Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijai nodokļu maksātāju naudas ir tik daudz, ka pat savulaik zoodārzā izraudzītā valsts prezidenta Valda Zatlera madāmu var pa veikaliem vadāt ar valsts apmaksāto lepno auto, - tam šodien Rīgas centrā pats biju aculiecinieks.

It kā valsts apmaksāti luksusauto ir paredzēti tikai bijušajiem valsts prezidentiem, taču V. Zatleram un viņa dzīvesbiedrei šādi noteikumi acīmredzami nav rakstīti. Par to pārliecinājos, šodien noskatoties, kā Lilita Zatlere iznāk no grāmatveikala Rīgā, Blaumaņa un Lāčplēša ielu stūrī, iekāpj tumšā Audi limuzīnā ar valsts numuru FD5505 un dod komandu šoferim doties tālāk savās svarīgajās iepirkšanās gaitās.

Tas nozīmē, ka nodokļu maksātāji turpina apmaksāt lepnu limuzīnu ne tikai bijušajam valsts prezidentam, kuram varētu arī pienākties šāds labums papildus īpašajai pensijai, bet arī viņa sievai, lai tā šajos krīzes laikos varētu doties šopinga izbraucienos par valsts naudu.

Kā ziņo mediji, Lilitas Zatleres „iepirkšanās auto”, ko apmaksā nodokļu maksātāji, ir diezgan ekskluzīvs, - tas ir pilnpiedziņas Audi A8 L ar 4,2 litru benzīna dzinēju un īpaši dārgu salona iekārtojumu. Cik izmaksā braukāšana pa pilsētu ar 4,2 litru benzīna dzinēju, ziņu nav.

Novērtē šo rakstu:

231
8