Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

> pietiek.skapja plānprātiņam Bb

18.03.2023. 20:22

»

Kārtējās Durkas pļutkas

pie visa vainīgs BB


atkal šizas lēkme ienākusies. ar katru reizi smagāka un murgaināka. + patoloģiska demence.

Rāpo atpakaļ uz savu 6.palātu, plānprātiņ Bb, sanitāri ar trakokreklu tevi jau sen meklēja.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam Bb

18.03.2023. 20:14

»

Kārtējās Durkas pļutkas

Я русский дебил с рождения, пишу и говорю в основном по-латышски. Я такой придурок и менять уже поздно, я ненавижу эту страну дураков...


Kas arī bija jāpierāda: VDD ir darbs atradies pat pensionāram plānprātiņam Bb - "septiņdesmitajos un astoņdesmitajos VDK savervētajam stukačam un provokatoram, virzītam un tālu tikušam" tukšdirsējam un noderīgajam idiotam.

Galvenais demences invalīda plānprātiņa Bb uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Atbildēt

Cik patiesi. Un nostrādā!

18.03.2023. 20:12

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (Bb/HT/TH-NEKĀ)

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ Bb/HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

fakts

18.03.2023. 17:48

"Neatkarīgajā" strādā tikai pilnīgi nejēgas, jo tikai tāds var saistīt "trauksmes cēlēja" ziņojuma, kurš nekādi nav varējis būt adresēts VID, noplūdi saistīt ar VID reorganizāciju.
Turklāt acīmredzams, ka tas "trauksmes cēlējs" nav nekāds trauksmes cēlējs, bet satraucies par savu silto vietiņu.

Atbildēt

Kārtējās Durkas pļutkas

18.03.2023. 17:28

Я русский дебил с рождения, пишу и говорю в основном по-латышски. Я такой придурок и менять уже поздно, я ненавижу эту страну дураков.

Nāku klajā ar sirdi plosošu paziņojumu.

Esu ar celi pa galvu traumēc Dikļos, kad tumsā izpildījos pie kroga. Tad nāca dzeja no paura, bet esu vienalga cenzēc, represēc, un traumēc. Visi rullē pāri manu muļķo zemes dzeju un cūko mani komentos. Pie visa vainīgs ir Bb, tukša vieta. Kates var rakstīt zem Bb!

Manas pļutkas kautkā neviens vairs nepieņem zem kļičkas Cenzēts un represēts (politiski).

Atbildēt

Bb

18.03.2023. 16:11

»

Pirātu partija

Ko uzskata latvānijā par valsts noslēpumu...


Mans naivā cilvēka instinkts teic, ka visu vajag pārdot un bēgt no Latvijas, jo Latviju gatavo karam Latvijas teritorijā. Bet nezin kāpēc nespēju, un man arī nav nekā ko pārdot, sen jau pliks kā nabagmājas žurka un dumš kā veca nomīzta pastala.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (Bb/HT/TH-NEKĀ)

18.03.2023. 16:09


P.S. Tencinājums par kārtējo reklāmas kampaņu, pietiek.skapja plānprātiņ Bb!
Vismaz kaut kāds labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai nožēlojamā "tālu tikušā bet nepelnīti aizmirstā superģēnija" citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

Pirātu partija

18.03.2023. 15:46

Ko uzskata latvānijā par valsts noslēpumu?
Ja uzzināsiet smagi smiesieties, tas arī ir valsts noslēpums :)
Lai sargātu mistiskos valsts noslēpumus, vajadzīga veselas trīs čekas.
Cik tās iztērē nodokļu maksātāju naudu gadā arī ir noslepenots, bet varu pateikt tie ir simtiem miļjonu.
Pēc "veiksmes stāsta" padzīšanas likvidēsim valsts noslēpumus, tikai pilnīga atklātība.
Nebūs noslēpumu, nevajadzēs to sargātājus!
Labs čekists, beigts čekists.
P.S. Drīz raškā nomainīsies režīms, krievija karu zaudēja, straptautisko noziedznieku puķinu likvidēs savējie čekisti, lai nebūtu jāizdod starptautiskai krimināltiesai.
Ja tur nebūs čekistu režīma un raška sabruks daļās, tad arī mūsējie čekisti vairs nebūs vajadzīgi.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (Bb/HT/TH-NEKĀ)

18.03.2023. 13:40

Uz visu dumjo galvu smagi slimais pietiek.skapja plānprātiņ Bb - tevi taču cilvēcīgi brīdināja jau gadiem ilgi un teju ikdienišķi regulāri:

tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ Bb, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Personīgi mani nebūt neaizskar tavi regulāri izkārnītie mēsli komentāros, tādas riebeklības nebūt nav gudrība, bet gan tieši pretēji. Taču tu ar savu plānprātiņa klātbūtni un mentālā invalīda kroplībām aizskar ne tikai Latvijas zemi, bet arī pat šo pašreizējo "valsti", kā arī ikvienu lasītāju, nolamājot viņus viszemiskākajā veidā un savos plānprātiņa komentāros rakstot visderdzīgākās un perversākās cūcības un rupjības.

Ir sacīts, pietiek.skapja plānprātiņ Bb: "Kā sauc - tā atskan." Un, arī: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts." Tāpēc - turpini vien gaidīt un saņemt "godam" pelnītu samaksu, 6. palātas sanitāra labākais draugs pietiek.skapja plānprātiņ Bb!

Veseļojies, plānprātiņ Bb/HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

Ja tā tad

18.03.2023. 10:40

No otras puses Liepnieks un Co tanti neliek mierā, jo vid par šiem ko izracis, taču Liepnieka digitālā afēra liek apšaubīt visu ko vien viņš apgalvo

Atbildēt

Durkai

18.03.2023. 09:56

»

Pašam sevi jāslavē

Indullis Durka jeb pēdējā laikā Mūdzis


klimakss, sāk pašslavināšanos.

Atbildēt

Pašam sevi jāslavē

18.03.2023. 06:09

»

labi rūkts

Forši, asprātīgi pantiņi


Indullis Durka jeb pēdējā laikā Mūdzis

Atbildēt

mjāā

18.03.2023. 01:28

Virsraksts norāda uz autora intelekta līmeni. Būtu dīvaini, ja kāda oficiāla amatpersona runātu par slepenas informācijas noplūdi.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

18.03.2023. 00:02

»

Pļūtīzers

Galvenais demences bloķētā invalīda plānprātiņa uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas


Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa Bb liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabarants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš Bb", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai demences bloķētā invalīda plānprātiņa Bb zoofīla fantāzijai.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Pļūtīzers plānprātiņš Bb izgāžas, kā prot!

Atbildēt

labi rūkts

17.03.2023. 21:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Forši, asprātīgi pantiņi!

Atbildēt

Pļūtīzers

17.03.2023. 21:03

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Galvenais demences bloķētā invalīda plānprātiņa uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Atbildēt

tā viš i

17.03.2023. 18:35

»

pat bebjiem skaidrs, ka

ka valsts noslēpums ir informācija par valdīkļu finasiālajām mahinācijām un šo kontiem


200 mio izkūpēšana tālēs zilajās ir valsts noslēpums! Bet tantes tirgū runā, ka tas ir Kremļa pirksts!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

17.03.2023. 17:27

»

pat bebjiem skaidrs, ka

ka valsts noslēpums ir informācija par valdīkļu finasiālajām mahinācijām un šo kontiem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

"valsts NOSLĒPUMS!", 'ka šamā māti'..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

Pār M.U.Ļ.Ķ.U zemes "lielpilsētām",
Pār reģionālām "bauru" sētām ~
Pār VISU "latv(ĀN)iju" klājas,
"valsts NOSLĒPUMS", kam VISS 'pie (kājas)...
...
Cik "politiķu" šajā "valstī",
Kā SISTĒMAS un varas balsti,
Pie SILES un tās "ēnā" (t)rīsies ~
"valsts NOSLĒPUMS!", ko padarīsiet.

Cik 'vinnēs "pielaides" no biedriem',
Kas šķēŗmi smiŗd pēc baiļu sviedriem,
Kad "specdienestos" šamos "vēta" ~
"valsts NOSLĒPUMS!", ne klača lēta.

Cik "ministru" un tamlīdz. purnu,
No "struktūrām" var 'ķert pa ...(gurnu),
Jo "pielaides" šiem 'iet gar nāsi' ~
"valsts NOSLĒPUMS!", ne kāda špāse.

Cik "politiski angažētas",
Ir "instances" kam deleģētas,
'Dot "pielaidi" VAI nedot pravas' ~
"valsts NOSLĒPUMS!", ne kaķa šķavas.

Cik "amatpersonas" tiek laistas,
Pie dzīvošanās aumež "skaistas",
Ar "pielaidēm valsts NOSLĒPUMAM" ~
Tas LUMPEN.IM nav jāzin, dum(j)am!
...
Cik "valstī" LUMPE.ŅU un vergu,
Cik "kluso mīīīzēju" un ņergu,
Ko "vienlīdzīgĀKie" drāž, barā ~
"valsts NOSLĒPUMS!", ar 'galiem' varā.

Cik "valstī" M.U.Ļ.Ķ.U nozombētu,
Kas varas SISTĒMU tur "svētu",
Un SILES rukšķiem bučo ...('ķēķi') ~
"valsts NOSLĒPUMS!", ar "grifu" virsū.

Cik "vēlēšanu" FARSIEM klanās,
No cērpamauniem, kas VĒL ganās,
Pa šīs "valsts" nostūriem, ar mokām ~
"valsts NOSLĒPUMS!", 'vot nepajokam'.

Cik "lietas" 'menti' safabricē,
Kas "ķēķa tiesībsargos" 'zicē',
Pēc "shēmas" un ar falšiem "pantiem" ~
"valsts NOSLĒPUMS!", bez variantiem...

Kas "pielaides" dos PALĪGSKOLĀ,
Tiem KŖETĪNIEM, kas 'ačas bola',
Šo "valsti" 'ņemdami uz drāti' ~
"valsts NOSLĒPUMS!!!", 'ka šamā māti'...
...
Cik ilgi TĀDA "valsts" VĒL 'pavilks',
Kur "viedie"'(?) nejēdz 'galus savilkt',
Ne "pielaidēm", ne "noslēpumiem",
Dēļ PAŠU "shēmojumiem" DUM(j)IEM?

-----------

oŗiģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Slepenības plīvurs

17.03.2023. 16:53

Konspirācijas nolūkos VID ģenerāldirektore tagad vairs nav Ieva Jaunzeme, bet, kā raksta tekstā - Inese Jaunzeme.

“ “VID SDRND darbinieki, kas ir jomas profesionāļi ar ilggadēju pieredzi valsts noslēpuma apstrādes un aizsardzības jomā, vairākkārt norādīja VID ģenerāldirektorei Inesei Jaunzemei un iesaistītajiem citu struktūrvienību vadītājiem par riskiem, kas var apdraudēt slepenības režīma nodrošināšanu, klasificētās informācijas aizsardzību un sadarbību ar valsts drošības iestādēm klasificētās informācijas apmaiņā, kā rezultātā var tikt apdraudēta iestādes reputācija (..),” teikts ziņojumā”

Atbildēt

pat bebjiem skaidrs, ka

17.03.2023. 15:39

ka valsts noslēpums ir informācija par valdīkļu finasiālajām mahinācijām un šo kontiem!

Atbildēt

svenson

17.03.2023. 11:15

feodāļi ar saviem satrapiem liek mīksto uz gan uz un arī uz to....

Atbildēt

vice

17.03.2023. 10:37

Ievucim atkal "starpgadījums".

Kādēļ tuvu perfekti vai vismaz ļoti labi strādājošam VID tāda "negaidīta apstākļu sakritība"?

Iespējams, VID vadībai pārāk zems atalgojums?

Joprojām, lai Ievucim ļoti laba veselība!!!

Atbildēt

Tas vid

17.03.2023. 09:31

Jau sen jāpadzen ar sūdainu koku! Tāpat kā amerpapu ielikteņi…

Atbildēt

Este

17.03.2023. 08:01

Vidā pārāk daudz Bringmaņu savairojies, kā ģimenes uzņemumā.

Atbildēt

Pirts

17.03.2023. 07:43

Izskatās pēc parastas no siles nostumtas personas žēlabām, ko šodien populāri dēvēt par ''trauksmes celšanu''. Bet Lapsa jau tagad gatavs iekāpt kaut mazākajā ar VIDu saistībā esošajā sūdā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: