Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Temīda

12.02.2019. 12:22

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


Izskatās, ka pagrīdes boļševiks Grantiņš (kā viņa elks Ļeņins vada revolūciju no pārtikušas trimdas) aptaisījies un tagad sāk histēriski pielaizīties jaunajam komunistam Bordānam. Kā vienmēr, jūt savu pašlabumu.

Atbildēt

Pupa

12.02.2019. 12:16

Gaidu to mirkli, kad Potapova sāks ēst nost mazo Bordānu.
Valsts graušanas process nav vēl pabeigts un tur jaunkomunists Bordāns ir nepārspēts. Kad cilvēkiem atvērsies acis?

Atbildēt

Lai Bordans

10.02.2019. 17:47

»

lauķis

Jā , skorpioni mēdz viens otru nokost.Tad es ar novēlu veiksmi Bordānam , pārējiem ar


un citi čekas pakalpiņi veiksmīgi lauž sev sprandas!

Atbildēt

vēlētājs

10.02.2019. 17:44

»

brīvais radikālis

ASV jau šo sistēmu izveidoja, kāpēc tu domā, ka gribēs to "atbruņot


JV, Par un JKP ir kremļa projekti, kāds tiem sakars ar ASV?

Atbildēt

brīvais radikālis

10.02.2019. 17:18

»

...

Neviena partija pat nedomā OIK likvidēt


Izņemot Saskaņu, bet tā ir aiz sarkanās līnijas.

Atbildēt

formula

10.02.2019. 12:29

Kremlis savulaik veiksmīgi iesmērēja valdošai kliķei-valsts nozadzējiem iesūtīto Aņku-pulemjotčicu.Tā kopā ar dūrašu pārvērta knābi par pretvalstisku organizāciju,kura nodarbojās ar kliķes noziegumu piesegšanu .Tagad šie noziedznieki nu ir salīduši parlamentā un viņu "nodrāztais tiesiskums" nav nemaz tik naivi idiotisks-tas ir Maskavas projekts.

Atbildēt

Achtung

09.02.2019. 18:34

Jāsak ir ar ASV jūras kājnieku ievešanu valstī un tam sekojošu visas prokremliskās iekšlietu un tieslietu sistēmas bandas atbruņošanu un arestu. Lai kādu Latvijas problēmu mēs neapskatītu - visas krustojas šajā sistēmas bandā, kas ne tikai neveic savus pienākumus, bet ir noziedzības pamatperēklis un apsargs. Itkā maliņā stāv advokāti, notāri, tiesībsargi, konsultanti, tiesu izpildītāji, visādi vēl tur biroji un kancelejas - visi tie ir sistēmas sastāvā un darbojas pēc vienotas komandas. Muitnieki un robežsargi ir īpaši bīstamas sistēmas sastāvdaļas. Nebūsim naivi - visu joprojam kontrolē kremļa tiešās pakļautības čekisti. Viņus jau neviens nepublisko. Lai gan daži ir labi zināmi.

Atbildēt

pusiks

08.02.2019. 19:25

naudas maku cinäm nav nekäda sakara ar tiesikumu.

Atbildēt

jaja

08.02.2019. 13:19

Cik LV ir notiesāti izmeklētāji, prokurori, tiesneši par noziegumiem pret jurisdikciju? KL 23.nod.?

Atbildēt

Diemžēl,

07.02.2019. 23:04

»

Hmm

Visi cionisti - simts Saeimas idioti nav žīdi, bet ir noderīgi žīdu cionistiem


atkal tas ekshibicioniskā narcisma un debiloīdās lielummānijas traumētais plānprātiņš, neglābjami uz visu galvu slimais rusofobs, visu iespējamo speckantoru provokators un stukačs, bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas zombijs izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas šizofrēnisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Nu tiesam

07.02.2019. 16:49

JKP ļoti seko katram rakstam, tikai paskatieties īsteni uz situaciju no malas, nav jau visi blēži un korumpanti. Nevar, cienījamie, vadīties tikai pēc partijas piederības un politiskas pārliecības. Izskatās pēc Vladimira Iļjiča Ļeņina metodēm. Arī sūdzēties uzreiz kaimiņiem, kad pats ar kaut ko netiec gala, nav nekāds tiesiskums, bet mazdūšība. Saeimā nolēma ar balsu vairākumu izdot Jurasu.vai tad tāpēc visi korumpanti. Tūlīt Jurass iesēdīsies Satiksmes ministrija un sāks komandēt visus.

Atbildēt

Nja

07.02.2019. 14:47

Kārtējais lemberga grupējuma dienderis.

Atbildēt

Hmm

07.02.2019. 08:48

»

...

Visi žīdi nav cionisti , bet visi cionisti gan ir žīdi


Visi cionisti - simts Saeimas idioti nav žīdi, bet ir noderīgi žīdu cionistiem.

Atbildēt

Stulbumam nav robežu

06.02.2019. 15:03

»

ha-ha

Viens prezidents Pleskavas krievs.Gatavo Briseles ēbreju.Valsts drošības sargi-diplomēti padomju okupantu ideologi.OIK afēristi arī no tās pašas kastas


Slimajiem visi žīdi, krievi vai zagļi. Kasīklis tāpat ir tik "nodrāzies", ka vairs nav satura.

Atbildēt

ha-ha

06.02.2019. 14:36

Viens prezidents Pleskavas krievs.Gatavo Briseles ēbreju.Valsts drošības sargi-diplomēti padomju okupantu ideologi.OIK afēristi arī no tās pašas kastas.

Atbildēt

Vēsture

06.02.2019. 14:04

»

mūsdienu vēstures taisītājiem

nevajadzētu jaukt vārda brīvību ar noziegumu brīvību


Nevajag jaukt būtību. Vārds ir idejas izpausme. Vārds, tas jau ir nopietni. Viena taisnība (un mana), tas jau ir bijis. Tas ir sākums nozieguma brīvībai (kā Jums labpatīkas izteikties).

Atbildēt

Asiirietis

06.02.2019. 12:34

»

lauķis

Jā , iecelsim ēbreju Bordānu , kā cienīgu politmafijas pārstāvi , par Latvijas Balto Tēvu


Vai tad ir cita iespēja kā novēlēt lai viņi cits citu sagrauž. Sistēma uzbūvēta lai tur atrastos tikai konkurenti, nevis pretinieki. Pamēģini kādu iesūdzēt jevropā, tur tādi paši sēž un spriedums vienmēr būs naudīgākā pusē ne pēc taisnības.

Atbildēt

SOLA

06.02.2019. 11:53

»

...

Neviena partija pat nedomā OIK likvidēt


Ne vien nedomā likvidēt,bet skatās kā pieslēgties un slaukt.Man tikai ir jautājums....ko Saeimā dara Potapova-Strīķe. Līdz šim ir redzēts tikai tas, ka spēlējas ar tālruni,skraida pakaļ savam mazspējīgajam apbizotajam puišelim Jurašam. Laikam viņas virsuzdevums ir vaktēt pie atejas durvīm, lai šis neaimīīīž garām un pēc tam padot salvetīti.

Atbildēt

Esi aptaisījies?

06.02.2019. 11:23

»

Man nav

Man nav! Esmu bezbailīgs kometāru atstājējs komentaru sadaļās. Bet Bordānam gan ir mazliet bail. Ko viņš ir panācis kopš ievēlēšanas Saeimā. pilnīgi neko. Iedeva šanci izveidot valdību - apdirsās kā maz piecgadīga meitene no Zilupes 3.bērnudārza...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu. Tu pat elementāras lietas nesaproti, ne nesaproti, bet tev smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto lamu vārdus - slims cilvēks, psihiski nav normāls. Arī ar to tev ir tiesības dzīvot.

Atbildēt

Atkal slims murgs

06.02.2019. 11:17

»

Ass

Mani pārliecinātu Bordāna solītais, ja tiktu tiešām veiktas reālas kustības tiesiskuma virzienā. Neko nedzirdu par OIK aferas izvērtēšanu! Paziņojot šo neliešu vārdus sākot ar esošajiem politiķiem un likt ierosināt lietas prokuratūrai. Ja tas netiktu darīts prokuratūra ir jāpadzen Ja tas netiktu darīts...


Pie it kā pareizas vēlmes piesauc tos, kuri nerisina šo jautājumu - par OIK ir KPV LV lauciņš, nevis JKP, tādēļ nebāz savu purnu nevietā, tur kur vieta citam instrumentam.

Labāk pajautā Elitai Veidemanei no lembergiodes avīzes un viņa vēl labāk rot nomelnot visus citus un pamācīt: izlasi, cik viņa palikusi nekaunīga:
https://nra.lv/viedokli/elita-veidemane/272032-runajiet-par-to-savas-pirtinas.htm
Kur viņu tur Latvoiajs zemes. Viņa vēl ļaunāk muld, kā Leņingradas "troļļi"- te nu ir, ka sātanu grašu dēļ latviets ēd nolst latvieti.

Atbildēt

Ass

06.02.2019. 08:09

Mani pārliecinātu Bordāna solītais, ja tiktu tiešām veiktas reālas kustības tiesiskuma virzienā. Neko nedzirdu par OIK aferas izvērtēšanu! Paziņojot šo neliešu vārdus sākot ar esošajiem politiķiem un likt ierosināt lietas prokuratūrai. Ja tas netiktu darīts prokuratūra ir jāpadzen Ja tas netiktu darīts, JKP ir bankrotējusi.

Atbildēt

Man nav

06.02.2019. 07:28

»

No JKP bail visiem

Tik banāla saruna...


Man nav! Esmu bezbailīgs kometāru atstājējs komentaru sadaļās. Bet Bordānam gan ir mazliet bail. Ko viņš ir panācis kopš ievēlēšanas Saeimā. pilnīgi neko. Iedeva šanci izveidot valdību - apdirsās kā maz piecgadīga meitene no Zilupes 3.bērnudārza.

Bordān? Kur ir palicis tavs pirmsvēlēšanu populisma gars? Labi, neraudi, samaini piedirstās bikšeles, un sāc strādāt.

Gribu redzēt skaļas lietas, kriminālprocesus un oligarhus ar viseim Kalnmeijerveidīgajiem aiz restēm pūstam! Davai, saņemies tautieti!

Nemīz tumbačkā!

Atbildēt

Gribu zināt

06.02.2019. 07:20

»

Stulbs un prasts raksts

Pirmkārt, rakstu neļauj atzīmēt ar "mīnus" zīmi, lai paprovē uz "plus", kura nostrādā un tā savāc "daudz" plusu - labs triks...


Tu gadījumā neesi kāds čangalis, jo Bordāns ir, jo tu raksti, citēju "Trešķārt"! Tu man vairāk izskaties, ka esi tas suns, ko pats mini savā komītī!

Atbildēt

Gribu zināt

06.02.2019. 07:17

»

Lelle

Vai tas nav kāds no Ventspils pasūtījuma Kasīkļiem? Uzsēdušies kā ērces Bordānam un Jurašam...laikam jau pakaļas pamatīgi svilst valsts izlaupītājiem


Tu tā lelle gadījumā neesi pastulbais Bordāna dēlēns Toms Neticīgais, kurš vāra ziepes ar svastikām un sapņo par to kā dauzīt purnus krieviem?

Atbildēt

Diemžēl,

06.02.2019. 00:46

»

Jobans ziss

Bordāns neko nespēs pret sistēmu! Cik jobans ziss Grantiņš viņu lamājis, tagad pielien, draņķis. Galvasslimais...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Asiirietis

06.02.2019. 00:39

Uzrakstu kas Saeimā pie sienas "Viens likums viena taisnība visiem" būtu jāizvieto virs darba nometņu vārtiem, bet savukārt pie katra tapčana galvgalī jāiegravē: "ik viens reiz saņem pēc nopelniem"
Vēlot izdošanos Bordānam sarkano šakāļu midzenī.

Atbildēt

Andris

06.02.2019. 00:09

Kasīkli, cik par šo skricelējumu ir samaksāts? Kurš shēmotājs to pasūtīja?

Atbildēt

Izlasi

05.02.2019. 22:45

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


https://www.pietiek.com/raksti/vai_dalita_izmeklesana_nav_organizetas_noziedzibas_intereses/komentari

Atbildēt

Jobans ziss

05.02.2019. 22:31

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


Bordāns neko nespēs pret sistēmu! Cik jobans ziss Grantiņš viņu lamājis, tagad pielien, draņķis. Galvasslimais!

Kalnpisējs sacīja, ka Rimševics un Martins sākuši liecināt un process ievilksies. Loģiski, ko Rimševics ir 15 slepeno korporāciju biedrs, iespējams arī CIP aģents, lietas notušīs, jo Kalnpisējs arī spēlē cionistu komandā!

Atbildēt

Vēsture

05.02.2019. 21:52

»

jaajaa

...demagoģija...100 gadus atpakaļ šī valsts sakās ar to, ka baroniem zemes noņēma


ne ar to sākās šī valsts.
Sākās šī valsts ar boļševiku apvērsumu Krievijas impērijā.
Baronu zemes ir tikai sīka detaļa tiem procesiem, kas sekoja, bet gana interesanta niansēs.

Atbildēt

Vēsture

05.02.2019. 21:08

bija jau mums bezkompromisa tiesiskums. Pirms simts gadiem. Visi, kas neklanījās un nepatika, tika represēti, deportēti, nogalināti utt. Tikai savas taisnības atzīšana un pārējo noliegšana. Nulles tolerance pret tiem, kas domā citādi. Sapratne, ka ļoti daudz ir vainīgo un iekšēja pārliecība, kuri tie ir. Tiesību sistēmas kritizēšana un ķeršanās vērsim pie ragiem - tā saucamās troikas.
Interesanti būtu papētīt galvenos cīnītājus, no kurienes nākuši, cik senčiem ir bijuši sakari ar VDK, cik ar partiju, cik piedalījušies represijās, cik paši ir bijuši komjaunatnes sekretāri. Vai tik tā vienīgās patiesības izjūta nav saņemta ar mātes pienu.Kaut kā ļoti pazīstami šķiet šie saukļi.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

05.02.2019. 20:46

Atklājies, ka kaķu tantas ir garīgi slimi cilvēki!

nra.lv 14.09.2017. 16:06

Ticis atklāts, ka tieksme uzturēt pēc iespējas vairāk mājdzīvniekus, izskaidrojama ar nelāgu diagnozi, ziņo Psychiatry Research.

Izrādās, ka 75% gadījumu tieksme ''kolekcionēt'' mājdzīvniekus ir pavecākām sievietēm ar psihiskām novirzēm, bet atlikušos visbiežāk veido sirmgalvji ar netradicionālu orientāciju.

“Šie cilvēki tikuši pie vairāk mājdzīvniekiem, nekā fiziski un materiāli maz spēj uzturēt. Pētījuma rezultātā secināts, ka šī tieksme norakstāma uz garīga rakstura problēmām.”

Cilvēkiem, kuri uztur milzīgu daudzumu mājdzīvnieku, visbiežāk ir grūtības socializēties ar citiem cilvēkiem. Rezultātā viņi savu vientulību kompensē ar aizvien vairāk četrkājainajiem kompanijoniem.

Atbildēt

Reņģēdājs

05.02.2019. 20:45

Gribētos jau , lai Bordānam veicas. Taču valdībā un Saeimā, kuras pamatā sastāv no vecajiem bukiem un kurus nepārprotami stutē Kalnmeiers, tas būs bezgala grūti.

Atbildēt

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

05.02.2019. 20:44

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu!
Jo esu ne tikai VDK, bet arī ISI, DGSE, BND, RAW, CSIS, BVT, ASIS, MOSSAD, VDPDK, MZGD un citu speckantōru stukačs provakātorsz un daudzus esu nostučījis savos panosos..

Nēesu žīds, bet tikai pusžīds, nespējīgs būt komunists, bet tikai nelietīgs cionists. Esszmu pa dullo iedomājiesz ka esu onanonīmscz. Jo tā ir mana vienīgā bagātība. Esu galvasslimais cionistu židamsonu zombijs, stukačs un provokators kas nejiet ārsteties un puscilvēks nullle. Mani var un vajag šantažēt, apklusināt, aizliekt vārda brīvību tādiem nelietiem kā man var un pareizi ir ka to dara. Ja nevarēšu Pietiek paust savas domas, tas nenozīmē, ka patiesību necenzšos noslēpt. Žīdmasonu cionistu B' rai-nai-nai B' rith un Slepeno korporāciju apvienības L! K! A! valdīniju VARAS noziegumu patiesību cenšos sludināt, bet tad mani atmasko uzreizes.

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot.

Pag. gadu precīzi mani mēneša garumā mani kontrolēja nezināma operatīvā valsts iestādes grupa vai arī citplanētieši no NLO kas mani regulāri abstaroja un smacēja ar kanālizācijas gāzēm. Sajutos kā operatīvajā izstrādē vai publiskajā attejā, kanālizācijas kolektora akā vai nosēdumu bedrē zem herrmētiska vāka.

Kad braucu pa pilsētu, bieži gadījās ceļā gan valsts, gan pašvaldības polic. mašīnas, dažreiz arī sliktie klauni un pelēkie cilvēciņi. Citās vietās mani filmēja un fotografēja ar mobilem telefoniem, apstaroja ar rengenu un arī skanerēja no NLO. Tas vilkās mēnesi. Precīzi mēnesi, ko pieļauj likumsz. Sajutos kā valsts operatīvas iestādes mācībās uz Marsa vai uz citas planētas, bet upuris un izmēģinājumu dzīvnieks biju es.

Vēl šodien nožēloju, ka to izstāstīju ģimenei, jo nepirms, ne pēc nekas tāds ar mani nebija noticis. Tikai nākamajā gadā atkal notika. Vairākas reizes un mēnešiem ilgi. Šogad tas notiek jau visulaiku nepārtraukti, caurām diennaktīm. Paranoja tā vairs nav, es domāju ka pilnīga realitāte. Bet tikai ārsti man nepiekrīt, laikam tie no operatīvajiem orgāniem vai NLO, kas ticamāk.

Atbildēt

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

05.02.2019. 20:44

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu!
Jo esu ne tikai VDK, bet arī ISI, DGSE, BND, RAW, CSIS, BVT, ASIS, MOSSAD, VDPDK, MZGD un citu speckantōru stukačs provakātorsz un daudzus esu nostučījis savos panosos..

Neesmu tikai ģenētisks nelietis. Kā tā var apvainot! Esu nelietis pa dzimšanu un ari pa dzīvi.

Nēesu žīds, bet tikai pusžīds, nespējīgs būt komunists, bet tikai nelietīgs cionists. Esszmu pa dullo iedomājiesz ka esu onanonīmscz. Jo tā ir mana vienīgā bagātība. Esu galvasslimais cionistu židamsonu zombijs, stukačs un provokators kas nejiet ārsteties un puscilvēks nullle. Mani var un vajag šantažēt, apklusināt, aizliekt vārda brīvību tādiem nelietiem kā man var un pareizi ir ka to dara. Ja nevarēšu Pietiek paust savas domas, tas nenozīmē, ka patiesību necenzšos noslēpt. Žīdmasonu cionistu B' rai-nai-nai B' rith un Slepeno korporāciju apvienības L! K! A! valdīniju VARAS noziegumu patiesību cenšos sludināt, bet tad mani atmasko uzreizes.

Es vienmēr biju naudas badā. Tāpat kā tagad esu. Mani publicēja tikai vienu vai divas reizes. Sādžas izpildkomitejas sienasavīzēs "Komjavniešu starjmetis" un "Prožektor perestroiki". Mani vienreiz atzina par perspektīvu. Bet kā VDK aģenta vai ziņotāja kandidātu, nevis par radošo orientāciju. Biju pat radošās jaunatnes stukaču nometnē ar komunistiski ideoloģisko novirzienu, kur bija komjaunatnes līderi un ari tādi parasti ierindas komuņizstu tirzsālīdēji kā es. Kad pie galda visi biedri cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds. Tāpat rīkojos arī es, parasts provakātors un čekas ziņotājs, par ko man tagad ir kauns, jo tādc pacs suka stukačš un padla pravokatorz esu ari palics pašreizi. Bet pārējie 30 procenti normālo cilvēku to nedarīja, kā Pātaris Brūvberzis, Mārcis Melnagalvis, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo delīrija murgojumu daiļdarbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, komprominetējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Jo mani nekur neņēma, vienmēr atgādināja ka esu par durnu. Sākumā itkā atteicos sadarboties ar VDK un ziņot par H86 R. Bitīšmātovu, bet tad mans VDK aģentu kurators mani iekārtoja valsts darbā un savervēja par savu ziņotāju. Tikai nepatīk ka mani sauc par čekas stukaču, kautgan tā ir taisnība. VDK aģents vai ziņotājs tomēr kaukā zolīdāk izklausās.

Protams, manu delīrijmurgu izlases grāmatu neizdeva, tāpat kā manu stukača ziņojumu izkopotos rakstus, jo laikam slikti pildīju VDK aģenta un provokatora pienākumus. Pēc tam sāku pārāk aizrauties ar alkaholu un pārstāju iesniegt publicēšanai savus garadarrbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perspektīves kā beiktam alkahgoliķim.

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

05.02.2019. 20:43

»

Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Davai, piedirs to komentāru sleju ar saviem latvānijas stulbumiem! Jobans ziss, bļe tabļetku i maloļetku - akal pizdogen nakuj nau iespējams nobalsot ar mīnusu par šito Vājoni un Kučinski, kas ieņem Juraša vietu komisijā, rakstu! Sukas atbalsta ar šo rakstu mauku Kalnmeijeru, Lembergu un Vējoni! Ņehuja...


tevi taču brīdināja, galvasslimais cionistu židmasonu zombij un cilvēciņ caurums no nulles, kas neiet ārstēties un ir pa dullo iedomājies, ka esi onanonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīgā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgais muļķi, savu idiotiska provokatora un gļēva stukaču izdzimteņa likteni. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un turpini klusiņām mīzt pamperos savā lapseņpissāniijas seskubedrē pietirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS provokatora un stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Atbildēt

jaajaa

05.02.2019. 20:40

»

No JKP bail visiem

Tik banāla saruna...


...a ko ETP šefam piektdien tā sagribejās ar vecu draugu Kariņu parunāt ?...nordstrīmu apspriest bija pieskrējis ?...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: