Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Egmārs Sūdēdājs

11.05.2019. 22:43

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk!

Atbildēt

FKK

09.05.2019. 12:09

»

Jā!

Samērā precīzi esi to kompāniju aprakstījis


Vienotības problēma ir tā, ka šie fakti beidzot sāk pielekt Sabiedrotajiem un godprātīgiem tiesībsargājoši iestāžu darbiniekiem. Tas nozīmē, ka jau vistuvākajā laikā var nākt atklātībā ļoti netīri fakti, apsūdzības "Vienotības" mutanta brigādei. Tai skaitā "A/Par!" atzaram, kuru vada sociopāts Jaunups, KPV LV populistu atzaram, kuru kontrolē psihopāts Kaimiņš un JKP mentu brigādei.
IR(sa) medijs arī strauji zaudējis uzticamību pēc atkārtotiem rupjiem pārkāpumiem.

Atbildēt

prātīgi

09.05.2019. 10:59

ar partijām ekonomiskajiem grupējumiem ir sakars par tik par cik..

Atbildēt

Pilsonis

09.05.2019. 09:55

Pretīgie latviešu tautas nodevēji. Ceru, izstāšanās neglābs tos izdzimteņus

Atbildēt

voila

09.05.2019. 08:57

tam nav nekāda nozīme, jo visu nosaka ekonomiskie grupējumi ( var teikt arī mafija), kuri migrē no vienas politiskās savienības uz citu. Ja kāda partija sašmucējas par daudz, veidojas jauna politapvienība, kurai nabaga tauta atkal notic kā glābējiem un skrien par viņiem nobalsot. Bet, pamatā ir labi noausts paterns, kas visu regulē un tur kadri nemainās, visu nosaka nauda un tās daudzums.

Atbildēt

FKK

08.05.2019. 22:55

»

Es nezinu

Es nezinu cik jukušam jābūt un cik lielam analfabētam lai ietu un balsotu par to veco mafiju


Tas nav apjukuma jautājums - tas ir vienkāršs, cilvēcīgs gļēvums - Vienotībai apkārt ir izveidojusies vesela ekosistēma - mafiozi VID darboņi, alkatīgs advokātu grupējums ar Romualdu priekšgalā, kas "pumpē bankas," tad ir politiskie parazīti- deputāti ilgdzīvotāji, kas zina kur un kā paklusēt. Tad ir plašs slānis ar visādiem PR slaucējiem, naudas atmazgātājiem caur valsts uzņēmumiem. Šajā shēmās kādreiz bija plaši iesaistīti pašreizējie JKP darboņi - Gatis Eglītis, kurš "pumpēja" naudu Vienotības kasei Ventspils brīvostas padomēs un arī Tālis Linkaitis, kurš to pašu darīja lidostas "Rīga" valdē. Tas ir "Vienotības" mutanta JKP atzars, kurā vēl ietilpst mafiozie menti Strīķe, Jurašs. Otrs atzars ir "A/Par!" kur ietlipst plaša mēroga politskās ietekmes lieltirgotāji Jaunups, Pūce un viņam līdzīgie. Arī pieredzējuši valsts uzņēmumu izpumpētāji.
Visus augstākminētos apkalpo "IR(sa)" medijs ar Ločemeli, Raudsepu priekšgalā.
Un šī monstra virspusē - Reirs (kuru ar tālvadības pulti vada Āboltiņa), Ašeradens, Rinkēvičs. Un dinastijas komunistu nomenklatūras mantinieks - Kampars.
Politiskais Organizētas Noziedzības grupējums visā krāšņumā.
Bet valdības vadītājs Krišjānis Kariņš - vidēja līmeņa izpildītājs, kurš akli un padevīgi izpilda minētā grupējuma rīkojumus.

Atbildēt

cik labi , ka tur neesmu

08.05.2019. 20:55

ak, Dievs, es pateicos savam saprātam, ka tur neesmu, ka man saglabāta brīvība.

Atbildēt

lauķis

08.05.2019. 17:48

»

Es nezinu

Es nezinu cik jukušam jābūt un cik lielam analfabētam lai ietu un balsotu par to veco mafiju


Es nezinu cik jukušam jābūt un cik lielam analfabētam lai ietu un balsotu par augļotāju/partijnieku sistēmu vispār.

Atbildēt

Es nezinu

08.05.2019. 16:57

Es nezinu cik jukušam jābūt un cik lielam analfabētam lai ietu un balsotu par to veco mafiju

Atbildēt

FKK

08.05.2019. 14:30

Būs interesanti vērot, cik garš būs Kariņa ģīmis, kad neizbēgami nāks klajā tās šausmīgi netīrās korupcijas lietas, ka saistītas ar Reiru, Rinkēviču un vēl vairākām Vienotības "atslēgas" figūrām. Kariņa politiskās karjeras noslēgums būs skumjš un nožēlojams - viņš izrādīsies vienā kompānijā ar morāli bankrotējuši, kuras vadošie biedri būs gadiem nodevuši un izzaguši paša valsti.

Atbildēt

TYT

08.05.2019. 14:25

Pat cilvēkiem ar grūtu saprašanu beidzot sāk pielekt, kāpēc Reirs iecelts par finmin un VID atgriežas vecās mafijas atslēgas figūras, kāpēc Rinkēvičs tur savā birojā Sandru Kukuli, Ventspils brīvostas padomes ilgadēju locekli un centrālo kontaktpersonu ar konkrētu austrumu oligarchijas loku. Un šīs kombinācijas rezultātā - "ak vai brīnums" - Rinkēviča oficiālie uzkrājumi ir "neparasti" uzpampuši. Tāpēc nav brīnums, kāpēc Vienotība, kura kontrolē Saeimas nac drošības komisiju, neko "nespēj padarīt" ar acīmredzamiem, ar Krieviju saistītiem apdraudējumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: