Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lielvārdis

22.06.2020. 21:01

Protams, ka Goda nosaukums Tribockim jāatdod, bet šaubos vai viņš to ņems. Vispār, ja palasa, kam tie nosaukumi Ogrē piešķirti, metas pavisam šķērmi ap dūšu. Tribockis daudzu viņu vidū iŗ godavīrs.Un,ja vēl kaut mazliet zina šā raksta autoru, visu var izskaidrot. Vienīgi nevar saprast, ko viņš meklē utis cita kažokā, būtu jel paskatījies savā.

Atbildēt

nacionalie atkritumi,heil !

22.06.2020. 19:38

»

Nu moins

Viens pintiķis nokakā citu pintiķi


sig,heil !

Atbildēt

tūdaliņu rēķinvedis

22.06.2020. 13:30

Kaut kā rakstā nevarēju atrast detaļas par to, cik bieži policija triāla cehā atrada kontrabandas gaļu, no kā ražoja desas, kas tik ļoti garšoja citiem Ogres goda pilsoņiem.

Atbildēt

Nu moins

22.06.2020. 11:07

Viens pintiķis nokakā citu pintiķi.

Atbildēt

Eduards Lunis

22.06.2020. 08:05

---Mart!? LabAk pastāsti cik sableKoji tiesā par nelikumīga, bet tev labvēliga sprieduma saņemšamu!?Bet vai tik nebūsi veltīgi izmetis naudu!?

Atbildēt

ufo

21.06.2020. 23:40

Mēs ikšķilē esam biezi diżeni un vareni. Mums tadu ogri nevaig.

Atbildēt

opis

21.06.2020. 21:56

vai veel kaads brinas,ka Ikshkjile vairaas no taas
meeslu bedres.........

Atbildēt

Elmars

21.06.2020. 14:30

Lasu šo rakstu un oppā, tikko bij stāsts par Ogres ģimnāzijas jaunās ēkas celtniecību... Netālu no Tribocka hatas. Sagadīšanās, protams.

Atbildēt

Ideoloģija

21.06.2020. 13:02

»

Abrenes afēra

Kas traucēja partiju kongresos nomainīt partijas vadību, ja runājam par NA un tās priekšgājējiem. Savtīgums, alkatība, izvēles neesamība ? Mums vēlētājiem tas ir mazsvarīgi, bet secinājums ir viennozīmīgs, partijas kā tādas ir jāizmet vēstures mēslainē un pie varas jānāk cilvēkiem, kas nekad nav bijuši...


Par iluminātu oficiālo mērķi tika pasludināta "cilvēces pilnveidošana un uzlabošana." Grupējums apgalvoja, ka viss dabīgais cilvēkā nav ļauns. Taču cilvēku samaitā apkārtējā vide: valsts, reliģija u.c. ietekmes. Cilvēkam dabīgi, no dzimšanas piemītot tiesības uz vienlīdzību un brīvību, kuras sabiedrība viņam atņem. Tātad, atbrīvojot cilvēku no sociālo institūtu negatīvās ietekmes un dzīvē vadoties tikai pēc auksta aprēķina un loģiskā saprāta morāles, problēmas izzudīs pašas no sevis. Šādu uzskatu dēļ organizācija nonāca asā konfliktā ar valsts varu un baznīcu.[1]

Nekādus vērā ņemamus teorētiskus sacerējumus, kas kaut kā ietekmētu laikabiedru uzskatus un zinātnes domu, ilumināti nav atstājuši.

Atbildēt

Abrenes afēra

21.06.2020. 12:09

Kas traucēja partiju kongresos nomainīt partijas vadību, ja runājam par NA un tās priekšgājējiem. Savtīgums, alkatība, izvēles neesamība ? Mums vēlētājiem tas ir mazsvarīgi, bet secinājums ir viennozīmīgs, partijas kā tādas ir jāizmet vēstures mēslainē un pie varas jānāk cilvēkiem, kas nekad nav bijuši saistīti ar iepriekšējām varām, ar okupācijas režīmu, ar noziedzīgu uzņēmējdarbību un nav saistīti ar viņiem ģimeniskām saitēm. Tādi cilvēki ir un ir daudz, tie var būt nezinoši, tie var kļūdīties, bet tie nekad apzināti un slēpti nenostāsies pret latviešu tautas interesēm savā zemē.

Atbildēt

Ļoti pareizi saprotiet!

21.06.2020. 07:11

»

ha-ha

Ir iespaids,kā mūsu valstī apbalvojumus piešķir tieši par nodarītā kaitējuma apjomiem,kas atkal visai skaisti saistās ar kolaborantu varas esamību un līdz ar to šo potenciālo diversantu darbības vērtējumu pēc mums neizprotamiem kritērijiem,kā dēļ nav saprotams kā par visaugstāko amatu īpašniekiem kļūst...


Ir jābūt izcilam politikānim, lai VDD tevi virzītu politikā caur partokrātiju uzrunājot. Jāpiemīt zināmām rakstura īpašībām - nedrīkst būt latviski nacionāli domājošs un neprognozējams, jābūt VDD esošiem kompromātiem, lai ar politikāni var manipulēt. Labākajiem jāprot turēt mēli aiz zobiem - tiem dod pielaides korpirācijas valsts noslēpumiem. Politiksnim jāprot demagoģiski un apzināti izplatīt melus par valsts un sabiedrības “ekonimikas uzrāvieniem”, tanī pat laikā jāprot shēmot un optimizēt savus nodokļus tā, lai to nevar pierādīt. Politikānim nedrīkst būt nacionālas pašapziņas, bet jāatbalsta liberālisms visās tā izpausmēs - pakalpībā globālajai finansu korporokrātijai un slepeniem plāniem pret Latvijas ekonomiku, visos veidos jāatbalsta globālās finansu korporokrātijas ieceltie vai atbalstītie - VP, MP, Saeimas prezidija pr-js, CVK pr-js un VDD vadība.

Atbildēt

!

21.06.2020. 05:52

Oglasite pozaluista vesj spisok .

Atbildēt

ha-ha

20.06.2020. 22:01

»

Komunistiem un čekistiem

pieškir Trijzvaigžņu ordeni, apbalvojumus un amatus, privilēģijas. Ogres goda pilsonis? Nu un? Smieklīgi! Šajos valsts korporācijas liberālisma apstākļos pat E. Levits uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un pakļāvās globālās finansu koroprokrātijas uzbrukumam, atzina C19 pandēmiju, valsts...


Ir iespaids,kā mūsu valstī apbalvojumus piešķir tieši par nodarītā kaitējuma apjomiem,kas atkal visai skaisti saistās ar kolaborantu varas esamību un līdz ar to šo potenciālo diversantu darbības vērtējumu pēc mums neizprotamiem kritērijiem,kā dēļ nav saprotams kā par visaugstāko amatu īpašniekiem kļūst cilvēki ar kriminālu politisko pagātni-bijušie okupācijas režīma diplomētie ideoloģisko un represīvo dienestu augsta ranga darboņi vai to tuvi radi.

Atbildēt

Trolli, nomierinies

20.06.2020. 21:53

»

Komunistiem un čekistiem

pieškir Trijzvaigžņu ordeni, apbalvojumus un amatus, privilēģijas. Ogres goda pilsonis? Nu un? Smieklīgi! Šajos valsts korporācijas liberālisma apstākļos pat E. Levits uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un pakļāvās globālās finansu koroprokrātijas uzbrukumam, atzina C19 pandēmiju, valsts...


Iesāki rakstīt pareizi, bet pēc tam izraudzīji nepareizas personas. Tā dara čekisti un TB/LNNK - izvēlas pareizusas likmes un tad mauc virsū naidam.

Tu esi ne tikai trollis, bet cilvēks ar "zaļu galvu", Latvijas nomelnotājs. Brauc ātrāk dzīvot uz Krieviju, tur Putins par tevi būs priecīgs.

Visu valsti sačakarēja tieši TV/LNNK un tās deputāteļi Ogrē un visur citur. Kas satādīja Abrenes dāvināšanas līgumu, p;rfet'saņemot sprāguša ēzeļa ausis? TB/LNNK! Protams, pēc tam Vaira, Aigars un un Gunāriņš Lielīgais, kas sačakarēja privatizāciju un denacionalizāciju - TB/LNNK un stukači..

Atbildēt

Cha cha

20.06.2020. 21:14

Ogres poda pisonis

Atbildēt

Komunistiem un čekistiem

20.06.2020. 21:13

pieškir Trijzvaigžņu ordeni, apbalvojumus un amatus, privilēģijas. Ogres goda pilsonis? Nu un? Smieklīgi! Šajos valsts korporācijas liberālisma apstākļos pat E. Levits uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un pakļāvās globālās finansu koroprokrātijas uzbrukumam, atzina C19 pandēmiju, valsts parādu palielināja par 4 miljardiem un “pandēmijas pīķa” laikā radīja smagas sekas Latvijas iedzīvotājiem, liedzot valsts plānoto un aktuālo medicīnas palīdzību.

Neviens pat netaisās aprēķināt, kādus morālus un materiālus zaudējumus radījuši E. Levits, K. Kariņš, I. Viņķele un U. Dumpis - galvenais infektologs ar saviem “viltus eksperta” padomiem un lēmumiem!

Atbildēt

Lasi un brīnies

20.06.2020. 20:18

- gatavais Sūnu ciems!

Atbildēt

VDK darbiniekam

20.06.2020. 19:24

"Ogres Goda pilsonis" līdzvērtīgs 3*ordenim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: