Menu
Pilnā versija
Lato Lapsas viedoklis Lato Lapsa
Foto

Oļiniete ar valstsgribu

Lato Lapsa · 07.01.2020. · Komentāri (173)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lielais Vilis

21.04.2020. 10:58

Lato ?! A kur palika grāmata ?! Drošībnieki Tevi tomēr piežmiedza ????

Atbildēt

motorhead 1916

28.01.2020. 20:49

Klau, Lato! Es par to nosaukumu graamatai. Redz, man aatrumaa paarskatot tos publikaaciju virsrakstus, nez kaapeec Oljiniete vietaa izlasaas OMLETE. Bet kaapeec gan ne? Omlete tak taads kaa pretnostatiijums vecim ar pautiem, vai ne? Varbuut tad taadu virsrakstu arii likt?

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 13:58

»

Klapsa

Lato, sadod visiem pa purnu


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

Klapsa

17.01.2020. 11:03

Lato, sadod visiem pa purnu!

Atbildēt

Iciks

17.01.2020. 08:03

Bet nu tas viss te sarakstītais ir pupu mizas.Bet kāpēc viņš krāso ūsas un ar ko,tas ir svarīgi👆

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2020. 22:54

»

pilsonis

Biju starā, kad viņu beidzot ievēlēja, lai gan par ievēlēšanu to nekorekti saukt, drīzāk par politikas taisītāju vienošanos, par prezidentu. Taču tagad sāku viņā ļoti strauji vilties. izskatās tipisks mēslainē aizgājušā Latvijas ceļa pārstāvis. Tieši Latvijas ceļa laikā norisinājās visaktīvākā Latvijas...


Vēl paturpināšu - tagad ir skaidri redzams , kas notiek, ja Prezidentu ievēl pārdesmit cilvēki ne tauta. Loģiski viņš būs ar tiem, kas viņu ievēlēja, viņš darīs visu, lai viņiem izpatiktu, arī tad ja šie ievēlētāji uzspļauj likumiem, ņīrgājas par tautu, noved cilvēkus bezizejā, pieļauj savas valsts pilsoņa apmelošanu un notiesāšanu bez tiesas.. un turpinājums vēl sekos, par to nav divu domu...

Atbildēt

Maldies

15.01.2020. 21:13

»

X.

VVF


mūrniece.

Atbildēt

Belamorkanal TV

15.01.2020. 20:47

Labdien! Labs rīts negadās! Ja esat estēts, tālāk lasīt neiesakām. Arī, ja jums nav astoņpadsmit, vai jau ir simts. Šoreiz nevarēsim jūs iepriecināt par jeb-ļu ar faņķikiem vai sūdiem pilsētas ekoloģiskajā kanalizācijā, bet stāsts būs par deokupantu. Jaungada sagaidīšana ir beigusies! Ar ko arī apsveicam, bet raķešu salūts pilsētas laukumā atgādināja priekšlaicīgu ejakulāciju. Pilsētas pašvaldības administrācija savā ceļojošā laikrakstā bija izplatījusi leģendu par septiņdesmitgadīgu deokupantu, kas bija nolēmis no Rīgas uz visiem laikiem atgriezties savā dzimtajā Čeļabinskā. Labāk nomirt varoņa nāvē, bet dzimtenē! Kad visi bija paspējuši aizmirst par to, menti viņu atrada centrālajā stacijas tualetē onanējot, bet tualete bija noformēta ar Žirinovska un Putina portretiem. Kad šī informācija nonāca astoņos valsts telekanālos, sexšopos pieauga pieprasījums pēc mākslīgiem ķīniešu hu- jiem. Kopā uzvarēsim! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2020. 16:19

»

pilsonis

Biju starā, kad viņu beidzot ievēlēja, lai gan par ievēlēšanu to nekorekti saukt, drīzāk par politikas taisītāju vienošanos, par prezidentu. Taču tagad sāku viņā ļoti strauji vilties. izskatās tipisks mēslainē aizgājušā Latvijas ceļa pārstāvis. Tieši Latvijas ceļa laikā norisinājās visaktīvākā Latvijas...


Cik pareizi! Arī es biju, ne gluži ,,starā"jo tomēr šaubījos, kam viņš kalpos - tautai vai koalīcijai. Vēl cerēju uz viņa it kā ārēji pausto godaprātu, bet tas sagruva vienā mirklī, kad atbildot uz jautājumu par Lembergu, viņš teica - valstij neleģitīma cilvēka ,,novākšanai"neviens līdzeklis nav par stipru... No manām acīm tajā brīdī izgaisa visas ilūzijas par šo cilvēku, viņa godaprātu. Ar šo Viņš apgānīja un apkaunoja to augsto stāvokli uz kuru viņš tiecās. Tagad varu teikt - viņš man riebjas un jo dienas, jo vairāk. Tikai Lato Lapsam varu ieteikt vēl vienu grāmatas virsrakstu - BRĀĻA TEODORA TĪKLOS. Tam viņš atbilst ar visu - tukšmuldēšanu, kāri uz sievietēm, kāri uz lētticīgo rēķina trekni padzīvot, runāt vienu un darīt pavisam ko citu... Viņu ļoti smalki bija izpratis Juris Bojārs un šeit pat publicējis cauriskatošu rakstu. Tās ir vistīrākās šausmas Latvijai - viņš, būdams caur un cauri nelietis, nevienu līdzekli nenoraidīs, lai turētos pie iekarotā un palīdzētu noturēties kompānijai, kas viņu ievēlēja, pat nenoliedzot vēlēšanu falsifikāciju.

Atbildēt

nez

15.01.2020. 13:29

vai ir kāds patiesības grauds tenkām par vēlmi mazgāties 1x trijos mēnešos?

Atbildēt

Tiešām

13.01.2020. 19:28

»

L.Grantiņš H-86

Maldies, Lancmanis ir cariskās Krievijas patriots


???Es gan domāju,ka Marsa iedzīvotāju atbalstītājs.

Atbildēt

Dārta

12.01.2020. 22:49

GRIBĒTOS GAN ZINĀT,KUR VIŅŠ IR DZIMIS,kur viņa vecāki dzīvojuši u.t.t.,kur dzimuši un pavadījuši savus darba spēcīgākos gadus?

Atbildēt

glino

12.01.2020. 22:05

Redz kā žīdi iekaro pasauli un rīda tautas.

Atbildēt

Zidelis

12.01.2020. 13:26

Zidelis ir kārtējais murgs Latvijas vēsture!!!

Atbildēt

TV 24

12.01.2020. 09:27

»

ha-ha

Ar prieku vēroju,kā latviešiem ar pielīšanu un lišķību viss ir kārtībā pat pret līdztautieti un okupantu atstājēju vadoņa lomā,sevišķi jau TV24 ekrānā


daļēji finasē no valsts budžeta, tādēļ tur tiek realizēta cionisma ideoloģija. Tiek uzaicinātas vien personas, kuras atbalsta genocīdu pret latviešu tautu - tādas, kuras igdienā “noderīgu idiotu “ reitingā ieņem augstu vietu - pārbaudīti poliikāņi un viņu līdzskrējēji arī bijušie ministri un bijušās augstas valsts amatpersonas, kas ar darbiem pierādījušas sava reitinga vietu.

Atbildēt

ha-ha

10.01.2020. 19:08

Ar prieku vēroju,kā latviešiem ar pielīšanu un lišķību viss ir kārtībā pat pret līdztautieti un okupantu atstājēju vadoņa lomā,sevišķi jau TV24 ekrānā.

Atbildēt

to gd

09.01.2020. 17:30

»

gd

80% CILVĒKU IR IDIOTI .Tādēl ar pirks Ja perk mīlas romānus ( FUJ ,FUJ


ne tas levits tur zelta verts,ne lapsa.Tomert levitu varam pasi labi vertet pec sodienas jau redzamiem vina darbiem.un ja prezidents var atbalstit likuma neieverosanu un tad apsviest kazoku otradak,tad tomert ir jaaizdomajas vai ir tik labs,ka vinu maleja sakuma.Un ne jau tikai tas..

Atbildēt

lili

09.01.2020. 17:09

MALACIS,MALACIS LATO LAPSA...!!!! Sabiedribai jazina patiesiba....savadak mes nekad no kangariem un Sorosiesiem neatbrivosimies nekad....Gramatas nosaukums superprecizs....Ar nepacietibu gaidam gramatu...! Lai veicas Lato Lapsa Jums turpmak.un ta turpinat..!

Atbildēt

hhhh

09.01.2020. 16:45

»

Visvaldis

Lapsa, Tu esi viens superdebils kretīns


Visvaldis-Līdztautietis-lielhemoroīds

Atbildēt

yes

09.01.2020. 16:41

»

:))

Valstsgribis ir ļoti labs nosaukums grāmatai


Valstgribošais bezpriekšādnieks

Atbildēt

gd

09.01.2020. 14:21

»

Kārlis

Vai tiešām šis idiņš domā, ka kāds šo sacerējumu pirks


80% CILVĒKU IR IDIOTI .Tādēl ar pirks Ja perk mīlas romānus ( FUJ ,FUJ ) ?

Atbildēt

:))

09.01.2020. 11:45

Valstsgribis ir ļoti labs nosaukums grāmatai :)

Atbildēt

jautājums

09.01.2020. 11:04

ja jau esat tik kompetenti,kālab jūs par to Levitu skaļi nebrēcāt laikā,kad viņš tikai it kā pretendēja uz prezidenta posteni?visa šī histērija ir stipri vien novēlota.Spriežot pēc komentāriem,lielāka Latvijas grāvēja un ļaundara nav bijis visā mūsu vēsturē.Atliek tikai šausmās saķert galvu un vaimanāt.Ko citu lai dara?

Atbildēt

Faktiski E. Levita politika globālā cionisma interesēs

09.01.2020. 09:59

»

“Valstsgribu” savā leksikā Levits

iepina ar citu jēgu. Globālās cionistu finanšu korporokrātijas un Romas kluba mērķis ir mazināt valstu suverenitāti ar valstu parādiem. To visu ļoti labi zin šis E. Levits. Un tāpēc nāca ar skaļiem saukļiem - mēs, latvieši, mūsu valstsgriba, mana, E. Levita valstsgriba! Valstsgribas pretošanās globālajai...


atklājās viņa attieksmē pret viņa skandināto “valstsgribu” - cionistu un E. Levita “valstsgriba” ir it kā atdot parādus globālajai finanšu korporokrātijai, kas faktiski ir neatdodami. Bet, E. Levitam realizējot šo cionistu politiku, kuras mērķis ir mazināt Latvijas suverenitāti ar parādiem, ar “valstsgribu” ir jādemonstrē vēlme, valstij dzīvojot uz parāda, atdot parādus, vēl vairāk ierobežojot ekonomiku - pārkāpjot likumu par mediķu algu palielināšanu. E. Levitam ir izteikti stipra cionista “valstsgriba”, pat kā bijušam ET tiesnesim izprotot likuma būtību - viens likums visiem.

Atbildēt

“Valstsgribu” savā leksikā Levits

09.01.2020. 09:42

»

Valstsgribis

tas tā konkrētak un īsak


iepina ar citu jēgu. Globālās cionistu finanšu korporokrātijas un Romas kluba mērķis ir mazināt valstu suverenitāti ar valstu parādiem. To visu ļoti labi zin šis E. Levits. Un tāpēc nāca ar skaļiem saukļiem - mēs, latvieši, mūsu valstsgriba, mana, E. Levita valstsgriba! Valstsgribas pretošanās globālajai finanšu korporokrātijai bija E. Levita melīgā politiskā vadlīnija, lietojot vārdu “valstsgriba”. Tā kā daudzi neko mūsu cionistu pārvaldītajā presē un politikā neko nezin par Romas klubu un globālo cionistu finanšu korporokrātiju, “ebreju impērijas trim standartiem”, tad nesaprot, ko E. Levits domājis, sacīdams “valstsgriba”.

Atbildēt

Guntis Rumpītis

09.01.2020. 08:06

Katrs nākamais saeimas prezidents izrādās lielāks nelietis par mani, bet kopēja īpašība mums un mūsu sulaiņiem ir rafinēts naids pret latviešiem.

Atbildēt

Valstsgribis

08.01.2020. 21:23

»

Nosaukums

"Valstsgribas gribētājs


tas tā konkrētak un īsak

Atbildēt

Šausmas!

08.01.2020. 20:34

Nekad nevarēju iedomāties, ka Egils Levits var izrādīties tik negodīgs!
Kam tad vispār varam ticēt Latvijā? Vai te nav kaut kāda Krievijas čekista Putina rokas pirksts, kurš grib mūs visus sanaidot, lai pēc tam mūs okupētu?

Atbildēt

Nosaukums

08.01.2020. 20:25

"Valstsgribas gribētājs"

Atbildēt

A.Mikosam

08.01.2020. 19:55

Neatminos,ka Levits būtu bijis Ārlietu ministrs un "ieņēmis Andrejeva krēslu".Levits bija Tieslietu ministrs.Un,vai tad tur ir tikai Levita un Birkava paraksti un šie abi ir tie atbildīgie par okupantu aplaimošanu?Tad gan ir traki.Kāpēc neviens žurnālists nepajautā Levitam ,kāpēc tā noticis.Lai atbild!

Atbildēt

Jā, kātad Levits ieguvis īpašumus

08.01.2020. 19:49

»

un kā tad viņš

tos ir ieguvis?Varētu padomāt,ka viņa senčiem nebija nekādu īpašumu,ja jau tika izsūtīti uz Sibīriju.Gan jau kāds īpašums bija arī tēva sencim.Kas viņam tagad būtu jālegalizē,jau viņam piederēja sen pirms prezidentūras


un lielos naudas uzkrājumus? Atbilžu nav! Tagad viņš pašlabumā tīksmi rij no nodokļu naudas, izklaidējas, ceļo, likumus eievēro - ebreju kaka viņš ir Latvijai!

Atbildēt

untunas mikross

08.01.2020. 19:46

»

antons mikoss

Nemurgo


Atkal jau murgo!

Atbildēt

antons mikoss

08.01.2020. 19:19

»

diezgan dīvaini

ka par okupantu atstāšanu Latvijā ir atbildīgs viens pats Levits.Kā tas bija iespējams


Nekur nav teikts- viens pats. Ārlietu ministrs Andrejevs demisionēja un Kkkkdēls žigli ieņēma brīvo krēslu un parakstīja līgumu. Kopā ar Kk Birkavu.

Atbildēt

un kā tad viņš

08.01.2020. 18:49

»

Pareizi saprotat!

Ebreji no Izraēlas tieknorīkoti visās pasaules malās ebreju impērijas un ebreju rebju labā - prostitūcijas perēkļi, krāpšana, naudas atmazgāšana. Ebreju Kongress, kas ir galvenais ebreju impērijas centrs, garantē ebreju interešu aizstāvību visā pasaulē. Ebrejs E. Levits naivajiem latviešiem stāsta, ...


tos ir ieguvis?Varētu padomāt,ka viņa senčiem nebija nekādu īpašumu,ja jau tika izsūtīti uz Sibīriju.Gan jau kāds īpašums bija arī tēva sencim.Kas viņam tagad būtu jālegalizē,jau viņam piederēja sen pirms prezidentūras.

Atbildēt

diezgan dīvaini

08.01.2020. 18:22

ka par okupantu atstāšanu Latvijā ir atbildīgs viens pats Levits.Kā tas bija iespējams?

Atbildēt

Anna

08.01.2020. 18:15

»

Gabis

Par vienu tautu bija teiciens


Bravo!

Atbildēt

Lato Lapsa nav pret politisko sistēmu

08.01.2020. 17:54

»

antons mikoss

Tu anonīmais murmuli. Ja būtu uzrakstījis savu vārdu un uzvārdu, tad atbildētu ar cieņu...


un neceriet, ka viņš atklās savu politisko piederību. Nesacerieties! Nevienā LL grāmatā nav pušplēsta vārda par politiku, bet komkrētu personu rakstura īpašībām - atbilstoši kurām persona realizē vai nerealuzē savās merkantilajās interesēs sabiedrības un valsts intereses. L L atzīst, ka šodienas Latvija ir suverēna valsts, neatkarīga, tikai cars un bajāri - kolonizatoru palīgi un kalpi ir slikti.

Atbildēt

antons mikoss

08.01.2020. 17:46

Apsveicu ideju par grāmatas ieceri. Iesaku vērst uzmanību uz NA lomu tajā visā. Par to būs materiāli.
Nosaukumā jābūt apakšvirsrakstam - Saskaņas krustēvs. Piem- " Kā Saskaņas krusttēvs par valstsgribas oļiņieti tapa".

Atbildēt

antons mikoss

08.01.2020. 17:39

»

:)

Latviešiem arī nevajadzētu aizmirst, ka šādus komentārus raksta latviskas Latvijas ienaidnieki, savas mantkāres un vēdera vergi, cilvēki bez ideāliem, kuri naudas dēļ gatavi kalpot Kremlim un kuri sastājušies Saskaņā un ZZS


Tu anonīmais murmuli. Ja būtu uzrakstījis savu vārdu un uzvārdu, tad atbildētu ar cieņu .
Tieši E.Levits ir kremļa kurmis un kremļa kurmja dēls. Viņš ir Saskaņas krusttēvs, jo 1994.g., pildīdams KARAGANOVA doktrīnu , legalizēja ~ 300 000 okupantu piesaisti Latvijai. Tas kontingents jau noorganizēja valodas refarendumu un valda 10 gadus Rīgā. Kkkkdēls ir Slāvlatvijas nostiprinātājs. Vairāk lasi ievadot pietiek meklētājā manus datus.

Atbildēt

02

08.01.2020. 16:48

Prezidents ir pašlabuma mekletājs un uzdzīvotājs par tautas naudu! Tāds pats kā VVF! Liekuļi un meļi! Kapēc Latviešu tauta būtu pelnījusi labākus prezidentus?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: