Menu
Pilnā versija
Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Valdis Kalnozols, skolotājs · 27.08.2023. · Komentāri (48)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha haaaa

04.09.2023. 08:19

Atsauces
Valdis Kalnozols
«CURRICULUM VITAE». Arhivēts no oriģināla, laiks: 2016. gada 6. novembrī. Skatīts: 2016. gada 13. septembrī.
Miljonāram Kalnozolam gaidāma otrā šķiršanās nra.lv
Tiesa izbeidz tiesvedību Kalnozola krimināllietā — panākts izlīgums tvnet.lv
Valdim Kalnozolam 52 gadu vecumā būs sestais bērns kasjauns.lv
Kalnozols sitis bijušo sievu? Sākts tiesas process Archived 2016. gada 2. februārī, Wayback Machine vietnē. apollo.lv

Atbildēt

kā parasti

03.09.2023. 13:22

»

Aivars ne Lembergs

Vai Tu pats saprati, ko samurgoji


lemburģijas punduris neko nesaprata. atkal. pundurkrāniņi no trubas sādžas saprot tikai savus murgus.

Atbildēt

Inna

31.08.2023. 08:20

Kaut kad jau mainīsies šīs lietas , vienkāŗši tā jābūt. Šie profesionāļu bari ir pārspīlējums.

Atbildēt

Хм

29.08.2023. 19:49

»

nesaprotu

Kā krievu bidla var dancot ar pusizjukušām apmīztām lapķjām


Вот и весь ответ-правильного латыша не своя Родина волнует, а в чем русский в России танцует. Может, полезнее было бы стремиться к лучшим образцам, например, в чем финн пляшет?
Хотя кому что в приоритете..

Atbildēt

tu nesaproti

29.08.2023. 16:49

»

nesaprotu

Kā krievu bidla var dancot ar pusizjukušām apmīztām lapķjām


tāpēc, ka tam nepieciešamas smadzenes.

Atbildēt

Uldis

29.08.2023. 16:47

»

nesaprotu

Kā krievu bidla var dancot ar pusizjukušām apmīztām lapķjām


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nesaprotu

29.08.2023. 11:12

»

Kas var būt labāks par šo!

sliktam dejotājam vienmēr pastalas traucē, latvānijas lumpen-zombijiem vienmēr krievi vainīgi...


Kā krievu bidla var dancot ar pusizjukušām apmīztām lapķjām?

Atbildēt

kā to ņem

29.08.2023. 11:10

»

hm

Ne Šveice, ne Singapūra neatrodas ES sastāvā...


Toties neviena cita ES nevar lepoties, ka tik ļoti demogrāfiski piesārņota ar Šlesera, Zatlera, Dombrovska un Pabrika sugas un saprāta brāļiem - krieviem.

Atbildēt

ķirsis

28.08.2023. 22:39

jebal, tevi sen nekur nedzirdeja.
Ja visu tik labi zini kā jādara tad jaiet par taksistu, nudien.
Varesi iedvesmot cilvekus katru dienu.

Atbildēt

...

28.08.2023. 09:25

»

Izskatās, ka vispirms vajag paanalizēt,

kādēļ tik katastrofāli ir dzimtās latviešu valodas prasmes un lietošanas rezultāti ne tikai skolās, bet visā šajā "brīvvalstī", visā "titulnācijas" sabiedrībā


Piekrītu Jūsu teiktajam. Sevišķi tracina dažādu jaunvārdu uzspiešana. Tā TILPNE ir pārvērtusies par TILPI. Pretēji latviešu valodas gramatikas likumiem, kur sakne ir TILP-, bet galotne -NE.

Atbildēt

jautaajums

28.08.2023. 06:57

»

Lata

Tāds, ka visus LV ekonomikas mezglus sien un raisa bijušie PSRS -Krievijas specdienestu darbinieki un viņu pēcteči. Un latvju tautai viņu grieztās dzirnas maļ lēni, bet nežēlīgi, pat nāvējoši. Augstas cenas, zemas algas - vienkāršs izskaidrojums, kas izsaka visu


Kas dod rīkojumus šiem bijušiem PSRS -Krievijas specdienestu darbiniekiem un kas komandē privātfirmu KF kas reģistrēta ASV kā korporācija?Arī Vagner ir privātfirma kas reģistrēta ASV.

Atbildēt

Kas var būt labāks par šo!

27.08.2023. 22:28

»

Lata

Tāds, ka visus LV ekonomikas mezglus sien un raisa bijušie PSRS -Krievijas specdienestu darbinieki un viņu pēcteči. Un latvju tautai viņu grieztās dzirnas maļ lēni, bet nežēlīgi, pat nāvējoši. Augstas cenas, zemas algas - vienkāršs izskaidrojums, kas izsaka visu


sliktam dejotājam vienmēr pastalas traucē, latvānijas lumpen-zombijiem vienmēr krievi vainīgi.

muļkuzemē saule nekad nenoriet, bet kad pienāk vakars uz ezera, tad bijušie PSRS krievi vainīgi - "vienkāršs izskaidrojums, kas izsaka visu". tev pašai smiekli nenāk par sevi un tamlīdzīgiem "latvānijas titulnācijas izstrādājumiem"?

Atbildēt

Lata

27.08.2023. 19:58

»

pats nemuldi

Kāds tam sakars ar Krieviju, ka ''esam visstraujāk izmirstošie, visnabadzīgākie Eiropā


Tāds, ka visus LV ekonomikas mezglus sien un raisa bijušie PSRS -Krievijas specdienestu darbinieki un viņu pēcteči. Un latvju tautai viņu grieztās dzirnas maļ lēni, bet nežēlīgi, pat nāvējoši. Augstas cenas, zemas algas - vienkāršs izskaidrojums, kas izsaka visu.

Atbildēt

risinājums viens

27.08.2023. 19:08

TIESIKUMS UN NEDALĪT DIPLOMUS PAR PANĀKUMIEM SPORTĀ...HI HI HI un vispār- nedalīt netirgot diplomus, visi neprofesionāļi skolu saražoti, nekritiski zagļi brokas

Atbildēt

nu ne tikai ministriem un ministrenēm

27.08.2023. 16:07

»

he, he

Tagad ministriem Latvijā vairs nav svarīga pareiza politiskā piederība, bet pareiza seksuālā orentācija


bet kur ir Latvijas lepnums ar vispareizāko seksorientāciju-Prezidents Rinkevičš!

Atbildēt

sokrāts

27.08.2023. 13:44

»

Politiski nenozīmīga persona

Lūdzu atdot varu darbaļaudīm


Nu darbaļaudis būtu labāk nekā pederasti!

Atbildēt

Izskatās, ka vispirms vajag paanalizēt,

27.08.2023. 12:55

»

Izskatās , ka

Raksta autors politisko pamācību vietā varētu efektīvāk savā šībrīža profesijā darboties . Kaut vai paanalizēt: kādēļ tik katastrofāli ir matemātikas eksāmenu rezultāti skolās . Pats taču praktizē skolā kā matemātikas skolotājs


kādēļ tik katastrofāli ir dzimtās latviešu valodas prasmes un lietošanas rezultāti ne tikai skolās, bet visā šajā "brīvvalstī", visā "titulnācijas" sabiedrībā?

Atbildēt

pats nemuldi

27.08.2023. 12:47

»

nemuldi

Krievija ir visu nelaimjus cēlonis: esam visstraujāk izmirstošie, visnabadzīgākie Eiropā


Kāds tam sakars ar Krieviju, ka ''esam visstraujāk izmirstošie, visnabadzīgākie Eiropā''????

Atbildēt

yes, yes

27.08.2023. 12:42

Mūsu Saeima pilnībā sastāv no komunistiem, čekistiem, kolaborantiem, kremlīņiem, pederastiem! Tikai totāla šo utilizācija var glābt Latviju!

Atbildēt

Atis Priedītis

27.08.2023. 12:28

»

Kā Jūs to iedomājaties?

Kā varētu notikt “masu mēdiju vides demokratizēšana


Pavisam vienkārši - ir jāpārtrauc pieeja "Par to rakstīt nedrīkst, to cilvēku aiztikt nedrīkst". Tieši tā man atklātā tekstā pateica portāla la.lv redakcijā kad es sniedzu viņiem pierādāmu uz faktiem balstītu informāciju par kādu politiķi.

Atbildēt

Anti colorados

27.08.2023. 12:10

»

Atis Priedītis

Kamēr lielos masu medijus pilnībā kontrolēs ar VDK un kompartiju saistītie cilvēki, nekādas izmaiņas uz labo pusi Latvijā nav iespējamas. Būs atkal nākamais "grāvis" un tauta tā arī nesapratīs, ka process ir jāsāk ar masu mediju vides patiesu demokratizēšanu


Kā var demokratizēt komunistus, kuri paaudzēm ilgi ir zaguši, melojuši, uzdevušies par latviešu patriotiem un sadarbojušies ar krievu okupantiem ???
Tad jau vācu nacistus arī vajadzēja demokratizēt bez Nirnbergas tribunāla, vai ASV cietumos noziedzniekus varētu demokratizēt, bet nekur pasaulē to nemēģina darīt. Tikai postpadomju valstīs, teorētiski izbeidzot okupāciju, bet faktiski turpinot, pasaule pieļāva sarkano noziedznieku varas turpināšanu, netiesājot komunistus un neveicot dekolonizāciju.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.08.2023. 11:48

Kamēr lielos masu medijus pilnībā kontrolēs ar VDK un kompartiju saistītie cilvēki, nekādas izmaiņas uz labo pusi Latvijā nav iespējamas. Būs atkal nākamais "grāvis" un tauta tā arī nesapratīs, ka process ir jāsāk ar masu mediju vides patiesu demokratizēšanu.

Atbildēt

Dekolonizāciju derusifikāciju lustrāciju

27.08.2023. 11:35

Dekolonizāciju derusifikāciju un taisnu tiesu sarkanajiem kolaboracionistiem un Latvijas izzadzējiem. Tikai pēc tam var sākt runāt par vēlēšanu un visas pārējās sistēmas nomaiņu, kad būsim attīrījušiem no ienaidniekiem un sarkanajiem nodevējiem.

Atbildēt

nemuldi

27.08.2023. 11:19

»

nu bet

Nepateici galveno: tikai māmuļasKrievijas klēpīs ir iespējama Latvijas atdzimšana


Krievija ir visu nelaimjus cēlonis: esam visstraujāk izmirstošie, visnabadzīgākie Eiropā!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

nu bet

27.08.2023. 11:11

Nepateici galveno: tikai māmuļasKrievijas klēpīs ir iespējama Latvijas atdzimšana!

Atbildēt

Izskatās , ka

27.08.2023. 10:39

Raksta autors politisko pamācību vietā varētu efektīvāk savā šībrīža profesijā darboties . Kaut vai paanalizēt: kādēļ tik katastrofāli ir matemātikas eksāmenu rezultāti skolās . Pats taču praktizē skolā kā matemātikas skolotājs.

Atbildēt

sokrāts

27.08.2023. 10:32

Mūsu nelaime ir tā , ka partijās salien mantkārīgi nekauņas un pelēcības, ja viņu vidū atrodas kāds talants un spēcīga personība, tad to par katru varu cenšas nograuzt, jo viduvējības nevar paciest, ka kāds ir pārāks par viņiem!

Atbildēt

ha-ha

27.08.2023. 10:13

Velti ir meklēt 4.maija kolaborantu varā Latvijas valsts patriotus.Kolaborantu uzdevums ir kavēt valsts attīstību,ko arī redzam,skatot valsti streipuļojot ES astē.Kariņa uzbūvētā valsts vara no padomju okupantu ideologu senioriem un neiztrūkstošais konsultants tam līdzās ir ilustrācija.Tagad vara ir atdota vēl klajākai un profesionālākai ietekmes aģentu koalīcijai.Ir amizanti un skumji vērot,ka profesionāli okupantpartijas,čekas,okupantarmijas veterāni pieprasa savu atlaišanu.

Atbildēt

27.08.2023. 10:01

»

Haralds Kalns

Nejauši uztrāpīju Delfos pie Dragiļevas, četru tēvaiņu sarunas Kažokas aizvējā, par koalīcijas izveidi. Tavu vienprātību - nevienam nav nosaucami kaut trīs - pieci akūti valstī risināmi uzdevumi, bet katrs sargā savu un otra dirsu - ja nu Lembergs tuvumā!!! Tā esot valstiska pieeja, jo katram deputātam...


Jums Hrald, piemīt izteiktas līdera dotības. Spēja pārliecināt un iedvesmot cilvēkus. Kuras vēl ir tās rakstura īpašības, kas dzīvē un darbā palīdzējušas virzīties uz priekšu, sasniegt savus mērķus?Ron

Atbildēt

Nezinu

27.08.2023. 10:01

Var jau būt ka aferists (Kalnozols-bij.deputats) kad izkrita vēlēšanās uz reiz pārvērtās par speciālistu, bet man tas liekas maz ticams, jo specialitātes apgūšana prasa gadus, ko šis cilvēks nav pavadījis strādādams vienā jomā...

Atbildēt

Kalnozolam tie viņa raksti

27.08.2023. 10:00

ir kā peldētājam ūdenszābaki.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.08.2023. 09:55

Nejauši uztrāpīju Delfos pie Dragiļevas, četru tēvaiņu sarunas Kažokas aizvējā, par koalīcijas izveidi. Tavu vienprātību - nevienam nav nosaucami kaut trīs - pieci akūti valstī risināmi uzdevumi, bet katrs sargā savu un otra dirsu - ja nu Lembergs tuvumā!!! Tā esot valstiska pieeja, jo katram deputātam esot jābūt ar savu neietekmējamu domu un atbildību. Bet kā tad ar absolūti nelikumīgo koalīcijas padomi, kura premjera vietā lemj un vada kabinetu un galā neviena atbildīgā! Varētu jau pasmieties par puišeļiem partiju ielas bandā, bet nu šie tak atbild, veido varas saimniecību, ekonomiku, labklājību! JĀLIKVIDĒ NOZIEDZĪGĀ PARTIJU KOLHOZU KOLEKTĪVĀS BEZATBILDĪBAS KANTORU KLIĶE!!! LAI NĀK MAŽORITĀRAS VĒLĒŠANAS UN TAUTVALDĪBA!!!

Atbildēt

Un

27.08.2023. 09:38

Kas no tā, ko Jūs, Valdi Kalnozol, esat te sarakstījis?
Cik atceros, Jūs jau arī pie Saeimas siles barojāties. Vai tad Jūs cīnījāties par profesionāliem ministriem? Politiķu vergi vien esam. Klusējam ,komentējam vai aizbraucam prom no Latvijas. Pilnīga bezcerība un iznīcība. Nu tik Siliņa, Valainis un Briškens Latviju glābs? Smiltēns un Tavars glābējiem pievienosies. No tādiem glābējiem dievs pasarg.

Atbildēt

Politiķu profesionalitāte

27.08.2023. 09:34

Profesionālam politiķim ir jābūt tikpat stulbāks/gudram kā sabiedrības vairākums, pretējā gadījumā tauta to nesapratīs. Līdz ar to vienīgā iespēja audzēt sabiedrības kopējo zināšanu līmeni. Par valsts sekretāriem - cits stāsts. To zināšanām jāatbilst regulu un starptautisko tiesību aktu izdevēju līmenim, kas ir daudz augstāks. Tas, ka regulas pie mums daudzi nesaprot bieži saistās ar latviešu valodas attīstības problēmām, citu tautu domāšanu mūsējie nesaprot. Cēlonis varētu būt Skujiņas ieviestā latviešu valodas fetiša pieeja, kas apstādinājusi valodas attīstību.

Atbildēt

Ilgvars

27.08.2023. 09:28

Ievēliet mani un es iecelšu amatos profesionāļus. Un, spriežot pēc + skaita, šim blēdim ir cerības. Un kapēc ne, ja kaimiņiem un gobzemjiem izdevās ?

Atbildēt

Naivais

27.08.2023. 09:02

»

hm

Ne Šveice, ne Singapūra neatrodas ES sastāvā...


Tad jau sanāk, ka arī tā ES nav nekāda sapņu savienība, ja jau visi tās likumi un regulas mums nav palīdzējuši pacelties "spārnos"? Jeb, iespējams, arī ES citās valstīs nav paradīze, tikai par to neko nezin Briselē?

Atbildēt

he, he

27.08.2023. 08:58

Tagad ministriem Latvijā vairs nav svarīga pareiza politiskā piederība, bet pareiza seksuālā orentācija.

Atbildēt

lauķis

27.08.2023. 08:20

»

hm

Ne Šveice, ne Singapūra neatrodas ES sastāvā...


Kam vajadzīgi poli/tiķi?Vergiem.

Atbildēt

hm

27.08.2023. 08:15

Ne Šveice, ne Singapūra neatrodas ES sastāvā.
Savas naudas mums nav,nav arī savas bankas, savas armijas nav, savu likumu nav, jo ES likumdošana (regulas un tiesu normas) prioritāra, arī ekonomikas nav, jo pamatā pārtiekam no ES subsīdijām.
Arī bez savas politikas. Nav dzirdēts mūsu ĀM atšķirīgs viedoklis no ES paustā.
Tā, ka, autor, izmazgā savus maņu orgānus! Arī tu neesi nekāds profesionāls politiķis pēc še rakstītā!

Atbildēt

Liana

27.08.2023. 07:57

Valdis ir ... vai izliekas.
Tā uzmanīgi piemin dažus ministrus, sākot ar 90iem. Būtu labāk nosaucis kādu profesionāli savā laikā un savā vietā pa šiem gadiem. Labi, vācieši saka, ka ministri ir tikai politiskas personas, kas nāk un iet (vai gatavojpas, gatavojas ministrēt, tad atpūšas, un tad atka uz koferiem sēž kā pie mums Latvijā konkrēti). Ministrijas ir pašsakārtotas iestādes, kur izrādās, ka arī nav profesionāļu pat kaut vai veselības ministrijā- tik viena plika birokrātija papīru stumdīšanai. Tālāk jau vācieši skaidro, ka toni kaut vai l/s ministrijā, piemēram, nosaska lauksaimnieki- viņi maksā nodokļus valstij, ne jau ierēdņu bari. Te lauksaimnieki apgalvo, kaviņus sen jau vairs neuzklausa. Vai tas pats nav citās nozarēs?

Atbildēt

!!!

27.08.2023. 07:08

Ak Saulvedi jel celies!Nāc Saulvedi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: