Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

apsurds

11.07.2018. 10:55

Sis bardaks sakas ,kad ielika par ministrinu Sprudzu un saka izrrekinatiesarveciem darbiniekiem kur prieksgala atstaja Stikuti, kura izrekinajas ar pareizi domajosiem .
Ministrija VARAMS so visu nokluseja,jo vienkarsak bija ielikt jaunu valdi,ka pie mums tass daras.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

11.07.2018. 10:40

Beidzot normālas, konkrētas atbildes no kādas valsts institūcijas. Tieši uz uzdotajiem jautājumiem, nevis riņķī un apkārt.

Atbildēt

Kam interesē

11.07.2018. 10:32

VARAM pasūtītais pētījums par gaisa kvalitātes monitoringa staciju izvietojumu https://www.lvafa.gov.lv/faili/materiali/petijumi/2017/LVPA_132/Izvertejums_par_transporta_piesarnojuma_staciju_izvietojumu_Riga.pdf

Atbildēt

Uzmanīgais

10.07.2018. 22:15

»

aga

Īsi sakot SC ielas bandīti darīs visu , lai nevarētu ieraudzīt katastrofalo gaisa paiesārņojuma ainu Rīgā...


SC, protams, ir zagļi un kretīni. Bet šoreiz, ja pamanījāt, jautājumi tiek uzdoti LVĢMC, kas ir VARAM paķļautībā. Vides ministrijas priekšgalā (vai otrādi) savukārt ir NA/TBLNNK ministrs K.Gerhards.

Atbildēt

aga

10.07.2018. 21:15

Īsi sakot SC ielas bandīti darīs visu , lai nevarētu ieraudzīt katastrofalo gaisa paiesārņojuma ainu Rīgā.
Lai to ieraudzītu navajag monitoringa stacijas. Saskaitiet , cik daudz kūpošu vecu dīzeļu jūs redzat katru rītu ceļā uz darbu. Rīgu var glābt tikai steidzīgs Emisijas klašu zonējums un nedod TA uzlīmes mašīnām ar izgrieztiem katalizātoriem.
Ir tik viena nelaime - pamatā ar tiem graustiem brauc SC elektorāts! Līdz ar to nomirsim , bet savus vēlētājus nenodosim!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: