Menu
Pilnā versija
Foto

Nomērīta ES pseidobrīvības pavada

Viedais Manels · 28.12.2021. · Komentāri (54)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kurzemē divi 30 gadīgi policisti nepamodās

05.01.2022. 22:58

Kurzemē pēc 2 potes nepamodās divi jauni policisti, protams, vakcīna nav vainīga kladzina ,,mediķi,, un Valsts Zāļu Aģentūra...

Atbildēt

Taisnība

31.12.2021. 18:38

Nevakcinets cilvēks ir bīstams citiem cilvēkiem. Kāpēc citiem cilvēkiem jainficejas un jaslimo nevakcineta dēļ ? Jā negribi vakcineties, tad sēž mājās, tad sertifikāts tev nebūs vajadzīgs.

Atbildēt

Viedā Manela

30.12.2021. 19:51

»


kriminālā būtība ir cietumsarga darba pieņemšanā. Par cietumsargiem un policistiem var strsdāt tikai tādi, kuriem līdzīgi kriminālnoziedzniekiem ir deformēta psihe. Parasti par cietumsargiem izraugās tieši tādus, kuriem ir tendence pastiprināti kontrolēt sevi un citus. Un Manela (Armanda Māliņa) literārie darbi to atklāj. Visticamāk vecāki bērnībā baidīja mazo Armandu: nedari tā, citādi nokļūsu cietumā! Un mazais puika sāka sevi pastiprināti kontrolēt.. līdz kļuva par cietumsargu .. ne visu var izdarīt pa prātam sev .. nonāca cietumā.. trāpīja desmitniekā...

Atbildēt

Hm

30.12.2021. 18:21

»


Skaties, ka pats nenonāc aiz restēm.

Atbildēt

Tolerantais parčiks

30.12.2021. 16:01

Runā, ka Golubeva drīz paralēli sodomītiem un bomžiem rekrutēs policijā arī bijušos zekus. Toties poličus, kas atteikušies švakcinēties, likšot cietumā.

Atbildēt

labais

30.12.2021. 11:54

Cerams, kāds bijušais zeks aizies apciemot resno tusni ar stulbo smaidu

Atbildēt

Hm

30.12.2021. 11:47

»

XXL

Ko var ņemties ar tā ķertā pensiju


Cietumsargs. Ironiski. Pats strādājis represīvajos orgānos, bet sūdzas ka valsts viņu apspiež un ierobežot tiesības. Interesanti, cietumā strādājot, viņš neievēroja ieslodzījuma vietu pārvaldes likumu un nevienam neierobežoja tiesības?

Atbildēt

XXL

30.12.2021. 10:11

Ko var ņemties ar tā ķertā pensiju...
Ejiet uz VID lapu un iesūtiet vārdu uzvārdu...redzamas ka 2016.gada 13.janvārī atvaļinājums no Ieslodzījumu vietu pārvaldes...jautājums slēgts

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 08:03

Dievturība bez Latvju Dievu tempļiem un elkmežiem, svētbirzēm un svētakmeņiem nevar pastāvēt. Pat kristiešiem ir baznīcas, krusti un ikonas. Dievturība bez saviem sakrālajiem simboliem un spēka vietām nevar pastāvēt. Mūsu tauta ir daudz ko pārcietusi. Podomju totalitārisma gadi bija smagi priekš dievturiem, jo kopš 1940. gada 17. jūnija, kad Padomju Krievija okupēja un vēlāk arī anektēja Latvijas Republiku, dievturība bija aizliegta. Daudzus dievturus totalitārais padomju režīms nogalināja jau 1940. gada vasarā. Teju pusgadsimtu dievturi nevarēja brīvi darboties. Dievturības atbalsis saglabājās vien trimdā. Vien 1991. gadā dievturi varēja atsākt savu darbību.
Diemžēl dievturība ir piesārņota ar kristietības sārņiem. Dievturība atrodas zem kristietības tupeles, arī valdība dievturību neatbalsta. Pat vienai Romas pāvesta Franciska vizītei 2018. gadā tika piešķirts vairāk naudas nekā dievturiem šo 30 neatkarības gadu laikā. Dievturību ir jāattīra no kristīgajiem sārņiem. Latvju Dievu saimi ir jāattīra no tādiem kristīgās popkultūras tēliem kā Dievs, Dieviņš, Velns, Vells, Velna māte, Vella māte un Lietuvēns. Ir jāatceras Sentēvu Dievi. Ir jāatjauno Latvju Dievu saime jeb Latvju Dievu panteons. Nevajag kautrēties Latvju Dievus saukt vārdos. Piemēram, Dievs Pērkons (Pērkons – Debesu Tēvs), Dievs Jurģis, Dievs Ūsiņš, Dieviete Laima, Dieviete Māra (Māra – Veļu Māte, Māra – Zemes Māte) un citi Dievi un Dievietes. Nevajag baidīties saukt lietas īstajos vārdos.
Dievturiem ir jāveido savs pasaules redzējums, kam jābūt mūsdienīgam un Eiropeiskam. Tajā ir jāiekļauj tādi jēdzieni kā ‘’multivisums’’, ‘’paralēlās pasaules’’, ‘’Debesu valstība’’, ‘’Cilvēku pasaule’’, ‘’Veļu valstība’’, ‘’maģija’’, ‘’buršanās’’, ‘’garīgā pilnveidošanās’’, ‘’reinkarnācija’’, ‘’dvēseļu pārceļošana un dvēseles daudz šķautņainība (miesa (augums), gars (velis), dvēsele)’’, ‘’Dievi un Dievietes’’, ‘’tolerance pret citādo’’. Dievturība nedrīkst saturēt kristietības novecojušos aizspriedumus. Dievturībai ir jābūt tikumīgai un brīvdomīgai. Dievturībai ir jākļūst par miera un brīvības reliģiju.
Svētīgi, ticīgais Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 08:00

Ticības brīvība ir svēta. Kopš tālās senatnes Baltu tautas bija daudzdievji (politeisti) un pagāni. Mūsu senčiem bija kupls Dievu panteons, sava pasaules uztveres koncepcija un liels pagānisko rituālu kopums visiem dzīves gadījumiem. Diemžēl 12. gs. vidū varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri iebruka Baltu tautu zemēs. Vatikāns un Vatikāna vasaļi iebruka mūsu senču zemēs. Kristīgie okupanti un citi kristīgie kuces dēli postīja mūsu senču zemi, apgānīja pagāniskās svētvietas, zaimoja senos Dievus un senās Dievietes, slepkavoja mūsu senčus. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski, ciniski, amorāli un nepiedodami. Mūsu senči pret okupantiem cīnījās veselu gadsimtu līdz 13. gadsimta vidum. Pat ar milzīgu pārspēku Vatikāns nespēja iekarot – okupēt un anektēt – Baltu tautu zemes vesela gadsimta garumā. Mūsu senči bija drosmīgi karotāji, kas spēja aizstāvēt savu brīvību, cieņu un godu, kā arī godāt senos Dievus un senās Dievietes. Kristietība ir okupantu, vergturu un apspiedēju vardarbīgi ievazāta reliģija. Kristietība mūsu zemē ienāca kopā ar jūdaismu. Kad mūsu senči tika padarīti beztiesīgiem vergiem (dzimtcilvēkiem), vietējie ebreju kolonisti baudīja n-tās reizes vairām brīvību un tiesību. Vietējiem ebreju kolonisti pat legāli varēja celt sinagogas un praktizēt jūdaismu. Tā ilga 700 verdzības gadi. Kristīgās baznīcas kundzība bija liekulīga, garīgi kropla, pretīga, zemiska un necilvēcīga. Kristīgā baznīca iznīcināja sentēvu pagānisko ticību. Tā mūsu senču pamatticības daļa, kuru nespēja apklusināt dažādu okupācijas varu piekoptā cenzūra un īstenotās represijas, saglabājās līdz mūsdienām dievturības veidolā. Dievturība savu uzplaukumu piedzīvoja pirmās Latvijas Brīvvalsts laikā, kad tika oficiāli un legāli nodibināta Latvijas Dievturu sadraudze. Diemžēl iestājoties Latvijas Republikas okupācijai 1940. gadā, padomju okupācijas vara ar krimināllikuma spēku aizliedza dievturību kā reliģisku kustību. Daudzi jo daudzi dievturi beztiesas tika nošauti, bet daļa dievturu uz čekas safabricēto krimināllietu pamata tika izsūtīti uz attāliem PSRS reģioniem un vēlāk nošauti. Dzīva palika tikai neliela dievturu daļa. 1940. gada 6. jūlijā cienījamo dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu prettiesiski apcietināja un izsūtīja no Latvijas, bet 1942. gada 28. janvārī viņu nošāva. Latvijas Dievturu sadraudze spēja atjaunot savu darbību vien 1991. gadā pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas. Mūsdienās dievturība atrodas zem kristīgās baznīcas tupeles, valsts atbalsts dievturu darbībai ir nepietiekams. Aicinu ikvienu atcerēties Sentēvu Dievus un praktizēt senās pagāniskās tradīcijas. Godāsim Latvju Dievus! Godāsim Dievu Pērkonu! Godāsim Dievieti Laimu! Godāsim Dievieti Māru! Lai godāti Latvju Dievi, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Ar mīlestību un labestību, daudzdievis Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 07:59

Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks,
Kas varmākām skādi dar, nosaukts tiek grēks.
Par tiesnešiem cienīti blēži sēž
Un godīgie ādu nost citiem plēš.
Un cienīgs tēvs, zaglis, teic sprediķus;
“Tik pacieties, debesīs labāki būs!”

Virs zemes nav laimes, tik zvēru pulks bļauj,
Viens otram iz mutes tie maizi sev rauj,
Un priecīgs ikkatris, kad vēders tik pilns,
Kad bērni ir veseli, dzīvoklis silts.
Un glaimojot salkušie rakstnieki sauc:
“Cik praktiska tauta! Tai cerību daudz.”

Jā, cerību gan. Vēl nosirmos laiks,
Un redzams būs strādnieku moku pilns vaigs,
Vēl liekēži slinkos un godīgi krāps,
Pēc debesu viltības ļaudis vēl slāps,
Zem kājām vēl varmākas taisnību mīs,
Par kaujamiem lopiem vēl cilvēkus dzīs,
Un muļķīgas dzejas vēl dzejnieki kals
Un vaimanās paši, kad salks un sals.

dzejoļa autors - Eduards Veidenbaums

Atbildēt

?

30.12.2021. 03:25

»


Par to pensiju tu vienreiz atbildēsi vai turpināsi locīties kā zutis?

Atbildēt

kurators

30.12.2021. 00:27

»


tikai ne*irs šķidro, biedri māliņ, arī mūsu savervētie aģenti piedalās visās akcijās pret huntu.

Atbildēt

😁✌

30.12.2021. 00:23

»


Nāc ārā no skapja pidar!

Atbildēt

ha ha

29.12.2021. 18:43

»

pilsētā runā

par Māliņa netradicionālo orientāciju, dažādām perversām orģijām utt - tas varētu būt taisnība


Masu informācijas līdzekļos kādreiz bija plaši aprakstīts un pa TV rādīja, politiķa A. M.skandāls ar vieglas uzvedības sievietēm. Vēl tagad atceros viņa glupo smaidu, kad viņš neveikli centās taisnoties.

Atbildēt

Aģents 007

29.12.2021. 18:23

»

Rakaris

Ne nezin,nezin kāpēc tam Streipam nevar ticēt…Ieredzēts televīzijā,dzimis un izglītojies Amerikā…Vai tāpēc ka tic medicīnai?Vai tāpēc ka savādāka orientācija?Es piemēram piekrītu lielākajai daļai ko viņš saka


Valsts statistikas biroja (ONS) un Apvienotās Karalistes Veselības drošības aģentūras (UKHSA) publicētie oficiālie dati apstiprina, ka trīsreiz vakcinētiem 40–49 gadus veciem cilvēkiem ir 10,3 reizes lielāka iespēja saslimt ar Omicron, salīdzinot ar viņu nevakcinētajiem kolēģiem, un liecina, ka visi pilnībā vakcinētie tuvāko nedēļu laikā būs sasnieguši 100% imūnsistēmas degradāciju, kas, šķiet, ir jauna veida vakcīnas izraisīts iegūtā imūndeficīta sindroms.

Atbildēt

Nopietni?

29.12.2021. 15:58

»


Nepavisam. Gribi mani identificēt? Izlūkošana, Manel, ir māksla! Tā nav stratēģiskā analīze, kāpēc neatklāji faktu, kur un kā ieguvi izdienas pensiju. Stratēģiskā analīze ir zinātne.

Tev tika dotas iespējas. Sorry! Ņe vinovataja ja, tā teica bijusī tiesnese Indra Briķe. Tas attiecas uz tevi.. also or as well...

Atbildēt

Izdienas pensija viņam var būt tikai no Valsts policijas

29.12.2021. 15:51

»

ha ha

Cik zināms, Māliņš kādreiz ir strādājis milicijā. Varbūt pat nekad nav pārtraucis strādāt milicijā, tāpēc tā izdienas pensija. Vienkārši milicijai vajadzēja savu cilvēku iesūtīt Tautas frontē


miliciju pārdēvējot par policiju. Valsts policijā ir daudz nodaļu. Arī Drošuma policijas “troļļu nodaļa”.

Drošuma policijas”literāro troļu nodaļas” uzdevums ir identificēt ekstrēmistus, tostarp “etnisko teroristus” . Manela ekvilibristika bieži ir “provokatora idejiskajā līmenī”.

Ar saviem “rakstu tamborējumiem” viņš agresīvo “pūļa neapmierinātību” novada mierīgas un miermīlīgas komentēšanas un socializācijas komentējot gultnē, lamājot huntu un aicinot to darīt citiem.

Nekā konstruktīva Viedā tekstos neatrast..

Vienīgi man patika viņa rindas.. apmēram tā.. “ja grib ieiet vēsturē, jānostreļī daži vai kāds no hntas virsotnes..”

Atbildēt

ha ha

29.12.2021. 15:34

»

Tiešām? Nopietni, Manel?

Tu par to pašu Urzulu no Leienas mājas, vācu muižnieku dzimtā...


Cik zināms, Māliņš kādreiz ir strādājis milicijā. Varbūt pat nekad nav pārtraucis strādāt milicijā, tāpēc tā izdienas pensija. Vienkārši milicijai vajadzēja savu cilvēku iesūtīt Tautas frontē.

Atbildēt

Izvēlies, Armand Māliņ,

29.12.2021. 15:23

»

Paga, paga

Kā tad tur ir ar izdienas pensiju? Apsargs? Teika...


tev ir iespēja iznākt no pediņskapja, kurā aicini un centies ievilkt savu sekotāju pūli!

Atbildēt

Tiešām? Nopietni, Manel?

29.12.2021. 15:13

»


Tu par to pašu Urzulu no Leienas mājas, vācu muižnieku dzimtā?

Tas vien izsaka vairāk par tavu izdienas pensiju.

Vai fakta noskaidrošanu par tavu izdienas pensiju var uzskatīt par uzbrukumu? Tā to pats interpretē?

Lasītājam jāzin, vai neesi “valsts trollis” un cik var ticēt tavam viedoklim! Jebkurš darbs ir cienījams. Kas vainas, Armand?

Nenovirzies uz sociolizāciju ar tevi pakomunicējot.

Būs vai nebūs izdienas pensijas fakts, kurā valsts iestādē to nopelnīji?

Atbildēt

Viedais Mamels

29.12.2021. 15:05

»


Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

pat ne pianists vai santehniķis

29.12.2021. 15:02

»

Smagais

Autoram ir kādas zināšanas medicīnā? Jeb atkal pianists vai santehniķis


tikai nabagmājas sētnieks

Atbildēt

veselais saprāts- slimais saprāts

29.12.2021. 14:53

Lai tur būtu kā būdams, bet cilvēki paši vainīgi, ka ir šāds iznākums. Es nesaprotu vai tiešām ir grūti neiet taisīt testus, 2.nedēļas netestēties un viss pat pēc oficiālajiem kritērijiem kumulatīvais būs 0 un tad nebūs nekāds juridisks pamats prasīt švakcinēties pret slimību kuras oficiāli nav.

Atbildēt

Pietiek segregēt, Viedais!

29.12.2021. 11:28

»


Ko tad tu segregē, neatbildot uz tik vienkāršu jautājumu par tavu izdienas pensiju? No kā gribi pats atsvešināties? No iedomātiem troļļiem?

Kas tev slēpjams,Armand Māliņ par tavu izdienas pensiju? Kas tā par primitīvu intrigu, aicinot katru, kas grib sadzirdēt tavu paša informāciju par tavu izdienas pensiju, aicinot uz tevis piedāvāto sociālo komunikāciju, atklājot savu identitāti?

Tu savu identitāti - Armands Māliņš atklāji aiz paša stulbuma. Vai apzināti? Divreiz publicējot Daidžests- viņi par mums ņirgājas. Un tagad gribi, lai citi arī atklāj savas identitātes!

Pats taču aicini nepakļauties meliem!

Ar rakstu tamborēšanu interesants vari būt vien cienījama gadugājuma seniorēm - pensinārēm. Smuki tamborē rakstus!

Atbildēt

Smagais

29.12.2021. 10:56

Autoram ir kādas zināšanas medicīnā? Jeb atkal pianists vai santehniķis?

Atbildēt

hi hi

29.12.2021. 10:54

»


4000 sekotāju, no kuriem 3000 ir dāmas labākajos(pensijas) gados. Vecais kārumnieks..

Atbildēt

?

29.12.2021. 10:22

»


Ko tad tu vēl proti, Māliņ? Tavā pagātnē nav nekā tāda, ar ko tu varētu kādu nobiedēt. Ja nu vienīgi Čaka ielas meičas, kurām tu varētu nesamaksāt par darbu. Tad, kad tev uz barikādēm bija sava varonība jāpierāda, tad kur tu biji?

Atbildēt

Es

29.12.2021. 09:34

»

Rakaris

Ne nezin,nezin kāpēc tam Streipam nevar ticēt…Ieredzēts televīzijā,dzimis un izglītojies Amerikā…Vai tāpēc ka tic medicīnai?Vai tāpēc ka savādāka orientācija?Es piemēram piekrītu lielākajai daļai ko viņš saka


Tu ceri, ka tukšu cilvēciņu (tevi) ar saturu piepildīs tieši tādi blēži kā streipi? Tā arī neesi spējis pamatot, kāpēc uzsvars jāliek uz ticību un kāpēc izteikti nodzeltējis žurnālists būtu jāslavē? Viedoklis viņam var būt par visu, taču tas, kā viņš to pasniedz, dod pilnas tiesības uz pretreakciju.

Atbildēt

Vai man jāpārbauda (jāverificē) mana un mūsu atzinuma pārbaude

29.12.2021. 08:27

»


kaut kādā soctīklā ar savu patieso identitāti, lai pārliecinātos, ka Viedais Manels ir Armans Māliņš? Tas jau ir pārbaudīts caur tavu publikāciju divās mazākais vietnēs, tev publicējot rakstu Daidžests - viņi par mums ņirgājas.

Kas tu esi, Armand Māliņ, kas uzdodas par viedo? Drošuma policijas trollis vai kā? Vai Krievijas specdienestu aģents? Raksti tu labi, bet tava aizspogulija nav pieņemama. Un vēl daraudi! Tas nepavisam nav gudri.

Neesi pelnījis cieņu. Neesmu trollis. Citi te komentāros ir gan. Un tu viens no tiem. Tev tika dotas iespējas. Daudzreiz. Tu tās neizmantoji. Vaino sevi. Tu neesi vieds, tu esi totāli stulbs. Un tava ekvilibristika ir tukša patmīlīga pašizpausme, līdzīga Inkinam. Ja vribi ieraudzīt savu idiotismu, izdzer trīs alus un paskaties spogulī.

Atbildēt

Paga, paga

29.12.2021. 05:33

»


Kā tad tur ir ar izdienas pensiju? Apsargs? Teika?

Par ko izdienas pensija? Jautājums nav “troļļu apriešana”! Kāpēc man sevi jāidentificē Manela sekotāju pūlī? Un apriet? Kur te apriešana? Apriešana sāsies tad, kad Manels (Māliņš) nesaņemsies un neatklās viņa izdienas pensijas izcelsmi!!!!

Pašlaik Viedais Manels demagoga stilā jauc procesu ar saturu.

Runa ir par konkrētu saturu - izdienas pensiju, nevis citu saturu - Viedā Manela teicamo literāro ekvilibristiku.

Kolīdz Manelam jautā par viņa izdienas pensijas izcelsmi, Manels pārslēdzas uz procesu - runā par procesu - it kā “troļļi viņu nomelno par viņa rakstu saturu”.

Nav nekāda sakara, Manel, starp tavu izcilo rakstu saturu un “tavu izdienas pensijas izcelsmi” !!! Tik daudz taču saproti!!! Vai varbūt ir? Vai pietiekami skaidri izteicos? Kam tu kalpo, ja tā slēpies, izlocies un aicini būt neanonīmam, lai nonāktu tavu “sekotāju rindās”?

Viedais Manels ir Armands Māliņš, tas nu ir skaidrs. Pats sevi atklāji.

Izvēlies, Armand! Tev ir iespēja iznākt no aizspogulijas, kurā aicini citus...Būt un palikt anonīmam nav nekā nosodāma. Bet būt demagogam, kāds esi, rada aizdomas.

Kā tur ir ar to izdienas pensiju? Pacietībai un citu muļķošanai arī ir mērs...

Atbildēt

Varbūt tu viens

28.12.2021. 23:59

»

Tieši tā

Klusie mīzēji. Varbūt viens


no tieši tādiem klusiem mīzējiem.

Atbildēt

Tieši tā

28.12.2021. 23:31

»


Klusie mīzēji. Varbūt viens.

Atbildēt

Yuo

28.12.2021. 23:30

Būs karš.

Atbildēt

Miedais Vanels

28.12.2021. 22:05

»

tam manmelam

abi par īsu


Viedam Manelam viss ok! Raksta labi. Pat teicami. Nikns uz huntu!

Atbildēt

Tu

28.12.2021. 21:34

»

Oki

Nesaparatu , ko tu ar to gribēji pateikt ? Krāniņš par īsu , prātiņš vai abi kopā


Armand? Ko locies? Visi esam cilvēki! No kā kaunēties?

Atbildēt

nu nu

28.12.2021. 21:31

»

Armand! Nav godīgi!

Kā tur ir ar to izdienas pensiju un ieroča nēsāšanas atļauju...


nu kaut kādam Maksimas apsargam neviens nedos ieroci. Un Māliņam jau nu psihiatra pārbaudi neiziet.

Atbildēt

Oki

28.12.2021. 21:28

»

Armand! Nav godīgi!

Kā tur ir ar to izdienas pensiju un ieroča nēsāšanas atļauju...


Nesaparatu , ko tu ar to gribēji pateikt ? Krāniņš par īsu , prātiņš vai abi kopā ?

Atbildēt

Armand! Nav godīgi!

28.12.2021. 21:02

»


Kā tur ir ar to izdienas pensiju un ieroča nēsāšanas atļauju!
“Daidžests - viņi ņirgājas par mums” ir tavs autordarbs, ko nika Viedais Manels publicēji Pietiek.com. Tā pats aizvedi pie tava īstā vārda - Armands Māliņš.

About me

Galleries 457


Hasn't indicated his relationship status

Latvietis, heteroseksuāls, patriarhāls, dievticīgs, bet ne reliģiozs, politikas vērotājs, pret kovid...
* Rīga, Teika
* Izdienas pensionārs, apsargs
* Rīgas 36.vidusskola
* Vērotājreālisms politikā, foto perfomance, smagais metāls, spriedzes kino, šūteri, dators. https://t.me/ViedaisManels
* Neļaujiet meliem valdīt caur sevi!

https://www.frype.com/manels/

Atbildēt

nu nu

28.12.2021. 20:36

»


ko nu muldi, Manel, tu savā mūžā nekad neesi godprātīgi strādājis, tikai tukši muldējis un centies politikā tikt pie "siles". Un kad nu netiki, tad tagad esi kļuvis par lielo valdības kritiķi.

Atbildēt

Viedais Mamels

28.12.2021. 20:21

»


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

jaajaa

28.12.2021. 19:59

...:D...Kristīne nespēs Urzulas vakcīnām naudu piedrukāt, ja būs jāšpricē ik pa trīs mēnešiem...:)

Atbildēt

lauķis

28.12.2021. 19:13

Eiropas Padomju Socialistisko Republiku Savienība.
Saimnieks un beneficiārs tas pats kas PSRS laikos.
Mainījās himna,karogs un ietekmēšanas metodes,pārējais ir palicis nemainīgs,ja nu vienīgi aitas palikušas vēl dumjākas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: