Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WZ

02.11.2021. 10:58

L.Lapsa, pastāstiet, kurš pasūtīja šo sacerējumu? Re:baltica raksts vispār bija par policijas attieksmi un rīcību, saņemot informāciju par iespējamu izvairošanas gadījumu, nevis izmeklēšana par to, izvarošana notika vai nenotika, ar ko jau manipulē L.Lapsa. Vai ir noticis noziegums, ir jānoskaidro izmeklēšanas ceļā, tai skaitā, veicot atbilstošas tiesu medicīniskās ekspertīzes, taču joprojām dažiem policistiem (un L.Lapsam) liekas, ka viņi ir eksperti visās jomās un pēc pirmās sarunas spēj noteikt, vai noziegums ir noticis vai nav noticis.
Līdz ar to manipulācija ar sabiedrību ir šis sacerējums, jo tā vienīgais uzdevums ir pateikt, ka "sieviete pati vainīga". Tipisks varmākas attaisnojums savai rīcībai.

Atbildēt

Pīle

30.10.2021. 18:18

Kabez mušas ziloni kā jau pēc Krievijkas pasītījuma vakcinācijas pretiunieki tia baroti visu gadu ar neiedomājām šausmenītēm par Rietumu sliktajām vakcīnām, blaknem unbezgalīgiem pārdzīvojumu stāstiem. pastalniekiem nebbija pat jāsaka, ka Sputniks ir tas glābiņš- tas auseklīšiem pašiem bija jāizdomā. Sistēma ideāli nostrādājā mūsu zemes sabiedrisjos medijos un atliek tikia paskatīt kaut vai pavasara arhīvu un saboedriksos medijus kā interneta LSM utt, TV, Radioo... un varoņu ciltvairīšu grupa visai nepārprotyama, kas atstrādāja savu "žurnālistu" lomu Bet nav pieķerts ar d;avanām, tātad visu vajag norakstīt uz IQ un aprobežotību.

Tas pats ajau par lēto taku, kur kur it kā kāda tikusi izvarota, bet nav sapratusi tā bijus pusdraudzene lezbiete vai tomēr kāds varmāka, kas neatceras kādā vārdā pašu sauc Tas netrauce oūst burbuli

Atbildēt

jane

30.10.2021. 11:27

I get paid over $190 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I’d be able to do it but my best friend earns over 15k a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless.
HERE ➤➤.WWW.jump80.com

Atbildēt

podsēde

30.10.2021. 09:43

Tātad - me too sērijas stāsts kurš pamatā sastāv no trīs daļām: 1) virtuālā sarakste; 2) halucigēno sēņu ēšana; 3) izvarošana. Interesantākais varētu būt 2.punkts, tobiš halucigēno sēņu ēšana, un kādā veidā šīs sēnes tika piedāvātas - kā gailenītes un baraviciņas, vai kā savādāk.

Atbildēt

šamās,kas iet 'skatīties bibliotēku'

29.10.2021. 18:19

tās taču profesionāļes , veči, bēdziet, č bak oružije

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.10.2021. 16:59

Savukārt šī raksta virsrakstam vajadzēja būt „Pavieglas uzvedības žurnālistes aptaustītas un labi paņemtas priekšā”!

Atbildēt

viedais

29.10.2021. 16:18

Paldies, ka tomēr ir vēl pasaulē žurnālisti, kuri ir gatavi atmaskot savu kolēģu melīgumu. Tas dod cerību, ka sabiedrība tomēr uzzina vairāk patiesības. Kāpēc melo rebaltica un ministre ir skaidrs - ideoloģiskā indoktrinācija viņu galvās. Un izmisīgs mēģinājums atrast pierādījumus viņu ideoloģiskajām dogmām realitātē. Bet, ja to nav, tad nākas viltot, melot, sagrozīt lai pateiktu, ka ir. Nožēlojami rebaltica. Nožēlojami.

Atbildēt

Janīna Kursīte-Pakaļa(NA)

29.10.2021. 16:18

Vairs neatceros, kad pēdējo reizi mani izvaroja?

Atbildēt

Хм

29.10.2021. 15:10

»

divi stāsti

Anekdote.Vakar gāju pa mežu,izvaroja.Šodien gāju,atkal izvaroja.Rīt atkal iešu...


У этой истории много разных ответвлений. Одно из них- почему вы стонали и просили еще? Я была в неадекватном состоянии и только наутро поняла, что это изнасилование, когда он отказался жениться.

Atbildēt

divi stāsti

29.10.2021. 14:47

»

jautājums

Izvarošana ir briesmīgs noziegums


Anekdote.Vakar gāju pa mežu,izvaroja.Šodien gāju,atkal izvaroja.Rīt atkal iešu.
Andrejs Dripe.Kolonijas audzinātāja piezīmes.Precīzi nenocitēšu,bet doma tāda.Meitene.Es vēlu vakarā aizgāju pie puiša uzpīpēt un iedzert,viņš man uzmacās un izvaroja.Kapēc gāji?Es domāju ka viņš ir kārtīgs komjaunietis.

Atbildēt

jautājums

29.10.2021. 14:16

»

Līga

Arī es nupat pārliecinājos, ka plusiņus un mīnusiņus regulē portāls, kā vēlas. Un pēc šī raksta man vairs nebūs ilūziju par raksta autoru, līdz ar to tagad es apšaubīšu jebkuru viņa sniegto informāciju, viedokli, t.sk. grāmatās. Autor un pārējie "speciālisti izvarošanu jautājumos" - neatkarīgi no vietas...


Izvarošana ir briesmīgs noziegums,
Šeit pat nav pazīmes. Jūsu dēl īstu noziegumu upuri tiek pielīdzināti šādām, es pat vārdu nemeklēšu...
Un ja ručekistes domā, ka karma ir muļķe un ..

Atbildēt

Хм

29.10.2021. 14:05

»

Līga

Arī es nupat pārliecinājos, ka plusiņus un mīnusiņus regulē portāls, kā vēlas. Un pēc šī raksta man vairs nebūs ilūziju par raksta autoru, līdz ar to tagad es apšaubīšu jebkuru viņa sniegto informāciju, viedokli, t.sk. grāmatās. Autor un pārējie "speciālisti izvarošanu jautājumos" - neatkarīgi no vietas...


nevienam nav tiesību viņam uzmākties un aizskart pret viņa gribu, kur nu vēl bezpalīdzīgā stāvoklī

Я, очевидно, пропустил момент, когда у нас в законах провели изменения, что теперь слово заявительницы об изнасиловании тут же принимается как 100% правда, вообще не требующая доказательств.
Мне очень любопытно, а если девушка вашего сына обвинит его в изнасиловании, вы тут же примете ее сторону и не потребуете никаких доказательств, что был факт насилия, что не было клеветы с ее стороны?

Atbildēt

lauķis

29.10.2021. 13:54

»

???

Droši zini, kurš kuram uzmācās un aizskāra


Tur jau tā lieta ka nav īstas skaidrības.Tieši par to pretenzijas pret policiju un žurnaļugām.Visbiežāk žurnaļugām vajag ekšenu,ne patiesību.

Atbildēt

Līga

29.10.2021. 12:49

»

Hmm

Manuprāt Lapsam pārmest citiem ētikas problēmas ir mazākais smieklīgi, ņemot vērā to, ko pats publisko šajā portālā. Atkal kāds piķi atnesa... Nodokļus samaksāji


Arī es nupat pārliecinājos, ka plusiņus un mīnusiņus regulē portāls, kā vēlas. Un pēc šī raksta man vairs nebūs ilūziju par raksta autoru, līdz ar to tagad es apšaubīšu jebkuru viņa sniegto informāciju, viedokli, t.sk. grāmatās. Autor un pārējie "speciālisti izvarošanu jautājumos" - neatkarīgi no vietas un apstākļiem, kādos upuris atradies, nevienam nav tiesību viņam uzmākties un aizskart pret viņa gribu, kur nu vēl bezpalīdzīgā stāvoklī. Neeksistē tāds uzstādījums - viņai (viņam) vajadzēja paredzēt, ar ko tas var beigties, pats vainīgs, ka gāja utml. Nožēlojams ir skaidrojums par provokāciju, kas vērsta pret brāli-politiķi. Tad jau pēc analoģijas ar raksta autora loģiku jāsaka, ka personai, kuras brālis ir tāds svarīgs politiķis (ka jāveic šādas provokācijas), vajadzēja apzināties, ka ar apreibinošu un halucinogēnu vielu lietošanu, izvirtušu dzīvesveidu brālis-politiķis arī tiek diskreditēts.

Atbildēt

Es 1984. gadā nokritu no velosipēda

29.10.2021. 12:47

»

No aizdīķa

ASV ir vēl krutāk. Tur daudzas sievietes pēkšņi atceras, ka šodien slavens aktieris ir viņas pirms 40 gadiem izvarojis. Respektīvi, sekss bija, bet laika gaitā radusies pārliecība, ka toreiz viņa īsti nemaz nav to gribējusi


tikai toreiz nebija sociālo tīklu.

Nesaprotu, kāpēc cien. autors tērē tinti rečekistu imaginārajām problēmām. Viņam ir aizdomas, ka stervas.united.co var no šī materiāla uzzīmēt politisku problēmu?

Atbildēt

Secinājums

29.10.2021. 12:12

»

Roza Luksemburga

Viss stasts nedaudz atgadina kadreiz loti skalo lietu par Benjaminu delu, kurs ari it ka bija izvarojis vai vienkarsi pargulejis ar tadu sievieti, kas pati atnakusi pie viniem uz draugu kompaniju piedzerusies un vairs neatcerejas, ko dara. Ilga Zvanitajs bija vinas vards. Varat ieguglet. Drosi vien ...


Pat ļoti iespējams ka tā,tomēr tas nekādīgi neattaisno policijas stulbumu un impotenci.Ja jūsu versija ir pareiza tad tai Emmai Kārkls būtu jāatbild par apmelošanu.Laikam jau tas saldais pārītis viens otram atbilst un policija negribēja nelietderīgi tērēt laiku un nodokļu maksātāju naudu,bet veltīgi.

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.10.2021. 11:36

Viss stasts nedaudz atgadina kadreiz loti skalo lietu par Benjaminu delu, kurs ari it ka bija izvarojis vai vienkarsi pargulejis ar tadu sievieti, kas pati atnakusi pie viniem uz draugu kompaniju piedzerusies un vairs neatcerejas, ko dara. Ilga Zvanitajs bija vinas vards. Varat ieguglet. Drosi vien autori sim gadijumam bus iedvesmojusies no si sena stasta.

Atbildēt

un ko saka

29.10.2021. 11:21

Valstsgribja kundze? Ko viņa atceras?

Atbildēt

Хм

29.10.2021. 11:17

»

No aizdīķa

ASV ir vēl krutāk. Tur daudzas sievietes pēkšņi atceras, ka šodien slavens aktieris ir viņas pirms 40 gadiem izvarojis. Respektīvi, sekss bija, bet laika gaitā radusies pārliecība, ka toreiz viņa īsti nemaz nav to gribējusi


От актера сразу отворачиваются студии, общественное фу. И кого потом через полгода интересует, что женщина уже и иск отозвала, и доказательств никаких. Осадочек-то остался.
Может пора уже какому актеру отбросить политкорректность, в ответ подать иск о клевете, отсудить пару миллионов? И тогда следующая "жертва" уже подумает, а стоит ли бросаться публичными обвинениями?

Atbildēt

No aizdīķa

29.10.2021. 10:42

ASV ir vēl krutāk. Tur daudzas sievietes pēkšņi atceras, ka šodien slavens aktieris ir viņas pirms 40 gadiem izvarojis. Respektīvi, sekss bija, bet laika gaitā radusies pārliecība, ka toreiz viņa īsti nemaz nav to gribējusi.

Atbildēt

Хм

29.10.2021. 09:59

Все как обычно.. с одной крайности в другую. Раньше дела по изнасилованию в таких ситуациях было трудно возбудить, потому что "сама пришла". Теперь другая крайность-ну она же не думала, что так будет!
Ну и что, что прислал такой линк, она подумала что прикол. Ну и что, что дал грибы-подумала просто попробовать. ну а дальше вообще слово против слова, особенно если на теле не было следов. Хотя сейчас и следы мало что говорят - например, в порыве страсти поцарапала ему спину, а потом "это я сопротивлялась"
Смех смехом, но в такой ситуации в следующий раз до начала встречи нужно приглашать нотариуса, чтобы в его присутствии оба подписали документ, что понимают, что может быть секс.
хотя нет, лучше другое-понатыкать везде камер! А у входа повесить стандартное объявление "ведется сьемка для предотвращения противоправных действий". И даже если потом "элины" скажут, что не давали согласие на сьемку, все равно в суде будет понятно, кто там кого насиловал. Да и как в случае автоподстав, когда у жертвы оказывается видеорегистратор, мошшеники тут же пропадают, прекрасно понимая, что у них уже не будет шансов. Ну получил бы Алвис штраф за незаконную сьемку. Зато по эпизоду с изнасилованием уже не было бы проблем.
Проблема в другом: как показывает практика, у читателя в памяти остается 1 статья. Вот напечатают завтра, что политик Х страшный педофил и есть показания жертв. Он побежит в суд, пока суд да дело, потом заставят через полгода газету напечатать опровержение. Но за эти полгода у всех осталось в памяти "он педофил". А это опроверждение вообще хорошо елси 10% тех читателей прочитает, кто прочитал 1 статью

И, кстати, PR менеджеры это прекрасно знают и пользуются.

Atbildēt

Pēteris

29.10.2021. 09:47

»

Hmm

Manuprāt Lapsam pārmest citiem ētikas problēmas ir mazākais smieklīgi, ņemot vērā to, ko pats publisko šajā portālā. Atkal kāds piķi atnesa... Nodokļus samaksāji


Kas tev, Jenot, aknu plēš? Šeit raksts par Re:Baltika sorosīdieņu kārtējo lažu. Dzirdot uzvādru jembergaga, vēmiens nāk...

Atbildēt

Q

29.10.2021. 08:18

Es domāju, ka normāla sieviete nedotos pie šarmantiem vīriešiem ostīt līmi ,vai lietot halucigēnās sēnes, vispirms Elīnai jāuztaisa psihiatra analīze, šoreiz piekrītu policijai, varbūt viņai rādījušās halucinācijas!

Atbildēt

Hmm

29.10.2021. 06:45

Manuprāt Lapsam pārmest citiem ētikas problēmas ir mazākais smieklīgi, ņemot vērā to, ko pats publisko šajā portālā. Atkal kāds piķi atnesa... Nodokļus samaksāji???

Atbildēt

Secinājums

29.10.2021. 05:14

»

jā jā

Aprīļa beigās meloja, ka Ziemassvētki nebūs pēc diviem mēnešiem, bet katrs paskatoties kalendārā var pārliecināties, ka Ziemassvētki būs pēc diviem mēnešiem


Tiesiskums un humānisms pāri visam,tikai melīgs.Par tiem ziemassvētiekiem labāk jautāt levitkankariņiem,bet tie neatbildēs.

Atbildēt

Arī gribu Elīnu...

28.10.2021. 22:01

Ka Re/baltikai trūkst vilkmes, sen ir skaidrs, tikai jautājums : kas finansē šo komandu, un ar kādu mērķi?

Atbildēt

Kā ar Alvi Ceriņu?

28.10.2021. 21:32

»

Tagad liekam likmes

kura politiķa brālis ir tik izvirtis


Tas būs tas dranķis, kas citus sauc par antivakseriem. Laiks sadot mērglim pa sprauslām.

Atbildēt

Tagad liekam likmes

28.10.2021. 21:11

kura politiķa brālis ir tik izvirtis...

Atbildēt

mācība jauniešiem

28.10.2021. 20:29

Vienmēr saglabājiet pierādījumus. Monika Levinski saglabāja bila spermaino kleitu - Aivis - watzapp saraksti. Busted!

Atbildēt

komentārs divās daļās.

28.10.2021. 20:19

Cik vispār nopietni ir uztverams sievietes rīta stāsts, ja viņa labprātīgi devās pie vīrieša, apreibinājās, likās gultā, bet no rīta stāsta, ka viņa tur kaut ko kaut kādā brīdī nav gribējusi? Vai tiešām šādas tikšanās jāfilmē, lai nerastos jautājumu?
Mediji melo, pauž puspatiesības, manipulē, ķengājās un reti atvainojās, ja kļūdījušies. Tam parasti ir mēŗķi. Šeit - kāda brālis. Tātad - iespējams pasūtījums. Ja kas, publikācijas autors pats nonācis uz apsūdzēto sola, bet citus te kritizē.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

28.10.2021. 19:54

Rebaltica padauzas vēl ir to vērtas?

Atbildēt

Ināra Mūr-e

28.10.2021. 19:47

Kāpēc mani neuzaicina! Visu laiku sola, sola, bet..

Atbildēt

Golubeva un Ruks

28.10.2021. 19:46

kriminālnoziedznieki valsts amatos.

Atbildēt

jautājums

28.10.2021. 19:28

Jruna nav par tīni, bet par pieaugušu sievieti, tad te ir runa par provokāciju un apmelošanu nevis izvarošanu. Mans viedoklis.
Ručekistēm ļoti, ļoti vajadzētu nokaunēties...
Izvarošana ir nopietns noziegums, tas, ka dāmītes profanē tik ļoti nopietnas lietas-ir nožēlojami.

Atbildēt

inga

28.10.2021. 19:27

Bet tie árzemju finanséti agenti regulári melo. Gan par kovid sertifikátiem apgalvoja ka nebús. Gan par obligátu vakcináciju armijá apgalvoja ka nebú. Gan par to, ka nevakcinétos nelaidís veikalos meloja. Gan iepriekš par tvnet statistiku. Tie ārzemju finansēti aģenti būtu jātiesā par regulāru melošanu un nelikumīgo cenzūru soc tīklos pārkāpjot pat Satversmi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: