Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Minējums

14.08.2020. 07:51

Bordāns uzdevis Maizītim sadarboties ar Strīķi un sniegt viņam visu vajadzīgo informāciju un atbalstu?

Atbildēt

Dāvis

12.08.2020. 11:16

Ko Strīķis dara SAB: Kārto jaunu pielaidi valsts noslēpumam? Sniedz paskaidrojumus noslēpuma izpaušanas gadījumā? Aizgāja sūdzēties, ka viņam dara pāri? Sniedz konsulatācijas kā labāk apvienot drošības dienestus? Strādā SAB padomnieka amatā? Kādas vēl versijas?

Atbildēt

Kukulītis

12.08.2020. 08:44

Vai Aigara Sparāna sieva vēljoprojām strādā SAB?

Atbildēt

motorhead 1916

11.08.2020. 16:25

Lai kaa nu tur nebuutu, braukaashana gar kapiem pie laba gala nenoved. Redz, kaa Bunkusam nelaagi gadiijaas... Savu lodi nedzird.

Atbildēt

Striķa kunkam

11.08.2020. 10:01

»

Zāģis

Un? Sākums bija daudzsološs, pēc tam aizgāja kaut kādi slapji murgi...


mugurā krekls ar Dzeržiska bildi. Kas ir Dzeržinskis? KGB slepkavu slepkava!

Atbildēt

Zāģis

11.08.2020. 09:37

Un? Sākums bija daudzsološs, pēc tam aizgāja kaut kādi slapji murgi.
Ko ar šo rakstu vēlas pateikt rakstītājs, ja sāk par midd , tālāk vdd u.c. personāži!
Pietiek rakstnieks būtu piegājis un pajautājis strīķa kungam interesējošos jautājums, nevis murga murgs nevis raksts par tēmu.

Atbildēt

Alfredo Stressners

11.08.2020. 07:50

Bijušais čekists ir tas pats, kas bijušais nēģeris :))

Atbildēt

jurka

11.08.2020. 07:12

skaties maigoni ka arii par saviem vardiem nav jaatbild...

Atbildēt

Saturns

11.08.2020. 06:57

Kā mēdz teikt, tad bijušo jau nemēdzot būt, tāpēc LL 'brīnīšanās' ir nevietā.

Atbildēt

Kas ir SAB un VDD?

11.08.2020. 05:08

Tie ir cionistu - tautu slepkavu varas orgāni, kuri slēpjas zem iluminātiskām izkārtnēm - kā “satversmes aizsardzības birojs” - Satversmes 2. pants sen vairs nestrādā - vara sen vairs nepieder tautai, bet VDD ir SAB “SS kantoris” ar cionistu Covid-19 ieroci iznīcinot Latvijas tautu - ar Covid-19 testiem izplatot Covid-19 - Latvijas likumdošana neregulē testu un vakcīnu “tīrību” atbildībā aiz valsts robežām nopirktajām maskām, testiem, vakcīnām. Otrkārt, SAB un VDD, ierobežoja cilvēktiesības ar “piespiedu karantizāciju” brīvi pārvietoties - ar piespiešanu valkāt “uzpurņus” - maskas - veicināja ar testiem izplatīto C19 un citu vīrusu mutācijas tieši izmatojot maskas - siltā laikā, kā zināms, arī sabiedriskajos transporta līdzekļos, vairojoties baktērijām maskās - vīrusi barojas no baktērijām.

SAB un VDD realizēja cionistu- slepkavu 4. maija valsts korporācijas, ko vada E. Levits, K. Kariņš, J. Maizītis, I. Viņķele, I. Mūrniece, “valsts galvenais infektologs” U. Dumpis noziegumus valsts garantētā medicīnas aprūpes jomā - cilvēkiem liedza plānotās operācijas, liedza uzņemšanu slimnīcās, apturēja ģimenes ārstu darbu - paralizēja visu medicīnas valsts aprūpi. Daudzi, arī dabiskā nāvē mirušie, tika necilvēcīgi apglabāti anonīmi un bez diagnozes noteikšanas.

Valsts uzlika administratīvos sodus tiem, kuri nepakļāvās valsts cilvēktiesību ierobežošanai brīvi pārvietoties, tostarp nenēsājot uzpurņus - maskas, kas neapšaubāmi veicina visa veida baktēriju un vīrusu izplatību un vairošanos.

Joprojām valsts noziedznieku grupa - J. Maizītis, S. Ģirģens, E. Levits, I. Viņķele, I. Mūrniece, J. Bordāns, K. Kariņš ar savu noziedzīgo bezdarbību neinicē un nerada Latvijas likumdošanu, kas pasargātu Latvijas iedzīvotāju no testiem, vakcīnām, maskām, kas bezatbildīgi tiek iepirkti no apšaubāmām firmām aiz Latvijas robežām un izplatīti Latvijas teritorijā. Viņi nepilda savus tiešos pienākumus, kuri nekavējoties pieprasa radīt Latvijas likumdošanu, kas regulētu konkrētu atbildību ar sodiem un kompensācijām cilvēka veselībai kaitīgu testu, vakcīnu, masku izplatīšanā Latvijas teritorijā, turpinot un gatavojot jaunus ar “otrā Covid-19 infekcijas izplatības vilni” Latvijā, gatavojot jaunus noziegumus pret cilvēcību un Latvijas ekonomiku un valsts suverenitāti finansu jomā.

Atbildēt

Q

11.08.2020. 01:50

Maza bērna šļupstēšana , es varu darīt visu , kas ienāk prātā, bet jūs pārējie varat rīkoties tikai saskaņā ar likumiem, šis parāda cik dziļi ir sapuvušas visas Latvijas drošības struktūras!

Atbildēt

dada

10.08.2020. 23:51

Kā pa savu kabatu, katram tā dažāda, bet priekā stenošie vientieši gaida savu elku Rīgās domē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: