Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.

(Slimas vardes balsī: "Es esmu tik speciāla, jums ir mani jāiekļauj. Es esmu tik traka. Es ēdu zāles un strādāju pie jums, pamēģiniet tik mani atlaist, jums nebūs iekļaujamo kvotas! Pamēģiniet man pateikt, ka es esmu vienkārši stulba un lai vācos prom, es tūdaļ paskaidrošu jums, ka jūs esat agresīvi un neiekļaujoši, regresīvi un ļauni, ļa-a-auni!")

Pieklājība katram civilizētam cilvēkam jau gan vienmēr ir liegusi teikt otram acīs "tu esi kroplis", bet tagad ir KVOTAS, cik galvā sajātu mentālu kropļu tev ir, piemēram, jāpieņem darbā savā firmā vai jāievēl savā parlamentā.

Jaunie tad ir jauni, prāta nav, neba veči nodedzināja Piektajā gadā visas vācu muižas ar visiem tautasdziesmu krājumiem; bet tās šībrīža progresīvās vecenes! Un tie staltie rīgas mēri, rīgas žurkas!

Apsegsies publiski i ar Baltkrievijas, i ar Ukrainas karogu kā ar palagu bez riska mirt zem tā. Pagaidām vismaz raustās pārāk kliegt no upes līdz jūrai, ka nedabū savā maigajā pierē. Sāpju Slieksnis, ziniet; Mēs Tikai Iekļaujam un Cīnāmies, Vārstīdami Mutīti.

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo infekciju. Bet gan jau pāries arī tā.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

119
11