Tās jūsu brīvības cīņas visas bija scenārijā paredzētas . Paprasiet Pridīšam ? :D Tev mugurkauls pietiek tikai anonīmi kviekt Lapsas portālā.

Atbildēt

Grantiņ LRTT!

29.12.2018. 11:56

Pēc tam, kad Jums atkārtoti lūdza nepamatoti neapvainot personas sadarbībā ar VDK, tagad redzams, ka šo personu VDK sarakstos nav un nebūs arī jaunos atklātos VDK dokumentos, jo šīs personas nekad tur nav bijušas, Jūs turpinājāt vajāt šīs personas, nomelnojot savā LRTT lapā, Jums miera vairs nebūs, kamēr atkal nepamodīsities psihiatriskajā klīnikā.

Atbildēt

Līdumnieks

29.12.2018. 11:27

No LRTT

" Linarda Grantiņa arestēšana un vajāšana ir komunistu pretlatviskās politikas NOZIEGUMS, kas negatīvi iespaidojis Latvijas ekonomiku, demogrāfiju un demokrātijas atjaunošanas procesus(Par ko liecina salīdzinošie rādītāji ES valstu starpā)."

Vai šie nav kaut kāda Freimentāla murgi LRTT lapelē?

L. Grantiņ, pastāstiet sabiedrībai, kā LPSR TV ar savu runu salauzāt latviešu tautas revolucionāro pretošanās garu VDK varai, salaužot pretošanās kustībai tās mugurkaulu? Kas Jūs spieda to darīt, pirms aizbraucāt uz Vāciju, kur līdz šai dienai baudat vācu labumus?

Atbildēt

Stūris

29.12.2018. 10:55

Ierēdņi kārtējo reizi ir radījuši tik stulbu sistēmu, ka pietiek kaut kur nejauši nokļūdīties, lai pieeja maisiem būtu liegta, tāpēc jau iepriekš pateicos par pūlēm!

Atbildēt

vajadziga otra kartoteka

29.12.2018. 01:49

vajadziga otra nostucito kartoteka ar visiem personas datiem. tie varetu pretendet uz nelielu asv valsts departamenta naudas balvu.

Atbildēt

labi !

29.12.2018. 01:46

tad kad kgb radija ,,tautas fronti,, kgb stukaci bija pirmie kas tur iestajas !

Atbildēt

sērojošā atraitne

28.12.2018. 23:42

»

patiesība kož acīs?

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV...


Jā, jā, un Lapsa tolaik ap 2010.gadu bija "uzbraucis" svētajam Krristapam, aizkaitinot visu svēto klubiņu. Arī man draudēja, lai neskrienot pie Lapsas ko stāstīt.

Atbildēt

lūk

28.12.2018. 21:20

un tad pavisam citādi lasās aģenta Budas intervija snobu portālā Satori - neticēsiet, par banku lietām ar krievu “baņķieri”.
(..) Tradicionāli publikācijās, kas skar Latvijas banku sistēmu, galvenās varones ir nerezidentu bankas. Kopš šī gada februāra ierasts līdztekus locīt arī Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vārdu. Taču vai mūsu banku sistēmā nav citu nozīmīgu spēlētāju? Šoreiz intervija ar Grigoriju Guseļņikovu, "Norvik Bankas" galveno akcionāru, norisinās pie iedomātām nepavisam ne iedomāta regulatora durvīm. Intervēja Agnis Buda. Intervijas pirmā daļa lasāma šeit.(..)

Atbildēt

Aga

28.12.2018. 21:04

čekists raksta , ka Laventa kartiņa viltota. argumenti spēcīgi. Segvārds nepareizs. Nodaļa likvidēta izsniegšanas brīdī. Dzimšanas datuma nav. Var izrādīties, ka tāda tur nav vienīgā!

Atbildēt

Nu

28.12.2018. 19:35

»

un no kurienes Muciņš to zin...

jautājums, kā Muciņš visas aizkulises par VDK aģentiem pārzin... ļoti dīvaini


Vajag Muciņam par to pajautāt! Bet izklausās loģiski, jo aģents pēc definīcijas nav vienkārši lēts ziņu pienesējs, bet persona, kas var pēc pavēles arī nogalināt, izprovocēt, veikt diversijas utt.

Atbildēt

un no kurienes Muciņš to zin...

28.12.2018. 19:12

jautājums, kā Muciņš visas aizkulises par VDK aģentiem pārzin... ļoti dīvaini.
Bet tas, ka ģitārists Hemaņa kungs ir maisā - tas ir ļoti liels negods viņam

Atbildēt

Tie nav stukači

28.12.2018. 16:04

Tomēr rodas iespaids, ka Pietiek pret kartotēku saturu izturas pārāk nenopietni un naivi, dēvējot aģentus vienkārši par stukačiem. Ne velti Rokpelnis savu kartiņu kartotēkā neatrada, jo varbūt viņam pietrūka dotību, lai tiktu reģistrēts kā aģents, un bija vienkārši stukačs. Tādas pārdomas rodas, izlasot interviju ar L.Muciņu izdevumā DDD, kur viņš ir teicis:
„Vēlreiz atkārtošu – aģents pildīja pavēles. Piemēram, aģentam varēja likt potes vietā cilvēkam injicēt indi. Protams, bija dažādi aģenti dažādām pavēlēm, jo virsnieks bija atbildīgs par to, cik ļoti viņš varēja piežmiegt aģentu izpildīt to vai citu uzdevumu. Svarīgi bija čekas virsnieku rīcībā esošie kompromitējošie materiāli (liecības par izdarītu kriminālnoziegumu, foto ar seksu) vai apstākļi, kas cilvēkam draudētu (iesaukšana armijā uz 5 gadiem zemūdenē, atlaišana no darba, cietums), ja viņš negribētu vai nevarētu izpildīt čekas pavēli.
Kartotēkā, par kuru mēs runājam, atrodami čekas aģenti, nevis informatori. Patiesībā jau ikvienam padomju pilsonim (smejas) bija pienākums stučīt. Bija uzticības personas, kas informē. Treškārt, bija virsnieki zem jumta, kuri saņēma algu pamatdarbā un piemaksu par darbu čekas labā. Šādi cilvēki, vairāki simti čekas virsnieku, strādāja, piemēram, “Intūristā”, kultkomā, Ārlietu ministrijā un citās svarīgās vietās.”
- Attiecīgi no šīs intervijas rodas iespaids, ka aģenti bija nevis stukači, bet smalkāki „meistari” par sākotnējiem pārdesmit tūkstošiem istrebiķeļu, un pildīja tādas pašas pavēles. Ok, varbūt žurnālisti un dzejnieki vienkārši ievāca informāciju, bet oficiantiem, ārstiem, šoferiem, elektriķiem, gāzes kantora darbiniekiem bija visas iespējas izraisīt dažādus nejaušus „nelaimes gadījumus” pret čekai neērtiem cilvēkiem visos iespējamajos veidos. Ne velti arī Skripaļa indētāji ir „tikai aģenti”.

Atbildēt

Paija - lūdzu, lūdzu

28.12.2018. 11:23

Tieši tā, loģiski komentētājs saka: cilvēki negrib reģistrēties, jo čekas aģenti seko tam (iespējams, ar mērķi nākotnē atriebties, jo nodevēji taču un nodevēju pēcteči, radi dzīvos Latvijā... ) ,tātad seko tam, kuri par viņiem interesējas, arī šeit šajā portālā no čekas maisiem "dzimušie" lasa un pēta komentārus un , ir ievērots, ja par nodevējiem ko sliktu saka, tad šie nodevēji vai nu bezspēcībā sāk apsaukāties vai arī sāk gaudu dziesmu par to, ka it kā "visiem", kuri gribēja tikt uz ārzemēm koncertēt, rīkot izstādes, studēt utt. tika piedāvats kļūt par nodevējiem.

Atbildēt

Makulatūras durektore

28.12.2018. 11:19

»

Lūdzu lūdzu

Ā, tu saki - atver. Bet kā lai es atveru, ja negribu reģistrēties? Un zini, kāpēc es negribu reģstrēties? Tāpēc, ka tie, kas ir tajos maisos, interesējas un ievāc ziņas, kas viņus skatās - šodien LTV Panorāmā valsts arhīva direktore sacīja, ka cilvēki meklējot informāciju par sabiedrībā pazīstamiem ...


Jā, bet viņa ir dura un atkārto, ko sabjuhujāb ieborējis. Katrs, pirmkārt, meklē sevi un radus, tad jau paziņas, darba biedrus vai kaimiņus un slavenības. Un dura viņa ir arī tāpēc, ka meklētāja jau nemaz nav.

Atbildēt

bomba

28.12.2018. 11:07

»

Sidla

Pēti darba datorā,letiņ,darba laikā


Kas tas par ieteikumu? Darba vietā, kur darba devējs redz, ko dari un ne tikai izmet no darba, bet arī ziņo hļebušķinam

Atbildēt

666

28.12.2018. 10:29

Lapsuks malacis.

Atbildēt

Aldis

28.12.2018. 07:52

»

sešbitubaits

Ceri,un audzē datorprasmes,hemoroīdiķi


Tu esi stulbs kopš dzimšanas vai pēc kādas galvas traumas tāds paliki?

Atbildēt

Induļa Dukas no Dikļiem

28.12.2018. 03:39

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Čekas stukača grēksūdze. Kļiča Untuns Mazpusens (tautā iegājies Mikropisāns)

Muļķu zeme, XXI g.s.

Atbildēt

NIKNAIS

28.12.2018. 02:06

Pārdomāts solis šadam paziņojumam ir tikai tad, ja Pietiek jau ir šādu informāciju nolādējis, bet ja nav pasteidzieties

Atbildēt

NB!

28.12.2018. 01:22

»

latvāņiem atmiņa par īsu

poikānu notiesāja par personas datu nesankcionētu iegūšanu un pretlikumīgu izmantošanu


Ha!AB LV uzstājās par cietēju.Nevienu citu ilgi nevarēja pierunāt.Ar ko tas beidzās?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: