Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zinta

01.06.2022. 22:41

Vai no sarkanajām pakaļām ko citu gaidījāt? Rašisti tak šos izskoloja ilgu gadu garumā, ka run āt var vienu un darīt pilnīgi pretējo. Kamēr sarkanās pakaļas solīs debesmannu un mums visur gar sili gorōsies, tikmēr nebrīnietie, ka darbi neiet kopā ar runām.

Atbildēt

čekas čangaļiem morāle

24.05.2022. 09:24

»

Jukums

Pamatā jau te runā tikai par gāzes cenu. Bet, ir arī morālā puse - slēgt darījumus ar slepkavām, uz kuru rokām ir tik daudz ukraiņu un citu tautu asinis, ir amorāli un nepieņemami


smejaties...varbūt jau sen gatavi izsūtamo saraksti, gaidīja jau ļoti. Vēl 9, 10 rīkoja traci un vēl rīkos krāsainie...ja nav jāpelna nodokļi, daudz brīva laika

Atbildēt

Eko

24.05.2022. 01:49

Kāds bāž kārtējos € maisos!! Sukas tie Kariņ valdība! Dirslaižas

Atbildēt

Jukums

23.05.2022. 21:24

Pamatā jau te runā tikai par gāzes cenu. Bet, ir arī morālā puse - slēgt darījumus ar slepkavām, uz kuru rokām ir tik daudz ukraiņu un citu tautu asinis, ir amorāli un nepieņemami.

Atbildēt

23.05.2022. 18:01

Kādas gan mēs sankcijas nabagi varam uzlikt. Ar Krievijas gāzes neiepirkšanu esam piliens jūrā. Padarīsim tikai nabadzīgākus Latvijas iedzīvotājus uz nākošo apkures sezonu.
Tikmēr Vācija pa Nord Stream 1, cik gāzes no Krievijas katru dienu iepumpē?

Atbildēt

valdis

23.05.2022. 15:01

Parezāk būtu pirkt to pašu Krievijas gāzi ar ASV birku.Vienīgi tā cena būs krietni augstāka.Kamēr politiķi sankcionē tikmēr komersanti caur trešajām valstīm kas nav sanciju sarakstā kārto biznesa lietas.

Atbildēt

Klusais

23.05.2022. 13:27

»

Un tagat pakluso izrādās dara

Pasaule cīnās pret Krievu orkiem un liek sankcijas kas īsti nedarbojas. Bet daži labi bālēliņi perk no krievijas gaso šis process atbalsta karu Ukrainā. Ja sāktu pētīt tautas partijas finansējumu kas bija agrākos valdīšanas laikos krievu naudu apgrozīja


Varbut nevis atbalsta karu UKR, bet atbalsts LV. Tie cilvēki kas jau tagad nevar par silto ūdeni samakšāt dēļ cenu lēciena, ko Tu viņiem ieteiksi? Pārvākties uz KF, jo viņi vairs šeit neiederas? Pārāk nabagi priekš LV?

Atbildēt

.

23.05.2022. 12:08

»

Elementāri

Ja iznīcināsim savu ekonomiku, tad karš ar Krieviju pat nebūs vajadzīgs


Par ekonomiku lūdzu pie krievus mīlošām Pederastu partijām: JV un A/Par!

Atbildēt

nu nu

23.05.2022. 12:06

»

nelej udeni

vicinoties ar zilidzeltenam lupatam sasildities neiznaks.dzivi palikusie banderu fasisti tiks sanemti gusta un tiesati


Neviens krievu mēsls ar sūkāšanu Putinam paēdis nebūs, turklāt jāņem vērā, ka tas savu spermu sen atstājis Suvorova un Nahimova kara skolu pusaudžu taisnās zarnās.

Atbildēt

Un tagat pakluso izrādās dara

23.05.2022. 11:57

Pasaule cīnās pret Krievu orkiem un liek sankcijas kas īsti nedarbojas. Bet daži labi bālēliņi perk no krievijas gaso šis process atbalsta karu Ukrainā. Ja sāktu pētīt tautas partijas finansējumu kas bija agrākos valdīšanas laikos krievu naudu apgrozīja

Atbildēt

ko smirdīgā krievu bidla var?

23.05.2022. 11:32

»

anti soross

Krievija ir paraugs un lidervalsts visa pasaule cina pret asv kolonizatoriem


Ar desmitkārtīgu militāro pārsvaru pat Harkovu nevar ieņemt un tagad jau runā vairs ne pat Ukrainas denacifikāciju, bet gan par to, ka negrib kapitulēt.
Krievu sadists un pederasts nekad nav bijis karotājs.

Atbildēt

krievu plānprātiņam

23.05.2022. 11:26

»

!

kaka lasti un ,,prognozes,, debesis nekapj.Kina atbrivos Taivanu un parnems sava kontrole


Taivāna bija ir un būs Ķīna un ĶTR ir izdevīgi, ka tās daļa veiksmīgi ekonomiski un intelektuāli attīstās. Ja Ķīna tur ievestu karaspēku, uzreiz zaudētu pieeju tur ražotām mikroshēmām un rietumu tehnoloģijām un tās attīstība uzreiz tiktu nobremzēta.
Pavisam cita lieta Rietumsibīrija, kur dzīvojošās tautas sen gaida atbrīvošanu un krievenēm arī sen apnikuši to vīri: alkaši un pederasti, kam ķīnieši noraus pautus un sadzīs šahtās rakt ogles.

Atbildēt

Loģiski

23.05.2022. 10:54

Nav variantu.

Atbildēt

!

23.05.2022. 09:38

»

Jukums

Krievijai vajadzētu sākt apdomāties, par kādu cenu tai nākotnē var nākties pirkt gāzi no Ķīnas, kad tā pārņems Sibīriju savā kontrolē


kaka lasti un ,,prognozes,, debesis nekapj.Kina atbrivos Taivanu un parnems sava kontrole !

Atbildēt

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

23.05.2022. 09:37

»

ekonomists

Piekrītu! Protestēsim! Bet kur ir Uhaņa


82 gadus veca asv likumdosanas galvena runataja pelosi zin kur ir Uhana !

Atbildēt

Jukums

23.05.2022. 08:50

»

Elementāri

Pirms cepties par Krievijas gāzi, tautai vajadzētu arī paskaidrot par ko ir izvēle. Galu galā politiķiem ir jārealizē nevis sava, bet tautas griba...


Loģiski ka problēmas būs, turklāt, lielas problēmas. Tomēr, ja nerīkosimies tagad, tad nākotnē varam dabūt karu no Krievijas + tās pašas problēmas.
Laiks līdz apkures sezonai vēl ir. Naivi ceru, ka šobrīd visas katlu mājas kur tas ir iespējams, tiek pārbūvētas citiem kurināmā veidiem, nevis gāzei. Tas ir valstiskas nozīmes uzdevums.

Atbildēt

Elementāri

23.05.2022. 08:29

Pirms cepties par Krievijas gāzi, tautai vajadzētu arī paskaidrot par ko ir izvēle. Galu galā politiķiem ir jārealizē nevis sava, bet tautas griba.
Ir iespēja iepirkt gāzi nākošajai sezonai par kādiem 60 - 90 EUR par Mwh vai arī par 200 - 300. Tur kur ir šķeldas apkure ir vienalga, tiem kuri kurina ar malku arī. Atliek gazificētās pilsētas. Uz aci piemetot, tad uz nākošo ziemu apkures un siltā ūdens rēķini gazificētajos rajonos varētu seškārtoties vai pat desmitkārtoties, jo sašķidrinātā gāze ir jāpārpērk no Āzijas ar augstāku cenu. Skaidrs, ka visiem nepietiks un cenu karš būs pamatīgs. Ja esam gatavi maksāt, tad nav ko cepties. Zāģējam trubu nost. Protams, ka elektrības cena arī būs attiecīga.

Atbildēt

Jukums

23.05.2022. 08:16

Ja par gāzi, tad kārtējo reizi nākas konstatēt, ka Latvijas enerģētiskā politika nav bijusi tālredzīga. Krievijas agresīvā politiku un tās izraisīto karu, bija iespējams prognozēt vismaz gadus piecus atpakaļ, ja ne visus 15. Un attiecīgi sagatavoties.

Atbildēt

Jukums

23.05.2022. 08:02

»

kad kāds saka "....Diemžēl, viņi ir tik stulbi...."

Latviju arī vajag sadalīt četrās daļās - katrai jaunajai mazvalstiņai savu galvaspilsētu, skolu, kultūras pili, ar pašiem savu prezidentu, degvielas dīleri un himnu. iespējamie nosaukumi: Dienvidkurzemes Republika, Latvijas Aapvienotie Rietumvalstu Apgabali (bet tie kas tajā dzīvo - tie jau vairs par...


Nemaz nešaubos, ka tādi vai līdzīgi plāni jau sen ir izstrādāti gerasimova kantorī. Tieši tā jau arī mūžīgi neapmierinātā Krievija arī ir mēģinājusi izrīkoties un tā Krievija rīkojas arī tagad. Ukrainā okupantu līķi pūst kaudzēm, tos aizvākt atpakaļ uz matušku lūdz pat ukraiņu baznīca. Bet beigti okupanti Krieviju neinteresē, putins gan sūta nāvē arvien jaunas okupantu bandas, kuras gaida tāds pats liktenis.

Atbildēt

Pēdējais joske

23.05.2022. 07:59

Problēma ,vēl tikai būs, pastalas aizņemtas ar pieminekļu demontāžu un Ukrainas Ziedojumiem, bet kāds latvānis iepērk gāzi par kapeikam, kuru tirgos tā saucamajā brīvajā tirgū, kur gala patērētājs pastala ar lupatu rokās maksās pēc biržas cenām, uz to labi nopelnīs, un varēs atkal blaut par neatkarību no Krievijas gāzes un runāt par Zaļo enerģiju.

Atbildēt

kad kāds saka "....Diemžēl, viņi ir tik stulbi...."

23.05.2022. 07:47

»

Jukums

Uzskatu, ka cēloņi Krievijas karam, ir meklējami krievu džeržimordisma ideoloģijā. Diemžēl, viņi ir tik stulbi, ka normālu valsti un normālu dzīvi viņiem jau nemaz nevajag, viņiem vajag kaut kādu idiotisku džeržavu, kura tad nu mēģinās sagrābt pēc iespējas vairāk zemes un, tiem, kuru zemes tomēr nespēs...


Latviju arī vajag sadalīt četrās daļās - katrai jaunajai mazvalstiņai savu galvaspilsētu, skolu, kultūras pili, ar pašiem savu prezidentu, degvielas dīleri un himnu. iespējamie nosaukumi: Dienvidkurzemes Republika, Latvijas Aapvienotie Rietumvalstu Apgabali (bet tie kas tajā dzīvo - tie jau vairs par īstiem latviešiem neskaitās - tiem tikai eiropa un eiropa interesē - par brāļu tautām viņi atceras tikai kad Saļarka sāk iet uz beigtām), Neatkarīgā Latvijas Republika (agrāk - Rīga) un māsa Latgola.
Ja Latviju nesadalīsim tagad, tad nākotnē tā atkal līdīs virsū citām kaimiņu valstīm un tautām.

Atbildēt

cēloņi un sekas

23.05.2022. 07:39

»

anti soross

Krievija ir paraugs un lidervalsts visa pasaule cina pret asv kolonizatoriem


Divi ar izskalotām smadzenēm strīdas par to kur lielāka kloāka,ASV vai Krievija.

Atbildēt

nelej udeni

23.05.2022. 07:03

»

Jukums

Par ko priecāties, vai par to ka apmaksājām Krievijas bruņošanos un cilvēku nogalināšanu Ukrainā...


vicinoties ar zilidzeltenam lupatam sasildities neiznaks.dzivi palikusie banderu fasisti tiks sanemti gusta un tiesati.

Atbildēt

Jukums

23.05.2022. 07:03

»

cēloņi un sekas

Ja jau tu esi pret cilvēku slaktēšanu un Ukrainas teritorijas attīrīšanu tad mēģini izdomāt kāpēc tas notiek.Putins ir tikai kauls suņiem,tas neko neizlemj un neko nepavēl


Uzskatu, ka cēloņi Krievijas karam, ir meklējami krievu džeržimordisma ideoloģijā. Diemžēl, viņi ir tik stulbi, ka normālu valsti un normālu dzīvi viņiem jau nemaz nevajag, viņiem vajag kaut kādu idiotisku džeržavu, kura tad nu mēģinās sagrābt pēc iespējas vairāk zemes un, tiem, kuru zemes tomēr nespēs sagrābt, mēģinās noteikt kā dzīvot, kādā valodā runāt, kādas dziesmas dziedāt, kādus pieminekļus celt, kādus svētkus svinēt utt. Tas ir ceļš uz nekurieni.
Ja Krievijā nebūtu pieprasījums pēc šādas politikas īstenotāja, tāds maniaks putins nemaz nebūtu ticis pat tuvumā varai.
Pasaule nevar atļauties jebkādu Krievijas uzvaru lai arī cik niecīga tā arī būtu. Ar Krievijas džeržimordismu ir jātiek galā tagad. Un, arī teritoriāli Krievija ir jāsadala - tās okupētās zemes jāatdod likumīgajiem īpašniekiem, Krievijā ieslodzītajām tautām jādod iespēja dibināt savas valstis. Ja Krieviju nesakaus tagad, nākotnē tā atkal līdīs virsū citām valstīm un tautām.

Atbildēt

Derdz

23.05.2022. 06:40

Mēs tak latu pakasa, kam mums vairāk par brīvu Latviju uz papīra, tas tak galvenais

Atbildēt

cēloņi un sekas

23.05.2022. 06:36

»

Jukums

Par ko priecāties, vai par to ka apmaksājām Krievijas bruņošanos un cilvēku nogalināšanu Ukrainā...


Ja jau tu esi pret cilvēku slaktēšanu un Ukrainas teritorijas attīrīšanu tad mēģini izdomāt kāpēc tas notiek.Putins ir tikai kauls suņiem,tas neko neizlemj un neko nepavēl.

Atbildēt

Jukums

23.05.2022. 06:02

»

Ivars

Malači! Tā turpināt...


Par ko priecāties, vai par to ka apmaksājām Krievijas bruņošanos un cilvēku nogalināšanu Ukrainā?
Kalvītis vienmēr ir bijis liels divkosis - viņa laikā slēdza gan to neizdevīgo līgumu par VID ēkas būvēšanu, pēc tādas pašas shēmas ieviesto OIK, faktiski viņš nekad īsti nav darbojies Latvijas interesēs, bet gan savās un Krievijas interesēs.

Atbildēt

pamuļķim

23.05.2022. 05:19

»

tu pamuļķi,cenas visam ir deļ eiropas un usa uzspiestajām sankcijām


Ģāzes cenas aug jau no pagājušā gada marta, kad nekādu sankciju nebija un vislielāko starpību ar cenu pirms gada sasniedza 2021.gada augustā, kad tā bija 6 reizes augstāka nekā 2020.gada augustā.

Atbildēt

fakts

23.05.2022. 04:19

»

a dēļ kā sankcijas ??? pamuļķim kas maz ko sajēdz


Sankcijas tevi iedzīs vēl nežēlīgākā verdzībā,tieši tāpēc tās ievieš.Nav nevienas sankcijas pret naudas drukātājiem,mijējiem,globalizatoriem.

Atbildēt

22.05.2022. 23:58

»

tu pamuļķi,cenas visam ir deļ eiropas un usa uzspiestajām sankcijām


a dēļ kā sankcijas ??? pamuļķim kas maz ko sajēdz

Atbildēt

22.05.2022. 23:12

»


tu pamuļķi,cenas visam ir deļ eiropas un usa uzspiestajām sankcijām

Atbildēt

ммм

22.05.2022. 22:39

Kā vienmēr... Reņģēdāju "jūdas" tādā veidā atbalsta Putina fašistisko civilizācijas mēslaini, kura slepkavo Ukrainas iedzīvotājus.

Atbildēt

Savickis un Kalvītis

22.05.2022. 21:43

nekādi nespēj atmest vecos niķus kādu apčakarēt, akli turoties pie līguma ar Krieviju teksta.

Atbildēt

ha ha ha

22.05.2022. 21:36

Okupantiem pensijas rubļos, lai samaksā par mazbērniem, kamēr līdz evakuācijai uz krieviju.

Atbildēt

kamēr nebūs

22.05.2022. 21:17

»

Blondīne

Un tad sanāk, ka tiem citiem būs, bet mums nekā


iespējams ka roberto meloni rādīs kā vakariņas silda itālijā

Atbildēt

22.05.2022. 20:57


cūkmens nodevējs

dēļ tiem mēslu krieviem , kādas cenas tagad veikalos !!!

Atbildēt

Ivar!

22.05.2022. 20:43

»

Ivars

Malači! Tā turpināt...


Pilns 100 Tev nav...

Atbildēt

aga

22.05.2022. 20:35

A ko jūs domājāt vēlēšanu gadā? Iznāks Kariņš uz skatuves un pateiks, ka 1 novembrī gāze maksās 4eur/kubā! Un 23 gada 1.janvārī gāze būs beigusies ? Ka Rīgu nebūs ar ko apsildīt? Ka elektrība maksās sakot ar 1 eur /kwh + PVN? Nekā nebūs, pārkāpsim sankcijas un vilksim iekšā pa visiem galiem , visus sankcionētos produktus! Ja nu gadījumā atkal uzvarēs vēlēšanas Pidaristi un Jenoti. Tā kā plāns viņiem ir , tik viegli nepadosies!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

22.05.2022. 20:18

Ņemot vērā iepriekš minēto, raksta autors kļūdaini norāda, ka Latvija kaut ko esot pasākusi darīt. Patiesība ir tāda, ka kāds vai kādi Baltijas un Somijas vienotā tirgus dalībnieki ir noglabājuši sev piederošu vai valdījumā esošu dabas gāzi AS "Conexus" - dabas gāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora, pazemes gāzes krātuvē.

Atbildēt

Ivars

22.05.2022. 20:17

Malači! Tā turpināt.
Kurš tev Anderson to dirsu plēš? Būtu priecājies nevis rakstījis te kļauzas. Tev noteikti patiktu ja pirktu no pindosiem šķidro par 5xdārgāku cenu, bet šoreiz tev būs vien jāsamierinās ar Krievijas gāzi. Atteikties jau vari jebkurā laikā, lai nebūtu sirdsapziņas pārmetumi.
Reāli un vienīgi iepirkt var tikai no krievijas jo no citurienes trubu nav. Kāda būtu starpība no kura agresora pērk.
Lai nu par ko, bet par šo Kalvītim atbalsts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: