Menu
Pilnā versija
Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Valdis Kalnozols · 08.10.2021. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atkal

12.10.2021. 14:27

Kalnolas murgi

Atbildēt

Anda

10.10.2021. 18:25

... visi slikti, tikai es viens labs..:) Manuprāt, tas jebkuram cilvēkam ir skaidrs, ka, ja visos sāc saskatīt tikai slikto un pats jūties tas vislabākais un pareizākais, tad pēdējais laiks ir pievērsties savai personībai. Varbūt tomēr vaina ir arī pašā? Neticu, ka pieauguši bērni nespēj padomāt ar savu galvu, vēl jo vairāk, ja tēvs tiešām ir bijis labs.. Vai bija?

Atbildēt

nu

09.10.2021. 12:58

ja 'tētis' kā mērkaķis bāž visos caurumos, tad dēli kā mērkaķi arī savā starpā...Domāju, viss par vēlu , idiotu % pārāk liels un visi tie slavenībaszvaigzbnesleģendaseskspertipersonībaszombējami zubrilas bez SAVAS LOĢIKAS !!!! Musulmaņiem tas patīk. Viņi atnāks tukšā vietā, jo šitie mērkaķi kā tārpi noēdīs valstis...

Atbildēt

Aramess

09.10.2021. 07:14

Vai visus bērnus uzskaitīji? Nepalika kāds ārpus uzmanības loka? Cik tev viņu? Vai zini, ja nevari parunāt ar viņiem bez publiskas dubļu liešanas? Kāpēc pazemo pats savus bērnus? Lupata, ne vīrietis!

Atbildēt

Ralfs Postītājs

09.10.2021. 06:49

»

Valsts politika

ar prasību vakcinēties atsvešina cilvēku no savas ģimenes un sava ķermeņa


Ne tikai tas, notiek šķirošana kastās arī ar kodiem, un tas jau ir tikai sākums.

Atbildēt

Pamuļķajiam konstruktoram

08.10.2021. 22:00

»

Beidz!

Mātītes instinktīvi meklē labu gēnu tēvu savam bērnam un tādu, ar ko var manipulēt...


labāk būt naivam nekā krievam.

Atbildēt

Beidz!

08.10.2021. 21:41

»

Žulis

Slikta gaume šī raksta autoram divas reizes izvēlējies sev sievu un abas reizes izvēle kritusi uz raganām. Un vēl tām līdzi nelietīgas omītes, kā arī vesels bars citu nelietīgu cilvēku. Pieci bērni un visi pieci apmuļķoti tā, ka nav spējuši saprast un atzīt tēva paustos patiesības vārdus. Var jau būt...


Mātītes instinktīvi meklē labu gēnu tēvu savam bērnam un tādu, ar ko var manipulēt.

Vīrietis ir vienkāršs savā konstrukcijā. Bet ir vīrieši, pussievietes, viltīgi utt. Tad šie var ieviest līdzsvaru ģimenē. Kalnozols ir no pirmajiem.

Tas pat viņa naivajā smaidā ierakstīts.

Atbildēt

manipulācijas

08.10.2021. 21:09

Es nemaz nebrīnītos, ja to otro sievu "piespēlēja". Nezinot, kā tas notika, vai viņa enerģiski jaucās ģimenē... Bieži šādas personas izmanto un pēc tam kaut kur tālāk aizsūta, varbūt, lai neizpļāpātos. Tas arī piederas pie psiholoģiskas apstrādes.

Atbildēt

jaajaa

08.10.2021. 20:42

...par LGBT nepiekritīšu...tie pamatā ir gēni, kas to nosaka...sava daļa taisnības autoram ir, tas postpadomju matriarhāts nav izskausts, arī tiesās mātei vienmēr vairāk izredžu...a citādi, pats vainīgs...ja nesanāk, tad nesanāk, pieraksta sevi pie pārējiem neveiksminiekiem, pasmaida, un turpmāk maksā eskorta skuķim godīgi nopelnītu naudu par godīgu darbu (ja jau bez sievietēm nekā)...:)

Atbildēt

ммм

08.10.2021. 19:40

Lielu postu mūsu valstj ir nesis tas, ka “Atmodas” organizētāji bija padomijas drošības dienestu VDK un GRU darbinieki, kuri vēl aizvien ir saglabājuši ietekmi mūsu valstī un sabiedrībā.

Ar šo frāzi tad arī ir jāsāk izvērtēt visu, kas noticis kopš tā saucamās "perestroikas" un līdz pat šodienai. Un proti, pēc Totalitārisma seku dokumentēšanas centra ziņām no 1953. līdz 1991. gadam LPSR VDK bija reģistrēti ap 25 000 aģentu. 1994. gadā 5. Saeima pieņēma likumu, lai neizpaustu to cilvēku vārdus, kuri iekļauti čekas maisos, likuma autors (!) bija toreizējais tieslietu ministrs un ministru prezidenta biedrs Egils Levits!!! Likums noteica slepenības statusa noņemšanu pēc 10 gadiem, bet 2004. gadā kartotēkas publiskošana uz 30 gadiem tika atlikta.

Atbildēt

Franklins

08.10.2021. 19:17

Valdim kāda ir uzkāpuši uz varžacs!

Atbildēt

Šoreiz

08.10.2021. 18:35

»

Jūsmiņš

Raksts skar ļoti privātu tēmu - katra sieviete pati izvēlas vai nu tēvu bērniem, vai tikai tēviņu, kas vajadzīgs tikai vienam mērķim...


Bez tēva bērni aug tad, ja no ģimenes tēvs ir aizgājis. Punkts.
(Netoicu nekādām modernām "paliek draugi, bijušie uztur brīnišķīgas attiecības utt.". Vīrieša aiziešana no sievas ir aiziešana no ģimenes (tas ir, sievas un bērniem.)
(Parasti , izlasot rakstus, zemapziņā nostrādā tas "sieviešu solidaritātes trūkums" un "līdzjūtība pret vīriešiem", bet te nu patiešām nevaru neuzrakstīt: vai tās bērnu mātes ir sliktās / labās/ nekādas, to nezinām kā cilvēki no malas, bet , ja vīrieša žēlošanās ir nevis par vienu vien, bet jau par divām (vai vairāk?) bērnu māmiņām, nu, ja iestājaties pat patriarhālu ģimeni (tradicionālu), tad arī atzīstiet, ka pats esata no bērniem (no ģimenes , kurā ir arī bērni) aizgājis, kā var secināt.
(Šis pietiek portāls tiešām ir pilns ar negaidītiem rakstiem, ka nenobrīnīties vien, ko tur pa laikam publicē. Lai nu tā būtu..)

Atbildēt

Viņu saprast var tikai tie,

08.10.2021. 17:40

kas paši piedzīvojuši līdzīgas situācijas - kad mātītes uzskata bērnu par privātīpašumu un ar "ģimeni" saprot situāciju, kad viņai ir visādas tiesības, bet tēvam tikai visādi pienākumi... Visbeidzot, svarīgākās tiesības - slepus savākt bērnu un aizlaisties uz ārzemēm bez jebkādas atbildības par sekām!

Atbildēt

Žulis

08.10.2021. 16:33

Slikta gaume šī raksta autoram divas reizes izvēlējies sev sievu un abas reizes izvēle kritusi uz raganām. Un vēl tām līdzi nelietīgas omītes, kā arī vesels bars citu nelietīgu cilvēku. Pieci bērni un visi pieci apmuļķoti tā, ka nav spējuši saprast un atzīt tēva paustos patiesības vārdus. Var jau būt. Var jau būt. Bet var arī nebūt. Katrs gadījums, kad izjūk ģimenes ir individuāls.
Lielajā vairumā šādu gadījumu, ir vainojams tas milzīgais "EGO", tas lielais "ES" un "MAN", kurš nepārtraukti pieprasa sevis apliecināšanu visos iespējamos veidos. Un kurš, saskaņā ar modernajiem bērnu audzināšanas principiem, katrā bērnā tiek ieaudzināts jau no mazotnes. Un tad nu satiekas divi tādi vareni "EGO" un kad hormonu vētras mazliet pierimušas, sāk savā starpā cīnīties par to, kurš te būs saimnieks un noteicējs. Mīlestība? Pati EGO mīlestība īstenībā ir tikai privātīpašnieciskuma paveids. Viņi nekad neteiks "Es esmu šīs sievietes (vīrieša)vīrs (sieva)". Viņi teiks: "Viņš ir MANS vīrs!"vai "Viņa ir MANA sieva!" Un tie ir MANI bērni! Un kad nu šis "MANS" atsakās būt par pakļāvīgu privātīpašuma vienību, tad zibeņi un pērkoni iet pa gaisu.
Budismā ir tāds uzskats ka īsta mīlestība ir tad, kad divi cilvēki kā divi tukšumi pieskaras viens otram un atrod patvērumu viens otrā. Tas nozīmē, ka diviem īstiem mīlētājiem nav nekādu savu "ego" ambīciju vienam pret otru un savienojoties viņi veido vienotu, kopēju ego, kur "mans" ir pārtapis par "mūsu". Bet, ko gan tādi budisti sajēdz no modernās mīlestības, vai ne?

Atbildēt

Jūsmiņš

08.10.2021. 15:16

Raksts skar ļoti privātu tēmu - katra sieviete pati izvēlas vai nu tēvu bērniem, vai tikai tēviņu, kas vajadzīgs tikai vienam mērķim.
Ja runa par ģimeni ilgtermiņā - tad lietā liekama atziņa, ka viena pagale parasti nedeg. Tās izjukšanā vainojami abi, gan vīrietis, gan sieviete. Cietēji gan - kā parasti bērni, ja vien sieviete nav atradusi citu, turīgāku seksīgāku, pakļāvīgāku un visādi citādi pieņemamāku kungu. Bet lai nu kā - tad jau atpakaļceļa jau vairs nav.
Bērni!? Tie jau paši ar laiku saprot, kas ir kas. Tas ir, ja grib to saprast.
Daudziem jau gan tas tēvs, gan māte ir pofig. Un ar to tā moralizēšana arī beidzas.
Bet Valsts? Valstij nostāja viena, kā krieviski saka - moja hata s kraju! Vismaz sākot no Atmodas tā ir bijis. Domāju, ka var te runāt un žēloties cik tik uziet, bet mainīties nekas nemainīsies.
Līdzjūtība Valdim! Mēģini vien saskatīt arī savu ieguldījumu tajā savā kreņķī. Ja būtu aizlaidusies tikai viena dāmīte no tevis, varētu vēl kaut kā saprast, bet, ja jau divas - tad jau grūtāk...

Atbildēt

Kāda mātīte

08.10.2021. 15:07

»

jautaajums

Vai tēviņs ir tēvs


tāds tēviņš tai.

Atbildēt

Valsts politika

08.10.2021. 15:07

ar prasību vakcinēties atsvešina cilvēku no savas ģimenes un sava ķermeņa.

Atbildēt

Bilde

08.10.2021. 14:57

redzams tads netiru domu parnemts karumnieks ar izvirtusu smaidu. Tas butu tas istais tetis un virietis ?

Atbildēt

jautaajums

08.10.2021. 14:56

Vai tēviņs ir tēvs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: