Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

idiotijas tautu meita karlovs pēteris

01.12.2023. 17:48

»

karlovs pēteris

Pēc komentāriem redz tautu dēlu idiotiju


karlovs pēteri diotijas tautu meita .

Atbildēt

karlovs pēteris

27.11.2023. 03:10

Pēc komentāriem redz tautu dēlu idiotiju.

Atbildēt

vice

24.11.2023. 11:54

Prokremliskie Jaunā Krievotība ar Regresīvajiem, kopā ar liberastiem un stambulētājiem no Zilo zemnieku savienības!!!

Katrs varēs arī turpmāk pārliecināties par šīs politiskās šļuras PATIESO BŪTĪBU!!!

Atgādinu - kara apstākļi (2 no Latvijas kaimiņvalstīm AKTĪVI piedalās karā)!!!

Situācija kļūst aizvien sarežģītāka!!!

Eiropa "sāk mosties" no velkomistu orģijām un migrantus sagaida "grūtas dienas"!!!

Atbildēt

> bezsmadzeņu analfabētam noplukušajam paviānam (ekskrementu golferim)

23.11.2023. 23:32

»

OMG,ļoooti atvainojos ,kļūdījos !

pareizi jābūt


"Sastopoties ar kļūdainu tekstu dzimtajā valodā, cilvēks instinktīvi kļūst saspringtāks un gatavojas apdraudējumam. Kāda sajūta jūs pārņem, sociālajos tīklos vai ziņu portālu komentāru sadaļā lasot vārdu virknējumu bez komatiem un garumzīmēm? Spējat izlasīt haotisko tekstu mierīgi un saprast tā domu vai arī sadusmojaties un to ignorējat? Ja jums raksturīga otrā rīcība, neuztraucieties – ar jums viss ir kārtībā. Zinātnieki noskaidrojuši, ka slikta gramatika patiešām spēj cilvēkos izsaukt fizisku reakciju, tostarp iedarbināt izdzīvošanas mehānismu "bēdz vai cīnies".

Globālais tīmeklis valodas kopējiem pēdējās divās desmitgadēs sagādājis daudz galvassāpju. Sociālajos tīklos, saziņas vietnēs, lietotāju komentāros pie ziņu portālu rakstiem ik dienu lasāmi miljoniem ierakstu, kuru autori pamatskolu acīmredzot beiguši ar nesekmīgām atzīmēm. Teikumi bez pieturzīmēm, bez diakritiskajām zīmēm, ar milzu daudzumu pareizrakstības kļūdu un nepareizos locījumos. Lasītājam pamatīgi jāpiepūlas, lai vispār saprastu teikuma jēgu. Un šādi teksti sastopami ļoti daudzās valodās.

Tieši tādēļ pētnieki iesaistīja eksperimentā 41 pieaugušo, kam bija jāklausās teksta paraugi ar lielākām vai mazākām gramatikas kļūdām. Vienlaikus viņiem tika mērīts pulss un analizēts sirdsdarbības mainīgums jeb laiks starp secīgiem sirdspukstiem. Šie intervāli mēdz būt mainīgi atslābinātā stāvoklī, bet kļūst regulārāki, kad cilvēks ir saspringts. Mērījumi uzrādīja interesantu tendenci: jo vairāk kļūdu cilvēks dzirdēja, jo intensīvāki kļuva viņa sirdspuksti. Tā ir nepārprotama stresa pazīme. Tas noveda pētniekus pie slēdziena, ka gramatikas kļūdas aktivizē izdzīvošanas mehānismus.

Šis ir ļoti interesants atklājums, jo valoda šķietami nerada tiešu apdraudējumu. Taču problēma varētu slēpties apstāklī, ka dzimto valodu cilvēki parasti apgūst no agras bērnības un tā savā ziņā asociējas ar drošu vidi. Brīžos, kad redzam vai dzirdam teikumus, kurus līdz galam nesaprotam, smadzenes var sūtīt ķermenim brīdinājuma signālu, ka esam nokļuvuši svešā, iespējams, nedraudzīgā, vidē un jābūt uzmanīgiem. "Mūsu zināšanas par savu pirmo valodu lielā mērā ir netiešas. Tas nozīmē, ka tās apgūšanai nebija jāsēž un jāmācās un dzimtās valodas lietošana neprasa īpašu piedomāšanu. Tas nozīmē arī to, ka mums būs grūti precīzi noteikt, kas teikumā ir pareizi vai nepareizi, un, vēl ļaunāk, paskaidrot, kāpēc tas tā ir.", skaidro zinātniskā darba autori.

Tomēr ar sajūtām pilnīgi pietiek, lai saprastu, ka kaut kas nav kārtībā. Un tas mudina ķermeni rīkoties. Līdz ar šo atklājumu pavēries jauns pētījumu lauks. "Novērojums, ka lingvistiskās zināšanas var pamanīt ar sirds un asinsvadu mērījumu palīdzību, vērš uzmanību uz jaunu dimensiju sarežģītās attiecībās starp fizioloģiju un kognitīvajām spējām un paver jaunus ceļus šīs saiknes izpētei", uzsver pētnieki."

/ apt.cit.vied.aut. - Jānis Vēvers, publikācija: "Gramatikas kļūdas izraisa stresu." /

Atbildēt

Pfe

23.11.2023. 21:08

Tiklīdz kāds uzraksta sakarīgu komentāru vai sistēmu atmaskojošu faktu, tā boļševisma aizstāvji klāt ar saviem vienveidīgajiem palagiem.

Atbildēt

> Pēteris Grūbe

23.11.2023. 20:25

»

Pēteris Grūbe

Es to mazpisānu greideristu atceros kopš Delfu diskusiju laikiem. Pirms gadiem desmit.Tolaik bija sakarīgs, tagad tapis par izkārnīšanās paraugpriekšmetu


tu patiešām esi tik fenomenāli stulbs, vai tikai izliecies?
Vai arī "divi vienā" - tik totāli stulbs, ka pilnīgi izliecies?

tu esi spējīgs nosaukt kaut vismaz vienu konkrētu objektīvu (!!!) iemeslu, kāpēc tu tik truli necilvēcīgi ienīsti cilvēku, par kuru tu absolūti neko nezini - izņemot savu delīrija murgu periodiskos atgremojumus, kam ar patiesību nav absolūti nekāda sakara?

Nu, kas i' ko - tu (vēl, pagaidām / nosacīti) esi normāls cilvēks, kam nav bail no patiesības? Vai arī turpini būt lopā nodzēries slimīgi aptaukojies siles kustonis, kas *irš turpat kur rij, pie tam vēl publiski?

tu, protams, vari nelasīt to, ko nevēlies (bet, dīvainā kārtā - ko tu ļoti vēlējies un pat lūdzies kādus pārdesmit gadus iepriekš ;) ) u.t.t., un taml. Taču - tas tev nedeleģē tiesības atvemt savu naida žulti uz cilvēkiem, kuri tev NEKO ļaunu NAV nodarījuši, absolūti.

Paskaties uz sevi spogulī (t.i. - ja vien tu vari pārvarēt riebumu skatīties uz publiski izkārnošos deģenerātu) - kas tu esi, Pēteri Grūbe? Izbijis puslīdz normāls cilvēks, kurš laika gaitā (vecums nenāk viens, kā ir sacīts...) vienkārši sapinies pats savas "vienrievu domātavas" ēveļskaidās, vai arī jēgu nodzēris plānprātiņš, kas riskē publiski pazemot un apkaunot SEVI (ne jau tos, kurus tu atļaujies apķēzīt)? Padomā par to, kādreizējam IT KĀ normālam cilvēkam nu jau stipri attāli līdzīgais nejēga p.grūbe (t.i. - ja tev vispār vēl ir ar ko domāt).

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības." ;)

Atbildēt

nu

23.11.2023. 19:43

»

aa

skumji. neviena normāla komentāra


pilnmēness tuvojas, nav jēgas meklēt šeit jēgu komentāros...).Te tā izpaužas ar vārdu samazgām, ka paši jau vien sevi notraipa:).

Atbildēt

OMG,ļoooti atvainojos ,kļūdījos !

23.11.2023. 18:53

»

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

Два дебила - это сила...


pareizi jābūt:
Teļi ieskrien kūtī
Ontuns lec un pļūtī
Jauku vakaru,pupsikiņ! ;)

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

23.11.2023. 18:49

»

Aumež tencinu!

Ontuns ieiet kūtī


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurolatvānijas klīniskie deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis).

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

23.11.2023. 18:45

»

Veterinārs

Mazpisāna medicīniskajā kartē ierakstiet: “Nav garīgu slimību. Vienkārši dumjš


Два дебила - это сила‼ ;))

tava paškritika ir 100% objektīva un visnotaļ pamatota. Kā parasti.:)

Interesanti, ko par šādu tavu hroniskās šizofrēnijas simptomu saka tavs iecirkņa psihoterapeits-vetrerinārfeldšeris? Visticamāk, precizēja tavu diagnozi no "totāli stulbs pastaldaunis analfabēts" uz "neārstējami stulbs ģenētiski patoloģisks deģenerāts"... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, loģiski un likumsakarīgi.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

23.11.2023. 18:42

»

Peršu gaudim

Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast (vai, vismaz, iezubrīt kā Tēvareizi), ka VISI tavi truli analfabētiskie ķēzījieni, ko tu atļaujies izkārnīt pret normālu cilvēku publiskotajiem viedokļiem, pievērš publikas uzmanību TIKAI un VIENĪGI 2 (divām) aktualitātēm...


Два дебила - это сила‼ ;))

tava paškritika ir 100% objektīva un visnotaļ pamatota. Kā parasti.:)

tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "īsprātīgi"). Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

Ārstē savu mikrocefālo galvu un mācies dzimto(?) valodu, truli analfabētiskais ģenētiski izdzimušais deģenerāt! ;)

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam?

Atbildēt

tik tiešām

23.11.2023. 18:31

»

anti soross

degradacija un bezceriba asv kolonija latvija


Soross, tāpat kā krievu bidlas, marksisti un citi pederasti atbalsta Hamas.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

23.11.2023. 18:11

»

Īā, īā, īā

Un ar Stambuleni krieviem pa muti, pa muti


..ēzelim..pimpi tev mutē...un pežu uz galvas...Latvijas tautas naidniek...

Atbildēt

Aleksandrs Poika

23.11.2023. 18:09

....autoram...kāda deputātu sirds...apziņa.... viņiem deguna priekša...naudas žūksni...un kāda viņiemam doma par tautas labklājības un demogrāfijas augšām celšanos
..šamiem tikai sava "partijas programa"..kurā nav nekā kopīga ar Latvijas tutas interesēm ...tād nu ir mana doma...kam savādāk?

Atbildēt

par cik zog kopā draudzīgi

23.11.2023. 17:40

»

lauķis

Vai kāds var nosaukt kaut vienu būtisku atšķirību starp partijām?Kāpēc divkājainie paši negrib uzņemties atbildību bet deleģē to parazītiem un pēc tam sūrojas ka kaut kas nav kārtībā...


viena netiesiskuma nodrošināšanas partija, tupāns 'jumts'...un tad vairs nav runa par partiju BET POPULĀCIJAS VĒRTĪGUMU...laikam mums nekā labāk nav. Kāda jēga tračot??? No trača gudrie nerodas

Atbildēt

BIJA AUSEKLĪTIS

23.11.2023. 17:36

nu austoša saule...piķ nado meņše

Atbildēt

jaunie nekā nespēj apjēgt kas ir čeka

23.11.2023. 17:34

»

ej nu!

Stambulas konvenciju tieši krievus mīlošās pederastu partijas bīda


kas ir pasaules lielzagšanas autori, kas ir frankfurtes skola, švābi....tas viss, kas notiek krievijā, dzima Eiropā...krievija vācu kolonija cik gadsimtus??????????? TAČU DOMĀJIET, NEZUBRIET...PIĶINS ZILS UN PUSE VIŅU LĪDZBIEDRU ZILI, PAT ŽIRINOVSKIS

Atbildēt

nemurgo !

23.11.2023. 17:05

»

ej nu!

Stambulas konvenciju tieši krievus mīlošās pederastu partijas bīda


stambulas konvenciju mulku zemei latvijai uzspiez asv okupanti.

Atbildēt

ej nu!

23.11.2023. 17:00

»

Īā, īā, īā

Un ar Stambuleni krieviem pa muti, pa muti


Stambulas konvenciju tieši krievus mīlošās pederastu partijas bīda.

Atbildēt

tā ir

23.11.2023. 16:58

»

he, he

Ar pedarasiju un izvirtūbu pret Krievijas agresiju. he, he


LGBT pederasti tāpat kā kremļa pederasti atbalsta galvu griešanu Izraēlas bērniem. Atgādināšu, ka Vienotības galvenais pederasts bija zem vienas sedziņas ar Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu.

Atbildēt

Dekolonizāciju derusifikāciju lustrāciju

23.11.2023. 16:31

Tā vienkārši nosodīt, vairāku noziedzīgu grupējumu apvienošanos pret citu noziedzīgu grupējumu ir vismaz naivi vai pat stulbi, neatklājot definīciju, kas neatgriezeniski noārdītu kroplo komunistu sistēmu. Sarkanie, kas ir sagrābuši Latvijas ekonomiku un politisko varu, un prot to noturēt jau 33 gadus, periodiski pārkrāsojoties un liekuļojot pēc vajadzības, praktiskajā dzīvē tiem nemaz netraucē zagt un vairot birokrātisko korupciju, pie reizes vēl apkalpojot kremļa "īpašās vajadzības".

Atbildēt

Krievija

23.11.2023. 14:42

»

Īā, īā, īā

Un ar Stambuleni krieviem pa muti, pa muti


https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/OE028105/

Atbildēt

kas te tos prastos komentārus raksta?

23.11.2023. 13:53

Rupekļi un nejēgas no zilajiem "zemniekiem""vai progresīvie neģēļi?

Atbildēt

Īā, īā, īā

23.11.2023. 13:49

»

he, he

Ar pedarasiju un izvirtūbu pret Krievijas agresiju. he, he


Un ar Stambuleni krieviem pa muti, pa muti!

Atbildēt

Cīņai sveiks heil

23.11.2023. 13:24

Aŗzemju kaklakungi jau gatavo nākamos kangarus, kuri nomainīs esošos. Lai jaunie kangari no austošās saules apkalpotu jauno Latvijas paverdzināšanas projektu Intermarium, par to saņemot iespējas sev noteikt lielas algas, bonusus, lemtu konkursos kurš uz tautas vajadzību nodrošināšanas sniegs pakalpojumus, būvēs, konsultēs

Atbildēt

Patriotiskais gars

23.11.2023. 12:58

ZS FOREVER!Atkratieties no tiem t.s."zaļiem" un tā tavara,ka "palīdzējāt" iebībēt poļu izcelsmes vadoni,
teicami,vēl vairāk parādīsies jenotnažuku SEKLUMS!

Atbildēt

Tautai viss vienalga

23.11.2023. 12:43

»

Miķelis

iesniegt jau tie 5 deputāti var, tikai nav kas šos atbalsta....jo tu jau par deputātu neej, tāpat kā vairus še to rakstītāju


Kā, nav? Opozīcijā cik ir deputātu? 48 vai gandrīz 49? Un ne visur vajag 2/3 no visiem 100 deputātiem nobalsot PAR. Droši vien NA, līdzīgi kā viņu prezidenta kandidāts Levits, nepieļaus situāciju, ka par NA likumprojektu - grozījumiem referendumu "likumā" (te laikam vajadzēs 2/3 novisiem zālē klātesošajiem deputātiem un trijos lasījumos) - nobalsos sarkanie rosļikovi un citi prokrieviskie no opozīcijas. Par NA likumprojektiem drīkst balsot tikai latviskie spēki...

Atbildēt

Spoguļa princips ...

23.11.2023. 11:28

https://youtu.be/sobfbCBK_9Q

Atbildēt

Lao Czi ...

23.11.2023. 11:13

https://youtu.be/1WBk3Ids5UU

Atbildēt

Intervija ar Teslu.:)

23.11.2023. 11:08

https://youtu.be/q1cylZTlxdQ

Atbildēt

Aumež tencinu!

23.11.2023. 10:15

»

tā turpināt, labi pantiņi! Pa rīkli tiem Vemjotiem!

Bez ‘muzona’ – nav balle forša


Ontuns ieiet kūtī
Teļi lec un pļūtī

Atbildēt

vice

23.11.2023. 09:53

Patiesības tests ir noticies!!

Prokremliskie Jaunā Krievotība ar Regresīvajiem, kopā ar liberastiem un stambulētājiem no Zilo zemnieku savienības!!!

Katrs varēs arī turpmāk pārliecināties par šīs politiskās šļuras PATIESO BŪTĪBU!!!

Atgādinu - kara apstākļi (2 no Latvijas kaimiņvalstīm AKTĪVI piedalās karā)!!!

Atbildēt

tā turpināt, labi pantiņi! Pa rīkli tiem Vemjotiem!

23.11.2023. 09:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Bez ‘muzona’ – nav balle forša,
Bez ‘bairīša’ – sprūst rīklē ‘dorša’,
Bez pastalām – ‘pa pliko’ kājas,
Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas...

Atbildēt

!!!

23.11.2023. 09:23

»

aa

skumji. neviena normāla komentāra


Rādi piemēru un ieraksti normālu komentāru.

Atbildēt

aa

23.11.2023. 08:45

skumji. neviena normāla komentāra.

Atbildēt

Veterinārs

23.11.2023. 08:44

»

labi

Dzejnieks raksta Latvijas vesturi katru dienu dzejas rindas nakamajam paaudzem


Mazpisāna medicīniskajā kartē ierakstiet: “Nav garīgu slimību. Vienkārši dumjš.”

Atbildēt

Peršu gaudim

23.11.2023. 08:02

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast (vai, vismaz, iezubrīt kā Tēvareizi), ka VISI tavi truli analfabētiskie ķēzījieni, ko tu atļaujies izkārnīt pret normālu cilvēku publiskotajiem viedokļiem, pievērš publikas uzmanību TIKAI un VIENĪGI 2 (divām) aktualitātēm:

1. tevis izmisīgi ap(ķēzīto) cilvēku proponētajiem viedokļiem, pēc būtības;

2. tevi (personīgi, tikai un vienīgi) totāli un neatgriezeniski pazemojošam, vidējam statistiskam vatņika biomasas izstrādājumam tipiski raksturīgajam bezcerīga deģenerāta analfabētismam, ko tu permanenti ortodoksāli glupi demonstrē savos ikdienišķi regulārajos publiskajos(!) izkārnījumos.
Ontuns ,bezsmadzeņu analfabēts (noplukušais paviāns) lopiņš kas kakā kur pagadās

Atbildēt

lieliski !

23.11.2023. 00:03

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


mulku zemes reals atspogulojums !

Atbildēt

labi

23.11.2023. 00:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Dzejnieks raksta Latvijas vesturi katru dienu dzejas rindas nakamajam paaudzem !

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.11.2023. 23:30

»

Pēteris Grūbe

Es to mazpisānu greideristu atceros kopš Delfu diskusiju laikiem. Pirms gadiem desmit.Tolaik bija sakarīgs, tagad tapis par izkārnīšanās paraugpriekšmetu"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet gan tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa (2014.): “Mūsdienās valsts drošības pats lielākais drauds ir mentālais terorisms – cilvēku masveida zombēšana, jo drošība visvairāk ir atkarīga no sabiedriskās apziņas, cilvēciskā kapitāla apziņas. Ja cilvēciskā kapitāla apziņa ir izkropļota, nestabila, pakļāvīga, nepatstāvīga un balstās uz deģeneratīviem stereotipiem, tad par drošu drošību ir naivi sapņot. Mentālā terorisma taktikas un stratēģijas nolūks ir iemiesot cilvēkos destruktīvus tēlus – egoisma, sociāldarvinisma, cinisma, vardarbības, cietsirdības, alkatības, etniskā naida, reliģiskā naida, patērēšanas, dzīves baudīšanas tēlus. Mentālā terorisma organizators ir ASV, kura pakļautībā ir planētas masu komunikācijas līdzekļi, kā arī speciālo dienestu darbināts moderns zombēšanas tehnoloģiskais komplekss. Tas strādā, izmantojot zinātnes visjaunākos sasniegumus. Saprotams, strādā arī Latvijā.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Drošība mentālā terorisma laikmetā.” )
-------
Mediju ziņa (2014.): “Diemžēl, šīs pašreizējās “vērtību un tiesiskuma valsts” valdošās kliķes visbezjēdzīgākajās aprindās (proti, neonaciķu aprindās) ir uzvārījusies jauna šarlatāniskā un pseidozinātniskā putra. Parlamenta un valdības naciķu caurspīdīgajos pauros ir uzšķiebis šķiebenis ar nosaukumu „Dzīvesziņa”. Tā ir nosaukts perspektīvā paredzēts jauns mācību kvazipriekšmets Latvijas vispārējā izglītībā. Jaunā mācību kvazipriekšmeta „Dzīvesziņa” mērķis esot iedomāta “latviskuma” (t.i. kategoŗiski un pat histēŗiski ortodoksāla nacionālisma jeb tipiska lumpen.nacisma) uzpotēšana (jeb "mentālā korekcija" vai "mentalitātes optimizācija") katrā skolēnā. „Dzīvesziņa” katram skolēnam iemācīs “latvisku (nacionālpatŗiotisko, nacistisko) dzīvesziņu” (?!). Turklāt – pat netiek slēpts sapnis par LR izglītības augstāko vērtību oficiāli pasludināt šo kvazi “latviskumu”. Tātad – šajā valstī izglītības vērtības vairs nebūs ne zināšanas un prasmes, ne brīvība un atbildība, ne apgaismība un patŗiotisms, ne demokrātija un humānisms. Būs tikai viena vērtība – “latviskums atbilstoši latviskai dzīvesziņai”.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Etīdes par kultūras monarhiju. Likumsakarību gudrība.”)
—–

ZOMBĒJUMS (lojālpat.REJ.otiskais) uz “mentalitāti”?…
( aktuālais prātuļojums -- iz “O.M.© aŗChīva”, ‘ANNO’ ~ 2012. )

“Mentalitāte” šajā “valstī”,
Noder tad, kad SILES balsti,
Citās “virsvērtībās” viļas
(‘Iebraukuši auzās, dziļās’):
“MU.ĻĶU Zemes “pūļa masas”,
Periodiski ZOMBĒT ‘prasās’ ~
Lai ŠIE dzīvo “latv(ĀN)iski”,
“Lojāli” un “pilsoniski”:

Pazemība – “zelta tikums”,
Pacietība – “jumta likums”,
Pakļāvība – “pamatstāja”,
Pieticība – “sargātāja”,
Padevība – “universāla”,
“Personība” – knapi bāla,
Klusēšana – “dziļa doma”,
Kautrīgums – “bez teksta loma”,
Lēnprātība – “vieda forma”,
Pieklājība – “dzīves norma”.
Taktiskums – “priekš jūtām korķis”,
Respekts – “tuvu grīdai slorķis”,
Iztapība – “gēnu kodā”,
Pielīšana – “cieņā & godā”,
Glaimošana – “saldu mēli”,
Verdziskums – “par desas šķēli”,
Sulainiskums – “garantēti”,
Melošana – vienmēr & “svēti”,
Lišķēšana – “raisa prieku”,
Fanojums – “par štrunta nieku”,
Rakstītprasme – traucējoša,
Lasītprasme – “traumējoša”,
Skauģošana – asinskāra,
Nodevība – “prioritāra”,
“Stučīšana” – obligāti,
“Upurēt” – kaut Tēvu & Māti,
“Noēst” līdzcilvēkus – “topā”,
“Linčot” – barā & tŗuli lopā,
Varmācībai – “trenda” vieta,
Vienaldzība – akmenscieta,
“Tolerance” – klusēt “mīžot”,
“Plurālisms” – klausīt “vīžot”,
“Viedoklis” – kā “kvōrums lēma”
“Korektums” – kā “pamatshēma “,
“Latv(ĀN)iskums” – SILES “godā”,
“Dzīves(d)ziņa” – plunkšķis podā…

PATIESĪBA – “nekotējas”!
GODPRĀTĪBA – “nerentējas”!
SIRDSAPZIŅA -“raisa bažas”!
DOMĀŠANA – “fiškai važas”!
PAŠAPZIŅA – “neder, CIETI”!
PATSTĀVĪBA – “ķers pa bieti”!
PĀRLIECĪBA – “nenāk krastā”!
CILVĒCĪBA – “blefs” un BASTA!!!…”

M.U.Ļ.Ķ.U zemes “viedie prāti”,
ZOMBĒ (SAVU) “mentalitāti” ~
Lai ar to “bez naža kautu”,
Dievzemītes “glupo” Tautu?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

22.11.2023. 23:20

»

Nauda nesmird, Lapsa?

Vairāk sūdu - par maz sūdu! Radiet vēl vienu mikropisānu un pietiek augs reitings no bidlu smirdoņas! Turpini ņirgāties, Lapsa


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurolatvānijas klīniskie deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis).

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

22.11.2023. 23:18

»

Vislabākā krieva Ļapsas politika

nebloķēt šos kropļus mikropisāns jo ari lapsam piedirst patīk visu. Nauda nesmird


Два дебила - это сила‼ ;))

Ar tevi manipulē tas / tie, no kā tu esi nepārvarami un nekontrolējami atkarīgs. Un neko tu tur padarīt nevari, nožēlojamais deģenerāt un nabaga neidentificēta izdzimuma netradicionāli orientētais "pupsik". Lai arī kā tu būtu satrakojies, kaut vai līdz hroioskai deģenerāta histērijai - tu neesi spējīgs kontrolēt savu kognitīvo atkarību no normālu cilvēku publiskotiem viedokļiem (t.sk. arī personīgi maniem).

Savukārt, ja tu nebūtu atkarīgs no tiem, kas ar tevi turpina manipulēt, vienkārši publiskojot savus viedokļus, kas uz tevi iedarbojas kā supernarkotika / kā sarkana lupata uz satrakojušos bulli - tu spētu savaldīt savas pūstošās iekšas un neatļautos publiski izgāzties kā tipisks deģenerāts ar saviem regulārajiem bezsmadzeņu analfabēta vēmieniem, ķēzījieniem un smilkstieniem, atbilstoši zināmā "Pavlova suņa refleksa" pazīmēm.

Bet - tu un taml. bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas apķēzīšanas "obligāta pienākuma".

Kā tu domā, defektīvais - tu esi vai neesi atkarīgs no tiem, kas ar tevi manipulē (parasti - tikai "sporta pēc / dēļ smadzeņu fizkultūras"? ;)

Visticamāk un acīmredzami – tu esi reāli nekontrolējami un bezspēcīgi nepārvarami atkarīgs, tomēr, un neko tur nevari padarīt, jo (t.sk.) neesi nekad bijis un nekad arī nebūsi spējīgs tikt jēgā ar sevi. Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam? :D

Atbildēt

Nauda nesmird, Lapsa?

22.11.2023. 22:49

»

Vislabākā krieva Ļapsas politika

nebloķēt šos kropļus mikropisāns jo ari lapsam piedirst patīk visu. Nauda nesmird


Vairāk sūdu - par maz sūdu! Radiet vēl vienu mikropisānu un pietiek augs reitings no bidlu smirdoņas! Turpini ņirgāties, Lapsa!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: