Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

turpinājum

02.01.2021. 22:05

»

ESMAIJA

visam piekrītu.Par to vien, ka viņš dod iespēju dzirdēt dažādus viedokļu no gudriem un zinošiem cilvēkiem, viņam jāsaka paldies. Ja nebūtu šādu raidījumu , mēs dzīvotu īstā tumsā un bailēs drebot gaidītu, kad nāks tā tante ar izkapti... Lai jums visiem Tikko izlasīju y-tubē brīnišķīgu jaungada uzrunu...


Nesaprotu, kas noticis ar manu komentāru, Sākums ir 3. rindiņā no augšas, bet augšējās divarpus rindiņas ir turpinājums aiz vārda ,,pārsvarā" pēdējā rindā. Laikam kaut ko nospiedu nepareizi, bet galvenais ko gribēju teikt - Noklausieties y-tubē Zigmanta Krēsliņa jaungada uzrunu! Ne ko pielikt, ne atņemt.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

02.01.2021. 22:04

»

Ray

Agrāk Jūs to darījāt par baltu velti šodien jums, kremļa trolli, par to vēl naudu maksā


Kad kremlīni Latvijā valdīja, tad tādus "kulinārus' epidstacija izdrāza.
Tagad demokrātijā šie dara ko grib.
Četras vakcīnas viņam, lai vairs nekustās!

Atbildēt

ESMAIJA

02.01.2021. 21:53

visam piekrītu.Par to vien, ka viņš dod iespēju dzirdēt dažādus viedokļu no gudriem un zinošiem cilvēkiem, viņam jāsaka paldies. Ja nebūtu šādu raidījumu , mēs dzīvotu īstā tumsā un bailēs drebot gaidītu, kad nāks tā tante ar izkapti... Lai jums visiem Tikko izlasīju y-tubē brīnišķīgu jaungada uzrunu, ko katram iesaku noklausīties. Zigmants Krēsliņš Jaungada uzruna. Ne Kariņa, ne Levita nespēju vairāk par pāris teikumiem ņemt pretī. Palika šķērma dūša. Bet Krēsliņa teiktais it kā pielēja ar pārliecību, ka neesi viens - paskaties apkārt, cik daudz gaišu cilvēku ir Latvijā,- tev apkārt, tev blakus, kuri var tev un kuriem vari tu sniegt roku kā savējais savējam.
Apini biju jau klausījusies un vienai otrai lietai tomēr prāts atsakās piekrist kaut pārsvarālaimīgs jaunais gads!

Atbildēt

Follija cepurīte

02.01.2021. 21:50

Redzu, ka mūsējie komentāros ir vairākumā!

Atbildēt

Tišmājis

02.01.2021. 21:48

»

Slaidais

Agresīva opozicionāra politiskā reklāma.. pretīgs tips, kuru sen par ārstu neviens neuzskata. Caurkritis politdarbonis


Tu,slaidais vari nevakcinēties un nomirt,tās ir Tavas tiesības !

Atbildēt

blondīne

02.01.2021. 21:41

apīnis nupat spļauj pušu kivičam- nu jau vairs ne katru dienu, bet jau vairākas reizes dienā visās malās ... ne tikai nemāk samierināties ar polisko caurkrišanu, bet laikam tēmē uz veselības ministra posteni jaunajā kremlēna gobzema valdībā...
Rimsties, tak, galva sāp jau ieraugot vien- vai nu bildi internetā, vai tv24.
var tak izpausties skulmēna un puņķēdāja mītiņos krastmalā, pie pieminekļa vai politbraucienos....

Atbildēt

Kulinārs

02.01.2021. 21:18

Slimoju ar Covid 19 , bet eju uz darbu, cepu bulciņas, taisu salātiņus, jo man maksā par stundām, ne cieto algu. Masku valkāt darbā nevaru, grūti elpot. Šķaudu spļauju uz visām pusēm un neticu, ka jums distancēšanās vai maskas palīdzēs no mana Covida.

Atbildēt

asis

02.01.2021. 21:13

Izcils,pat valstsvīra cienīgs raksts! Tikai "lielāko kretīnu" komandai nav dievs devis spējas teikto saprast, kur nu vel rīkoties! Vai tiešām nav iespējas ko mainīt? Vai tiešām saeimā ievēleti tikai idioti?

Atbildēt

īsā analīze

02.01.2021. 20:57

Runai nav ne vainas, bet skaidrojumā gan pilnīgas auzas.
1.Maratons
Maratoms nav tikai skriešana, bet arī pilcēšanās startā un finišā un nokļūšana šajās vietās.
2.Sportošana arā.
Nav ne vainas, ja to dara individuāli un pārāk neaizraujas.
3.Restorāni un kafejnīcas.
Diez vai būs daudz cilvēku, kas pašlaik gribētu sēdēt kaut kur arā, lai paēstu.
4.Dabas takas.
Dabas takās vīrusu nevar saķert tikai līdz brīdim, kad tur nesanāk tik daudz cilvēku, ka sanākšana nesāk atgādināt Apiņa pieminēto seksu, tikai stāvus pozā.
5.Smēķēšana.
Salīdzinājums ar dūmiem pilnīgi stulbs un apgāž paša Apiņa teikto, jo tos var sajust ne tikai telpā, bet arī ārā un pat telpā, ja smēķētājs atrodas ārpus tās.

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 20:55

»

acīmredzams

Daži debiliķi joprojām nav sapratuši, ka maska nepasargā (minimāli pasargā) tevi no inficēšanās, bet ievērojami pasargā apkārtējos, jo samazina attālumu kādā tu spēj izplatīt savas siekalas un puņķus


Acimredzams, ka debiliķis. Laikam no tāluma varat atlauties šādi izteikties, ti drosmīgi un cēli, parasti apsaukājas bērns, ja kaut ko nevar panakt vai pieradīt ar vardiem. Cik ilgi pasarga samazinit telpā 15 min vai ilgstošāk 8 darba stundas, ņemot vērā, ja ir covids bez simptomiem, runas, utml laikā izplatās lueli, videji un siki siekalu, utml pilueni aerosola veidā, kur siki pilieni tik viegli, ka telpā gaisā uzturas ļoti ulgstoši, ka var iekļut acīs un caur masku mute un deguna no kada caur masku un sānu malam. Pilieni satur virusa dalinas un citas sausnes no mutes izelpotos, bet kada notiek ķimiska reakcija uz maskas ar pilienu un virusa daļiņu, piliens izgaro izyvaiko vai tml jo sastav no udens, bet virusa dalinas sastavs ir cits un uz virsmām paliek vairākas stundas un dienas. Līdz ar to virusa daļiņu kura atrodas masku auduma struktūru slānos ar sistemātisko elpošanu radiet gaisa kustibu uz aru un iekšu, ka varat šo dalinu caur masku izpust, un starp masku malu virsmu un sejas virsmu. Cik diena udeni izelpijat.. cik dsudz gaisa ieelpojat..

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 20:41

»

Pārdomas

Viens jautājums Apinim, kā tu zini, kas tur iekšā tais vakcīnās? Tu to nevari zināt! Tāpēc izklausās pēc mūldēšanas. Itālijā neatkarīgi eksperti pētija vakcīnas un netika skaidrībā ar lielu daļu vielu, kas tur pie jauktās, he he, no kurienes tev skaidrība


Spkc.gov.lv ir info par laikam biotech conmmity vakcīnu un sastāvdaļām, bet tur raksta par aktivam vielām vakcinā un neatridu pagaidam no kā sastav. Bet ir ksut kads saraksts paligvielas un tās uzskaititas. Plāna, ja spiedis un ar likumu, tad būs japrasa no valsts saraksts aktivo vielu un uz labatoriju pārbaudities vai vaar būt alergijad vai kas cits uz vakcinas vielām, jo šis vakcinas jauna tehnologija.

Atbildēt

Slaidais

02.01.2021. 20:39

Agresīva opozicionāra politiskā reklāma.. pretīgs tips, kuru sen par ārstu neviens neuzskata. Caurkritis politdarbonis.

Atbildēt

acīmredzams

02.01.2021. 20:38

»

Derdz

Pēter, ja jums atsūtija pierādijumus par tām maskām, kuras pasargā, tad lūdzu publicējiet, atseuces uz avotu, utml, jo šajā https://www.ptac.gov.lv/lv/news/elposanas-celu-aizsardzibas-lidzekli-covid-19-infekcijas-izplatisanas-laika raksta ka nepasargā, u.c., Vislabak varētu aizsargak pilnas sejas maskas...


Daži debiliķi joprojām nav sapratuši, ka maska nepasargā (minimāli pasargā) tevi no inficēšanās, bet ievērojami pasargā apkārtējos, jo samazina attālumu kādā tu spēj izplatīt savas siekalas un puņķus!

Atbildēt

Pēc šī raksta Rimčikā

02.01.2021. 20:38

droši var uzspļaut Apinim!

Izcils mēsla gabals!

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 20:35

Pēter, ja jums atsūtija pierādijumus par tām maskām, kuras pasargā, tad lūdzu publicējiet, atseuces uz avotu, utml, jo šajā https://www.ptac.gov.lv/lv/news/elposanas-celu-aizsardzibas-lidzekli-covid-19-infekcijas-izplatisanas-laika raksta ka nepasargā, u.c., Vislabak varētu aizsargak pilnas sejas maskas ar spec filtriem, utml.!

Atbildēt

Nevakcinēsimies vis, Apini!

02.01.2021. 20:34

Jo vienas vakcīnas paredzētas 4. maija valsts finanšu korporācijas “sargsuņiem” policistiem, mediķiem, pedagogiem. Viņi noēd Latvijas nākotni, jo nauda ir aizdota, ieķīlājot valsts uzņēmumus.

Cita vakcīna paredzēta lieko iznīcināšanai - gadis vecu cilvēku, kuri, pateicoties dabiskajai imunitātei, tik ilgi nodzīvojuši un ir lieks balsts valsts finanšu korporācijai,

Citiem Apiņa padomiem piekrītu, labāk saķert mazliet C19 vīrusa olbaltumvielas un jau iegūt kaut kādu dabisko imunitāti.

Apinis sniedz padomus Levitam un Kariņam - diversantiem, kuri kopā ar Pasaules Banku un PVO katastrofāli sagrauj Latvijas ekonomiku, iznīcinot uzņēmējus, aprobējot neesošas pandēmijas apstākļos digitālos rīkus sabiedrības kontrolei, izsekošanai un sodīšanai.

Cilvēktiesību ierobežošanas laikā, šodien, liegta pārvietošanās brīvība un iztikas minimums personām, kurām ar ārkārtas stāvokli liegtas cilvēktiesības izvēlēties nodarbošanos un nopelnīt sev iztiku. Tā ir diktatūra ar komendantstundām.

Apinis reklamē vakcīnu “tīrību” un drošumu, bet katram skaidrs, ka ikviena vakcinēšanās ir risks veselībai. Turklāt par vakcīnu drošumu neatbild neviens ne personīgi, ne juridiski. Atbildību uzliek vakcinētajam pašam, apmuļķojot ar jautājumiem un atbildēm par vakcīnu drošumu, lai gan vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums.

Ar vakcīnu reklāmu Apinis pats savu reputāciju ir sagrāvis uz visiem laikiem.

Atbildēt

Pārdomas

02.01.2021. 20:12

Viens jautājums Apinim, kā tu zini, kas tur iekšā tais vakcīnās? Tu to nevari zināt! Tāpēc izklausās pēc mūldēšanas. Itālijā neatkarīgi eksperti pētija vakcīnas un netika skaidrībā ar lielu daļu vielu, kas tur pie jauktās, he he, no kurienes tev skaidrība.

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 20:01

Izskatās, ka Apinim pašam ir problēmas ar matemātiku!

Apinis- "..atļaut slimību pārslimojušam cilvēkam daudz vairāk brīvību, jo viņa iespējas slimību pārnest un vēlreiz inficēties ir 0.02"

Tikai fakts ir tāds, ka Latvijā vispār ar covid19 ir inficējušies 0,022!

Atbildēt

ghjk

02.01.2021. 19:47

Apinis iepriekš noliedza kovidu. Idiots!

Atbildēt

nemo

02.01.2021. 19:31

šitam narcisam apinim izkat diagnoze totals uzmanibas trukums:))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: