Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dans

14.09.2021. 09:54

»

mh

Vai rakstu autore nav kūdītāja


Kārtējā kaza no aizokeāna māca dzīvot! Vai nebūtu laiks tādiem cilvēkiem aizvērt muti? Ne viņi kaut ko sajēdz nekā, pilda lielo onku norādījumus un uz to pelnās. Mums jau tā pietiekoši daudz ir bijuši šie te tūristi, kuri sevi melīgi dēvē par trimdas latviešīem, kuri ierodoties šeit visus pamāca un pretendē uz labiem amatiem būdami tukši un pliki kā baznīcas žurkas!
Tikai lētticīgais pievērš uzmanību šādām te vecām grabažām kā Sallija Bēnfelde.
Es un mani paziņas, draugi, radi par A.Šleseru, A.Gobzemu!
Neklausieties šos kretīnus no amerikām!

Atbildēt

ESMAIJA

14.09.2021. 09:48

»

Yfile

Sallija Benfelde dzīvo Latvijā. Avīzes "Laiks" un "Brīvā Latvija" tiek veidotas Latvijā un tikai drukātas ārzemēs


Es labi atceros, ka Benfelde sen atpakaļ piedalījās Streipa raidījumos. Reiz viņa raksturoja toreiz esošo siruāciju ar vārdiem - Latvijā iestājusies vergturu iekārta. Runa gāja par algoto stāvokli - jāklusē un jābūt mierā ar grašiem, ko tev atmet un kā pret tevi izturās. Protesstēsi, tevi izspers aiz durvīm un nekur vairs darbu dabūt nevarēsi, jo labi darbojās ekspluatētāju saziņas tīkls Toreiz tie bija skaidri un patiesi vārdi, kas noticis ar Benfeldes kundzi? Vai nākusi pie sajēgas, ka kalpot ir vieglāk un izdevīgāk kā iet pret vēju

Atbildēt

cik zinu

14.09.2021. 09:35

»

Yfile

Sallija Benfelde dzīvo Latvijā. Avīzes "Laiks" un "Brīvā Latvija" tiek veidotas Latvijā un tikai drukātas ārzemēs


Daļa Amerikas latviešu , kas lasa Laiku, uzticas S.Benfeldei, kura tur regulāri raksta. Benfelde kādreiz piedalījās K.Streipa vadītā raidījumā Ltv.
Streips reiz minēja arī par labām attiecībām ar E.Veidemani, kas citkārt spēlē nacionālisti ar neiecietību pret dažādām minoritātēm.

Atbildēt

mh

14.09.2021. 09:34

Vai rakstu autore nav kūdītāja?
Laukos arī dzīvo cilvēki,kas piekrīt Gobzemam,Šleserim.

Atbildēt

aina

14.09.2021. 09:30

Atbalstu Šleseru, kā biznesmenu,kuram interesē LATVIJAS EKONOMIKA,kurš nebaidās to pateikt atklāti.Ir jāsadarbojas ar Krieviju,Baltkrieviju,neviss klausoties asv vectētiņu runās un pildot viņu iegribas,kuri grib sagraut Krievijas ekonomiku,arī mūsu ekonomiku.Jau tagad paliek dārgāka elektrība,kas ir ekonomikas pamats.Elektr.cenu pacelšanai,vienmēr iemeslu atradīs...ūdens par maz,saules maz,vēja maz.

Atbildēt

Tieši tā

14.09.2021. 09:26

»

Vn

Mana ienaidnieka ( Kariņa režīma ) ienaidnieks ( Šlesers, Gobzems un pārējie ) ir mans draugs


Razborkas rīkosim vēlāk, kad pa Daugavu uz jūru peldēs uzpūtušies paristi un jenoti.Savā starpā vienosimies.Galvenais, lai globālistu- liberāļu cūkas ir zemes temperatūrā.

Atbildēt

Varas kuce Sallija

14.09.2021. 09:23

Atbalsta nodokļu naudas tērēšanu? Esošā situācija ir radusies tādēļ, ka visas vēlēšanas pēdējos 20 gadus ir bijušas manipulētas. Visas vēlēšanas bez izvēles, visas partijas labēji centriskas un demagogiskas.Tiešām to tik grūti saprast? Un esošais kipišs nav par sūda vīrusu, bdt NWO paātrinātu ieviešanu, ko taukos ieaugušās Sallijas smadzenes nespēj fiksēt. Un vel.Toreiz cietumā tupēja viens Rubiks, tagad Liepājas cietums būs pilns arī ar žurnālistiem- kucēm un kolaborantiem.Tu, Sallija, tupēsi mediju blokā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.09.2021. 09:15

ASV nesen atvēra daļu CIP arhīvu. Krievu vēsturnieki uzreiz ķērās pie to pētīšanas un pirms kāda laika paziņoja savus pirmos atklājumus- izrādās no Daugavas vanagu valdes 1/2 esot bijuši CIP aģenti, kurus CIP savervēja tūlīt pēc 2.pasaules kara bēgļu nometnēs. Tādā veidā rietumos dzīvojošos latviešus ASV specdienesti izmantoja, lai cīnītos pret PSRS. Youtube ir video par šo tēmu. Iesaku noskatīties. Tur vēl daudz kas interesants, piemēram, par Kažociņa tēva darbošanos vācu okupācijas administrācijā vervējot Luftvafes spēku izpalīgus. Brāļu kapos daži šie 14-15 gadīgie latviešu puikas ir apglabāti. Šāda okupēto teritoriju bērnu izmantošana karā pēc visām pazīmēm bija kara noziegums. Šodien vairs nav šaubu, ka rietumos dzīvojošos latviešus kontrolēja un izmantoja savām vajadzībām cīņā ar PSRS ASV specdienesti un naivi domāt, ka tagad nenotiek tas pats.

Atbildēt

ha-ha

14.09.2021. 09:01

Toties abi ir droši cilvēki,kuri pēc pirmsvēlēšanu šova.dzīvos tālak kā parasti.Kaimiņzemē taču ir tādi profesionāļi,kuri arī pašlaik stāsta visādus brīnumus,bet pēc vēlēšanām ir labākie ķēdes suņi un šādā statusā ir nodzīvojuši līdz vecumam.Uzticība vienmēr tiek augsti vērtēta un par to tiek daudzkas atļauts un piedots.

Atbildēt

pineklis

14.09.2021. 08:47

Nepasts nodokļu maksātāju naudas lietojums. Ķengu avīzē tautiešiem, kas paši Latvijai nodokļus nemaksā, bet balsot gan grib te kaut kā c viss sapinies murgtspējā

Atbildēt

Vn

14.09.2021. 08:36

Mana ienaidnieka ( Kariņa režīma ) ienaidnieks ( Šlesers, Gobzems un pārējie ) ir mans draugs!

Atbildēt

Raksts izmērcēts melu demagoģijas tehnoloģijās

14.09.2021. 08:35

Šlesers “pamodās” politikai, kad plānots nošpricēt viņu, viņa bērnus un mazbērnus. Šleseram ir pietiekoši naudas, lai nopirktu visus testus un sertifikātus, tomēr viņš uestājas par cilvēktiesībām Latvijā, ko cionists, ebreju nacists E. Levits slepeni tautai kovidafēras stratēģijā atņēmis 13/03/2020 visai Latvijas sabiedrībai, izņemot sevi! Jo E. Levitam ir arī Izraēlas pilsonība, ko viņš slēpj.

Laiks atņemt arī pašam E. Levitam viņa Izraēlas pilsoņa cilvēktiesības Latvijā! Padzenot vai nogalinot!

Personīgi ar A. Šleseru neesmu ticies un nepazīstu.

Atbildēt

Fēlis

14.09.2021. 08:31

Lai viņi pakar liberastus un nodevējus, pēc tam pakārsim viņus. Nav defekta bez efekta.

Atbildēt

Neesmu nekāds Gobzema fans

14.09.2021. 08:30

Bet, ieejot Saeimas sēžu zālē, Gibzems neuzrādīja zaļo sertifikātu tāpēc, ka nav nekādu likumu, noteikumumu, kas reglamentētu šo prasību un pienākumu.

Mūrniece var atsaukties kaut uz tualetes papīra vai Kārtības rulli, ka sertifikāts jāuzrāda apkopējai vai elektriķim.

Starp citu, apkopējām jāuzrāda Itālijas skolās pie ieejas.

Atbildēt

Gribat apklusināt?

14.09.2021. 08:29

Pamēģiniet😁! Sekas - reāls pilsoņu karš ar sekojošu Krievijas iejaukšanos.

Atbildēt

Yfile

14.09.2021. 08:25

»

XFile

Neatkārtojams vēstules stils. Veciška sūkstīšanās vai lietu neizpratne. Tiešām smieklīga ārzemju larviešu IQ izpausme


Sallija Benfelde dzīvo Latvijā. Avīzes "Laiks" un "Brīvā Latvija" tiek veidotas Latvijā un tikai drukātas ārzemēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

14.09.2021. 08:22

Sallij Benfeld vai uz mani arī attiecas Viens likums un viena taisnība jeb tikai uz Jums ar Šleseri un Gobzemi? Vai arī mani sauks pie reālas atbildības par to,ka man ir tiesības uz dzīvību un brīvību un kuras esmu gatavs aizstāvēt visiem līdzekļiem,bet vakcīnu sakarā drīkstu brīvi pieņemt apzinātu lēmumu,kas skar vienīgi mani!?! P.S.Varbūt labāk palieciet Rietumeiropas Brīvā Latvijā,jo no turienes labāk skatās uz vietējo čukņu! Cilvēkus gan nešķirojiet!

Atbildēt

Oki

14.09.2021. 08:12

»

🐵

Sabiedrībā vienmēr būs neapmierinātie kuri gaidīs laimes lāci. Daļa sabiedrības ir vienkātši stulba. Tur šādi darboņi zvejo savus atbalstītājus un balsis


Mr monkey - izķerot kūdītājus mēdz pazust krasti , un tad var sākties lielāki sūdi : pūlis var izķert pašus ķērājus . Un kad tas notiks, video ar miskastē ieliktiem izķērējiem liksies kā maija puķītes . Netici - izmēģini .

Atbildēt

Oki

14.09.2021. 08:05

»

Kas

Kas rakstā bija nepareizs? Domājat, ka tie divi saulveži atnesīs jums to, pēc kā kārojat? Smirdoņu


Tu nesaprati ? Nesatraucies , neesi tāds vienīgais - Sallija arī nesaprot . Turpini baudīt propogandas kanālus un nesatraucies , opi .

Atbildēt

Kas

14.09.2021. 08:02

»

ui kā smird

tā Sallija


Kas rakstā bija nepareizs? Domājat, ka tie divi saulveži atnesīs jums to, pēc kā kārojat? Smirdoņu..

Atbildēt

ui kā smird

14.09.2021. 07:56

tā Sallija!

Atbildēt

Ak tad

14.09.2021. 07:46

tā vecā siļķe arī ir nopirkta ... :D

Atbildēt

E. Levits, cionistu Trojas zirgs

14.09.2021. 07:28

»

millers

mīžat, seska smakas


E. Levits cionistu Trojas zirgs.

Cionists E. Levits atbalsta ASV finasēto teroristu grupējuma “Egil” kaujinieku nonākšanu Latvijā. Kam tas nepieciešams? Atbilde ir pavisam vienkārša. Izraēlas pilsonis E. Levits īsteno cionistu teroristu plānus. Šāda “Egil” terorisma grupējuma Latvijā mērķis ir turēt gatavībā šo grupējumu teroristisku aktu veikšanai ne tikai Latvijā, bet arī citur. Ja centrālā Latvijas valdība nepakļautis cionistu politiskajiem plāniem, ASV un NATO varētu to iebiedēt “paaugstinot terorisma draudu līmeni Latvijā”, ko izziņotu pats E. Levits.

ASV un NATO cionistu šodienas stratēģiskais plāns ir izvērsts pilsoņu karš Afganistānā, negatīvi ietekmējot KF un ĶTR attiecības, vienlaikus attīstot karu pret Islāma valsti, par ko savu gatavību vienā balsī 2021. gada 11. septembrī apliecināja E. Levits un A. Pabriks pie 2001. gada 11. septembra dvīņu torņa terora akta upuru p zīmess.

Izvēršot karu pret Islāma valsti cionistu Mossad var organizēt terora aktus arī Latvijā kā NATO dalībvalstī, saskaņojot ar cionistu, Izraēlas pilsoni un Mossad enerģisko aģentu E. Levitu.

Pilsoņu kara pamats Afganistānā plānotas cionistu garā kā kaujinieku cīņas starp ASV un NATO vienlaikus atbalstītiem un finansētiem diviem grupējumiem “Taliban” un “Egil”.


E. Levits

Gan Latvijas, gan visas Eiropas Savienības (ES) un NATO ietvaros, jāraugās kā šajos traģiskajos apstākļos palīdzēt vismaz tiem konkrētajiem afgāņiem, kas savulaik ir palīdzējuši mums, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.
LETA jau rakstīja, ka svētdien islāmistu grupējuma "Taleban" kaujinieki bez cīņām ienākuši Afganistānas galvaspilsētas Kabulas priekšpilsētās. Kopš pagājušās nedēļas talibi pārņēmuši savā kontrolē lielāko daļu valsts teritorijas, sakaujot Afganistānas drošības spēkus, pārvelkot tos savā pusē vai liekot tiem bēgt, neraugoties pat uz zināmu ASV aviācijas atbalstu.

Atbildēt

🐵

14.09.2021. 06:54

Sabiedrībā vienmēr būs neapmierinātie kuri gaidīs laimes lāci. Daļa sabiedrības ir vienkātši stulba. Tur šādi darboņi zvejo savus atbalstītājus un balsis.
Taču ir sena un efektīva metode - izķert kūdītājus un muzinātājus. Velosipēds no jauna nav jāizdomā.

Atbildēt

Piepe

14.09.2021. 06:41

It kā ārzemju latvieši brīvajā pasaulē izauguši, ar pieredzi, šķiet būtu ko uzklausīt. Bet nekā, reizēm sarunā tādus brīnumus. Kā tad tā? Nuja. Cilvēks principiāli nevar prātīgi apriest par to, kur nav dzīvojis ļoti ilgu laiku. Tas vienkārši nav iespējams. Protams, ka par atsevišķām acīmredzamām lietām jebkurš var pateikt, bet kopumā principiāli nav iespējams runāt par to, kur neesi bijis. Tie būs tikai attālināti spriedelējumi par kaut ko nesaistītu ar realitāti.

Atbildēt

millers

14.09.2021. 06:07

mīžat, seska smakas ???

Atbildēt

XFile

14.09.2021. 05:21

Neatkārtojams vēstules stils. Veciška sūkstīšanās vai lietu neizpratne. Tiešām smieklīga ārzemju larviešu IQ izpausme

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: