Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Krišjānis Kankars- Vanckars

17.04.2022. 02:30

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars- Vanckars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Vanckars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Vanckars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Vanckars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas “gudrību aptveres”.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels (no Briseles)

17.04.2022. 02:29

»

bridejs

Obligātās vakcinācijas piekritēji atgādina tagadējos krievus Krievijā, kuriem, lai ko teiktu, lai kādi būtu argumenti, viņi vienalga atbalsta savu fīreru- Putinu un tic tikai tam, ko pasaka Krievijas televizorā un neko citu negrib pat dzirdēt


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas, ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu. Tā teikt - Ukrainas armijai. Es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad reiz notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās, bet ir visai pieticīgas. Nu teiksim tā, tikai no kādiem divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot “bezmaksas cirvjus” un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Kremļa bunkura Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas nozīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

Tā nu viš i

16.04.2022. 22:33

»

Nojūgušiem

Tikai par vetārstu var nosaukt tādus ārstus, kas piespiež pacientus


Piekrītu, sazombēti un neizglītoti, kas skrien uz špricēm. Cilvēkam vairs nav savas doāšanas. Pakausieties skridi, zilo prokuroru, ministrus... Kur cilvēkus ved. Sodoms un Gomora...
Dzīvojiet, bet neuzspiediet normāliem cilvēkiem savu dzīvi.

Atbildēt

Nojūgušiem

16.04.2022. 21:22

Tikai par vetārstu var nosaukt tādus ārstus, kas piespiež pacientus
vakcinēties. Cilvēka cieņas un goda aizskārums ir piespiedu perferācija ar izpētes stadījā šļuru.

Atbildēt

bridejs

16.04.2022. 21:15

Obligātās vakcinācijas piekritēji atgādina tagadējos krievus Krievijā, kuriem, lai ko teiktu, lai kādi būtu argumenti, viņi vienalga atbalsta savu fīreru- Putinu un tic tikai tam, ko pasaka Krievijas televizorā un neko citu negrib pat dzirdēt.

Atbildēt

He Rudzītim

16.04.2022. 21:12

»

Pišjānis Rudzītis

Vakcīna ir ļoti vajadzīga. Autori finansē Kremlis


Nezinu, kas tevi finansē, bet faktiski tu lej ūdeni uz Kremļa dzirnavām palīdzot šķelt tautu.

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

16.04.2022. 20:58

Vakcīna ir ļoti vajadzīga. Autori finansē Kremlis.

Atbildēt

...

16.04.2022. 20:46

»

Anna

Tā tak arī zinātnes ministre. Visas viņas atziņas tak balstītas zinātnē. Kur šādas izrok


Vai autore pateica ko nepareizu? Jebkurš ar sirdsapziņu un morāles principiem apveltīts cilvēks rakstītajam piekritīs.

Atbildēt

viesis

16.04.2022. 20:14

»

Ai ai

Kā to saprast? Dumiki mācīs bērnus. Kas tas par skolotāju, kas ir neizglītots bioloģijā? Kas tas par skolotāju ar šādu morāli - inficēt citus? Jāsaprot ka nākotnē cilvēki dalīsies izglītotajos (advancētajos) un dumiķos. Tas nāk no Oksfordas pētniekiem. Tā ir problēma - nevis sabiedrības šķelšanās un...


Mjā, šim var tikai piekrist. Diemžēl, vakcinācijas sāga uzskatāmi parādīja, ka aptuveni 50% Latvijas iedzīvotāju nav kritiskās domāšanas un zināšanu, un viņi spējīgi tikai atgremot TV sniegto informāciju un izrādīt agresiju pret citādāk domājošajiem. Trakākais ir tas, ka tieši viņi sevi uzskata par izglītotākajiem un gudrākajiem, lai gan akla ticība TV ziņu kanāliem nenorāda ne uz gudrību ne intelektu- uzskatāms piemērs, pie kā šāda ticība var novest, ir redzams tepat blakus- Krievijā.....

Atbildēt

viesis

16.04.2022. 20:07

»

tikai

Vispirms papēti kāda tad bija tā Izraēlas vakcinācijas politika, kuru viņš atzina par nepareizu


Vēl stingrāka nekā Latvijā. Bet Jūsu replika tikai kārtējo reizi pierāda, ka vakcinācijas fani tā arī nav spējīgi iedziļināties problēmās un meklēt un analizēt informāciju, bet tikai atkārto valdošos lozungus :(((((

Atbildēt

ew

16.04.2022. 18:18

»

Ojārs

Frīraideri nevienā kompānijā nav cienīti. Kāpēc gan lai antivakseri būtu izņēmums?! "Izšļūkšana" uz citu rēķina, nav un nevar būt cienijama rīcība


Normālās kompānijās ciena cilvēkus ar viedokli un veselo saprātu - nevis atlaiž. LĪdēji un mīkstmieši der tikai žurciņu lomai

Atbildēt

Jukums

16.04.2022. 18:16

Situācija, kādai tai nevajadzētu būt:
https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/497762-sanemu-rekinu-par-arstesanos-2356-eiro-gunitas-skaudra-pieredze-par-vienu-dienu-stradinos

Ja šāda tiešām ir valsts oficiālā attieksme, tad visa veselības ministrija, ar visu ministru priekšgalā, var iet turpat, kur tas krievu kuģis.
Par kādu tur obligātu piespiedu vakcināciju pat runas nevar būt.

Atbildēt

jj

16.04.2022. 18:14

krievu ielikteņi, čekisti darbojas - skaldi un valdi + nauda no big farma - visiem troļļiem - bizness

Atbildēt

Ojārs

16.04.2022. 17:50

»

s

Debilie antivakseri nav tauta, bet vien neliels skaits galvā tērētu ķērcējj; literāri izsakoties - margināla sociāla grupa. Tas pirmkārt. Otrkārt, ja debilie antivakseri vēl aizvien nevar nomierināties, viņiem vajag meklēt psihiatra palīdzību


Frīraideri nevienā kompānijā nav cienīti. Kāpēc gan lai antivakseri būtu izņēmums?! "Izšļūkšana" uz citu rēķina, nav un nevar būt cienijama rīcība.

Atbildēt

Egils Levitc

16.04.2022. 16:54

»

aivars

milljardiers, naudas mūlis geitts jau brīdinājis, ka...


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

To visu bija smagi redzēt. Lai liecinātu, es sīki izpētīju nogalinātos dažādās pozās un dažādās vietās. Dažāda vecuma un dažāda dzimuma. Es, Valsts prezidents Egils Levic, atzīstu, ka Krievijas karaspēks Ukrainā darbojas ar īpašu nežēlību. Es nevaru izlikties to neredzam!

Šo visu, ko minēšu, es jau izplatīja masmēdiju kanālos aģentūrai LĒTA 14. aprīlī 2022. gadā.

Krievijas karaspēks darbojas ar īpašu nežēlību, lai cik vien ātri un steidzami likvidētu Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, izmantojot konfliktu, līdzīgi, kā savulaik Latvijā tika likvidēts ebreju tautas cilvēkkapitāls. Šodien ar šīm liecībām var iepazīties ikviens Ebreju memoriālā Biķerniekos. Ansambļa centrā kā atgādinājums atrodas melna granīta kubs – simbolisks altāris, kura malās izkalti vārdi no Ījaba grāmatas: "Zeme, manas asinis neapsedz un manu kliedzienu neapslēp!"

Baltijas valstu un Polijas prezidentu vizītē Ukrainā biju pirmais starp valsts galvu apmeklējumiem Ukrainā kopš “Krievijas militārās operācijas” sākuma. Galvas apmeklēja Borodjanku un citas vietas, kur varēja aplūkot KF karadarbības pēdu nospiedumus.

Tur bija nodedzināti dzīvojamo namu rajoni, izpostītas mājas, mīnēti ceļi un atsevišķas ēkas, lai cilvēki, kas mēģinātu glābt Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, kas tur atrodas, tiktu ievainoti vai pat ietu bojā.

Patiešām, to visu bija smagi noskatīties - Krievu armija netiek uz priekšu, jo ukraiņi varonīgi pretojas, tādēļ krievu armija pāriet uz terora taktiku pret civiliedzīvotāju cilvēkkapitālu, es teiktu “civilcilvēkkapitālu”.

Ievērojām arī ukraiņu armijas sagrautos un iznīcinātos krievu tankus un citu bruņutehniku. Tas nozīmē, ka ukraiņu armija tomēr ir spējīga atvairīt krievu karaspēka uzbrukumus.

Krievijai, kā klīstot baumas, kaut kā tomēr nav veicies ar sākotnējā plāna izpildi – dažās dienās ieņemt Kijivu.

Tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Baltijas valstu un Polijas galvas pārrunāja vairākus jautājumus, cik novēroju. Viens no galvenajiem bija ieroči kājiniekiem, kas Ukrainai ir vajadzīgi jau tagad, lai samazinātu cilvēkkapitāla likvidācijas aptveri.

Es jau norādīju, ka, manuprāt, ukraiņu tauta tomēr esot kaut kā motivēta, saliedēta tieši savas valsts un Eiropas un Rietumu aizsardzībai.

Ukrainai ir vajadzīgi ne tikai viegli, bet arī smagi ieroči. Gribu pieminēt, ka proporcionāli Baltijas valstis un Polija sniedz ievērojamu militāro palīdzību Ukrainai ar tiem “gudrajiem prettanku ieročiem”, ko sniedzam no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kuru termiņi beidzas jau rīt, ņemot vērā, cik liela valsts mēs esam un kāda ir mūsu militārā spēja, šos ieročus ukraiņi iznīcinās, tikko tos piegādās.

Prettanku “gudrajiem ieročiem”, kuriem beidzas termiņš, iet bojā īpaši akumulatori un tie nav te uz vietas nomaināmi, tāpēc ieroči jāsūta atpakaļ uz izgatavotājrūpnīcu atjaunošanai, kas ir laikietilpīga ķēpa un finansiāls apgrūtinājums.

Šā vai tā, bet Ukrainas prezidents pateicās arī par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas sniegto atbalstu Ukrainas militāro spēju stiprināšanā.

Zelenskis arī enerģiski pateicās tiem astoņu valstu prezidentiem, kas februāra beigās kopīgā deklarācijā aicināja ES piešķirt Ukrainai tūlītēju vai drīzu kandidātvalsts statusu.

Paredzēts, ka ES Ukrainas iesniegumu izskatīs “steidzamības kārtā”, lai gan šāda izskatīšana prasa vairākus gadus. Manuprāt, ļoti iespējams, ka atbilde būs zināma “jau rīt”. Līdzīgi, kā ziniet, bija Turcijas sakarā. Tas dotu iepēju ES iesaistīties Ukrainas nopostīto infrastruktūru celtniecībā arī ar Baltijas valstu “celtnieku triecienbrigādēm” un Latvijas brīvprātīgajiem sapieriem Ukrainas mīnu laukos.

Es ciešā un personīgā kontaktā darīju savu, kas man vislabāk padodas, apspriedos par darījumiem - mēs ar Zelenska kungu pārrunājām jautājumu par Ukrainas “lieko graudu” eksportu, neskatoties uz to, ka ukraiņu aplenktajās pilsētās plosās bads un infekcijas, trūkst dzeramā ūdens un cilvēki salst un iet bojā.

Man jāuzsver, ka Ukraina ir viens no lielākajiem graudu eksportētājiem pasaulē un tas ir pluss šai vizītei un sarunām - no Ukrainas eksportētās labības ir atkarīgi eksportētāju darījumu partneru bizness un ienākumi.

Es jau aktīvi sazinājos ar Latvijas MK valdības vadītāju, viņa ekselenci Krišjāni Kankaru - Vanckaru par šo jautājumu, kā mēs to varam pēc iespējas ātrāk risināt, apsteidzot konkurentus, lai eksporta plūsma, kas nav iespējama caur Odesas ostu, ietu pa dzelzceļu cauri mūsu darījumu partneriem uz “savu pašrisku”, ņemot vērā sankciju plašo mērogu.

Tikšanās laikā galvas pārrunāja arī Ukrainas attiecības ar Krieviju. Manā ieskatā ir pilnīgi skaidrs, ka Krievija nolēmusi dabā pāriet no teorijas uz praksi un īstenot kara noziegumus, metot izaicinājumu globālajai tiesību sistēmai.

Es ukraiņiem norādīju, ka ir ierosināti divi procesi. Starptautiskā krimināltiesa, kas atrodas Hāgā, sākusi izmeklēšanu. Krimināltiesas prokurors ir ieradies Ukrainā, lai izmeklētu Krievijas kara noziegumus, kā jau Latvijas presei minējis eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

Otrs process ir diemžēl “izteikti cionistisks”. Tas ierosināts Starptautiskajā tiesā ANO, jo Krievijai esot aizdomas pašas Ukrainas īstenotā genocīdā, kas pats par sevi (das Ding an sich ) jau ir starptautisko tiesību pārkāpums.

Ar Zelenska kungu pārrunājām ne gluži manu vien ideju par to, ka varētu izveidot “īpašu starptautisku tribunālu”, kura “tiesību priekšmets” būtu Krievijas agresīvais karš pret Ukrainu, lai arī iztrūkst “Krievijas kara pieteikuma satura Ukrainai”.

Lai šādu ideju īstenotu dabā, nepietiekot tikai ar labu valstsgribu vien, bet ir nepieciešam “labi gali” starptautisko tiesību īstenotāju aprindās - pietiekami liels valstu skaits, kas varētu apņemties dibināt šādu tribunālu. Un tas nevar būt tāds, “visiem zināmais nekāds LRTT” ar “zināmo cilvēktiesību aizstāvju vadoni no Minsteres” vienpersonīgi. Ja runājam par tribunāliem, var pieminēt arī tribunālu Dienvidslāvijas konfliktā. Es ar lielām cerībām skatos tajā virzienā.

https://www.la.lv/to-visu-bija-smagi-redzet-levits-atzist-ka-krievijas-karaspeks-darbojas-ar-ipasu-nezelibu


Ibars Ijabs Mujabels
https://m.pietiek.com/raksti/sociopats_respekte_speku_un_tikai_speku,_citas_valodas_vins_nesaprot/komentari

Krišjānis Kankars- Vanckars

https://pietiek.com/raksti/musu_vara_briestoso_situaciju_izmanto_nevis_rupes_par_latvijas_sabiedribu,_bet,_lai_pagutu_sashemot_sev_izdevigas_aferas/

Atbildēt

čangaļu zubrila salasījies

16.04.2022. 16:39

»

aivars

milljardiers, naudas mūlis geitts jau brīdinājis, ka...


ko pagadās un to mauj...Kad pēdējo reizi domāji??????????????????????????????????????????

Atbildēt

nav slikti, ka muļķiem bads

16.04.2022. 16:38

»

aivars

milljardiers, naudas mūlis geitts jau brīdinājis, ka...


tikai nedot pabalstus...zemes un lāstu pietiek

Atbildēt

aivars

16.04.2022. 15:54

milljardiers, naudas mūlis geitts jau brīdinājis, ka
nāks vēl labāks-efektīgāks kovid priekšs miljardieriem-medic. vakcinācija uz smadzeņ, čipošhan.Cilveces samazin. un puse-cilvēks-manipulējams.Kas darīs visu bez- atrunām.,ka nacionāl. valstis- mazās, nabagās- nebūs, dabīga ģimene -nebūs. ekonomika sagrauta-nabadzība, bads tuvojas,...

Atbildēt

Oxfordas Sētnieks

16.04.2022. 14:53

»

Ai ai

Kā to saprast? Dumiki mācīs bērnus. Kas tas par skolotāju, kas ir neizglītots bioloģijā? Kas tas par skolotāju ar šādu morāli - inficēt citus? Jāsaprot ka nākotnē cilvēki dalīsies izglītotajos (advancētajos) un dumiķos. Tas nāk no Oksfordas pētniekiem. Tā ir problēma - nevis sabiedrības šķelšanās un...


Vispārēja tālmācība tas ir laika jautājums.Tie kuriem būs izskalotas smadzenes,tiem iedos diplomu,ka ir advancēts.Tie kuri turpinās domāt paši papildinās dumiku saujiņu,kaut kā tā.Nezināšana ir spēks

Atbildēt

nevar vadīt to, kur nav proefesiionālis

16.04.2022. 14:23

menedžeri tupicas visu nobeigs

Atbildēt

vēl tupie nevar rimties

16.04.2022. 14:22

kā šizis puķins...kamēr mirst

Atbildēt

Ai ai

16.04.2022. 14:05

Kā to saprast? Dumiki mācīs bērnus. Kas tas par skolotāju, kas ir neizglītots bioloģijā? Kas tas par skolotāju ar šādu morāli - inficēt citus? Jāsaprot ka nākotnē cilvēki dalīsies izglītotajos (advancētajos) un dumiķos. Tas nāk no Oksfordas pētniekiem. Tā ir problēma - nevis sabiedrības šķelšanās un citi murgi! Ir kas izvēlas homeopātiju, aromateraiju, dziedniekus utt. Tiem savas izklaides jāapmaksā par savu naudu un nedrīkst apmācīt skolniekus.

Atbildēt

Varis

16.04.2022. 12:27

»

A.L.P.

Var tikai apbrīnot tos neliešus ,kas vēl aizvien ir par obligāto vakcināciju ! Pamazām ,bet noteikti atklājas visa šī covid 19 milzīgā afēra ,cilvēku apziņas izvarošana ,verdzības elementu ieviešana un ,bez šaubām ,daudzu miljardu nopelnīšana uz tautu nabadzīgākās daļas aplaupīšanas rēķina !!! Vai tiešām...


Sabiedrības šķelšana viens no galvenajiem mērķiem.Šaubas tiek sētas apzināti un rezultāts ir varens.Cilvēkos tiek iesēts naids un pēc tam virzīts vajadzīgajā virzienā.Orvels-gandrīz vai neatšķaidīts.

Atbildēt

gudrīšiem

16.04.2022. 10:49

Nu jau daži dakteri sāk atzīt, ka daudzkārtēja vakcinēšanās var kaitēt imunitātei.

Atbildēt

VNO

16.04.2022. 10:33

Es noteikti nevēlētos, ka maniem bērniem skolā kaut jel vienu priekšmetu mācītu tāds pusizglītots muļķis kā šī Kūlupe. Nu labi, varbūt darbmācību jaunākajas klasēs varētu pieļaut.

Atbildēt

A.L.P.

16.04.2022. 10:29

Var tikai apbrīnot tos neliešus ,kas vēl aizvien ir par obligāto vakcināciju ! Pamazām ,bet noteikti atklājas visa šī covid 19 milzīgā afēra ,cilvēku apziņas izvarošana ,verdzības elementu ieviešana un ,bez šaubām ,daudzu miljardu nopelnīšana uz tautu nabadzīgākās daļas aplaupīšanas rēķina !!! Vai tiešām augstākā vara to neapjēdz ? Pat ļoti labi to saprot ,bet dara ,jo viņiem par to maksā !!!

Atbildēt

Bezierunu sistēmas neizpratne

16.04.2022. 10:23

Pilnīgi piekrītu, ka antivakseriem nepieciešama psihiatra palīdzība. Tie viņu izteikumi un vaimanas un prieks, ka "tautu nav izdevies nolikt uz ceļiem" ir nožēlojami vismaz uz kara fonā. Un piesaukt, ka dzimtene nodos - ir zemiski!!! Būtu nokaunējušies paust savas slimīgās fantāzijas. Ministrei - paldies par stingro nostāju! Saprotu, ka antivakseri gaida, kad atcels sertifikātus, lai varētu atklāti ņirgāties par vakcinētajiem kolēģiem. Kauna nav?
Jūs taču esat skolotāji! Reiz šim vārdam bija liels gods un cieņa. Vizmas Kūlupes noniecinājums vakcinētajiem nav izdevies un gribu pajautātāt, vai viņa maz zina, kas ir bezierunu sistēma?

Atbildēt

Sitiet maitu Muižnieci

16.04.2022. 09:33

zem jostasvietas! Kur kompromāti par netiklību, par mazu zēnu vai meiteņu pavedināšanu netiklībā? Aiziet! Sitiet to vakseru maitu nost!

Atbildēt

Atmaskoja ministri Muižnieci!

16.04.2022. 09:31

Tagad viņu siekstā un nopērt, plikumus lai redz!

Un var izpētīt. Sitiet to maitu sem jostas ietas!

Atbildēt

tikai

16.04.2022. 08:15

»

Jukums

Nekad neesmu piekritis un nekad nepiekritīšu šai uzspiestajai obligātajai piespiedu vakcinācijai


Latvijā nekad nav bijusi ne obligāta, ne, vēl jo vairāk, piespiedu vakcinācija!

Atbildēt

Jaunais Liepājas cietums

16.04.2022. 05:45

Ko tagad apspiež vēlāk būs brīvs, bet izglītības minister muižniece, gan ir kalna kaza un tāda debīlā vairs cilvēkos lai nerādas…

Atbildēt

viesis

16.04.2022. 03:15

Attiecībā uz cienījamo izglītības ministri- šie viņas izteikumi tikai kārtējo reizi pierāda sen zināmo- par ministriem pārsvarā tiek izvirzīti cilvēki, kuriem politiskā pārliecība un piederība aizstāj zināšanas un profesionalitāti... tādēļ arī mēs esam tur kur esam, un labāk nesanāks :(

Atbildēt

viesis

16.04.2022. 03:11

»

s

Debilie antivakseri nav tauta, bet vien neliels skaits galvā tērētu ķērcējj; literāri izsakoties - margināla sociāla grupa. Tas pirmkārt. Otrkārt, ja debilie antivakseri vēl aizvien nevar nomierināties, viņiem vajag meklēt psihiatra palīdzību


Mjā, S protams, jūtas ievērojami gudrāks nekā, piemēram, profesors Ehuds Kaimrons, Telavivas Universitātes Mikrobioloģijas un imunoloģijas katedras vadītājs un viens no vadošajiem Izraēlas imunologiem, kurš vēl šī gada janvārī norādīja, ka vakcinācijas politika ir nepareiza un nodara ievērojamu kaitējumu... Varbūt S var kandidēt uz cienījamā profesora vietu? :) citādi tur tādā amatā tāds "debils antivakseris" sēž :)))))) S droši varētu ieņemt to amatu un pierādīt, ko nozīmē "īsta gudrība" :))))

Atbildēt

pavils

16.04.2022. 02:31

obligātā vakcinacija ir valsts medicīniskais fašhizzms, kuru izveda valsts nodevēju režīms., tā
teikt covidafēera, kur bezsmadzeņju cilvēki bija
farmācijas zāļu pētniekiem izmēģinājuma covididiotti, jo pakļāvās lieliem meliem, "ārstiem",kampaņai, jo to brangi atmaksāja- melus.

Atbildēt

Jukums

16.04.2022. 01:04

Nekad neesmu piekritis un nekad nepiekritīšu šai uzspiestajai obligātajai piespiedu vakcinācijai.
Tā vietā, valdībai beidzot ir jāsakārto medicīniskās palīdzības sistēma tā, lai tā beidzot būtu pieejama tautai.

Atbildēt

kļimoviča aita

15.04.2022. 21:58

Viss tikai sākas...

https://youtu.be/tdApkWP8NnQ

Atbildēt

rihard

15.04.2022. 21:52

Ja ir obligātā vakcinācija , tad valstī pie VARAS ir totalitārs režīms , militārā hunta un valstī
NAV demokrātijas, cilvēktiesības, nav satversmes.
Cilvēki nav cilvēki, bet lopi.Pat dzīvniekiem ir
lielākas tiesības kā cilvēkiem ,atkritumi.
Toties miljardier vācu švābs ar savu kasier, sulain
kanād truddo palēnām savus uzdevumus ievieš,braukdams ar ļimonu iebarodams trekni valstu
šefmaņus.Izvērtējiet valstis-šefmaņus švābistus, kur cilvēktiesības izzudušas,nav, kur praidi,...

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

15.04.2022. 21:52

Covid epopejas laikā biji bez sertifikāta, un par to "netīra biogrāfija" forever? Tas nekas ka Covid sāga jau sen kā nomainīta ar Ukrainu, un saukļi pavisam citi? Ā, mi mirnije ļudi,
no naš kovid-pojezd
stajit na zapasnom puți!

Atbildēt

s

15.04.2022. 20:56

»

pilnīgi no malas

Raksta autorei pilnīga taisnība! Nu, gribējās valdoņiem nolikt mūsu tautiņu uz ceļiem... daļēji arī izdevās, daļēji...


Debilie antivakseri nav tauta, bet vien neliels skaits galvā tērētu ķērcējj; literāri izsakoties - margināla sociāla grupa. Tas pirmkārt. Otrkārt, ja debilie antivakseri vēl aizvien nevar nomierināties, viņiem vajag meklēt psihiatra palīdzību.

Atbildēt

Totalitārisms vakcīnu pasaulē

15.04.2022. 20:07

https://twitter.com/aginnt/status/1513736084798287875

Atbildēt

pilnīgi no malas

15.04.2022. 19:19

Raksta autorei pilnīga taisnība! Nu, gribējās valdoņiem nolikt mūsu tautiņu uz ceļiem... daļēji arī izdevās, daļēji!
Daudzi nepakļāvās, zaudēja darbu, nepakļāvās - aizbrauca prom pavisam.
Vai tā vajadzēja? Acīmredzot valdoņiem tā vajadzēja.
JO, taisnība tomēr izrādās tam karavīra tēvam, kurš savulaik teica:"dzimtene tevi uzmetīs vienmēr, to atceries, dēliņ!" Tā arī mūs šajā covid afērā dzimtenes valdoņi vienkārši uzmeta! Daudzi gan diemžēl to tajā laikā, iespējams, arī vēl tagad, vēl nav sapratuši.

Atbildēt

Pilsonis

15.04.2022. 19:12

Šitā Muižniece laikam Bordānam mīļākā ministre, tāds pats krievnacistu pasaules uzskats kā JKP sektantiem?

Atbildēt

Anna

15.04.2022. 18:23

Tā tak arī zinātnes ministre. Visas viņas atziņas tak balstītas zinātnē. Kur šādas izrok?

Atbildēt

fui

15.04.2022. 17:52

Vecmeit, nomierinies!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: