Menu
Pilnā versija
Foto

Noziedzības un varas korupcionālā sintēze

Pietiek lasītājs · 13.04.2022. · Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artur:

18.04.2022. 09:51

jurašu zem aizsega sargā Ukraina, devās uz turieni tirgot kontrabandas cigaretes, Ukrainas Karpatos ir divas cigarešu ražošanas rūpnīcas, jurašs dzīvo viesnīcā Ļvovā un viņa līdzdalībnieks Roma Osipjans ir Krievijas pilsonis un viņam ir Latvijas uzturēšanās atļauja, kas viņam palīdzēja jurašam un sparānam, ir latvisks dzīvesskats, bet no tā, ka Roma Osipjans ir Krievijas pilsonis, viņš nevar sazvanīt Ukrainu, viņš gaida kontrabandas cigarešu kravas un daudz ko citu.

Atbildēt

šreders

15.04.2022. 15:09

»

Pasķ porvu

prokļatij okupant ubijca! Slava gerojam Ukraiini


Viss pareizi atpakaļ uz ukrainu.

Atbildēt

Я Не окупант

15.04.2022. 14:28

»

Pasķ porvu

prokļatij okupant ubijca! Slava gerojam Ukraiini


Я на своей Земле ! Земле моих предков со времен Польской Лифляндии .владели и владеем Землей и лес в Святой Латгали ...и мы Жертвы пособников окупантов поддержаавщих комунистический геноцид ...от действий Предателей Латвии -пособнико окупантов пострадали мои предки и я частично ...и эчасть этих пособников окупантов до сих опр во воасти или их дети и внуки так и жируют на наши налоги . .а Истинные патриоты Латвии были сосланы или убиты .Поддержи Украину . Выявляй беглых дезертиров которые должны вернутся в Украину в 10 дней или они становятся Изменниками Украины ...и срок им от 10 лет ...СЛАВА ЮРИСУ ЮРАШСУ КОТОРЫЫЙ ВОЮЕТ ВМЕСТО дезертиров.!

Atbildēt

Raksta autors laikam aizmirsis

15.04.2022. 11:56

dzērāju un narkomānu atbalsta barus policijā un prokuratūrā

Atbildēt

Pēterim

15.04.2022. 11:24

»

Pēteris

Viņam viss pie kājas! Četrus mēnešus klusēja, kā beigta zive. Tikko jātnieks aizmuka it kā karot, bordanelis izlīda no alas. Katru dienu tv vai radio dzirdama viņa pļurkstēšana


Lielais pieminekļa nojaucējs! Pats 1994.gadā par Krievijas armijas izvešanu solīja pieminekli cienīt un godāt. Bija Latvijas ceļa deputāts 5.Saeimā.

Atbildēt

Pēteris

15.04.2022. 10:19

»

Latvijas Ceļš

Interesanti būs skatīties, kā Bordāns no paša sastrādātajiem mēsliem kārpīsies laukā


Viņam viss pie kājas! Četrus mēnešus klusēja, kā beigta zive. Tikko jātnieks aizmuka it kā karot, bordanelis izlīda no alas. Katru dienu tv vai radio dzirdama viņa pļurkstēšana.

Atbildēt

Latvijas Ceļš

15.04.2022. 09:01

Interesanti būs skatīties, kā Bordāns no paša sastrādātajiem mēsliem kārpīsies laukā!?

Atbildēt

humors

15.04.2022. 08:40

"minimums 3. – 4. ķēdes posmā parādās ne tikai ar politiku cieši saistītas sejas, bet politiski nozīmīgas personas."

2.-4. ķēdes posmā jebkuram Latvijas iedzīvotājam parādās saikne ar politiski nozīmīgām personām.

Atbildēt

jauno komunistu aģents 007

15.04.2022. 08:35

0-izpildīto solījumu
0-paveikto izmaiņu
7-korupcijas skandāli

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels

15.04.2022. 06:54


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas, ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu. Tā teikt - Ukrainas armijai. Es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad reiz notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās, bet ir visai pieticīgas. Nu teiksim tā, tikai no kādiem divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot “bezmaksas cirvjus” un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Kremļa bunkura Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas nozīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

Помоги Украине!

15.04.2022. 01:45

Выявляй дезертиров !Незаконно и пазорно бежавших с с Украины .Латвия поставляет вооружение ...но этого мало..Живая сила которая прячется в Европах должна быть отправлена на защиту Украины .Истекающей кровью Украине и Медики нужны ...которые настоящие Врачи и не оставят больного ...Любишь козырять Украинским паспартом ..люби и Автомат в руках держать ...Слава Юрису Юрашсу .

Atbildēt

jaajaa

14.04.2022. 20:51

»

Хм

И вправду, что тут такого...


...firmas pārdošana un šņabja dzeršana nav krimināls...Rīgas Satiksmes tehnikas iepirkšana ar atkatu ir krimināls (īstenībā pierādīts arī priekš diviem kungiem Briselē)...tāda starpība...

Atbildēt

runāt latviski nozīmē cienīt citus

14.04.2022. 20:31

»

ha ha ha

Pastāsti kas okupantos izmainās no latviešu valodas zināšanas, ja nu vienīgi labāk var izkalpoties kremlim kā piemēram okupants Ušakovs


jeb vienkārši būt cilvēķam, ko krievs savā stulbumā neprot un tad brīnās, ka visi viņus ienīst. Bet varbūt labāk, labi redzam,,kas kurā ir. Daudz stulbi, nespēj iemācīties, pat savu valpodu zin sarunu valodas līmenī, puse lamu vārdu.............šarikovi

Atbildēt

Pišjānia Rudzītis

14.04.2022. 18:40

Korupcija man patīk. Jurim arī patīk.

Atbildēt

vispār

14.04.2022. 17:51

»

Хм

И вправду, что тут такого...


Pārdot 10% kapitāldaļu 1000 eiro vērtībā nezināmam cilvēkam nav nekādu problēmu, īpaši ja vienlaicīgi tiek pārdoti 20% citiem īpašniekiem piederošu kapitāldaļu.

Atbildēt

jojo

14.04.2022. 17:02

»

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

Ieslēdz GALVU


Man ir ieslēgta, bet tev? Runa ir par to, ka Drēzdeni II WW beigās bombardēja ne krievu, bet sabiedroto karaspēks. Taču tas neattaisno krievu armijas zvērības Berlīnē un citur.

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

14.04.2022. 16:21

»

jojo

Mjā, Drēzdene šeit bija no cita saraksta, bet domu uztvert varēja...


Ieslēdz GALVU!!

P.S. Tas gan attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem ar veselām smadzenēm.

Atbildēt

jojo

14.04.2022. 15:49

»

Хм

Да я не спорю. Просто список у вас неполный. Румбула, Беларусь-эти места тоже не забывайте...


Mjā, Drēzdene šeit bija no cita saraksta, bet domu uztvert varēja :)
Protams, katrā tautā ir melnās avis un kas pretīgāks, taču tagad runa vairāk iet par to, ka visus psrs gadus (bet krievi no popogandas kanālien TV) mēs tikam baroti ar propogandu, ka "krievu zaldāts bērnu neapbižos" (mans brīvais tulkojums) un tagad visi krievi netic, ka krievijas armija Bučā varēja izdarīt ko tāaadu! Vakar netīšam Tw uzdūros viena Krievijas šovmeņa teiktajam- nu krievu zaldāts- nu nē, nekad un neko, tas viss ir feiks! Bet īstenībā krievu zaldāti to dara un ne pirmo reizi- paklausieties Ņevzorova intervijas youtubē un citādus no krievu armijas virsnieku atmiņām, kas izdotas ne-Krievijā par II WW beigām- par to, kā Keningsbergā izvaroja visus, kas kustējās un pēc tam sabrauca ar tankiem... Vai citas atmiņas, kā krieviem 1945.gadā Berlīne uz 3 dienām tika atdota izlaupīšanai, izvarošanai, kā vācu sievietes diennaktīm raudāja, līdz tika nošautas, kā krievu zaldāti dzīviem cilvēkiem izrāva zelta zobus... Tā ka Buča galīgi nav pārsteigums tiem, kuri kaut ko zin no patiesās vēstures. Kā jūs domājat, kāpēc Staļins tik bieži atkārtoja, ka "uzvarētājus netiesā?!!". Tai pat laikā, tas jau nemaina to, ka IIWW arī vācieši nogalināja, kropļoja un viņiem bija koncentrācijas nometnes. Bija un darīja. Tikai agrāk, bet krievijā joprojām, ir mīts, ka krievu armija tā nedara! Dara, un vēl trakāk. Karā nekad nav tikai balts un melns, bet pelēkam arī ir 50 nokrāsas- tad šobrīd krievu armija ir tik pelēka, ka gandrīz melna, bet ukraiņu-... gaišpelēka, bet gan jau arī ar kādu melnu plankumu, tur nav ko noliegt.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 14:54

»

No soda un pasaules nicinājuma orkiem vairs neizbēgt

Laikam jau nesaproti, ka noziegumiem pret citām tautām nav noilguma. Vai tā Ukraina 2022, vai Gruzija, vai Groznija, vai Aleppo, vai Drēzdene, vai Latvija 1940, Vainīgie sadistiskajos noziegumos ir vieni un tie paši


Да я не спорю. Просто список у вас неполный. Румбула, Беларусь-эти места тоже не забывайте.
Вы же не кремлины, которые видят избирательно. Вы же объективны, не делите на своих и чужих, и готовы осуждать всех беспристрасно.
Дрезден-это вы про ту ковровую бомбардировку союзниками?

Atbildēt

ha ha ha

14.04.2022. 14:28

»

tipisks šarikovs

iemācies valsts valodu vai izzūdi


Pastāsti kas okupantos izmainās no latviešu valodas zināšanas, ja nu vienīgi labāk var izkalpoties kremlim kā piemēram okupants Ušakovs.

Atbildēt

Observer

14.04.2022. 11:40

Precīzāks jautājums - cik fubļus piesolīja par Juraša diskreditēšanu? Kā pus ukrainim viņam ir visas tiesības aizstāvēt dzimto zemi.

Atbildēt

tev tiešām nav ko atbildēt

14.04.2022. 11:19

»

Хм

Понимаю, по сути ответить нечего, остается строчить с разных ников). Что было ожидаемо


vismaz 100 vardus valsts valodā.........bet nevar jau, gludās smadzenes

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 10:37

»

PRETĪGS DEMAGOGS SADISTS ESI

ne jau cilvēks, vēl tagad nevari apklust-šizofrēnija


Понимаю, по сути ответить нечего, остается строчить с разных ников). Что было ожидаемо.

Atbildēt

VID

14.04.2022. 10:04

»

PPM

Nav nevienam noslēpums, ka VID ģenerālis un pāris viņa konsultanti sadarbojas ar krievu mafiju latvijā. Pirms kara ukrainā bija vizitē maskavā, kur kārtojs lietas, uzdzīroja


Izveidots VID jumts noziedzniekiem! Kaspars Čerņeckis, Aigars Prusaks pesedz Podiņu. Vidā tas ir skaidrs visiem. Bet, ja kāds iečīkstās Prusaki uzreiz izrēķinās! KNAB neko nedara jo Juraša izbijušais kolēģis Prusaks VIDā ieliktenis - sardzē!

Atbildēt

viņi jau tik tupi

14.04.2022. 09:38

»

eh

Esmu ukrainis. Cienu latviešus un Latviju, un rakstu latviski. Bet krievu okupants - deģenerātu, pedofilu, izvarotāju, zagļu un slepkavu nācijas pārstavis - uzspiež krievu okupantu valodu latviešiem


ka neko nevar iemācīties...domājat , viņi krieviski zin vairāk PAR SARUNU VALODU??????????? valoda patiesi nav vainīga, ka viņi tupi nekauņas sadisti...BET TAGAD TĀ IR IESPĒJA ATŠĶIRT SADISTU NEKAUŅU NO CILVĒKA, CILVĒKI CIENA VALSTS VALODU !!!!! UN MAKSĀ NODOKĻUS......................................

Atbildēt

PPM

14.04.2022. 09:37

Nav nevienam noslēpums, ka VID ģenerālis un pāris viņa konsultanti sadarbojas ar krievu mafiju latvijā. Pirms kara ukrainā bija vizitē maskavā, kur kārtojs lietas, uzdzīroja.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 09:00

»

eh

Esmu ukrainis. Cienu latviešus un Latviju, un rakstu latviski. Bet krievu okupants - deģenerātu, pedofilu, izvarotāju, zagļu un slepkavu nācijas pārstavis - uzspiež krievu okupantu valodu latviešiem


Мне не жалко, могу и повториться- когда-то я писал комментарии на латышском на других порталах. Но так как мнение отличалось от правильного латышского мнения, а по стилю видно, что пишет не латыш, замучался получать в ответ "оккупант, хоть и латышский знает, все равно оккупант, кремлин, путинист", ну и плюс еще цепляние к стилистическим и грамматическим ошибкам.
Попробуйте написать на латышском о каком-то несогласии с политикой Латвии, не забудьте подписаться "украинец" и вы много о себе интересного узнаете. Лично видел такую ситуацию: пока русский клял на все лады Путина и его режим, был лучший друг других комментаторов. А потом посмел покритиковать политику Латвии. Ему сразу напомнили, кто он.
Так что не надо мне сейчас читать мораль про уважение.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:56

»

eh

Esmu ukrainis. Cienu latviešus un Latviju, un rakstu latviski. Bet krievu okupants - deģenerātu, pedofilu, izvarotāju, zagļu un slepkavu nācijas pārstavis - uzspiež krievu okupantu valodu latviešiem


Язык - это просто средство коммуникации. Это ваши проблемы, точнее, не очень умная пропоганда, когда начинается давление именно на сам язык.
В итоге получается совершенно обратный эффект. Даже те русские, которые совершенно неподдерживают Путина, и могут даже не жить в России, получая такое давление, начинают думать "а может, эта российская пропоганда про ненависть ко всему русскому без оглядки не так уж и неправа"?.

Может у вас есть методичка, по истечению скольких лет можно переставать ненавидеть язык? Морально не давит, что требуете и получаете вооружение от потомков нацистов, т.е. Германии?
А следующий шаг какой-по примеру США по 2 мировой фильтрационные лагеря для русских, чтобы лояльность проверить?

Atbildēt

eh

14.04.2022. 08:44

»

Хм

Скажем так, мне абсолютно наплевать, что происходит в России в плане коррупции. Могут хоть там друг друга обкрадывать...


Esmu ukrainis. Cienu latviešus un Latviju, un rakstu latviski. Bet krievu okupants - deģenerātu, pedofilu, izvarotāju, zagļu un slepkavu nācijas pārstavis - uzspiež krievu okupantu valodu latviešiem.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:22

»

jaajaa

...es tā arī nesapratu, kā tas viss kopā saistās...ko tieši Jurašs ir sastrādājis ?...kaut kādu firmu pārdevis ?...šņabi ar nepareizajiem cilvēkiem dzēris ?...kur korupcija, kur krimināls ?...ar Putinu kopā nav manīts ?...Kalvītis ir, bet tas nenozīmē, ka tur kāds noziegums...faktus, gaidām faktus...


И вправду, что тут такого)
Случайно продал фирму какому-то криминальному авторитету-откуда он же мог знать, кто покупатель) Фирмы же продаются как картошка на базаре "стою торгую, пришел купил 2 кг, я ж не знаю, кто это".
Поехал в Литву, случайно встретил человека, нашли общий язык, поприкалывались в шутку пообсуждали дела всякие.
Это вот если Ушаков со шпионом из российского посольства попал на фото, вот это сразу доказательство, тут уже неважно, что "случайно встретил человека, нашли общий язык, поприкалывались в шутку пообсуждали дела всякие." Тут уже сразу "человек такого уровня должен понимать, с кем встречаться, о чем говорить, и кто поверить в такие детские оправдания "случайно встретился"", верно, да?))

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:14

Скажем так, мне абсолютно наплевать, что происходит в России в плане коррупции. Могут хоть там друг друга обкрадывать.
Потому что мои налоги платятся тут. Предвижу будущие комментарии - вот пытается от России внимание отвлечь. Господа, от того, что мы тут о России говорим, им ни тепло ни холодно. А вот что мы не только говорим, а и делаем в Латвии-это уже другой вопрос. И пока выглядит, что как раз именно Россией пытаются заткнуть наше внимание к происходящему в Латвии.

А что касательно "Jautājums - ko par to visu var teikt LR tieslietu ministrs Jānis Bordāns? Ja nopietni, tad kāds ir patiesais iemesls, kāpēc Juris Jurašs atstāja Latviju, nolika deputāta mandātu un devās cīnīties par ukraiņu tautu? Viela pārdomām un secinājumiem." - он уже говорил: это все вранье и пропаганда и дело рук Лемберга, чтобы очернить кристалльно чистые ряды JKP борцов с коррупцией.

Я даже больше скажу-все эти русские фамилии никогда бы не чувствовали себя так вольготно в Латвии, не прикрывай их латышские фамилии в самых высоких эшелонах власти (что в полиции, что в спецслужбах, что на политическом уровне).

А что по поводу записей - что там КНАБ сказал по поводу записей разговоров строителей и политиков? Упомянутые 800 тыс на счету политика не найдены, факт взятки не доказан, а говорить они могу что угодно, может, они так шутят. Докажите мне обратное, что в случае с разговорами Юраша будут другие выводы. И да, я очень сомневаюсь, что при проверке его латвийских счетов КНАБ найдет зачисление условных 800 тыс с указанием цели платежа "взятка за противоказонную помощь от персоны А, перс.код такой-то")

Atbildēt

Eduards Lunis

14.04.2022. 07:42

Kaut kas līdzīgs notiek Krāslavas domē!?
Upenieka vadībā dome nozog manu nekustamo ,mantoto īpašumu un .tas vissir dokumentāli redzams,bet ne policija, ne prokuratūra neko nesaskata sodāmu, bet pat neskata!?
Arī Gen pr. tiek sargāts, lai neiesaistās , pat neļaujot pat tikties...!?
Ari-naudas izteiksmē -uz 150 t. eiro man un valstij nodariti zaudējumi!

Atbildēt

piekrītu

14.04.2022. 07:27

»

Jgc

Sito visu palasot man ne buutu iebildumu ja kautkas notiktu


'tieslietām' viena problēma aktuāla-kā labāk seksoties. Jāpalūdz Grozdevs pasekot, ko šamās vecenes no 'tieslietām', 'ministrijām' čato...un vēl darba laikā..............................

Atbildēt

Latviju latviešiem

14.04.2022. 06:35

Kāpēc Latvijā augstos amatos ir krievi? Ugunsdzēsībā un policijā krievi salikti. Cik šie ir korumpēti un paklausīgi kremlim. Latvijā krievi ieņem daudz algotu darbu laiks mainīt. Latvija latviešiem.

Atbildēt

vispār

14.04.2022. 04:57

»

riebjas

latvānijas lumpenizstrādājumu standarta shēma


Tas ir teksts no kremļa troļļu metodičkas darbībai ienaidnieka teritorijā.

Atbildēt

Uldis

13.04.2022. 22:40

»

interesanti

Kā nosaukt Putinu, ja ne "лох голимый"? Ne tikai čekas un armijas ģenerāļi viņam nezinot ir nolaupījuši miljardus dolāru, bet arī vakar sagūstītais, viņam tuvais Medvedčuks, praktiski ģimenes draugs, par darbu, ko tas neizdarīja, solīja organizēt vērienīgu pagrīdi, kas šaus ukraiņiem mugurās, no pahana...


"pahans" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

riebjas

13.04.2022. 22:38

latvānijas lumpenizstrādājumu standarta shēma -

1) vispirms pēc iespējas stulbāk jānolamā un jāapmelo Krievija un krievi

2) pēc tam cītīgi jānostučī un jāapmelo savi līdzcilvēki

3) beigās vēlams nobrēkties ,,slava ukrāniem!!,,

Atbildēt

Jgc

13.04.2022. 21:43

Sito visu palasot man ne buutu iebildumu ja kautkas notiktu

Atbildēt

interesanti

13.04.2022. 20:43

»

ASV protektorāts Latvija

Man liekas, ka šos Pietiek lasītājs ir slims ar šizofrēniju


Kā nosaukt Putinu, ja ne "лох голимый"? Ne tikai čekas un armijas ģenerāļi viņam nezinot ir nolaupījuši miljardus dolāru, bet arī vakar sagūstītais, viņam tuvais Medvedčuks, praktiski ģimenes draugs, par darbu, ko tas neizdarīja, solīja organizēt vērienīgu pagrīdi, kas šaus ukraiņiem mugurās, no pahana bija saņēmis vismaz miljardu dolāru. Ne jau velti tas centās aizmukt uz Ungāriju, bet ne uz austrumiem, jo zināja, ka tur pizda. Ja tam ļoti nepaveiksies un ukraiņi to iemainīs, to sagaida baisa nāve. Iespējams, ka Putins pat neskoposies, lai varētu piedalīties tā spīdzināšanā.

Atbildēt

88

13.04.2022. 19:57

Te vēl der pieminēt LL, LJ un viņu karuseļgrupējumu, par kuru bija LTV sižets , bet nu viss kaut kā noklusis. Toties LTV , kas par to uztaisīja sižetu, pēdējā laikā uzkrītoši bieži tiek šaustīts šajā portālā. Vai sakritība?

Atbildēt

nu nu

13.04.2022. 19:53

»

hmm

runā,ka Ukrainā karojot kartona zirgu puisis, īstais esot aizlaidies uz siltajām zemēm


Es domāju, ka ukraiņi to čekas kropli nepielaida svarīgai informācijai un Kremlis to atsauca.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: