Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pupa

12.02.2019. 12:16

Gaidu to mirkli, kad Potapova sāks ēst nost mazo Bordānu.
Valsts graušanas process nav vēl pabeigts un tur jaunkomunists Bordāns ir nepārspēts. Kad cilvēkiem atvērsies acis?

Atbildēt

Lai Bordans

10.02.2019. 17:47

»

lauķis

Jā , skorpioni mēdz viens otru nokost.Tad es ar novēlu veiksmi Bordānam , pārējiem ar


un citi čekas pakalpiņi veiksmīgi lauž sev sprandas!

Atbildēt

vēlētājs

10.02.2019. 17:44

»

brīvais radikālis

ASV jau šo sistēmu izveidoja, kāpēc tu domā, ka gribēs to "atbruņot


JV, Par un JKP ir kremļa projekti, kāds tiem sakars ar ASV?

Atbildēt

brīvais radikālis

10.02.2019. 17:18

»

...

Neviena partija pat nedomā OIK likvidēt


Izņemot Saskaņu, bet tā ir aiz sarkanās līnijas.

Atbildēt

formula

10.02.2019. 12:29

Kremlis savulaik veiksmīgi iesmērēja valdošai kliķei-valsts nozadzējiem iesūtīto Aņku-pulemjotčicu.Tā kopā ar dūrašu pārvērta knābi par pretvalstisku organizāciju,kura nodarbojās ar kliķes noziegumu piesegšanu .Tagad šie noziedznieki nu ir salīduši parlamentā un viņu "nodrāztais tiesiskums" nav nemaz tik naivi idiotisks-tas ir Maskavas projekts.

Atbildēt

Achtung

09.02.2019. 18:34

Jāsak ir ar ASV jūras kājnieku ievešanu valstī un tam sekojošu visas prokremliskās iekšlietu un tieslietu sistēmas bandas atbruņošanu un arestu. Lai kādu Latvijas problēmu mēs neapskatītu - visas krustojas šajā sistēmas bandā, kas ne tikai neveic savus pienākumus, bet ir noziedzības pamatperēklis un apsargs. Itkā maliņā stāv advokāti, notāri, tiesībsargi, konsultanti, tiesu izpildītāji, visādi vēl tur biroji un kancelejas - visi tie ir sistēmas sastāvā un darbojas pēc vienotas komandas. Muitnieki un robežsargi ir īpaši bīstamas sistēmas sastāvdaļas. Nebūsim naivi - visu joprojam kontrolē kremļa tiešās pakļautības čekisti. Viņus jau neviens nepublisko. Lai gan daži ir labi zināmi.

Atbildēt

pusiks

08.02.2019. 19:25

naudas maku cinäm nav nekäda sakara ar tiesikumu.

Atbildēt

jaja

08.02.2019. 13:19

Cik LV ir notiesāti izmeklētāji, prokurori, tiesneši par noziegumiem pret jurisdikciju? KL 23.nod.?

Atbildēt

Nu tiesam

07.02.2019. 16:49

JKP ļoti seko katram rakstam, tikai paskatieties īsteni uz situaciju no malas, nav jau visi blēži un korumpanti. Nevar, cienījamie, vadīties tikai pēc partijas piederības un politiskas pārliecības. Izskatās pēc Vladimira Iļjiča Ļeņina metodēm. Arī sūdzēties uzreiz kaimiņiem, kad pats ar kaut ko netiec gala, nav nekāds tiesiskums, bet mazdūšība. Saeimā nolēma ar balsu vairākumu izdot Jurasu.vai tad tāpēc visi korumpanti. Tūlīt Jurass iesēdīsies Satiksmes ministrija un sāks komandēt visus.

Atbildēt

Nja

07.02.2019. 14:47

Kārtējais lemberga grupējuma dienderis.

Atbildēt

Hmm

07.02.2019. 08:48

»

...

Visi žīdi nav cionisti , bet visi cionisti gan ir žīdi


Visi cionisti - simts Saeimas idioti nav žīdi, bet ir noderīgi žīdu cionistiem.

Atbildēt

Stulbumam nav robežu

06.02.2019. 15:03

»

ha-ha

Viens prezidents Pleskavas krievs.Gatavo Briseles ēbreju.Valsts drošības sargi-diplomēti padomju okupantu ideologi.OIK afēristi arī no tās pašas kastas


Slimajiem visi žīdi, krievi vai zagļi. Kasīklis tāpat ir tik "nodrāzies", ka vairs nav satura.

Atbildēt

ha-ha

06.02.2019. 14:36

Viens prezidents Pleskavas krievs.Gatavo Briseles ēbreju.Valsts drošības sargi-diplomēti padomju okupantu ideologi.OIK afēristi arī no tās pašas kastas.

Atbildēt

Vēsture

06.02.2019. 14:04

»

mūsdienu vēstures taisītājiem

nevajadzētu jaukt vārda brīvību ar noziegumu brīvību


Nevajag jaukt būtību. Vārds ir idejas izpausme. Vārds, tas jau ir nopietni. Viena taisnība (un mana), tas jau ir bijis. Tas ir sākums nozieguma brīvībai (kā Jums labpatīkas izteikties).

Atbildēt

Asiirietis

06.02.2019. 12:34

»

lauķis

Jā , iecelsim ēbreju Bordānu , kā cienīgu politmafijas pārstāvi , par Latvijas Balto Tēvu


Vai tad ir cita iespēja kā novēlēt lai viņi cits citu sagrauž. Sistēma uzbūvēta lai tur atrastos tikai konkurenti, nevis pretinieki. Pamēģini kādu iesūdzēt jevropā, tur tādi paši sēž un spriedums vienmēr būs naudīgākā pusē ne pēc taisnības.

Atbildēt

SOLA

06.02.2019. 11:53

»

...

Neviena partija pat nedomā OIK likvidēt


Ne vien nedomā likvidēt,bet skatās kā pieslēgties un slaukt.Man tikai ir jautājums....ko Saeimā dara Potapova-Strīķe. Līdz šim ir redzēts tikai tas, ka spēlējas ar tālruni,skraida pakaļ savam mazspējīgajam apbizotajam puišelim Jurašam. Laikam viņas virsuzdevums ir vaktēt pie atejas durvīm, lai šis neaimīīīž garām un pēc tam padot salvetīti.

Atbildēt

Esi aptaisījies?

06.02.2019. 11:23

»

Man nav

Man nav! Esmu bezbailīgs kometāru atstājējs komentaru sadaļās. Bet Bordānam gan ir mazliet bail. Ko viņš ir panācis kopš ievēlēšanas Saeimā. pilnīgi neko. Iedeva šanci izveidot valdību - apdirsās kā maz piecgadīga meitene no Zilupes 3.bērnudārza...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu. Tu pat elementāras lietas nesaproti, ne nesaproti, bet tev smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto lamu vārdus - slims cilvēks, psihiski nav normāls. Arī ar to tev ir tiesības dzīvot.

Atbildēt

Atkal slims murgs

06.02.2019. 11:17

»

Ass

Mani pārliecinātu Bordāna solītais, ja tiktu tiešām veiktas reālas kustības tiesiskuma virzienā. Neko nedzirdu par OIK aferas izvērtēšanu! Paziņojot šo neliešu vārdus sākot ar esošajiem politiķiem un likt ierosināt lietas prokuratūrai. Ja tas netiktu darīts prokuratūra ir jāpadzen Ja tas netiktu darīts...


Pie it kā pareizas vēlmes piesauc tos, kuri nerisina šo jautājumu - par OIK ir KPV LV lauciņš, nevis JKP, tādēļ nebāz savu purnu nevietā, tur kur vieta citam instrumentam.

Labāk pajautā Elitai Veidemanei no lembergiodes avīzes un viņa vēl labāk rot nomelnot visus citus un pamācīt: izlasi, cik viņa palikusi nekaunīga:
https://nra.lv/viedokli/elita-veidemane/272032-runajiet-par-to-savas-pirtinas.htm
Kur viņu tur Latvoiajs zemes. Viņa vēl ļaunāk muld, kā Leņingradas "troļļi"- te nu ir, ka sātanu grašu dēļ latviets ēd nolst latvieti.

Atbildēt

Ass

06.02.2019. 08:09

Mani pārliecinātu Bordāna solītais, ja tiktu tiešām veiktas reālas kustības tiesiskuma virzienā. Neko nedzirdu par OIK aferas izvērtēšanu! Paziņojot šo neliešu vārdus sākot ar esošajiem politiķiem un likt ierosināt lietas prokuratūrai. Ja tas netiktu darīts prokuratūra ir jāpadzen Ja tas netiktu darīts, JKP ir bankrotējusi.

Atbildēt

Man nav

06.02.2019. 07:28

»

No JKP bail visiem

Tik banāla saruna...


Man nav! Esmu bezbailīgs kometāru atstājējs komentaru sadaļās. Bet Bordānam gan ir mazliet bail. Ko viņš ir panācis kopš ievēlēšanas Saeimā. pilnīgi neko. Iedeva šanci izveidot valdību - apdirsās kā maz piecgadīga meitene no Zilupes 3.bērnudārza.

Bordān? Kur ir palicis tavs pirmsvēlēšanu populisma gars? Labi, neraudi, samaini piedirstās bikšeles, un sāc strādāt.

Gribu redzēt skaļas lietas, kriminālprocesus un oligarhus ar viseim Kalnmeijerveidīgajiem aiz restēm pūstam! Davai, saņemies tautieti!

Nemīz tumbačkā!

Atbildēt

Gribu zināt

06.02.2019. 07:20

»

Stulbs un prasts raksts

Pirmkārt, rakstu neļauj atzīmēt ar "mīnus" zīmi, lai paprovē uz "plus", kura nostrādā un tā savāc "daudz" plusu - labs triks...


Tu gadījumā neesi kāds čangalis, jo Bordāns ir, jo tu raksti, citēju "Trešķārt"! Tu man vairāk izskaties, ka esi tas suns, ko pats mini savā komītī!

Atbildēt

Gribu zināt

06.02.2019. 07:17

»

Lelle

Vai tas nav kāds no Ventspils pasūtījuma Kasīkļiem? Uzsēdušies kā ērces Bordānam un Jurašam...laikam jau pakaļas pamatīgi svilst valsts izlaupītājiem


Tu tā lelle gadījumā neesi pastulbais Bordāna dēlēns Toms Neticīgais, kurš vāra ziepes ar svastikām un sapņo par to kā dauzīt purnus krieviem?

Atbildēt

Asiirietis

06.02.2019. 00:39

Uzrakstu kas Saeimā pie sienas "Viens likums viena taisnība visiem" būtu jāizvieto virs darba nometņu vārtiem, bet savukārt pie katra tapčana galvgalī jāiegravē: "ik viens reiz saņem pēc nopelniem"
Vēlot izdošanos Bordānam sarkano šakāļu midzenī.

Atbildēt

Andris

06.02.2019. 00:09

Kasīkli, cik par šo skricelējumu ir samaksāts? Kurš shēmotājs to pasūtīja?

Atbildēt

Izlasi

05.02.2019. 22:45

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


https://www.pietiek.com/raksti/vai_dalita_izmeklesana_nav_organizetas_noziedzibas_intereses/komentari

Atbildēt

Jobans ziss

05.02.2019. 22:31

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


Bordāns neko nespēs pret sistēmu! Cik jobans ziss Grantiņš viņu lamājis, tagad pielien, draņķis. Galvasslimais!

Kalnpisējs sacīja, ka Rimševics un Martins sākuši liecināt un process ievilksies. Loģiski, ko Rimševics ir 15 slepeno korporāciju biedrs, iespējams arī CIP aģents, lietas notušīs, jo Kalnpisējs arī spēlē cionistu komandā!

Atbildēt

Vēsture

05.02.2019. 21:52

»

jaajaa

...demagoģija...100 gadus atpakaļ šī valsts sakās ar to, ka baroniem zemes noņēma


ne ar to sākās šī valsts.
Sākās šī valsts ar boļševiku apvērsumu Krievijas impērijā.
Baronu zemes ir tikai sīka detaļa tiem procesiem, kas sekoja, bet gana interesanta niansēs.

Atbildēt

Vēsture

05.02.2019. 21:08

bija jau mums bezkompromisa tiesiskums. Pirms simts gadiem. Visi, kas neklanījās un nepatika, tika represēti, deportēti, nogalināti utt. Tikai savas taisnības atzīšana un pārējo noliegšana. Nulles tolerance pret tiem, kas domā citādi. Sapratne, ka ļoti daudz ir vainīgo un iekšēja pārliecība, kuri tie ir. Tiesību sistēmas kritizēšana un ķeršanās vērsim pie ragiem - tā saucamās troikas.
Interesanti būtu papētīt galvenos cīnītājus, no kurienes nākuši, cik senčiem ir bijuši sakari ar VDK, cik ar partiju, cik piedalījušies represijās, cik paši ir bijuši komjaunatnes sekretāri. Vai tik tā vienīgās patiesības izjūta nav saņemta ar mātes pienu.Kaut kā ļoti pazīstami šķiet šie saukļi.

Atbildēt

Reņģēdājs

05.02.2019. 20:45

Gribētos jau , lai Bordānam veicas. Taču valdībā un Saeimā, kuras pamatā sastāv no vecajiem bukiem un kurus nepārprotami stutē Kalnmeiers, tas būs bezgala grūti.

Atbildēt

jaajaa

05.02.2019. 20:40

»

No JKP bail visiem

Tik banāla saruna...


...a ko ETP šefam piektdien tā sagribejās ar vecu draugu Kariņu parunāt ?...nordstrīmu apspriest bija pieskrējis ?...:)

Atbildēt

No JKP bail visiem

05.02.2019. 20:26

»

kaut kāda psihoze

loģikas nemaz


Tik banāla saruna"

“Griezīsim tikai vienu reizi!” Saruna ar premjeru Krišjāni Kariņu

Māra Libeka
6:55, 5. februāris 2019
2Komentāri

https://www.la.lv/griezisim-tikai-vienu-reizi

“Vajadzētu saprast, ka mūsu valsts tieslietu sistēmā ir iedibināta zināma kārtība, kas kopumā ir laba, taču tas nenozīmē, ka tā nebūtu uzlabojama” – kļūda, kam laba, kam ļoti slikta …Tiesās atsevišķi advokāti ver durvis ar kājām, notiek “Tiesāšanās kā ķēķī”, bet nekāda reakcijas. Mēģinot šo sistēmu izsist no sliedēm, Tieslietu ministrs Jānis Bordāns jau vienreiz “krita” par upuri un zaudēja amatu.
“ … Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana. Tas taču ir ļoti nopietni, ka pretkorupcijas iestāde aiztur centrālās bankas prezidentu par iespējamu koruptīvu darījumu. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ļoti īsā laikā izmeklēšanas materiālus nodeva prokuratūrai, lai tā varētu iesniegt apsūdzību tiesai. Aizritējis gads, bet diemžēl apsūdzība vēl nav celta. Tieslietu ministram par to būtu jāuztraucas un jāsāk skaidrot, kāpēc apsūdzības uzrādīšanas process ir tā ieildzis, kas ir jāmaina, lai šo laiku saīsinātu …_ - kāds sakars Tieslietu ministram ar prokuratūras lauka lietām, ar izmeklēšanu?
Lasi tālāk - ” Ja izrādās, ka kāda no amatpersonām nepilda savas funkcijas, tā ir cita lieta, bet sākt ar atlaišanu ir neauglīgi” – ar ko tad sākt, ja ģenerālprokurora pagalmā nolaidība? Kā lai Tieslietu ministrs to sakārto, kas nav šīs ministrijas darbs. Jābūt Saeimas reakcijai par vadītāja maiņu?
“ … Nosacīti arī tieslietu ministram būtu ar savu iedomāto guļammaisu jādzīvo uz vietas, kamēr viņš saprastu, kas jāmaina, lai celtu tiesvedību efektivitāti …” - Kam, Kariņ, jāuzrauga tiesu darbs, tieši un nepastarpināti, ja ne ģenerālprokuroram, kura rīcība ir nodaļa ar virsprokuroru, kura amatā bija arī Ēriks Kalmeiers. Cik lietas viņš, kad bija tiesu uzraudzības virsprokurors, atcēla, noprotestēja? Nav nekas manīts.
Ministru prezidenta Krišjāna Karina atbildes ir nekorektas pēc būtības, tendendiozi un nepamatoti virzītas Jāņa Bordāna adresē.

Atbildēt

kaut kāda psihoze

05.02.2019. 20:11

loģikas nemaz

Atbildēt

mīnus

05.02.2019. 19:33

Ir

Atbildēt

janis

05.02.2019. 19:25

kāpēc nav mīnusa zīmes?

Atbildēt

lauķis

05.02.2019. 19:15

»

Tiesiskums

Raksta autors rupji apšauba Bordāna tiesības sūtīt informējošas vēstules vēstniecībām, informējot par beztiesiskumu Latvijā, ko atzīst ārvalstu eksperti jau sen...


Taisnību saki.Un beztiesiskumu rada tieši biedru partijnieku sistēma , un neceriet ka kāda partija reāli gribēs ko mainīt , tikai vārdos.

Atbildēt

Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

05.02.2019. 19:04

Davai, piedirs to komentāru sleju ar saviem latvānijas stulbumiem! Jobans ziss, bļe tabļetku i maloļetku - akal pizdogen nakuj nau iespējams nobalsot ar mīnusu par šito Vājoni un Kučinski, kas ieņem Juraša vietu komisijā, rakstu! Sukas atbalsta ar šo rakstu mauku Kalnmeijeru, Lembergu un Vējoni! Ņehuja kam Lapsa pārdevies! Ne pirmo reizi nevar balsot ar mīnusu! Pizdec!

Atbildēt

Tiesiskums

05.02.2019. 18:59

Raksta autors rupji apšauba Bordāna tiesības sūtīt informējošas vēstules vēstniecībām, informējot par beztiesiskumu Latvijā, ko atzīst ārvalstu eksperti jau sen.

Beztiesiskums izpaužas kriminslprocesu safabricēšanā. Juraša gadījums to apliecina pārliecinoši tiktāl, kad jau ģenprokurors Kalnmeijers publiski melo, minot, ka Juraša lietu izskata izmeklējošais prokurors. Izmeklējošā prokurora kā tāda vispār nav. Ir uzraugošais kriminālprocesu prokurors, kuram Saeima ar likumu cionistu gudrībā - tauta jāpieradina pie nelikumībām- devusi tiesības patvaļīgi izvērtēt vienpersonīgi pierādījumu ticamību. Tas viss ir beztiesiskums, kas veicina krimprocesu safabricēšanu un izbeigšanu, atjaunošanu vajadzības gadījumā. Tiesiski un materiāli neviens neatbild par kriminālprocesu safabricēšanu. Tas ir beztiesiskums.

Var jau nosaukt tūkstoš darbu, ar kuriem jāuzlabo tiesiskums, bet to neuzlabos tās pašas personas, kuras rada šo esošo beztiesiskumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: