Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.

Pilnībā uzticos mediķiem un zinātniekiem, tāpēc, kā jau paudu iepriekš, vakcinēšanās ar "AstraZeneca" neizraisīja ne karojošo vakseru eiforiju, ne arī tik bieži piesaukto antivakseru bailes. Ja izrādīsies, ka potes nekam nelīdz vai Ķīnas vīruss pēkšņi pazudīs, bezjēdzīga stresošana tāpat neko nemainīs.

Vairāk satrauc, ka tā arī nav atbildes uz jautājumu: kā tad vīruss pārņēma pasauli? Pēkšņi noklusušas versijas par sikspārņu zupiņām (2), pēkšņi arī pazudusi jebkura Ķīnas kritika, kaut tieši Ķīna jau no 2019.gada rudens slēpa informāciju par bīstamo slimību (3). Un tas gan liek aizdomāties, ko pasaule zem Ķīnas komunistu zābaka ir gatava paciest. Jo vērts taču atcerēties, ka šodienas haosā esam tieši tādēļ.

Visbeidzot, redzot, cik dažos gados visi esam sakašķējušies, kāds ārprātīgs naidīgums vienam uz otru un cik milzīga neuzticēšanās jebkuriem valdības lēmumiem (4), kļūst ļoti neomulīgi. Tā tam nav jābūt. Tāpēc, ar veselo saprātu domājot, pieņemu, ka vakcinēties ir vērts un to vajag izdarīt visiem, kam tāda iespēja ir, un labākais piemērs tam Izraēla.

Bet tiem, kuri tagad aicina šķirot un pat pazemot cilvēkus (5), labi jāatceras: tuvojas Saeimas vēlēšanas un mums visiem būs iespējas izlemt, kas ir cienīgs un galvenais spējīgs Latviju padarīt par plaukstošu valsti. Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu!

1* - https://www.lsm.lv/.../atseviskos-veikalos-no-nakamas.../

2* - https://www.la.lv/jaunais-koronaviruss-nav-izcelies...

3* - https://www.lsm.lv/.../kina-niknu-reakciju-raisa-arsta.../

4* - https://www.la.lv/sobrid-ar-paatrinajumu-sak-izirt-tas-ko...

5* - https://neatkariga.nra.lv/.../351703-profesors...

Novērtē šo rakstu:

13
16