Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:41

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

NA un ZZS

29.03.2020. 08:50

»

Ha, ha

Čekistu un komunistu krustojums? - ZZS un NA


Kontrabanda savijusies ar Prokuraturu Iepirkumi Valsts izzaksana.

Atbildēt

Paija

25.03.2020. 13:48

Paldies par rakstu. Cerēsim , ka vasarā tiks nomainīts ģenerālprokurors, jo šim taču beidzas termiņš,.. ja ne pret taisnīgu amatpersonu, tad pret nedaudz taisnīgāku.

Atbildēt

?

24.03.2020. 15:27

»

Imants Vīksne

Nav ko melot. Ir divas personas ar vienu vārdu uzvārdu


Un abām personām vīrs elektriķis?

Atbildēt

Imants Vīksne

23.03.2020. 21:18

Ārlietu ministrija: Ārlietu ministrija informē, ka saskaņā ar Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumu (turpmāk – Sankciju likums) likumā noteiktajos gadījumos var tikt piemērotas Eiropas Savienības vai Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalsts noteiktās sankcijas.Sankciju likuma 13.panta ceturtās daļas 4.punkts nosaka, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija nosaka finanšu un kapitāla tirgus dalībniekiem kritērijus, pēc kādiem noteikt Eiropas Savienības vai Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalsts noteiktās sankcijas, kuras būtiski ietekmē finanšu un kapitāla tirgus dalībnieku vai finanšu un kapitāla tirgus intereses.Savukārt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2019.gada 29.janvāra noteikumu Nr. 13 "Sankciju riska pārvaldīšanas normatīvie noteikumi" 17.punkts nosaka, ka, ja atbilstoši sankciju riska novērtējumam [finanšu] iestāde konstatē ES vai Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalsts noteikto sankciju būtisku ietekmi uz [attiecīgo] iestādi vai finanšu un kapitāla tirgus interesēm, iestāde nodrošina atbilstošu sankciju riska pārvaldīšanu arī attiecībā uz šīs ES vai Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalsts noteiktajām sankcijām. Savukārt minēto noteikumu 18.punkts, cita starpā, paredz, ka [finanšu] iestāde izvērtē ar šiem ierobežojumiem saistītos riskus, tostarp juridiskos riskus, un paredz izvērtējumam atbilstošus ierobežojumus.NRA norādītajā dokumentā minētas ASV Komercdepartamenta (US Departemnt of Commerce) sankcijas, uz kurām attiecināmas minētās tiesību aktu normas. Līdz ar to finanšu iestāde (banka) šādu minēto sankciju gadījumā ir tiesīga atbilstoši noteiktajiem kritērijiem pieņemt lēmumu, vai minētās sankcijas uz konkrēto darījumu ir attiecināmas un ievērojamas, t.i., vai uz darījumu vai klientu paredzami ierobežojumi.Līdz ar to atbilde ir, ka minētās sankcijas Latvijai nav tieši saistošas, taču var būt saistošas, piemēram, finanšu iestādei, ja tā konstatē, ka šādu sankciju neievērošanas gadījumā var iestāties būtiska ietekme uz attiecīgo iestādi vai finanšu un kapitāla tirgu.


Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.03.2020. 21:17

1. Lietā
C27130213

Latvijas tiesa
ir piespriedusi

1000 EUR
morālā kaitējuma atlīdzību dēļ
Ģenerālprokuratūras.

2. Eiropas Cilvēktiesību tiesa
lietā

46454/11
Abu Zubaydah v. Lithuania

ir atzinusi
Ģenerālprokuratūras
vainu

un piespriedusi
EUR
100 000
+ visi iespējamie nodokļi.

Profesionālajā literatūrā
šis ir nosaukts
par SODA (punitive) SANKCIJĀM
pret valsti.

Atbildēt

Latvija shēmu sprostā

23.03.2020. 21:17

»

fghjk

vai nav laiks nosaukt kaadu valsts iestadi kur viss ir kartiba un par kuru nav saubu ena


Tieši tā, sameklējiet Latvijā kaut vienu godīgu, pareizu un atbilstošu likumam iestādi, kur plūst nauda! Kā paskatās iestādes dokumentos Valsts kontrole, tā summas grozās, kas izšķērdētas. Tā bija savulaik ar prēmijām - likumā tādas nebija paredzētas, Vlasts kontroliere prasa "paraugprāvu", bet prokuratūra, ja atmiņa neviļ, paziņoja, otrādi - "nav tāda likuma, kas aizliedz sevi prēmēt, proti, gada beigš sadalīt budžetā pārpalikušo naudu". To sadalīja arī prokuratūra,CVK u.c., cik atminos no publikācijām. Lasi: "nav tāda likuma, kas aizliedz izzagt lieko, pārpalikušo naudu"!
Cits ģenerālprokurora izteikums: "Šoks, kas notiek Finanšu policijā (zem mirušo vecāku gultām atrod lielu naudu), bet uztraukumam nav pamata".Lasi: mēs visi zagļi vai krāpnieki, izsaimniekotāji vai tml., uztraukumam nav pamata!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

23.03.2020. 19:32

Vai drīkst autoru palūgt precizēt, kā viņš nonāca pie starpības 2 727,84 euro ?

Atbildēt

fghjk

23.03.2020. 18:41

vai nav laiks nosaukt kaadu valsts iestadi kur viss ir kartiba un par kuru nav saubu ena.

Atbildēt

Sinonīmu vārdnīca

23.03.2020. 18:31

NKVD KGB VDD...

Atbildēt

IV14

23.03.2020. 17:52

Dakteriem un policistiem naudas nav, bet VDD telekomunikāciju objekta, Brīvības gatvē 207, sapuvušās svaigi nokrāsotās sētas Ropažu ielas malā aprīkošani ar desmit videonovērošanas kamerām 23.03.2020., Sandim Ģirģenam nauda ir?

Atbildēt

23.03.2020. 17:08

Mums jau tie mediji ir tādi, kādi tie ir. Puspatiesības, krāsu sabiezināšana, pretēja viedokļa ignorēšana, melna vai balta PR īstenošana pēc pasūtījuma,melošana, pērkamība u.c. nosodāmas izpausmes. Taču tam visam pāri mācīšana dzīvot. Tā kā ticēt medijiem nevar. Lai saprastu patiesību, bieži jāiepazīstās ar daudziem medijiem un tikai tad var kaut ko saprast un izlobīt no visa informācijas masīva.

Atbildēt

!

23.03.2020. 16:45

Nra. lv ir ZZS krustojums ar NA, kur redaktore Latgales mājā zaga elektrību, bet sūdzējās par kaimiņiem, kas stiepa pār robežu, no Krievijas lētas mantas. Kad viņai māja nodega, šī bļāva, ka sazvērestība pret godīgo preses pārstāvi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: