Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

18.02.2018. 12:43

bet vai kads ir Latvija kas aizstav cilveku .par ko mes maksajam ,par kadiem lidzekliem ,lai skolojam bernus,mazbernus.nav ,vai kads varetu to paskaidrot

Atbildēt

LV.

11.01.2018. 11:07

EK.ministram-mekle virvi un ziepes.

Atbildēt

gf

01.01.2018. 20:12

»

Kur tas suns apraksts

Ministrs pūta,ka EM nav vainīgs


Kāda vēl ''ES''?

ES prasībās Latvijas gadījumā oik vispār nebija obligāts!

Atbildēt

ai

31.12.2017. 17:03

Vajag tikt pie mūsu savāktās naudas un uz kuru pusi,tā aiztek?
Kas ir labuma guvēji?

Atbildēt

Kur tas suns apraksts

31.12.2017. 16:57

Ministrs pūta,ka EM nav vainīgs!
Ko par šo saka Mūrniece?
Ja ES neaizstāvēs mūs,tad jau kundze STINGRI ievēro uzdotos mājas darbus...

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 21:40

Nav brīnums, ka cilvēki aizbrauc, ka tie, kas paliek, negrib maksāt nodokļus, jo neredz tam jēgu - valsts var apsolīt vienu, bet tad jebkurā brīdī ne tikai nesodīti nepildīt solījumu, bet pat izmainīt spēles noteikumus. Ja gribi dzīvot, nevis eksistēt no valsts atmestajiem grašiem, neskatoties uz nodokļu regulāru iekasēšanu pilnā apmērā, nāc un nopelni priekš sevis jau pirms ziemas atnākšanas ar jauno statistiskajā prognozēšanā balstīto stratēģiju: Saite: https://goo.gl/bwjgTL

Atbildēt

Patriots

28.12.2017. 20:56

»

LV pilsonis

Viss sen zināms un tā kā būtu pareizi, bet ne jau nu Saskaņas i.zariņam spriest par mūsu iekšējām lietām


MALAČI "SASKAŅAS CENTRS",2018 gadā vēlēšanās,sorosoīdus graujoša,UZVARA.Parlamentā būs SC un ZZS,ar 5,5 % nažuki.VISS,vairāk nekas!

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 16:27

Viss sen zināms un tā kā būtu pareizi, bet ne jau nu Saskaņas i.zariņam spriest par mūsu iekšējām lietām.

Atbildēt

Tukša runa

27.12.2017. 18:20

Partiju varas sSistēmā esoša kadra parunāšana par partijas uzdoto tematu - niecīga praktiska vērtība. Pilnīgs naivums, ka kaut ko atklās un mainīs- partiju varas sistēmai tas neder un tātad nenotiks. Valsts intereses? Nu ko jūs, tādu nav partiju varas sistēmā.

Atbildēt

Vecis

27.12.2017. 17:49

Vai mūsu kaimiņvalstīs arī ir līdzīga situācija??

Atbildēt

Ir žurnālisti, es vēroju,

27.12.2017. 14:45

»

interesanti

Jā, interesanti, kālab par šo IR un ločMele klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši


ka arī nemācās un jau spriež neaktuāli, sīkmanīgi, jo nemācās un nespēj atbilstoši analizēt. Ločmele biedži aiziet savos spriedumos revolucionārās emocijās. Mazākais, kas viņiem jādara - jāapmeklē LU aktuālās konferences, vai tās jāskatās you tube.

Atbildēt

Visi vietējie bijušie

27.12.2017. 14:41

»

Kas notiek

Tvaika ielas palātās


komunisti un čekisti ar Krievijas FSB aģentiem Savicki, Godmaņiem, VVF. Āboltiņu, kura strādāja VDK vīzu daļā un uz ārzemēm brauktgribētājem vīzēja - нецэлесообразно -nelietderîgi, jo neatbilda VDK interesēm, bet citi vietējie no tvaicenes, pareizi saprati - VDK pārmācītie trakonamā.

Atbildēt

Visi vietējie ar Krievijas FSB

27.12.2017. 12:24

»

Mjau

sorosoīdi un citi ELPI nomierinaties,veltiet uzmanību 28 gadu vienoto nedarbiem ūūuuuuuuuuuuu


diversantiem to tik vien dara, kā vieglu roku plāno un veic diversiju pēc diversijas, papildus nolamā Latviju un latviešus kā muļķus un nejēgas. Šī jau nav latviešu valsts, bet varu nav atdevuši ne komunisti, ne čekisti - dzīvojam 4. maija Krievijas FSB hibrīdvalstī, kura ar diversijām pret Latvijas ekonomiku realizē genocīdu pret pamatnāciju, kura tiek padzīta - deportēta no Latvijas. Vietā plāno migrantus kā darbspēku no austrumiem - slāvus Latvijas pārkrievošanai.

Atbildēt

Mjau

27.12.2017. 11:38

»

Muuu

Lai šis sociāldemokrāts sāk pētniecību ar savas partijas biedru darbiem RD un tiki pēc tam tēlo tautas interešu pārstāvi


sorosoīdi un citi ELPI nomierinaties,veltiet uzmanību 28 gadu vienoto nedarbiem ūūuuuuuuuuuuu.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

27.12.2017. 10:53

„Katra ministrija ir kā komēta ar milzīgu sociālo parazītu asti. Vai jūs, birokrāti, saprotat, ka jūs nevienam reālajā dzīvē neesat vajadzīgi, ka jūs tikai traucējat mums, cilvēkiem, dzīvot, ka jūs eksistējat tikai paši sev, bet mums izsūcat dzīvības sulu. Mums – Tautai, jūs neesat vajadzīgi. Jūs ar tādu pašu veiksmi varat dzīvot uz citas planētas, bet ļaujiet mums dzīvot šeit, uz Zemes. Tikai uz tās planētas jums būs atkal vajadzīgi vergi, kuri jūs uztur. Bet tā jau būs jūsu problēma – sadalīsiet funkcijas savā starpā, tas jau jums patīk”
(VALDIS ŠTEINS „TAUTVALDĪBA jeb Jaunās Latvijas valsts pamati” Otrā grāmata 2017)

Atbildēt

Nu jau pietiek!

27.12.2017. 10:11

»

Ne velti A. Kalvītis

kā Krievijas gāzes pārdošanas Latvijā galvenais lobētājs šajā konferencē bija starp uzlūgtajiem referentiem un komentētājiem. Visa veida, arī šajā jomā, komunistu, čekistu un Krievijas FSB aģentu kā A. Kalvītis, diversijas pret Latvijas ekonomiku turpinās, kas tikai vēlreiz apliecina, ka dzīvojam 4. ...


Ilze Godmane, kuru ASV dienesti pieķēra kontaktos ar Krievijas izlūku Latvijā Savicki, slepeni tiekoties Maltā, kurai atņēma pielaidi valsts noslēpumiem, šodien ir AS Latvijas gāze" meitasuzņēmuma "Gaso" vadītāja. Diversijas pret Latvijas ekonomiku ar visām ES sankcijās izrietošajām sekām bija aizstāt eletroenerģijas ražošanā atjaunojamos dabas resursus ar neatjaunojamiem - Krievijas gāzi, diversijas organizēšanā iesaistot EM, valdību un Saeimu.

Atbildēt

Ne velti A. Kalvītis

27.12.2017. 09:58

»

Diversija

Zariņa kungs un viņa raksts ir tikai šīs diversijas purbuļi...


kā Krievijas gāzes pārdošanas Latvijā galvenais lobētājs šajā konferencē bija starp uzlūgtajiem referentiem un komentētājiem. Visa veida, arī šajā jomā, komunistu, čekistu un Krievijas FSB aģentu kā A. Kalvītis, diversijas pret Latvijas ekonomiku turpinās, kas tikai vēlreiz apliecina, ka dzīvojam 4. maija republikā, kas ir Krievijas FSB hibrīdvalsts, kurā tiek realizētas VDK metodes, kādas tika perfekti izstrsdātas PSRS VDK laikā. Par plāniem radīt 4. maija republiku aprakstīts E. Johansona Čekas ģenerāļa piezīmēs.

Atbildēt

Diversija

27.12.2017. 09:42

»

Bērni grib ēst

un mācīties ārzemēs


Zariņa kungs un viņa raksts ir tikai šīs diversijas purbuļi.

Raksts ir pārliecinošs. Bet sekls. Pārliecina vien nezinātājus. Zariņam kā S deputātam būtu jāzin vairāk.

Pareizi būtu uzdot jautājumu - kādēļ valsts uzņēmās saistības 4 procenti ? Kādēļ katram sētas krancim bija piešķirtas tiesības razot siltumu un ar rejām elektrību.. Un ko valsts dara, lai iekasētu nodokļus no e enerģijas atjaunotājiem, samazinot viņu peļņu, apejot līgumos noteiktās tiesības.

Valsts nebija pārliecināta, vai izpildīs pat 2 procentus ES prasību, jo tika būvēti koģenerācijas TEC, kas ražo lielāko daļu elektrības, lauvas tiesu, citi pret šiem ir niecības, TEC kurina ar Krievijas gāzi un gāze nav atjaunojama. Lai nepievērstu šai afērai ar TEC sabiedrības uzmanību, tiesības šo dūmu aizsegā uz el. ražošanu piešķīra katram sētas krancim.

Valsts izdomāja variantu, kā gūt ienākumus no tiem, kas par OIK saņem maksājumus. Tos viltīgi aplika ar nodokli pretēji noslēgajiem līgumiem un likumam. Likumgrozījumi nodokļu sistēmā to vienīgi pieļāva. Bija cits variants, bet tas bija pretlikumīgs. Ar šo visu var iepazīties you tube LU konferencē zem nosaukuma Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu nodrošināšanā.

No visa izriet, ka Zariņš populistiski sev audzē politisko kapitālu, bet diversijas pret Latvijas ekonomikas pazīmes jūs redzat paši. Krievijas gāzes pirkšana un maldinošā pielietošana kā atjaunojamie resursi ir paslēpta zem šīs afēras, sabiedrības uzmanību jau sākotnēji vadot nepareizā virzienā - uz konteineru elektrības ražošanas stacijām, kāds arī bija EM mērķis maldināšanai.

Atbildēt

Muuu

27.12.2017. 09:25

Lai šis sociāldemokrāts sāk pētniecību ar savas partijas biedru darbiem RD un tiki pēc tam tēlo tautas interešu pārstāvi

Atbildēt

Kopš 2015 AS "Latvijas Gāze" Valdes locekle

27.12.2017. 09:23

»

Uldis

Par OIK Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašerādens un visa Vienotība būtu jāaizlaiž biogāzē, taču pats Zariņš, kurā aktīvi lobēja Gazprom intereses nav par matu labāks, tikai jūtas apdalīts no savas prokremliskās sugas brāļu puses


Ziņu aģentūra LETA, 30.jūnijs 2012, 15:57

...Kā ziņots, Kotāne "Latvenergo" valdes locekles amatā stājās pērn augustā, nomainot par informācijas tehnoloģiju sektoru atbildīgo Arni Dauguli.

Kotānes kandidatūru piedāvājis "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, viņa iepriekš strādājusi dažādās auditorkompānijās....

Atbildēt

Bērni grib ēst

27.12.2017. 07:43

»

sēlis

Valdošās kliķes partijas ir pārvērtušas valsts uzņēmumu "Latvenergo" par personīgo sili, kur ierāpušās ar visām četrām kājām un negausīgi rij, vai nav pienācis laiks šīs cūkas pārstrādāt desās , lai arī tautai kaut kas tiek


un mācīties ārzemēs:

Āris Žīgurs ir dzimis 1965. gada 8. septembrī. Viņam ir četri bērni — dēls un meita no pirmās laulības, kā arī dēls un meita no otrās laulības.

Atbildēt

sēlis

27.12.2017. 07:08

Valdošās kliķes partijas ir pārvērtušas valsts uzņēmumu "Latvenergo" par personīgo sili, kur ierāpušās ar visām četrām kājām un negausīgi rij, vai nav pienācis laiks šīs cūkas pārstrādāt desās , lai arī tautai kaut kas tiek?

Atbildēt

Nožēlojami,

26.12.2017. 23:49

ka neviens nav ievērojis, ka Zariņš jau sen cēla trauksmi par OIK afērām. Uz visiem pieprasījumiem ir toreizējā EM parlamentārā sekretāra J.Pūces paraksts, dodot zaļo gaismu šai afērai.Pārliecinieties, ka Pavļuts bija tas, kurš mēģināja izbeigt šo praksi, bet dokumenti , kā jau Latvijā pieņemts, ministrijā pazuda.

Atbildēt

savadi

26.12.2017. 22:08

Vēlos, lai publicē Augstākās tiesas 2012.gada spriedumus par OIK!

Atbildēt

Smiekligi.

26.12.2017. 21:30

Zarins ir smiekligs. Pats patstav rigas lielzaglu partiju un tagad isi pirms velesanam par oik jautajumu pamodies. Pats regulatora pie lietam stavejis un krievu gazes adatu lobejis. Drosi vien tadus komentarus ka "ivar turies un ivar malacis" pats raksta. Lielais cinitajs balta zirga cik gadus jau saeimas solinju delde :-) cirks

Atbildēt

Zariņam

26.12.2017. 20:42

"Izmantojot Eiropas Savienības judikatūru, varētu vispār principiāli pārskatīt visu šo afēras pamatotību ar ļoti tālejošām sekām, kuras būtu ļoti nepatīkamas visiem šajā afērā iesaistītajiem - tāpēc varas elite nevēlas to pieļaut."

Kad un kurš šos varas elites bandītus iesūdzēs kādā ES tiesā vai institūcijā, apejot LV kangaru valdību?

Atbildēt

fgb

26.12.2017. 20:15

Zariņš malacis - cīnies līdz galam

Mums uz politiku cilveki lien LAI SHĒMOTU UN ZAGTU !

Tādi cilvēki tur ir 86 %

DIEMŽĒL

Bet atcerieties - visi jūs nomirsiet, naudu līdzi nepaņemsiet, bet no jusu uzvārdiem kaunesies vēl trīs jusu mazbernu paaudzes

Atbildēt

Anna Potapova

26.12.2017. 20:03

2010.gadā Kampara un Pavļuta uzdevumā atstādināju Miķelsonu un Meļko, lai viņi OIK shēmā ieliktu savu Žīguru.

Atbildēt

VAU

26.12.2017. 19:08

Vells parāvis,kas notiek anglosakšu soroīdajā karaļvalstī,GADIEM ILGI LIEK UZ AUSĒM LATVJU PATRIOTIEM MAKARONUS.Ir lielākā daļa pastalnieku un mazākā (LIELINIEKU) kompaška-mūsdienu pēri,mēri,grāpi,lordi,bet īstenībā HERI!

Atbildēt

Nu

26.12.2017. 19:06

Ir jāizveido un jāiedarbina hibrīdkara tiesas

Atbildēt

hmm

26.12.2017. 18:58

Ivars, kurš Grūtupa juniora kursabiedrs. Kurš regulatorā būdams daudz paspējis un Saeimā daudz pateicis... Tikai pēc kā izrakstītas receptes...?

Atbildēt

OIK krusttēvi

26.12.2017. 18:45

Tad nu komersanti mudīgi saskaņā ar EM sniegtajiem skaidrojumiem uz brīdi zaļā pļavā atved un noliek iekārtu (konteineru) ar simtiem reižu mazāku elektrisko jaudu, liek to AS “Sadales tīkli” nomērīt, lai dabūtu EM vajadzīgo dokumentu, un iesniedz to EM,

bet AS “Sadales tīkli” akcionārs AS "Latvenergo", pateicībā par EM 2010.gada "Latvenergo" valdes priekšsēdētāja izvēli, izliekas ka viss ir kārtībā!

Atbildēt

anti

26.12.2017. 18:28

Ivars sava teksta runa par sikajiem zagleniem. Bet TECiem ,kuri sez kremla - cekistu gazes adatas ,ne varda . TECI ari strada uz OIK un tie ir lielakie tautas apzadzeji . Atgadinasu ,ka tas aferas celmlauzi bija Skeles un Kalvisa valdibas .

Atbildēt

lauķis

26.12.2017. 18:26

»

!

Faktiski valsts, bet pareizāk būtu teikt, daži lopi ,kas privatizējuši valsts varu, ir izdzinuši no valsts piekto daļu savu tautiešu , kas pametuši Latviju, neizturot varas piekopto genocīdu


Nevis daži lopi , bet tieši valsts ar savu biedru partijnieku un augļotāju sistēmu ir iedzinusi Latviju verdzībā.

Atbildēt

!

26.12.2017. 18:18

Faktiski valsts, bet pareizāk būtu teikt, daži lopi ,kas privatizējuši valsts varu, ir izdzinuši no valsts piekto daļu savu tautiešu , kas pametuši Latviju, neizturot varas piekopto genocīdu !

Atbildēt

oisuārs

26.12.2017. 18:18

Lauksaimnieki gaudo, ka kukurūza vispār nav izaugusi, prasa kompensācijas (vairāk nekā 300 EUR par hektāru).

Zaļā enerģija tiek ražota tā ka šņakst - bet no kā?

Atbildēt

lauķis

26.12.2017. 17:57

Viss pateikts pareizi , bet , Zariņš pats ir to politisko afēristu biedrs.

Atbildēt

Juris Baismīgais

26.12.2017. 17:44

Lai arī kā negribētos lietot necenzētus vārdus Ziemassvētku dienās, bet tomēr ... Bet - ja gandrīz visi bijušie Latvijas prezidenti (!) esot bijuši lielāki vai mazāki zagļi un kukuļņēmēji, ko gan brīnīties par likumīgajiem zagļiem it visās Latvijas valdībās, piemērus un apmērus mēs zinām ikkatrs, nav nepieciešamības atkārtot. Drūmākais tas, ka savas dzīves laikā, acīmredzot, nevarēšu aiziet līdz Doma laukumam, lai, kopā ar latviešu tautas atlikušajiem, palūkotos uz sūdu mušu apsēstajiem saulē nedaudz apkaltušajiem bijušo vareno varasvīru un OIK bīdītāju rumpjiem, kas rāmi šuposies kaņepāju cilpās. Bet gribētos, ai, kā gribētos ...

Atbildēt

Uldis

26.12.2017. 16:26

Par OIK Dombrovskis, Kampars, Pavļuts, Ašerādens un visa Vienotība būtu jāaizlaiž biogāzē, taču pats Zariņš, kurā aktīvi lobēja Gazprom intereses nav par matu labāks, tikai jūtas apdalīts no savas prokremliskās sugas brāļu puses.

Atbildēt

Pakostņiks

26.12.2017. 16:08

Vēl viena "cita dēle". Diemžēl Vienaldzība joprojām ir pie varas, pat ja tai nākamās vēlēšanās ir cerības kā līķim.
Kamēr tauta neies uz Saeimu ar akmeņiem prasīt Satversmes pamatu maiņu, tikmēr nekas nemainīsies.
Ar steigu ir jāmaina vēlēšanu sistēma uz mažoritāro un jāatceļ deputātu bezatbildība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: