Menu
Pilnā versija
Foto

Objektīvā realitāte

Leonards Inkins · 08.10.2019. · Komentāri (12)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

10.10.2019. 14:25

`lūk atbilde, kāpēc ar vēlēšanām neko nekad šajā pavalstī neviens nepanāks. Visi ierēdņi, valsts un pašvaldību darbinieki jau sen veido to vairākumu, kuri venmēr balsos par esošā status quo saglabāšanu, līdz ar to pārējie pastalas var kaut vai izstiepties vai saraukties, nekas nemainīsies. Pat ja visi izdarīs kolektīvu pašnāvību
"Tāpēc varnesis cenšas nepieņemt tādus lēmumus, nerīkoties tā, lai apdraudētu iegūto varu un no tās izrietošo labklājību. Līdz ar to aizvien mazsvarīgāki kļūst paša uzskati un pārliecība. Noteicošais ir sasniegtā sabiedriskā stāvokļa saglabāšana. Tas kļūst par amatpersonas rīcību noteicošo faktoru"

Atbildēt

Niknais

10.10.2019. 14:19

pastalām šis raksts griež sfinkteros

Atbildēt

voila

09.10.2019. 09:59

»

švamme

Gadās, ka arī Dieva plānus kaut kāds wikileeks nopludina. Jāzina pareizie hakeri...


švammīt, viena lieta ir ar "trešo aci" un zināšanām spēt labāk komunicēt ar šo sistēmu. Par to runā E.Tolle un arī citi savos darbos, bet cita lieta ir izprast pašu Esību un tur nu iespējams, ka pastāv cenzūra, jo uzradītajam nav dota iespēja savaņģot to, kas viņu ir radījis... zinātne jau sitas kā muša pret loga rūti, bet pie būtības saknes tā arī netiek....varbūt, ka kadreiz tiks, skatīsimies

Atbildēt

pensija 100€

09.10.2019. 00:59

Es laikam sapratu - varbūt arī aklai vistai gadās kāds grauds, ja neatlaidīgi knābā - nu, jācer, ja ne, tad vismaz var patraucēt to izredzēto labsajūtu.

Atbildēt

08.10.2019. 22:38

»

švamme

Gadās, ka arī Dieva plānus kaut kāds wikileeks nopludina. Jāzina pareizie hakeri...


švamme un mēs pārējie izlasījām autora rakstu, it kā par zināmām lietām, bet vai švamme tā varētu ? Ja var - gaidām izglītojošu rakstu ar "mērķi vai plānu"! Ar interesi salīdzināsim!

Atbildēt

švamme

08.10.2019. 22:20

»

atbilde

tur nav mērķa, jo nav ko sasniegt. Mēs galīgi neko par sevi nezinām. Tās visas ir versijas, reliģijas ieskaitot. Kamēr mums būs liegta izpratne par mūsu Esības būtību, tās uzbūvi, funkciju un mērķi, viss pārējais ir tukša grabēšana. Kā savulaik izteicās A. Einšteins:" Man interesē tikai Dieva plāns, ...


Gadās, ka arī Dieva plānus kaut kāds wikileeks nopludina. Jāzina pareizie hakeri.
Nopietni, man arī radās jautājums: kāds mērķis vai plāns bija L.I., visu šo sacerot? Pateikts nekas jauns nav, nav uzdots kāds jauns eksistenciāls jautājums, nav iezīmēts vēlamais virziens un darbību kopums, pilnīgi nekāda izglītojoša vai izgaismojoša saturiska kodola.
Sausais atlikums zero.
Gadās, ka cilvēki piedzimst jau ar tā saucamo trešo aci, tiem ir lemts redzēt un saprast vairāk par pelēko masu. Gadās, ka cilvēks kāda liela satricinājuma rezultātā iegūst šo spēju vēl pie dzīvības esam. Es kaut kā nevaru apgalvot, ka L.I. piemīt šī īpašība, lai kāptu kancelē.

Atbildēt

atbilde

08.10.2019. 20:28

»

Jautājums

Kāds ir autora un raksta mērķis? Ko gribēja sasniegt


tur nav mērķa, jo nav ko sasniegt. Mēs galīgi neko par sevi nezinām. Tās visas ir versijas, reliģijas ieskaitot. Kamēr mums būs liegta izpratne par mūsu Esības būtību, tās uzbūvi, funkciju un mērķi, viss pārējais ir tukša grabēšana. Kā savulaik izteicās A. Einšteins:" Man interesē tikai Dieva plāns, pārējais viss ir muļķības."

Atbildēt

Jautājums

08.10.2019. 18:15

Kāds ir autora un raksta mērķis? Ko gribēja sasniegt?

Atbildēt

Buda

08.10.2019. 16:13

Mērķis nav svarīgs,svarīgs ir labs ceļš.

Atbildēt

lumpenards

08.10.2019. 16:03

sapīpējies sliktu zāli atkal?

Atbildēt

Atis Priedītis

08.10.2019. 14:55

Drīzumā iznāks fantastikas žanra romāna "Neparastā misija" 1.daļa "Kristaps - slepenie protokoli". Tajā izmantojot fantastikas žanru ir aprakstīti patiesi notikumi, kuriem noticēt spēj retais. Grāmatas tirāža - 60 eksemplāri par manu naudu. Šobŗīd brīvai lejupielādei ir pieejama vineticamākā nodaļa "Slepenie protokoli". Failu adreses var atrast manos feisbuka un draugu profilos. Oficiāli šie vajāšanu gadījumi netiks atzīti nekad, jeb tikai pēc dažiem gadu desmitiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: