Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xxxx

28.08.2019. 18:15

visa demrmokratitaji sez auksa un tik krata tautu slava lv lieliem kungiem par tautas iznicinasanu domaju ka 3 zvaigznu ordenis ir nopelnits ka minimums ja ne pasaules meroga premijas....1000 kart noladu visusus tur auksa sedosos iesaku to darit katram lv iedzivot varbut saks krist ka musas rudenu :)) no parmerigas zagsanas

Atbildēt

Juhans

26.08.2019. 22:42

Viņam pa tām brillěm vajadzětu!

Atbildēt

Aija karklina

26.08.2019. 15:57

Savulaik biju pārsteigta, ka slavenību kāzu viesi samaksā par saņemtajiem ielūgumiem. Tagad saprotu
😘

Atbildēt

ha

26.08.2019. 13:00

Tas amerikānis nedrīkst būt ministru prezidents!Riebjas pat redzēt vai klausīties šito m......i!Mahinators!Kāpēc par viņu izpriecām tautai būtu jāmaksā!!!

Atbildēt

Latvietis

24.08.2019. 21:02

Pipele

Atbildēt

andris a

23.08.2019. 10:40

(flag:lv)Sociologi-20.08.19.G.-Rīga aizvien vairāk izskatās kā NOZATA AUTOMAŠĪNA"-tās īpašnieks ir izmests-un tā pat"" LIKUMĪGI PĀRDOTA"", un TO LIETO, , pat RŪPĒJAS..., ,bet atkal tiek jautāts-KĀPĒC JŪS NEPRETOJĀTIES !? Bet vajadzētu tiesāties, UN IR JĀPRASA AUGSTĀKU DABASSPĒKU PALI'DZĪBA ! jo tiesas NAV UZPĒRKAMAS, bet ADVOKĀTI, kas pārvalda NAUDU-$ un eiro- ko drukā privāti TIKAI DAŽAS ĀDAMIEŠU ĢIMENES-""var pielāgot- Tiesas Lēmumus / par NElielu atlīdzību... Bet VISI STARPTAUTISKIE LIKUMI PRET LATVIJAS OKUPĀCIJU UN GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU- no- 1939.-1993.g-IR SPĒKĀ UN PIEPRASA TŪLĪTĒJU TĀ ATRISINĀJUMU....tātad DDDD..
MĒS VISI ZINĀM, KA NACIONĀLA VALSTS IR TAD, KAD TO APDZĪVO VAIRĀK > KĀ 80% NO PAMATTAUTAS. KĀ TAS BIJA LĪDZ 1939/1940.G.STAĻINISKĀS KRIEVIJAS VARNEŠU VEIKTAJAI LATVIJAS OKUPĀCIJAI.. ŠIS procentuālais zinātniskais pētījums 80/20-ir ATTIECINĀMS UZ VISĀM PASAULES TAUTĀM.
Un vērojot pašlaik kārtējo CIRKA IZRĀDI Rīgas Domē-""esam lieliskā sajūtā""- par nesen skandēto E.Liepiņa ""ĶIĻĶĒNIEM UN KLIMPĀM""-maz ir saprotams KAM...LĪDZĪGĀ ...VALODĀ TIEK RUNĀTS, bet IR JĀMOSTĀS- LATVIEŠU PAMATTAUTAI-, JO Eižena Finka PAREĢOJUMA IZPILDEI PAR DDDD -2020. g. MUMS IR SAVLAICĪGI JĀSAGATAVOJAS.(sun)

Atbildēt

vineta

22.08.2019. 13:21

Nu es tiesam nesaprotu-vai tiesam musu veletaji ir tik stulbi,ka neredz ko vele????????????????Visi vini ir pukaini un mili,lai tiktu pie silites.Bet tauta pectam staiga un sukstas.Tad varbut beiksim zvakstet un darit,LAI TADI LIEKEZI NESEZ VALDIBA,JEB BEIDZOT BUSIM VIENOTI,LAI VINUS BRIDINATU,JEB KA.TIKAI RAKSTIT MAKAM,BET KAD JADARA TAD PLINTE KRUMOS,TAPEC VINI NIRGAJAS UN NIRGASIES,JO BAILES VINIEM NAV,NU PARIES UN APSTASIES...........................

Atbildēt

A. K.

22.08.2019. 09:53

»

jautaajums

Valsts vai kolonija


Šis VALSTS IZSTRĀDĀJUMS jau sen nav vairs normalizējams, beidzam cepties un labāk domājam kā mazāk pildīt sili, no kuras pierijas pie teikšanas tikušie iznireļi.

Atbildēt

Nikolajs

22.08.2019. 01:38

Eiropa ir slēgusi valdības atvērtību sabiedrībai?

Atbildēt

Brukas kundze

21.08.2019. 20:08

»

Dauka

Uz kāda pamata par nodokļu maksātāju naudu pasākumus apmeklē fiziskas personas


Man ir svarīgi, lai mani bērni netiek publiskoti. Un, ja mani arestē, es vēlos zināt kur viņi ir un lai kārtīgi regulari apmeklē teātri, operu un citus svarīgus kultūras pasākumus, kas ļautu viņiem būt parākiem par šo latvisko nožēlojamo viduvējību.

Atbildēt

pilsonis

21.08.2019. 19:14

Valsts nevar uzturēt skolas un slimnīcas, nevar atļauties maksāt cilvēkucienīgas pensijas un pabalstus, bet pasākumus ar slēptiem mērķiem un apmeklētājiem valdība var atļauties?

Atbildēt

nav naudiņas?

21.08.2019. 18:40

Vai tiešām mūsu varturu vidū ir ļaudis, kuri paši nevar samaksāt par biļetēm? Tas ir nožēlojami, ka kultūras iestādes sūta ielūgumus tiem, kuri var samaksāt. Es pieļauju, ka var nosūtīt informāciju par sarīkojumu, nevis ielūgumu.Tā ir nevajadzīga pielīšana un tas ir kauna traips iestādei.

Atbildēt

Dauka

21.08.2019. 18:09

Uz kāda pamata par nodokļu maksātāju naudu pasākumus apmeklē fiziskas personas?

Atbildēt

gunča

21.08.2019. 18:00

te nu bija lielā plātīšanās ar demokrātijas normu ievērošanu.Izrādās , šis kariņš ir tāds pats muldoņa kā vesels bars bijušo premjeru pirms viņa. Ja jau man, kā Latvijas iedzīvotājam,nav jāzina, kā tiek noplītēti mani maksātie nodokļi, tad varu domāt, ka kariņam&CO NAV NEKĀDA DAĻA par manis maksātiem vai nemaksātiem nodokļiem

Atbildēt

Beciņa

21.08.2019. 17:29

Maksāju nodokļus lai kaut kādas nezināmās personas izklaidētos. Pie kam dažas zināmas personas nodokļu maksātājus apčakarē...

Atbildēt

jautājums Kariņam

21.08.2019. 16:51

Interesanti kā norisēs nākamās vēlēšanas, jo ja personu datu aizsardzība ir tik svarīga, tad vispār nedrīkst izpaust ne nākamo deputātu vārdus, ne dzimšanas gadus, ne nodarbošanos utt. Vai būs tikai listes ar partiju nosaukumiem un "x", jo arī tautība un dzimums ir jau privātie dati. Vai mēs balsosim tikai par skaitļiem nākamajās vēlēšanās un partiju nosaukumiem??????!!!

Atbildēt

pretigi

21.08.2019. 16:45

Vai kariņam pašam nelabi nepaliek no garā deķa, ko uzrakstījuši, lai tikai atrakstītos no godīguma. Vemt gribas par tādu ministru!

Atbildēt

vietā

21.08.2019. 16:23

Jau tā pārāk daudz zina. Katram jāzina sava vioeta un laikus nodokļi jānomaksā. Par pārējo gadās bordāna plintnieces

Atbildēt

Redziet,

21.08.2019. 13:08

»

:)

Jūs pārspīlējat! Atsauce uz datu aizsardzību patiesībā nozīmē birokrātisku ierēdņu atrunu, kurai ar reālo regulas saturu maz kopīga. Tipisks likuma tulkojums pēc burta nevis pēc tā gara. Diemžēl, burtiskie tulkojumi ir mūsu valsts pārvaldes ierēdņu kompetenču griesti


ES regulas var interpretēt atšķirībā no direktīvām. "Valsts korporācija" ir jauna aktualitāte ES, bet, saprotams, par to nerunā mediji. Regula par personas datu aizsardzību attiecībā uz publiskajām personām ir tulkojama no kopējā konteksta, kurā persona iesaistīta. Un konteksta tulkojums ir valsts iestādes brīva izvēle un cita lietas interpretācija, kas robežojas ar atrunām uz Regulu un valsts noslēpumu, ierobežotas pieejamības informāciju, kas kopumā nodrošina valsts korporācijas intereses noteiktām amatpersonām palikt nesodītām.

Ne velti ebreju impērijas trīs standartu ieviešana tiek piesegta ar runām un cīņu ar terorismu.

Minētais princips "skaldi un valdi", ko ievieš ar ES regulu un direktīvu starpniecību un citādi - 6. Saeimā izplatot cionistu rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika, vienlaikus Latvijas likumdošanu bieži mainot, radot haosu, neizbēgami no apspiestās tautas puses, pret kuru realizē genocīdu, radīs pretošanos, kas var pāraugt terora formā. Faktiski princips "skaldi un valdi" rada teroru.

Atbildēt

:)

21.08.2019. 11:35

»

Hmmmm

...


Jūs pārspīlējat! Atsauce uz datu aizsardzību patiesībā nozīmē birokrātisku ierēdņu atrunu, kurai ar reālo regulas saturu maz kopīga. Tipisks likuma tulkojums pēc burta nevis pēc tā gara. Diemžēl, burtiskie tulkojumi ir mūsu valsts pārvaldes ierēdņu kompetenču griesti

Atbildēt

Hmmmm

21.08.2019. 09:25


Citāts no raksta. "Tomēr, publiskojot ielūgto personu vai institūciju sarakstu, ir jāņem vērā datu aizsardzības principi. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 21.aprīļa Regulas (ES) 2016/679 Par fizisku personu datu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Vispārīgā datu aizsardzības regula) 4.panta 1.punktu personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu."


Ko tas patiesībā nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu - valsts korporāciju, noslēpumainu "sabiedrības valdošās elites" iedzīvošanos un izklaidi uz nodokļu maksātāju rēķina. Jebkuru valsts noslēpumu nozagtajā valstī var tagad sabiedrībai neatklāt, balstities uz ES regulu par personas datu aizsardzību. Šī ES regula nodrošina sabiedrības nošķirtību no valsts pārvaldes valdošas klases. Tādējādi tiek nodrošināts sabiedrības pārvaldes princips "skaldi un valdi".

Šis princips nodrošina atsvešinātību starp valsts pārvaldi un sabiedrību un nestrādā visas sabiedrības interesēs, bet izraisa neapmierinātību sabiedrībā.

Ņemot vērā, ka ES ir ASV Fed. rezervju sistēmas projekts, ar principu "skaldi un valdi", kas veicina valsts pārvaldes nodrošinātu politisko bezatbildību pret sabiedrību, minētais princips sasaistāms ar globalizācijas liberālisma tendencēm, realizējot ebreju impērijas trīs standartus, kurus sabiedrība realizē, bet izliekas neredzam, neapspriež tos un tiem nepretojas.

Ebreju impērijas pirmais standarts noteic prasību sabiedrībai "..pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"..", ES regula par publisko personu datu aizsardzību, izšķērdējot valsts budžeta līdzekļus, nodrošina šo standartā iekļauto "brīvību", neatskaitīties sabiedrībai.

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Secinājums

21.08.2019. 08:08

Ja jau nodokļu maksātājiem nav jāzina kur un kā tiek tērēta viņu nauda tad nav jāmaksā nodokļi.Turklāt šo procesu nodokļu maksātāji nekādīgi nespēj ietekmēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: