Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

07.04.2019. 20:50

Krievija ir izvirzijusies pirmajā vietā pasaulē demokrātijas nodrošinās ziņā Krievijas CT nebaidās dot vārdu saviem nedraugiem ukrainiem ,poliem,latviešiem kamēr latvieši baidās dot vārdu savam politikiem CT,tas piērāda ka valsti vada galēji labēja kliķe.Nav bijusi neviena debate 29 gadu laikā kāpēc valstij tika iesmērēts galēji labējais sapuvušais oligarku kapitālisms nevis ES kapitālisms.

Atbildēt

Cenzura

29.03.2019. 22:17

Nav saprotams kadel Latvija tik loti censas ierobezot varda brivibu, kadel cilveks vairs nevar teikt to ko doma. Vai tad Jurkanam nav tiesibu uz savu viedokli un brivibam. Uzskatu ka vismaz puse Latvijas iedzivotaju piekrit Jurkana teiktajam.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

26.03.2019. 12:49

Nepatiesajai patiesībai
'Baidieties no Kalnietes un Vaideres, kas bija tik pārliecināta komuniste, ka studentiem augstskolā pasniedza zinātnisko komunismu"
---------------------
Ai, ai kā var tik pārliecinošā tonī muldēt, nezinot faktus. Vaidere pasniedza "politekonomiju". Nu tas arī skaitījās politiskais priekšmets, vismaz neekonomistu specialitātēs, bet nu nekādi tas nav zinātniskais komunisms.
Un ko vērti "patiesības" pēc tik klajas nekompetences demonstrācijas.

Atbildēt

to fox

25.03.2019. 16:49

»

fox

Visu cieņu cilvēkam x4. Pilnīgi pareizi izteicies


Kas slimai, tumsonīgai, asinskārai, sātana apsēstai un pederastijai pārņemtai bidļjakinai, deģenerātiem, ir "pindosi"?

Atbildēt

fox

25.03.2019. 12:00

Visu cieņu cilvēkam x4. Pilnīgi pareizi izteicies.
Tuvojamies Ziemeļkorejai. Ja ne smieklus, tad vismaz smīnu izraisa ,,latvijas,, politiķu runas- jārunā pareizi, ne ko pats domā, bet kā vajag. …..Diemžēl Jurkāna runa ir pindosu valodā, tā kā nesapratu, ko viņam pārmet.

Atbildēt

Uldis

24.03.2019. 19:58

»

tak

ej ka tu vienreiz tirrrrrst ar to savu ateju, āzi


tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

par savu pārliecību

24.03.2019. 19:14

»

Patiesība

Nebaidieties no Jurkāna, Rubika, Ždanokas, viņi runā pēc savas pārliecības un viņi savas domas nemainīs konjuktūras dēļ, lai iegūtu kādu labumu vai amatu. Baidieties no Kalnietes un Vaideres, kas bija tik pārliecināta komuniste, ka studentiem augstskolā pasniedza zinātnisko komunismu, tas nozīmē, ka...


tie prokremliskie izdzimteņi ir pelnījuši izbaudīt katra no desmitiem miljonu Staļina sarīkotā kara upura ciešanas, bet tiešām, daudz bīstamāki ir Freiberga, Zatlers, Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs, Kozlovskis un citi, kuri uzvilkuši latviešu maskas, bet grib latviešu valsti atbrīvot no latviešiem ne mazāk, kā Jurkāns Kreituse un Rubiks.

Atbildēt

Patiesība

24.03.2019. 12:47

Nebaidieties no Jurkāna, Rubika, Ždanokas, viņi runā pēc savas pārliecības un viņi savas domas nemainīs konjuktūras dēļ, lai iegūtu kādu labumu vai amatu. Baidieties no Kalnietes un Vaideres, kas bija tik pārliecināta komuniste, ka studentiem augstskolā pasniedza zinātnisko komunismu, tas nozīmē, ka viņa bija augstākās pilotāžas komuniste, kas mācējusi ,,pareizi" runāt visos laikos pie visām varām. Būdama 1998-1999 - Latvijas Republikas vides ministre viņa slēdza darbojošos reaktora daļu, kas tika izmantots zinātniskiem mērķiem un reaktors tika uzraudzīts un apsaimniekots.
1998. gadā slēdza Salaspils kodolreaktoru tur joprojām, apdraudot Latvijas un it īpaši Salaspils apkaimes (15 km radiusā ) iedzīvotāju veselību un dzīvību, neatbilstoši Latvijas un starptautisko radiācijas drošības standartu prasībām, glabājas septiņas radioaktīvo atkritumu tvertnes. Sešas no tām ir būvētas un aizpildītas laika posmā no 1960.gada līdz 1990.gadam, bet septītā tvertne tika pieņemta ekspluatācijā 1995.gadā. Vaidere pašvaldības vadītājiem norādījusi, ka nevajag celt ažiotāžu par radioaktīvo atkritumu bīstamību iedzīvotāju veselībai un dzīvībai, ka iedzīvotājiem par to nekas nav jāzina. Likvidācijas darbos ietilpst nepieciešamās dokumentācijas izstrāde, kodolreaktora un tā palīgiekārtu demontāža un likvidācija, teritorijā esošo ēku, būvju un inženierkomunikāciju demontāža, kā arī šo darbību rezultātā iegūto radioaktīvo un visu citu veidu atkritumu apsaimniekošana saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Valstij it kā naudas nepietiek, bet ko Vaidere būdama EP deputāte no 2004 gada ir izdarījusi Latvijas un Latvijas tautas drošības, veselības un dzīvības garantēšanai?????

Atbildēt

nomniece

24.03.2019. 10:40

»

īrnieks

Tiešām, viens otrs te uztraucas, vai tad Jurkānam neesot bijis tiesību paust savas domas. Muļķības, lai tak cilvēks izpauž savu aizvainotību un dusmas, to viņš dara regulāri un tāpēc ir tik "mīļš" kaimiņu medijiem...


Jā, var izīrēt, gan telpas, gan aparātūru, gan raidlaiku. Tikai maksā!!! Ja nemaldos 1 min 3000 eiro un uz priekšu. Par saturu atbild pircējs.

Atbildēt

PILSONIS

24.03.2019. 10:34

»

STOP

Jurkānam neviens te neko nepārmet, viņš var mierīgi paust savu viedokli gan Krievijā, gan arī te Latvijā, ja kāds atrodas no vietējiem, kas viņu intervē, bet tikai ne Latvijas televīzijā ar iztaujātājiem no Krievijas


Tas izskatās pēc tā uzpirktā puišeļa, kas ticis pie siles, tagad pūš citās stabulēs, jo tā vajagot, jo samaksāts un solījums jātur. Muļķa tautai pietiek ar šņabi un kotleti, bet šim pienākās karbināde un konjaks.
,,bet tikai ne Latvijas televīzijā ar iztaujātājiem no Krievijas"'.
To, ka pa Saeimu vazājās it kā Putina pretinieki- oligarhi, kas cīnās par lielāko kumosu no Krievijas bagātībām, tie ir pareizie un tiem mūsu deputāteļi klanās. Pretekļi!!!
Un kamēr Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs ir pakļauts valsts noslēpumam, aicinu boikotēt Eiro Parlamenta vēlēšanas. Jo tas nozīmē, ka tiks pieļauti vēlēšanu rezultātu falsifikācija

Atbildēt

tak

24.03.2019. 07:36

»

Uldis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


ej ka tu vienreiz tirrrrrst ar to savu ateju, āzi!

Atbildēt

kāpēc neej ārstēties?????????????

23.03.2019. 21:16

»

attiecības ar putinu???????????

demence parastā


latvāņu atkritums

Atbildēt

attiecības ar putinu???????????

22.03.2019. 19:48

demence parastā

Atbildēt

Tur tā "laime"

22.03.2019. 14:09

»

A.P.

Tā ir taisnība! No visādām mēslu bedrēm lien laukā anonīmi latviešu izdzimteņi, viens otru aizstāvot un izblādot visādas nelietības. Ja Staļins teica, ka latviešus var uzpirkt vai iebiedēt, tad tas nozīmē, ka viņa ieskatā (un tas bija veidojies daudzus gadus, redzot latviešus PSRS varas struktūrās) ...


Latviets amatā ir patiesi "bezmukurkaulnieks", jo latvieti drīzāk nostučīs, apēdīs, bet nekad neatbalstīs otru latvieti Krievi viens otru atbalsta, turas kopā, strādā ar kukuļie visvairāk pie latviešu amatpersonām, kuri pārdeva tūkstošiem pilsonības, desmitiem tūkstoši valodas apliecību, būvatļaukju, OIKu, tasa likumus, it kā pret "okupantiem", bet iedzilinies, tie ir tieši LNNK/NA centieni bendēt latviešus, dzīt trimdā. Skaties, ko dara viņu "aģents"Šlitke no Maksātnespējas administrācjas ar tautu - vai viņš jau nevalda pār Tieslietu ministriju, ekonomikas ministriju un visur citur? Pat sēž Saskaņas rīkotajās sanāksmēs kopā ar komisijas vadītāju un kopā spriež kā apčakarēt tautu.

Atbildēt

Kurš ir "derīgākais idiots"?

22.03.2019. 13:57

»

to džo

Totalitārisms, plānprātiņ, ir Krievijā, kur Jurkāns un viņam līdzīgie kropļi gribētu Latviju iegrūst. Jeņķi ne tikai mums, bet arī pārējiem nosaka ar ko tirgoties. Ķīnieši godprātīgi pilda Krievijai uzliktās sankcijas: nedod kredītus, nepiedalās tās ekonomikas projektos. Neviena Ķīnas banka nelien Krimā...


https://www.delfi.lv/news/versijas/vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?id 50869275

Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi (107)
Lai sabiedrību turētu ciešā dūrē, var izmantot dažādas metodes. Labi zināmie totalitārie režīmi visvairāk izmantoja klaju vardarbību, papildinot to ar meliem un baiļu kultivēšanu. Valstīs, kas pretendē uz demokrātismu, nekas tāds nav iespējams. Taču sabiedrisko procesu kontrolēšanai var izmantot citas, nesalīdzināmi maigākas, bet ne mazāk efektīvas metodes. Pašreizējie notikumi Latvijā liecina, ka šiem mērķiem var labi kalpot tiesiskums

Nu, ļūk, Viļa Seleckas stāsts ir tas pats stāsts, tikai citādā izklāstā. Izlasi arī Viļa Selecka rakstu.

Atbildēt

Amk

22.03.2019. 13:00

Seniliem večiem lekcijas jālasa anonīmo marazmātiķu klubiņā. Ja krieviem patīk, lai klausās. Bet tikai neizmantojot Latvijas resursus!

Atbildēt

to džo

22.03.2019. 10:03

»

džo

vai pēc šiem komentiem vēl jāšaubas , ka jauns totalitārisms ir atgriezies..?? Raksta autora nekļūdīgo viedokli atspoguļo tie.ši komentāri...


Totalitārisms, plānprātiņ, ir Krievijā, kur Jurkāns un viņam līdzīgie kropļi gribētu Latviju iegrūst. Jeņķi ne tikai mums, bet arī pārējiem nosaka ar ko tirgoties. Ķīnieši godprātīgi pilda Krievijai uzliktās sankcijas: nedod kredītus, nepiedalās tās ekonomikas projektos. Neviena Ķīnas banka nelien Krimā, ķīnieši aplauza krievu lielās cerības uz "Sila Sibirji".
ASV, kur ir 25% pasaules ekonomikas un 90% visu tehnoloģiju ir svarīgs partneris, atšķirībā no agonējošās Krievijas ar 1,5% pasaules ekonomikas, kas turklāt nemitīgi krītas.

Atbildēt

džo

22.03.2019. 09:43

vai pēc šiem komentiem vēl jāšaubas , ka jauns totalitārisms ir atgriezies..?? Raksta autora nekļūdīgo viedokli atspoguļo tie.ši komentāri..
Ārpolitikas nav.. tas ir fakts. Jeņķi izvaro bankas savās interesēs bez tiesas un apsūdzības..rstiem naudas nav, armijai ir..Runāt par to nedrīkst..Stambulas konvenciju un ārpolitiku apspriest nedrīkst..Da fak..Kur mēs dzīvojam? Jeņķi pat nosaka ar ko mums tirgoties...

Atbildēt

kabinets

22.03.2019. 02:08

ļurkāns ir mēsls, deģenerāts, valsts un tautas nodevējs.

Atbildēt

STOP

21.03.2019. 18:44

Jurkānam neviens te neko nepārmet, viņš var mierīgi paust savu viedokli gan Krievijā, gan arī te Latvijā, ja kāds atrodas no vietējiem, kas viņu intervē, bet tikai ne Latvijas televīzijā ar iztaujātājiem no Krievijas.

Atbildēt

ieguglē

21.03.2019. 16:23

»

Poļu cūka

ir Jurkāns


"Юрканс: Гибель Качиньского — предупреждение для политиков"
ko tas maukas bērns raksta par 10.04.10. terora aktu un sapratīsi, ka katram polim būtu goda lieta tam prokremliskam izdzimtenim dzīvam nodīrāt ādu.

Atbildēt

būs taisnība

21.03.2019. 16:01

»

100% taisnība

Jurkānam un 444 100% taisnība


Kad tas mērglis iebāzīs sev divus stobrus mutē un izrotās griestus ar savām smadzenēm.

Atbildēt

aivarsz

21.03.2019. 13:39

»

lauķis

Krievijas valdību noziegumi aprakstīti diezgan precīzi,bet nebūt ne visi


Paldies "lauķi" ! gribēju šoreiz tik MAZLIET pieskarties tēmai ,kas attiecas uz Krieviju... neesmu sevišķi pacietīgs lai uzskaitītu visas krievu neģēlības -nerunāju ne par Krievijas SAVU -KRIEVU cilvēku slepkavībām, kā NORD-OST gadījumā ,pašu atomzemūdenes jūŗnieku noslepkavošanā,vIsu GULAGU -izsūtīto miljonu slepkavībās... par ASV ,cionistiem arī būtu ko pateikt,tik šoreiz intervija nebij ne CNN,ne REUTERS ,ne BBC...ZIŅU AGĒNTŪRĀM...

Atbildēt

aivarsz

21.03.2019. 13:28

Brīnos par pietiek.com ,kurš publicē šī te "anonīmiķa" murgus. Lato,vai ar Tavu atļauju?

Atbildēt

aivarsz

21.03.2019. 13:08

Trīs četriniek! Tavs paustais ir DEMAGOĢIJA ! Tieši TU esi tas Latvijas Republikas IENAIDNIEKS,Latvijas tautas NODEVĒJS ! Ko TU jāsaka rupji-GVELZ! UN ne tikai šeit -tavi komentāri ir NEPĀRTRAUKTI - SIMTIEM dažādos interneta portālos Un visur viena nepārtraukta DEMAGOĢIJA! Vai tu esi NOSODĪJIS Krievijas agresiju Krimas .Doņeckas un Luhanskas apgabalu sakarā , Japānas Kuriļu salu,Kenigsbergas, Somijas Karēlijas zemju OKUPĀCIJĀ ??? Pasažieru lidmašīnas virs Ukrainas teritorijas notriekšanā ,SLEPKAVĪBAS un karošanu SĪRIJĀ, ČEČENIJĀ,GRŪZIJĀ ? Vai tu maz zini par PSRS karošanu VJETNAMĀ? Par PSRS karaspēku MONGOLIJĀ ,KUBĀ vismaz 90.tajos gados ? UN tagad -šie te SLEPKAVAS -WAGNER KRIEVI kā Siŗijā tā ĀFRIKĀ - par ko viņi tur karo? KO TU -NELIETI AIZSTĀV? Draudzību ar FAŠISTISKU,kā mēdz runāt par vācu nacionālsociālistiem HITLERA vadībā -TAGAD izteikti FAŠISTISKA RUSOFOBIJA NĀK NO PUTINA VADĪTĀS KRIEVIJAS-MELI,DEZINFORMĀCIJA UN AGRESIJA! Iedomājieties -Volodins pieprasa kompensāciju no Ukrainas par Krimu??? 22-vām kā raksta Wikepēdija Krievijas federācijas republikām 4-autonomajiem apvidiem un vēl dažiem apgabaliem tad jāpieprasa KOMPENSĀCIJAS PAR VIŅU ZEMJU-TERITORIJU OKUPĒŠANU-ANEKTĒŠANU,daudzas no tām 90 līdz 100 gadu garumā! PAR KO MĒS VĒL TE RUNĀJAM ???

Atbildēt

autoram

21.03.2019. 12:46

Jurkānam, šķiet, vecums nenāk viens. LTV telpas nav jāizmanto kremļa propagandas raidījumiem.Lai Jurkāns brauc uz Krievijas TV un ņemas tur ar savu demagoģiju. Līdz var paķert arī šā raksta autoru.

Atbildēt

ha-ha

21.03.2019. 11:01

»

A.P.

Tā ir taisnība! No visādām mēslu bedrēm lien laukā anonīmi latviešu izdzimteņi, viens otru aizstāvot un izblādot visādas nelietības. Ja Staļins teica, ka latviešus var uzpirkt vai iebiedēt, tad tas nozīmē, ka viņa ieskatā (un tas bija veidojies daudzus gadus, redzot latviešus PSRS varas struktūrās) ...


Tā mēslu bedre no kurienes lien ārā bijušie okupantu pakalpiņi ir virtuālā LPSR un autors ir viens no šī būvējuma rādītājiem,kurš mūsu valstī ir padarījis par mēslu bedres vagaru barotni,jo,kur vien skaties,varā komsorgs komsorga galā un nākošais gaida savu kārtu,partorgs partorga galā utt.Autora sašutumu var saprast,pie šādas kolaborantu koncentrācijas valsts tv un radio būtu ne tikai jāpavairo eksokupantu propaganda,bet būtu arī viņu propogandistiem,kāds neapšaubāmi ir autors,jāļauj uzstāties dzīvajā,kā tas notiek tv24.

Atbildēt

Nu ziniet

21.03.2019. 08:52

---> Jā, bet 20.03.2019. 12:47
Kas par informatīvo karu!? Kur tur propagandas rupors!? Latvijā nav nekādas propagandas!? Vai Latvijas propagandu var pletēt tv bet citu ne!?
Runa ir tieši par tiesībām paust savu domu.

Atbildēt

lauķis

21.03.2019. 06:47

»

Viedoklis

Vecumdienās jāauklē mazbērni nevis jāmeklē jaunas sievas un sponsorus savam dzīves veidam


Taisnību saki , bet , ko gan Jurkāns var iemācīt mazbērniem.

Atbildēt

Viedoklis

21.03.2019. 06:42

Vecumdienās jāauklē mazbērni nevis jāmeklē jaunas sievas un sponsorus savam dzīves veidam

Atbildēt

Citiem tas nav jādara,

20.03.2019. 23:00

»

Ja tu lec atejā,

citiem tas nav jādara


ja tu katru dienu izēd ateju!

Atbildēt

Ja tu lec atejā,

20.03.2019. 22:58

»

Uldis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


citiem tas nav jādara!

Atbildēt

Uldis

20.03.2019. 21:53

»

Poļu cūka

ir Jurkāns


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Poļu cūka

20.03.2019. 21:38

ir Jurkāns.

Atbildēt

vecā laža

20.03.2019. 21:00

Nu,šis ir viens ļoti smalki tēmēts pasākums.Slaveno taimkodu evolūcijas spilgts piemērs,man domāt.Jautājums,vai krieviem šis dārgi izmaksāja?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.03.2019. 20:06

Jurkāns ir šīs sistēmas "celmlauzis", poļu žīds un latviešu nīdējs !Viņš bija Liepājā, kad mani pirms trīsarpus gadiem, laužot kaulus, arestēja. Ir zināms, ka tajā vakarā Liepājas policijā esot bijusi čekistu- sātanistu messe par godu manam arestam !!!

Atbildēt

Raksts ir neadekvāts

20.03.2019. 19:48

Jo visa mediju telpa Latvijā un Krievijā ir žīdsātanistu cionistu pilnīgā kontrolē. Skaldīt matus par nebūtiskiem jautājumiem, ir nodarboties ne ar ko. Nav pilnīgi nekādas atšķirības starp mediju telpām. Krievijas valsts propaganda stāsta, ka viss Krievijā attīstās, būvē jaunas raķetes ASV bomberdēšanai utt. Latvijā stāsta, ka Latvijas ekonomikā ir lielais uzrāviens.. vai būs rīt noteikti ap pusdienlaiku. Abās valstīs tiek realizēts totāls ganocīds pret tautām. Izcelt pretrunas starp abu valstu oficiālajām melīgajām mediju telpām, nozīmē cionistiski žīdsātanu garā melot, novēršot uzmanību no faktiskā genocīda, nozīmē iet īsā žīdsātanistu pavadā.

Atbildēt

jaajaa

20.03.2019. 18:15

...kāds tur totalitārisms ?...Jurkāns taču visu savu sāpi RT izklāstīja...te runa ir tikai par telpu nomas maksu!...nedomāju, ka cien.Septiņarpusrubli kāds tur laidīs bez maksas(kā Jurkānu)...:D

Atbildēt

īrnieks

20.03.2019. 17:33

Tiešām, viens otrs te uztraucas, vai tad Jurkānam neesot bijis tiesību paust savas domas. Muļķības, lai tak cilvēks izpauž savu aizvainotību un dusmas, to viņš dara regulāri un tāpēc ir tik "mīļš" kaimiņu medijiem.
Runa jau nav par to, bet par vieglumu, ar kādu tiek atvēlēta informatīvā telpa, pie tam, skaidri zinot šīs intervijas saturu un mērķus.
Vai katrs mirstīgais var izīrēt TV?

Atbildēt

100% taisnība

20.03.2019. 17:00

Jurkānam un 444 100% taisnība!!!

Atbildēt

Viktors

20.03.2019. 15:52

»

es saprotu

ka esi par tādu palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai pensiju vismaz saņem


tāds naids pret cilvēkiem ir tikai A.P., jebkādiem cilvēkiem. Ja šādi naidpilni indivīdi iefiltrējas mācībspēkos, daudz ļauna spēj iesēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: