Menu
Pilnā versija
Foto

Nomērīta ES pseidobrīvības pavada

Viedais Manels · 28.12.2021. · Komentāri (54)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad ES iedzīvotāju vairākuma pretestības gars ir salauzts, tirāni palēnām atklāj kārtis. Nedēļu pirms Ziemassvētkiem EK prezidente Urzula fon der Leiena paziņoja, ka ES COVID sertifikāts (lasi – oficiāla nepotēto pilsoņu diskriminācija) ir liels panākums, un darīja zināmu potes pret kroņa vīrusu derīguma termiņu. Stutes pote būs jāšpricē 6 mēnešus pēc pilnas nopotēšanas, un tad sertifikāts būs derīgs vēl 3 mēnešus. Tirānijā pseidobrīvības pavada būs makten īsa.

Latvijas “gauleiters” Kariņš jaunā normāluma fīrerienes priekšā uzreiz izstiepās miera stājā: “Das ist fantastiš!” Dievzemītē nīstais potēšanas ministrs ar Grinča ģīmi notēloja Ziemassvētku vecīti un iesmērēja tautai pilnu maisu gan ar prastajām, gan ar stutes potēm, kas par katru cenu esot jāsadzen latvzemiešu pleciņos. Lai nākamgad blakne katrā mājā!

Otrajā Ziemassvētku dienā palīgos pošu dīleriem no sava pīļu dīķa medijos izlīda Kārlis Streips. Patiesībā Streipuļa uznāciens bija lieks. Pošu propaganda Latvijā notiek tikai ķeksītim un varas “bļodlaižu” uzturēšanai. Visi jautājumi tiek risināti spaidu kārtā ar represīvām metodēm. Turklāt caur pakaļdurvīm žurnālistikā ieskapētais sodomīts ar īpašām analītiskajām spējām nekad nav izcēlies.

Arī šoreiz vien kārtējais skribelējums no cikla: “Potējieties, jo tā vajag!” Pats esot trīsreiz injicējies (Streipam ticēt – sevi necienīt) un tagad mudina lasītājus: “Ja jums ģimenē, darba kolektīvā vai citur ir kāds, kurš joprojām ir negribīgs, ejiet ar viņu aprunāties (..) un tad aiz rociņas aizvediet uz to vakcinācijas centru.”

Turpmāk, ja pie jums pēkšņi kā zombiji slāj tuvinieki, draugi, kolēģi un paziņas, aicinot potēties, droši varat atjokot: “Tevi Streips piesūtīja!?” Diemžēl prognozēju, ka vairums potēto, pat skaidri zinot, ka injekcijām nav nekāda sakara ar veselības aizsardzību, tieši otrādi, veselība tiek samaitāta un mūžs saīsināts, ies pagarināt sadarbspējīgo sertifikātu tik bieži, cik liks. Līkop ar nelabo saraut ir grūtāk nekā nenoslēgt. Līdztekus “pasaules ļaunīšu” cerberi strikti sekos, lai “zvēra zīme” ļautiņiem neizdzistu līdz kapa malai.

Kam interesē, lūk, saite uz Streipuļa vārsmām: https://www.la.lv/karlis-streips-ja-mes-pacelam-acis-no-sava-pilu-dika-varam-konstatet-ka-citviet-politiki-joprojam-doma-ko-iesakt-ar-vecgada-vakaru

Novērtē šo rakstu:

144
26