Menu
Pilnā versija
Foto

Orda ir jāsagrauj

Raivis Zeltīts · 30.04.2022. · Komentāri (121)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paintresējies

01.05.2022. 14:09

»

mēslam

Cik man zināms, krievu necilvēki nemitīgi laupa baškīru, tatāru, jakutu naftu un ņencu gāzi


Ko vadīkļi ir nolaupījuši tautai tepat ,tad nebūs pa mēsliem jārakņājas .

Atbildēt

Kas

01.05.2022. 14:04

šis samazgas ņem vērā, kroplu smadzeņu penterējums ,slava uhaņai.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

01.05.2022. 13:41

»

tas ir pisecsss...

https://youtu.be/TjarxDDaixI


Jau 36 gadus pieprasām tiesisku deokupāciju dekolonizāciju kā paredzēts Ženēvas Konvencijā, kas nozīmētu okupantu civilizētu repatriāciju uz izcelsmes zemi. Bet tagad krievu okupanti paši pierādīja, ka nav citas izejas kā pilnībā atbrīvoties no visiem.

Atbildēt

nu nu

01.05.2022. 13:35

»

...

Starp tiem idiotiem kas kliedz par Putinu nav nekāda atšķirība no idiotiem kas kliedz par Zeļonku


Par krievu pederastu barvedi, Putinu, fano tikai pēdējie plānprātiņi, bet ukraiņu zemju iztīrīšanu no krievu necilvēkiem, līdz pēdējam smirdīgam organismam, atbalsta vismaz 80% planētas iedzīvotāju.

Atbildēt

...

01.05.2022. 13:21

»

Čemodan vokzal

Tev okupant neviens neprasa


Tu pats esi sava izskalotā prāta okupants.

Atbildēt

...

01.05.2022. 13:11

Starp tiem idiotiem kas kliedz par Putinu nav nekāda atšķirība no idiotiem kas kliedz par Zeļonku.

Atbildēt

mēslam

01.05.2022. 12:05

»

Latvija - neizdevusies valsts

Arī man šķiet, ka viņš ir latentais


Latvijas krievu pederastu vadonis, Ušakovs, noteikti nav latentais. Par to vari nešaubīties. Tas pats iznāca skapja, kad vairs nespēja izlikties.

Atbildēt

nu nu

01.05.2022. 12:01

»

d e k o l o n i z ā c i j u !

Krievi būs brīvi tikai tad ka viņi būs atteikušies no koloniālisma. Pietiek mužikiem dzīvot 19. gadsimtā


Nekad nebūs brīvi mūžīgie vergi, kas ciena pātagu un bozi, kas, dzīvojot sūdos, lepojas ar sava virsp-idara Putina par miljardu celto pili un Abramoviča pasaulē lielāko jahtu un priecājas par kapeikām, ko tie saņem par krievu zaltātu biomasu, kas nomēslu svēto ukraiņu zemi.

Atbildēt

lauķim

01.05.2022. 11:55

»

lauķis

Ordai tiešām tuvojas gals,naudas mijēju,drukātāju un patērētāju sabiedrības ordai.Līdzsvars iestāsies tuvāko divu gadu laikā un visus bezdvēseļu neradījumus sagaida baisa nāve


Nobeigs tevi, mēslu, kopā ar taviem smirdīgiem krievu draudziņiem. Orda bija tā, kuras zaldātiņi 300 gadus no vietas taisīja tos netīros lopus, ar kuriem tu kopā dzer krutku un klausies Putina galma pederastus.

Atbildēt

1.maijs

01.05.2022. 11:33

Sveiciens visiem pavasara,darba un miera svētkos

Atbildēt

LEVIC EGILS

01.05.2022. 10:44

»

un baro un baro un baro

'anektētos' sliņķus parazītus 'kēvičas' u.c. 'brokas'. Man Latvijā viss okei, ja nebūtu parazītu-paradīze. Bet čanagli un krievu baro cik gribi-labs nebūsi.Izrādās, spriežot pēc šiem komentiem, pat gatavi sadismam, kopā ar puķinu. Es labi atceros viņu partordzes, miličus...lielīm pupīm un lilu nakaunību...


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Talkošanai kājas aug latvietībā. No latvietības daudz mācījusies padomju ebreju vai vienkārši žīdu tauta.

Talkošana savā ziņā pieder žīdu būšanai, ko apstiprina arī mūsu Satversmē rakstītais, ka katra cilvēka pienākums ir rūpēties par dabu un vidi.

To es esmu vienmēr norādījis citiem žīdiem, kas izliekas par latviešiem, kā “Lielās talkas" patrons, fiziski pasākumā “gaidi ar maisu” enerģiski piedaloties talkošanas procesā arī šodien Bišumuižā, lai sakoptu zemesgabalu, kurā iecerēta Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecība.

Varu atzīmēt, ka Talkas laikā atrasto atkritumu aptvere parasti mainās. Atradumu vidū gadās arī kuriozi, ko uzreiz nevar pievienot “gaidi ar maisu” saturam. Tādā reizē jāraksta iesniegums attiecīgās pašvaldības policijai par atradumu un jāgaida uz atbildi, un dažreiz to summu naudas izteiksmē, kas pienākas atradējam.

Pēc piedalīšanās “Lielajā talkā”, kuras patrons es esmu, nonācu pie dažām atziņām par produktiem, kuru Latvijā vēl nav bezatkritumu programmu vadīšanai ar viedajiem sensoriem no Izraēlas.

“Nulle atkritumu” aprites ekonomikas domāšanas veida pieņemšana un jaunu mērķu noteikšana Latvijā attiecībā uz to, kā mēs dzīvojam pasaulē, ir sfēra, pie kuras līdz šim nav piestrādāts pietiekami tālredzīgi.

Bezatkritumu koncepcija paceļ mantru “novērot, izsekot, utilizēt” pilnīgi jaunā līmenī.

Pilsēta bez atkritumiem un atkritumi bez pilsētas nav iedomājami, radot tādu cilvēkkapitālu, kam seko daudz mazāki finanšu ieguldījumi.

Vairākām pilsētām Izraēlā un visā pasaulē tagad ir skaidri noteikti cilvēkkapitāla bezatkritumu politiskie mērķi, kā daļa no to sadzīves atkritumu apsaimniekošanas politikas.

Un pieaugošā atkritumu apsaimniekošanas prakses digitalizācija ir ļoti svarīga mūsu pārejā uz bezatkritumu pasauli, ko saražo cilvēkkapitāla izstrādē.

Bet kas tad īsti ir “nulles atkritumi”? Un kā viedie sensori un uz datiem balstīta atkritumu apsaimniekošana var palīdzēt pilsētām sasniegt nulles atkritumu mērķus?

Un te būs atbilde.

Kopienas visā pasaulē terminu “nulles atkritumi” definē dažādos veidos.

“One more waste Israel International” globālā cilvēkkapitāla aktīvu alianse to definē šādi:
“Visu resursu saglabāšana, cilvēkkapitāla izstrāde mijiedarbībā ar finanšu kapitālu”.

Citiem vārdiem sakot, nulles atkritumu mērķis ir līdzināties ilgtspējīgiem un darbīgiem cilvēkiem, kas pārvērš atkritumus resursos, ko izstrādā citi.

Jūs varētu domāt, ka “nulles atkritumi” ir tikai vēl daži vārdi otrreizējai apstrādei. Bet “nulles atkritumu” jēdziens sniedzas daudz tālāk par atkritumu pārveidošanu atkārtoti lietojamos materiālos. Nulles atkritumi ietver visu produkta dzīves ciklu, tostarp cilvēkkapitāla un finananšu kapitāla pārvaldību.

“Zero waste” mērķis ir:
saglabāt planētas dabas resursus.

Nulles atkritumu statuss netiks sasniegts vienas nakts laikā. Taču, tā kā digitālās tehnoloģijas kļūst arvien vieglāk pieejamas cilvēkkapitāla izstrādes rezutātu kontrolei un atkritumu apsaimniekošanā, mēs varam sākt spert nozīmīgus soļus resursu ekonomijā.

Pārveidojot mūsu atkritumu apsaimniekošanas praksi, aicinu Latvijas sabiedrību piedalīties diskusijā par to, kā datu nolasītāji un viedie sensori var palīdzēt jums un mums optimizēt Latvijas “Lielo talkas” finanšu izdevumu samazināšanai mūsu Izraēlas Kneseta tīmekļa semināros pēc individuālā pieprasījuma.

Lai Latvija kā piemērs pasaulei sasniegtu nulles atkritumu statusu, vēl ir nepieciešamas būtiskas izmaiņas mūsu cilvēkkapitāla radīto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūrās.

Tos var iedalīt trīs jomās:
1. Nacionālo atkritumu novērošana;
2. Nacionālo atkritumu izsekošana;
3. Nacionālo atkritumu utilizācija.

Saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem, nacionālie atkritumu rašanās novērošanas plāni ir ļoti svarīgi, lai panāktu nulles atkritumu daudzumu.

Kā viedie sensori iekļaujas bezatkritumu bildē? Tas viss ir saistīts ar viedo sensoru datiem. Datu apstrāde un analīze ir ļoti svarīga, lai Latvijai panāktu nulles atkritumu statusu.

Lasiet vairāk par to, kā pilsētas īsteno uz datiem balstītus rīcības plānus, lai uzlabotu kapitālu izstrādes rādītājus.

Un tas ļautu mums efektīvi uzlabot mūsu iniciatīvas un spert redzamus soļus ceļā uz vēl zaļāku nākotni.


https://jauns.lv/raksts/zinas/500037-valsts-prezidents-talkosana-pieder-pie-latvietibas-ta-ir-musu-tradicija-ko-esam-nesusi-ari-pasaule

Atbildēt

un baro un baro un baro

01.05.2022. 10:41

»

Latvija - neizdevusies valsts

Precīzi. Tieši tāpat ka latvieši ir ar krāpšanu anektējuši Latgali


'anektētos' sliņķus parazītus 'kēvičas' u.c. 'brokas'. Man Latvijā viss okei, ja nebūtu parazītu-paradīze. Bet čanagli un krievu baro cik gribi-labs nebūsi.Izrādās, spriežot pēc šiem komentiem, pat gatavi sadismam, kopā ar puķinu. Es labi atceros viņu partordzes, miličus...lielīm pupīm un lilu nakaunību.

Atbildēt

tas ir pisecsss...

01.05.2022. 10:40

https://youtu.be/TjarxDDaixI

Atbildēt

tagad pasaule redz

01.05.2022. 10:36

ka tie nemaz nav cilvēki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neticēja Baltijai, Polijai...makaroni un merkels par naudu ar tiem seksojās...kauns kauns kauns.....pasaki, kas tavi draugi...Te jau krievija vēl savus zekus saveda.Vēl pabalstus tiem dodam, bezmaksas transportu,ārstējam par velti...jo mums savu makaronu un merekeļu lērums..............stabiņi...

Atbildēt

Indullis Durka

01.05.2022. 10:34

»

Arvienvārdsakot

Neizrijies ar savu atteju, izmazgā apenes, aizej labāk uz tualeti, ieliec pamperu, smird viss pietiek.com


Piek(rītu) šodien. Muļķuzemes muļķis esmu, milicis vecs vodkas taizīsts.

Atbildēt

jaajaa

01.05.2022. 10:31

...priecē fakts, ka daudznacionālā Krievija lēnām virzās pilsoņu kara virzienā...sagrūs, agri vai vēlu sagrūs...Putinam nu jau par vēlu saprast, ka visa viņa vara un līdzšinējie panākumi balstās uz "rietumu vērtībām"...lielu mūri riņķī, un lai dzīvo viņi savā sulā, citus lai neaiztiek...

Atbildēt

Aprobežotība!

01.05.2022. 10:05

»

Fakts

Slima nācista murgi


Iemācies rakstīt, paraša!

Atbildēt

forša diskusija te

01.05.2022. 09:37

Dziļi "inteliģenta", pamatīgi "argumentāta", savstarpēji izslēdzoeša...patiesība laikam pa vidu?

Atbildēt

ha-ha

01.05.2022. 09:35

Latvieši atkal parādija savas hameleonu spējas.Aktīvākie Kremļa kalpotāji tika nosaukti par prezidentiem,okupantu ideologi un čekisti par brīvibas cīnītājiem.Ar trīsām gaidu ,kāds nosaukums tiks piemērots monumentam okupētās Rīgas atbrīvotājiem ar citiem okupantiem.Varētu jau krievu ieročus un formas nomainīt ar ASV formām un ieročiem,taču jebkurā gadījumā tiks veikta klaja ņirgāšanas par monumenta būtību,kas būtu sliktāk par monumenta nojaukšanu.Vismaz godīgi un atklāti bez kādiem hameleonismiem.

Atbildēt

Apmierinātais

01.05.2022. 09:03

Ups....... Raivis Zeltītis laikam kosmētisko operāciju ir veicis........ no foto raksta sākumā gandrīz nepazinu, ja nebūtu autora vārds uzvārds minēts......

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

01.05.2022. 08:41

»

drīzāk jau

dauna sindroms aktualizējies atkal, tāpat kā visiem naciķiem


Arī man šķiet, ka viņš ir latentais ...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

01.05.2022. 08:39

https://lv.wikipedia.org/wiki/Raivis_Zelt%C4%ABts

Latviešu wiki tīri interesants vēstījums par autoru. Īpaši raksta beigas: "Kontakti ar britu neonacistiem." Pēc foto ... tāds pāraudzis tīnis, kura, ļoti ticams, dzīves sapnis ir staigāt SS formā.

Atbildēt

Fakts

01.05.2022. 08:30

Slima nācista murgi.

Atbildēt

millers

01.05.2022. 08:13

»

derdz

Vai vēl vienam raksta autoram Dieva sindroms piemeties


gulēt ejot, iesit padusē tupina bildi, un, padomā par to, cik maz vajag, lai paliktu par idiotu, kurš muld to, ko pats nejēdz un netic, taču gatavs nolamāt tos, kuri tomēr ir gudrāki

Atbildēt

Šitam arhipelāgam

01.05.2022. 07:52

kaut kas nav lāgā. "Somugru etnosu arhipelāgs vēl arvien smok zem krievu imperiālisma jūga." Tādi redzēti 1:1 padomiski teksti, laikam avtors arī tolaik bija pareizajā nometnē.

Atbildēt

lauķis

01.05.2022. 06:59

Ordai tiešām tuvojas gals,naudas mijēju,drukātāju un patērētāju sabiedrības ordai.Līdzsvars iestāsies tuvāko divu gadu laikā un visus bezdvēseļu neradījumus sagaida baisa nāve.

Atbildēt

A.Avtorhanov. Imperija Kremlja

01.05.2022. 06:17

Putins rullē kā Jānis Briesmīgais. Laiki gan mainījušies, shaize.

Atbildēt

HAX

01.05.2022. 01:24

»

nekrievu kroplim

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Tu no krievijas VDV ka tāda interese?

Atbildēt

drīzāk jau

01.05.2022. 01:13

»

derdz

Vai vēl vienam raksta autoram Dieva sindroms piemeties


dauna sindroms aktualizējies atkal, tāpat kā visiem naciķiem?

Atbildēt

sadista un pederasta mēslam

01.05.2022. 01:10

»

mēslam

Latgale ir Latvija, bet jums, planētas mēsliem, nav daļas gar baškīriem, tatāriem, jakutiem un ņenciem. Domā, lops, kad tev nāksies maksāt par ukraiņu ciešanām un tad tu nolādēsi ne tikai Putinu, kura vārdā krievu sadisti un pederasti ienīst visu dzīvo, bet arī savu māti


atkal tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

d e k o l o n i z ā c i j u !

01.05.2022. 00:01

Krievi būs brīvi tikai tad ka viņi būs atteikušies no koloniālisma. Pietiek mužikiem dzīvot 19. gadsimtā.

Atbildēt

Kādas rūpnīcas, ko tu murgo, deģenerāt?

30.04.2022. 23:17

»

Kramatorska

nekad nav bijusi ukraiņu.Cars tur rūpnīcas būvēja.Un krievu metalurgi tur 200 gadus strādāja.Ja runājam par raķeti Točka U, ko tviterī minēja Zeļenskis, tad tā tika safočēta ar visiem borta N un izplatīta netā.Arestovičs saprata lietas būtību,sāka baurot par krievu Iskanderu, bet bija par vēlu.No viena...


Kijevā jau bija universitātes, māksla un literatūra, kad Maskavas vietā vardes kurkstēja, bet vienīgā māksla bija pēc traferetēm kopētas ikonas. Kijeva bija lielākā Eiropas pilsēta, kad sātans vēl pat nebija aizdomājies par jums, krieviem.

Atbildēt

krievu kroplim

30.04.2022. 23:11

»

failed state

Raivis, sīkais sesks, kas izliekas par nacionālistu, kaut koķetē ar pediņiem un liberastiem, atrodas koalīcijas sastāvā un piedalās Maslova piramīdas izsišanā no tautas kājapakšas.Šo NA sūdubrāļu darbības rezultātā tiek diskriminēti krievi, kas tagad cietīs vēl no ukraiņu bēgļu ambīcijām un nekaunības...


Es lieku 10/1, ka drīzāk tavus bērnus, fiziskos, garīgos un morālos invalīdus, dzīvus sagrauzīs tropisko parazītu kāpuri, nekā krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas tanks pietuvosies Latvijai. Vai zināji, defektīvais, ka vienīgā krievu tanku rūpnīca, Uralvagonzavod ir pārtraukusi tanku ražošanu?
Ja vācu nacisti krievu tankos taisīja caurumus un tos vēl varēja atjaunot, tad tagad no ukraiņu iznīcinātā tanka pat skrūvi vairs nevar izmantot.
Par 20 miljoniem musulmaņu laicīgi atcerējies. Krievu armijā 10 musulmaņi 100 krievu bidlas liek srakom. Zini, ka arī talibi un turki ir musulmaņi!
Nebiju manījis, ka NA čupotos ar Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu.
Kādi murgi par diskrimināciju, jums netīrie asinskārie lopi, nepienākas latviešu zemē nekādas privilēģijas.

Atbildēt

30.04.2022. 23:10

»

Kramatorska

nekad nav bijusi ukraiņu.Cars tur rūpnīcas būvēja.Un krievu metalurgi tur 200 gadus strādāja.Ja runājam par raķeti Točka U, ko tviterī minēja Zeļenskis, tad tā tika safočēta ar visiem borta N un izplatīta netā.Arestovičs saprata lietas būtību,sāka baurot par krievu Iskanderu, bet bija par vēlu.No viena...


nu protams,nav bijusi ne Ukraina,ne Latvija,ne Polija,ne Somija,tikai viena vienīga Krievija,ar vikingu un vācu valdniekiem un franču valodu:):):)Varbūt beidzot varētu Krievija tikt kaut kādā jēgā ar sev tagad piederošo zemi?Lai pašu pilsoņiem nav jālien kā utīm visiem virsū??Ievilktu gāzi vismaz savos ciemos, citādi ukraiņu ciemi pret Krievijas,kā diena pret nakti.

Atbildēt

Kramatorska

30.04.2022. 23:02

»

nu nu

Krematorska ir ukraiņu zeme un pat ja viņi savā zemē būtu izgriezuši pāris miljonus neaicinātu krievu, tā būtu tikai starptautiskām normām atbilstoša teritoriālās integritātes atjaunošana, kas notiek Donbasā un drīz būs arī Krimā un Kubaņā. Visur jūs esiet svešā zemē un nevēlami...


nekad nav bijusi ukraiņu.Cars tur rūpnīcas būvēja.Un krievu metalurgi tur 200 gadus strādāja.Ja runājam par raķeti Točka U, ko tviterī minēja Zeļenskis, tad tā tika safočēta ar visiem borta N un izplatīta netā.Arestovičs saprata lietas būtību,sāka baurot par krievu Iskanderu, bet bija par vēlu.No viena centra dīdītie mediji momentā apklusa,jo saprata, ka pirmo reizi sūdi iznākuši tik klaji. Ukrospēki gan neuzņēmās atbildību par Kramatorskas civīlistu slepkavībām, bet krievi izskaitļoja Točhkas koordināties un aizsūtīja dāvaniņu.

Atbildēt

Diemžēl

30.04.2022. 22:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man suns privātmājā nosprādzis. Negribi stabilu un labi apmaksātu darbu? Redzu, profesionāli tādam darbam esi derīgs - vaukšķēt māki labi. Solu sociālās garantijas, siltu būdu un putras bļodu 3 reizes dienā


lielākais,biežākais vaukšķētājs ir komentētājs ar segvārdu neizdevies:).Kaut gan suns ir 1000 x labāka radībiņa par šo nožēlojamo sadomazohistu gaudotāju pret mēnesi.

Atbildēt

mēslam

30.04.2022. 22:52

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man suns privātmājā nosprādzis. Negribi stabilu un labi apmaksātu darbu? Redzu, profesionāli tādam darbam esi derīgs - vaukšķēt māki labi. Solu sociālās garantijas, siltu būdu un putras bļodu 3 reizes dienā


Ne suņa barību, ne stacijas kaķu gaļas beļašus, ne citus sūdus, ko tu un citi krievi, kam ir suverēnas pārtikas kvalitātes un higiēnas prasību normas, rij, ne krievijas šņabi no spirta, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas.

Atbildēt

failed state

30.04.2022. 22:48

Raivis, sīkais sesks, kas izliekas par nacionālistu, kaut koķetē ar pediņiem un liberastiem, atrodas koalīcijas sastāvā un piedalās Maslova piramīdas izsišanā no tautas kājapakšas.Šo NA sūdubrāļu darbības rezultātā tiek diskriminēti krievi, kas tagad cietīs vēl no ukraiņu bēgļu ambīcijām un nekaunības, sabiedrībā tiek šķelta kā nekad, bet latviešu valoda aizstāta ar angļu! Jūs NA sūdi, mūsu bērni uz ielas runā angliski, katrs trešais! Tā ir jūsu Latvija? Bez nākotnes, biznesa un dzimstības? Bez ekonomikas un pat bez gāzes. Un šis pats krupis kritizē Putinu, kura valstī mīt 100 tautības ar desmitiem nacionālo skolu, neskaitot 20 miljonus sunnītu musulmaņu.Vai Tu, Zeltīt, zini , ka 90% Latvijas iedzīvotājiem šobrīd jau sen ir vienalga, kā beigsies šī sāga,? Ka viņi nolād Jūs visus un pat necer, ka spēs jelko ievēlēt? Ka viņi ir pārliecināti, ka Kariņa varza apseglos kovidzirgu pie pirmās iespējas? Un vai zini, ka 50% no LV metīs ziedus Z tankiem?

Atbildēt

nu nu

30.04.2022. 22:46

»

euu

Buča, Mariopole..., bet KUR pazuda Kramatorskas traģēdija-desmitiem bojāgājušo ?(. Vairs nav intereses nekādas


Krematorska ir ukraiņu zeme un pat ja viņi savā zemē būtu izgriezuši pāris miljonus neaicinātu krievu, tā būtu tikai starptautiskām normām atbilstoša teritoriālās integritātes atjaunošana, kas notiek Donbasā un drīz būs arī Krimā un Kubaņā. Visur jūs esiet svešā zemē un nevēlami.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

30.04.2022. 22:24

»

mēslam

Latgale ir Latvija, bet jums, planētas mēsliem, nav daļas gar baškīriem, tatāriem, jakutiem un ņenciem. Domā, lops, kad tev nāksies maksāt par ukraiņu ciešanām un tad tu nolādēsi ne tikai Putinu, kura vārdā krievu sadisti un pederasti ienīst visu dzīvo, bet arī savu māti


Man suns privātmājā nosprādzis. Negribi stabilu un labi apmaksātu darbu? Redzu, profesionāli tādam darbam esi derīgs - vaukšķēt māki labi. Solu sociālās garantijas, siltu būdu un putras bļodu 3 reizes dienā. :) :) :)

Atbildēt

mēslam

30.04.2022. 22:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Precīzi. Tieši tāpat ka latvieši ir ar krāpšanu anektējuši Latgali


Latgale ir Latvija, bet jums, planētas mēsliem, nav daļas gar baškīriem, tatāriem, jakutiem un ņenciem. Domā, lops, kad tev nāksies maksāt par ukraiņu ciešanām un tad tu nolādēsi ne tikai Putinu, kura vārdā krievu sadisti un pederasti ienīst visu dzīvo, bet arī savu māti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: