Menu
Pilnā versija
Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Valdis Kalnozols · 08.10.2021. · Komentāri (20)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā vīrieša viņu mūžā ar kuru mācīties veidot attiecibas, aug bez piemēra. kā ģimenē veidot noturīgas attiecības, Izaug ar neizdzēšamu bērnības psiholoģisko traumu.

Gana daudzi šo bērnibas psiholoģisko traumu dēļ papildina LGBT kopienu. Mūsu Latvijas tauta izmirst, ik gadu iedzīvotāju skaits samazinās vismaz par 10 000. Naudas varas importētā valsts pārvaldes sistēma veic nelietību pret Latvijas tautu un valsti, divkosīgi runā, ka bērni ir galvenie mūsu dzīvē, bet skaudrā realitate rāda pretējo, faktiski tiek izvarotas bērnu dzīves.

Notiekošais bērnu tiesību jomā liek aizdomāties, ka patiesie valsts varas turētāji, kurus sabiedrība tikai nojauš, drīzāk ir saistiti ar pedofiliju un bērnu tirdzniecību (juridiski legāli, izmantojot adopcijas uzņēmumus). Bērnu tiesību aizsardzības institūcijas, socialie dienesti, bāriņtiesas, tiesas nestrādā bērnu interesēs, lai tie izaugtu ģimenēs, iemācoties veidot noturīgas ģimeniskas attiecibas, negūtu bērnības traumas, lai kāds no vecākiem neizmantotu bērnus kā atriebības ieroci pret otru vecāku, bet institūcijas, aizslēpjoties aiz skaistiem vārdiem, izvaro bērnu dzīves.

Lielu postu mūsu valstj ir nesis tas, ka “Atmodas” organizētāji bija padomijas drošības dienestu VDK un GRU darbinieki, kuri vēl aizvien ir saglabājuši ietekmi mūsu valstī un sabiedrībā. It īpaši postu nesušas VDK darbinieku darba metodes, morāle un ētika, kuri kā padomijas ķēdes suņi uzturēja Maskavas komunistu varu, pielietojot pret padomju sistēmu apdraudošīem lidzcilvēkiem, psiholoģiskā terora emocionālās vardarbības metodas, kuras VDR Stasi nosauca par Zersetzung. Metodes, kuras ir aprakstītas krievu, vācu, angļu valodās, bet faktiski nav publikāciju latviski.

Tiek veidota sabiedriba, kur valda nevis saprāts, bet emocijas un emocionālā vardarbība, un tas atspoguļojas mūsu skolās, kur emocionālās vardarbības līmenis ir augstākais pasaulē. Maniem bērniem ar šīm metodēm ir izpostīta bērnība un radītas neizdzēšamas psiholoģiskas traumas.

Mani bērni Kristap, Katrīna, Elizabete, Aleksandra, Oskar, atveriet reiz acis un saprātu uz tiem ārēji draudzīgajiem cilvēkiem - pakalpīgiem neliešiem. Pakalpīgiem neliešiem, kuri viegli nodibina kontaktus ar cilvēkiem un spēj atstāt patīkama cilvēka iespaidu, psihotips, kādu vervē drošības dienesti par saviem ietekmes aģentiem. Ieraugiet, kādu postu ir nesuši šie viltus draugi, nomelnojot ar Zersetzung metodēm jūsu tēvu, manipulējot ar jūsu prātu, lai jūs noliegtu tēvu.

Saņemieties, domājiet ar saprātu, nevis emocijām, ieraugiet šo neliešu patiesās sejas un nodomus! Esiet pateicīgi tēvam par rūpēm, mīlestību, gādību, ko viņš no visas sirds un mīlestības jums ir devis. Ieraugiet, ko jums ir ari nodarījušas jūsu mātes. Viena - Mārupes vidusskolas skolotāja Ingūna Grīnerte, apātiski vienaldzīgi noskatoties, kā posta jūsu dzīves, pakļaujoties neliešu psiholoģiskām manipulācijām. Otra - Larisa Pomeščikova, piepalīdzot LR drošības dienestu darbiniekiem, savās murgainās emocijās nolaupot bērnus uz ASV un nelietīgi apmelojot Jūsu tēvu.

Pilnībā piekrītu Jutai Strīķei – nav lielāka valsts drošības apdraudējuma kā bezkontrolē izvirtis drošības dienests, un notiekošais liecina, ka, lai nelieši, kuri organizēja Zersetzung metodes justos droši, gan Ingūna Grīnerte, gan Larisa Pomeščikova ir iesaistītas nelietīgā pakalpošanā cilvēkiem, kuri izpostīja viņu bērnu un ari pašu māšu dzīves.

Aicinu sabiedribu nosodoši attiekties pret mātēm, kuras atņem bērniem bērnību, izmantojot bērnus kā atriebības ieročus par pašu emocijās pastrādātām muļķībām, cūcībām un noziegumiem pret ģimeni, bērnu tēvu, liedzot izaugt bērniem ģimenē ar tēvu. Dārgās mātes, apzinieties, ka berni nav seksa blakus produkts, bet pienākums uz visu mūžu. Ja esat izvēlējušās, stājoties seksuālās attiecībās, savam bērnam tēvu, uzņemieties atbildību par savu rīcību un izvēli. Sabiedrība, izejiet no kristīgās baznīcas kodācijas, ka poligāmija ir kaut kas slikts, tā ir iespēja, lai ikvienam bērnam būtu tēvs un sievai vīrs, nevis simti tūkstošu vientuļo māšu, kuras vienas audzina bērnus.

Un nobeigumā, Kristap, Katrīna, Elizabete, Aleksandra, Oskar, atveriet acis un ieraugiet reiz patieso seju tiem cilvēkiem, kuri ir tēlojuši jūsu draugus un palīgus. Ieraugat patieso seju tādiem neliešiem kā jūsu omītes māsa Daila Vāvere, Heino Apzinieties, ka šie ļautiņi ir postījuši jūsu dzīves un bērnību, radījuši neizdzēšamas psiholoģiskas traumas!

Saprotam, ja negribam, lai sabiedrībā būtu šādu neliešu, lai šādi nelieši tā rīkotos, gan viņiem, gan viņu pēctečiem ir jāatmaksā ar to, kas ir jums nodarīts, - tikai tā sabiedrībā mēs panāksim, ka cilvēki nedarīs otarm to, ko paši nevēlas saņemt. Sabiedrība, tikai ar pienākumu atriebties Dieva priekšā par nodarīto mēs spēsim izskaust neliešus no mūsu sabiedrības, panākt, lai sabiedrībā valdītu taisnīgums. “Atmodas” organizētāji mūsu tiesībsargājošo sistēmu ir izveidojoši tādu, lai tie varetu manipulēt ar to, nevis tajā rastu taisnīgumu. Izmēžam mēslainē Naudas varas uzspiestās vērtības!

Novērtē šo rakstu:

14
9