Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

07.03.2020. 15:44

»

jautaajums

Iečaukstējās žīds Goluščenko.Kad bija jenotbandas sastāva tad visu atbalstīja,tagad ar puspatiesībām grib iebraukt debesīs


Bet milais cilvek, ta tacu ir ebreju butiba. Vini vienmer ir grozijusies uz to pusi, kas dotaja bridi bus izdevigi. Ja ir iespeja palasiet vinu sveto macibu, un ticiet man, Jums no acim nokritis tumsas brilles, un Jums klus skaidrs, kapec so tautu dazados laikos tik loti neieredz.

Atbildēt

gunars

24.02.2020. 19:06

»

nu nu

Tam sekoja notikumi, par kuriem es varu runāt kā tiešais liecinieks...


Noraka tapec, ka svarigak bija dabut cauri lielako Latvijas aferistu Godmana, Skeles un Kalvisa projektu, kas ir speka vel sodien. Ja ta ir afera, tad kapec ta netiek vismaz aptureta???
Vai tiesam Latvijas valdiba un prokuratura ir mafiozas strukturas?????

Atbildēt

Kaža

23.02.2020. 11:26

»

vietējais

Šī valsts auklējoties ar alkatīgajiem, zagļiem un parazītiem ir morāli sapuvusi un turpina pūt aizvien vairāk.Tukšie pļurkstētāji izliekas par rūpju pārņemtiem glābjot vienu cilvēku no DAR cietuma, kāmēr pašu valstī cilvēki netiek pie medicīnas pakalpojumiem mēnešiem ilgi un iet bojā pat darba vietās...


2016.beidzās arodinvaliditātes termiņš.Vēl līdz šodienai t.i.četriem gadiem invaliditāti neizdodās pagarināt,lai gan visi dokumenti ir iesniegti Labklājības ministrijas atbilstošajai instancei,kas kārtējo reizi liecinā par valdošo labējo partiju sevišķi necilvēcīgo attieksmi pret pensionētiem darba invalīdiem,jo cilvēkiem tiek dota idiotiska izvēle-būt pensionāram vai arodinvalīdam,lai gan likums nosaka vispusīgu atbalstu.

Atbildēt

šitam kariņam

23.02.2020. 07:18

»

šitais

Tas pats mūlis no skata ir vainīgs


ir šiverīga žurkulēna daba

Atbildēt

šitais

23.02.2020. 06:36

Tas pats mūlis no skata ir vainīgs........

Atbildēt

vietējais

22.02.2020. 18:47

Šī valsts auklējoties ar alkatīgajiem, zagļiem un parazītiem ir morāli sapuvusi un turpina pūt aizvien vairāk.Tukšie pļurkstētāji izliekas par rūpju pārņemtiem glābjot vienu cilvēku no DAR cietuma, kāmēr pašu valstī cilvēki netiek pie medicīnas pakalpojumiem mēnešiem ilgi un iet bojā pat darba vietās.

Atbildēt

kāpēc nodevējus?

22.02.2020. 17:21

»

lauķis

Piekrītu.Nodevējus saimnieki pakar pirmos


Viņš godprātīgi kalpo saviem kremļa saimniekiem.

Atbildēt

jocīgs esi?

22.02.2020. 14:34

»

Bordāns

Cenšas izbīdīt savu LG projektu, lai paliktu amerikāņu maizē, kad EM tiks uzspiests obligātā gāzes iepirkuma komponente no Amerikas.Tas ir viss, ko viņi cenšas ieviest un mainīt


Kad ASV nopietni pievērsīsies Latvijai, Bordāns būs viens no pirmajiem, kuru gaida Guantanamo cietums.

Atbildēt

Laimdota

22.02.2020. 14:07

»

ha-ha

Varbūt arī aprecējās


skele ir izmantojis tos Daunus OIK
ka Ministrs par parakstu dabuja 10: Ofsora un tagad vis vina Tuviem.

Atbildēt

Bordāns

22.02.2020. 13:01

»

Prokuratura?

Latvijas prokuratūra ir kā "slima govs", kuru jāved uz kautuvi un jāiegādājas jaunu, citādi te nekad kārtības nebūs. Ne velti Lembis ceļ traci par darītājiem Bordānu un Jurašu, kuri cenšas kaut ko ieviest, mainīt, šis mafijas gnīdas iznīdēt


Cenšas izbīdīt savu LG projektu, lai paliktu amerikāņu maizē, kad EM tiks uzspiests obligātā gāzes iepirkuma komponente no Amerikas.Tas ir viss, ko viņi cenšas ieviest un mainīt

Atbildēt

Dzintars

22.02.2020. 12:40

Pats smiekligākais, ka Vjačeslavs pats ielika 2 bomžus PA, lai tikai varētu uzdāvināt Citadeli.

Atbildēt

Viss loģiski -

22.02.2020. 12:24

ko var gribēt, ja noziedznieki paši savus noziegumus izmeklē!

Atbildēt

skaidrs kāpēc

22.02.2020. 12:21

»

Ho

Varbūt Vjačeslavs Galuščenko var paskaidrot, kāpēc viņš ir pārdēvējies par Vjačeslavu Dombrovski...


Līdzīgi Aņkai Potapovai izgāja pie vīra un pieņēma viņa uzvārdu.

Atbildēt

to Gena

22.02.2020. 12:19

»

Gena

Stipri dīvaini, ka Vjačeslavs Dombrovskis nemin OIK noteikumu autorus - Kalvīša un Godmaņa valdības


Lai arī Kalvītis un Godmanis bija nelieši, pēc kuriem bendes cirvis raud, viņi nav atbildīgi par ienaidnieku: Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces, OIK afērām.

Atbildēt

Kika

22.02.2020. 09:15

Pats Vjačeslavs, staigadams no vienas partijas uz otru, PATS bija ekonomikas ministrs, bet neko nedarija OIK lietă. Būtībă şïs zaļās energijas raźoşana ir laba lieta, tikai KONTROLES NEBIJA.

Atbildēt

x

22.02.2020. 00:56

Pat, ja pieņemam, ka šim lielzaglim nav bijis motīvs, pietiek konstatēt, ka viņa rīcības rezultātā citas personas guvušas materiālus labumus. Šajā gadījumā ir guvušas 2 miljardus! Tādam ir jāsēž ne MK, bet aiz rūtota loga!Nākamais solis jāsper ģ - prokuroram, ja viņš vispār ir cilvēks.

Atbildēt

Izmeklešanas

21.02.2020. 22:29

»

ES

Mo kuras muļķa mājas tu esi izsprucis


OIK lietā to jau ir konstatējusi. Arī Kariņam jāsēž uz apsūdzēto sola.

Atbildēt

NUNU

21.02.2020. 22:23

»

Prokuratura?

Latvijas prokuratūra ir kā "slima govs", kuru jāved uz kautuvi un jāiegādājas jaunu, citādi te nekad kārtības nebūs. Ne velti Lembis ceļ traci par darītājiem Bordānu un Jurašu, kuri cenšas kaut ko ieviest, mainīt, šis mafijas gnīdas iznīdēt


Likumus raksta koalīcijas partijas. Ģen. Prok. jāpārbauda , vai tie netiek pārkāpti. JKP tikai klaigā, bet negrib veikt tieslietu sistēmas auditu, pat atsakoties no piešķirtajiem 500000 EUR .

Atbildēt

OIK maksātājs

21.02.2020. 22:16

Kā-neatrada?Visi vainīgi!

Atbildēt

PIETIEK nozombētais Dormeo gulētājs

21.02.2020. 22:15

»

Opis


Celies,un dziedi,pastalās,bez biksēm.Ieņēmis piektdienas graķīti,kamēr vēl ir.Ja Tu domā,ka kadreiz,pie saimnieka bija citādi,tad vienīgā starpība-tad nebija Interneta.

Atbildēt

viss rit tālāk

21.02.2020. 19:23

Vai tad TEC 2.kārtas projekts nebija noziegums?
Vai tie, kas to izstrādāja, saņēmuši kādu sodu?
Un tā tas rit tālāk - neviens ne par ko Neatbild.
Maksimas traģēdija - tas pats. Parex, Citadele, Liepājas metalurgs, tagad e- veselība - vai tad kādam par to jāatbild?
Un VJ Dombrovskim labāk vajadzētu paklusēt...

Atbildēt

VDD speciālistiem nav jāseko ebrejiem uz un ap sinagogu

21.02.2020. 18:40

»

Ebreju cilmes latviešu vadoņi

maina savus uzvārdus un vecāku tautības pēc biznesa vajadzības, pat VDD speciālisti Kr.Barona ielas kazarmās(neatbilst NATO prasībām) nespēj izsekot līdzi


jo pats VDD un varas koporācija LV realuzē “ebreju impērijas trīs standartus”, kuri latviski atrodami internetā. Tos ievieš caur ES direktīvām LR likumdošanā. Par to publiski neviens nerunā, jo valsts atkarīga no cionistu izsniegtajiem aizdevumiem, realizējot holokaustu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Es

21.02.2020. 18:10

»

parastā

lapsas shēma


Paldies par rakstu, bet novērtēt ar (+) nav iespējams. Žēl, ka afēristiem vēl nepietiek un nabaga cilvēki turpina pārmaksāt kārtējos miljardus.

Atbildēt

Ebreju cilmes latviešu vadoņi

21.02.2020. 18:04

»

Ho

Varbūt Vjačeslavs Galuščenko var paskaidrot, kāpēc viņš ir pārdēvējies par Vjačeslavu Dombrovski...


maina savus uzvārdus un vecāku tautības pēc biznesa vajadzības, pat VDD speciālisti Kr.Barona ielas kazarmās(neatbilst NATO prasībām) nespēj izsekot līdzi.

Atbildēt

voila

21.02.2020. 17:35

tā izskatās, ka OIK varētu būt otra paraugprāva Latvijā pēc "Maxima" avārijas. Un ilgt vismaz desmit gadu garumā, noslēdzoties pilnīgi bez neviena vainīgā......roka mums jau ir iesista

Atbildēt

kandidāts

21.02.2020. 15:15

Es nekad neesmu atbalstījis OIK.Goda vārds.Tajā brīdī es gulēju deputāta krēslā.Balsojiet par mani.

Atbildēt

jautaajums

21.02.2020. 15:06

»

Opis


Vai pats negribu būt sev saimnieks?Vai obligāti gribi būt vergs?

Atbildēt

Spoks

21.02.2020. 14:42

»

Atis Kreņķis

Esmu pārliecināts, ka Vj. Dombrovskis šo rakstu uzrakstīja bez ļauna vai mantkārīga nolūka. Daniels Pavļuts, Vj. Dombrovskus un K. Kariņš ir vienas ASV skolas skolnieki. Cionistu skolas. Mērķi visiem vieni un tie paši - diversijas pret Latvijas ekonomiku. Tas neliedz viņiem citam citu kritizēt, jo tā...


Atim Kreņķim. Neķer velti kreņķi. Tajā ekonomikas ministru strīpā, kam vajadzēja ja ne apturēt OIK, tad vismaz pārtraukt netraucētu OIK blēžu darbību šajā lauciņā Dombrovskis aizmirsa pierakstīt ekonomikas ministru Vjač.Dombrovski, kurš nomainīja ekonomikas ministru Pavļutu, kurš, pēc Dombrovska rakstītā, uzsāka cīņu ar krāpnieciskajiem OIK maksājumiem. Dombrovskis bija ekonomikas ministrs no 2014.gada janvāra līdz tā paša gada novembrim kā Vienotības politiķis, kas nomainīja Pavļutu (jo acīmredzot neapmierināja VIENOTĪBAS UZSTĀDĪJUMUS) un rakstā ne ar vārdu nav minējis neko par savu cīņu ar OIK izzagšanu. Kāda vērtība tukšam rakstam, ja Dombrovskis pat neaicina šo OIK izzagšanas atbalstītāju politisko valdību atlaist kopā ar 13.Saeimu, lai tiešām pārtrauktu izzagšanu. Vai tādam politiķim un ekonomikas guru kā Dombrovskis, nav skaidrs, ka pie varas esošie neko praktiski neizdarīs lai likvidēto OIK krāpniecisko būtību, viņi veiks dažus skaļi izreklamētus soļus, lai maldinātu sabiedrību. Tas arī būs viss. Ko šajā rakstā pārstāv Dombrovskis? Vienu godīgu Latvijas pilsoni; bijušo "godīgo" ekonomikas ministru vai vienu no "godīgākajām" politiskajām partijām "Saskaņu".Dombrovskis kā politiķis pats ir ilgstoši piekopis un joprojām piekopj tādu pašu politiku, kādu viņš negatīvi apraksta.

Atbildēt

...

21.02.2020. 14:16

»

Ho

Varbūt Vjačeslavs Galuščenko var paskaidrot, kāpēc viņš ir pārdēvējies par Vjačeslavu Dombrovski...


Nav viss tik vienkārši,Anna pārtapa par Jutu,dievs ar to uzvārdu,vārdu deva radītāji.
Ir daži Izraēļa tautas izredzētie,viņiem patīk maskēties par citu tautību ļaužiem.

Atbildēt

Ho

21.02.2020. 14:09

Varbūt Vjačeslavs Galuščenko var paskaidrot, kāpēc viņš ir pārdēvējies par Vjačeslavu Dombrovski?!

Viltus ziņu un Saskaņas propagandas portāls pietiek pilns ar sazvērestību teorijām, kāpēc Potapova kļuva par Strīķi. (Tiem, kas nedzīvo sazvērestību teorijās - apprecējās un pārgāja vīra uzvārdā - ierasta prakse)

Bet kāpēc Galuščenko pārdēvājās?!

Atbildēt

Es

21.02.2020. 14:07

Izmeklēšanas komisija izsmērēja atbildīgos pa visu laukumu. Atbildīgo un vainīgo nav.

Atbildēt

Gena

21.02.2020. 14:04

Stipri dīvaini, ka Vjačeslavs Dombrovskis nemin OIK noteikumu autorus - Kalvīša un Godmaņa valdības.
Bet saskaņa jau tradicionali ir bijusi ar oligarhiem uz vienu roku. Un tagad oligarhi par savu afēru vainu mēģina novelt uz Vienotību...

Atbildēt

v5

21.02.2020. 13:35

Palikuši vien Latvijas iedzīvotāji, kuri pārmaksāja par elektrību vairāk nekā divus miljardus eiro. Un turpina pārmaksāt arī šobrīd.

Vot šis cipars gan mani nošokēja....Kāds tur augšu tuvumā tatad turpina saņemt MANU naudu ???

Atbildēt

vēlētājs

21.02.2020. 13:09

Vēl ir deputātu bars,kuri balsoja par.

Atbildēt

definīcija

21.02.2020. 12:29

»

to Tātad uz cietumu

Kāds sakars Gerhardam un Kariņam ar Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces magaafēru


Politiķu vidū CILVĒKU nav,viņos cilvēciskā dzirksts ir dzisusi.

Atbildēt

to Tātad uz cietumu

21.02.2020. 12:20

»

Tātad uz cietumu

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes


Kāds sakars Gerhardam un Kariņam ar Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces magaafēru?

Atbildēt

apbrīnojama

21.02.2020. 12:17

Ir Vienotības alakatība un stulbums. Būtu saviem Saskaņas sugas un saprāta brāļiem atmetuši kādus pārdesmit miljonus, staļinisti: Ivars un Slavka, klusētu kā ūdeni mutē ieņēmuši. Pēc Citadeles afēras, kur banka tika atdota nevienam nezināmam off-shore firmu fondam par trešdaļu vai par ceturtdaļu vērtības, Kremļa vadošo zagļu un pedofīlu partijas pārstāvošie krievi drusku paburkšķēja, bet ātri vien apklusa. Acīmredzot kaut kā vienojās.

Atbildēt

Prokuratura?

21.02.2020. 11:54

»

Tātad uz cietumu

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes


Latvijas prokuratūra ir kā "slima govs", kuru jāved uz kautuvi un jāiegādājas jaunu, citādi te nekad kārtības nebūs. Ne velti Lembis ceļ traci par darītājiem Bordānu un Jurašu, kuri cenšas kaut ko ieviest, mainīt, šis mafijas gnīdas iznīdēt.

Atbildēt

ESMAIJA

21.02.2020. 11:25

Vainas pakāpi var noteikt tikai tiesa, turklāt pēc pirmstiesas visa nozieguma izmeklēšanas. šāds rezultāts bija paredzams jau tad, kad nepielaida Ivaru Zariņu par komisijas vadītāju, bettā vietā ielika bērnudārza aukli. Vienkārši nekaunīgā veidā piesmēja opozīcijas ierosinātu lietu, parādot viņiem pigu. Bet - ZZSdeputāts Tavars veic paralēlu izmeklēšanu. Gaidīsim citu rezultātu.

Atbildēt

Zinošais

21.02.2020. 11:05

»

nu nu

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš...


Katram likumdošanas aktam ir projekts un tam tiek pievienota arī anotācija ar smalku aprakstu kāpēc tāds radies kāda ietekme uz budžetu, ar ko projekts apspriests saskaņots u.t.l. līdz ar to katram šāda dokumenta vārdam ir kāds "autors" !
Tāpēc manuprāt nevarētu būt pārlieku sarežģīti arī noskaidrot konkrētās atbildīgās personas !
Bez tam piemēram APL likums prasa lēmumos ietvert lietderības apsvērumus, bet valsts pārvaldes principi definē ka pārvaldei lēmumu sagatavotājiem un pieņēmējiem nav "savu interešu", tāpēc to sabiedrības kopējiem ieguvumiem jābūt lielākiem par kādu specifisku interešu grupu interesēm!

Atbildēt

Aha!

21.02.2020. 10:40

»

Žulis

Nevar atrast, nevar nosaukt..... Pilnīgas muļķības! Nelietīgi un bezkaunīgi slēpj vainīgos. Jo paši ir tādi paši nelieši. Kādēļ gan lai godīgs cilvēks, savas valsts patriots slēptu no atklātības savas valsts ekonomisko slepkavu vārdus, to vārdus, kuri valsts ekonomikai nolaupījuši un privātajās kabatās...


Visā pasaulē, kur šodien ietiecas, nav, kur neietiecas, globālā finansu korporokrātija ar liberālismu kā varas formu, valstis kļūst par vasaļvalstīm ar saņemtajiem finanansu aizdevumiem, parādiem. Lai valsts varai pietuvinātās personas noturētos pie varas un imitētu valsts neatkarību un suverenitāti, tās pārtop valsts korporācijā, kurā valsts labumus sadala starp pie varas esošām personām.

Latvijā nav demokrātijas, kas melīgi ierakstīts Satversmē un ko skandina pie varas esošie - jo Latvija nav suverēna valsts, kas atkarīga no saviem finansu avotiem un saviem iekšējiem lēmumiem.

Atbildēt

Žulis

21.02.2020. 10:21

Nevar atrast, nevar nosaukt..... Pilnīgas muļķības! Nelietīgi un bezkaunīgi slēpj vainīgos. Jo paši ir tādi paši nelieši. Kādēļ gan lai godīgs cilvēks, savas valsts patriots slēptu no atklātības savas valsts ekonomisko slepkavu vārdus, to vārdus, kuri valsts ekonomikai nolaupījuši un privātajās kabatās pārsūknējuši miljardus?! Un šādi nelieši svētku reizēs no tribīnēm mums stāsta, cik ļoti viņi mīl Latviju, cik ļoti rūpējās, cīnās, cenšas, domā….'Kas tas ir? Tas ir tas "mazākais ļaunums", kam daļa Latvijas pilsoņu ik pēc četriem gadiem ar savu dalību vēlēšanās izsniedz demokrātijas mandātu, neprasot nekādu atbildību. Tā ir kā licence nesodītai,neierobežotai valsts izlaupīšanai. UN vesela žurnālistu armija lokās kā tārpi, lai noslēptu vai, ja to nevar izdarīt, tad vismaz iespējami maigākos vārdos pasniegu tautai šīs noziedznieku kliķes pastrādātās nelietības. Viņi, lūk, neesot iedziļinājušies, neesot sapratuši, esot kļūdījušies, neesot paredzējuši.... Vai tiešām tiem, kas šādas muļķības raksta par sevi kauna nemaz nav? Laikam jau nav, jo par visu tiek samaksāts ar tās pašas aplaupītās tautas nodokļos nomaksāto naudu. Labi vismaz, ka vēl mums ir tāds PIETIEK.COM, kas paver priekškaru uz šo cinisko nelietības manifestāciju Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: