Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:45

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Ar 2019. g. likumdošanas izmaiņām -

15.01.2020. 08:43

»

švamme

prezidents ir nācis no vienotības dzīlēm.taču vienotība jaunā ir iepriekšējās vēlēšanās startējusi ļoti vārgi- bez īpaša tautas atbalsta. un tagadējais prezidents vēlas restartēt veco/jauno vienotību pašsaprotami, bet pretēji tautas jau veiktajai pēdējai izvēlei. tur tas suns ir aprakts, ja kāds to ...


visās vēlēšanās redzēsit VDD, SAB izvēlētus cilvēkus, kas uzvarēs vēlēšanās. Un nebrīnieties, ja nezinat, ka CVK vadītājai Cimdara bij. vietniecei piešķirta pielaide valsts noslēpumamiem un balsis saskaitīs pēc VDD un SAB, DP norādēm. Sāciet to saprast! Un bezjēdzīgi ir runāt par tautu, kura ir statisti šai teātrī.

Atbildēt

švamme

14.01.2020. 19:04

prezidents ir nācis no vienotības dzīlēm.taču vienotība jaunā ir iepriekšējās vēlēšanās startējusi ļoti vārgi- bez īpaša tautas atbalsta. un tagadējais prezidents vēlas restartēt veco/jauno vienotību pašsaprotami, bet pretēji tautas jau veiktajai pēdējai izvēlei. tur tas suns ir aprakts, ja kāds to nevar saprast.

Atbildēt

jurisx

14.01.2020. 11:49

Kāds prezidents???? Ieliktenis , nav manas tautas pārstāvis.Pārstāv zaglīgos mafiozos grupējumus....

Atbildēt

Aši Mikropisan!

14.01.2020. 06:19

Lec, lūdzu, Dikļu atejā un lai teu klāra debess! Ārā gan nelien!

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

14.01.2020. 03:02

»

Aši, Mikropisan!

Uz Dikļu ateju! Un nevelcies ārā


Uzdāvini sev smadzenes! Kaut vai zirnekļa vai sūdumušas, ja citas tev par jaudīgu. :D

Atbildēt

interesanti, ka

13.01.2020. 22:01

Eggmaŗzs Kakedajsz, milicijas un čekas stukachzs un pŗovokatoŗs izdrātēc pieqirs-komas debiiloiidz un pusnospŗāgußaiz planpŗatinß, regulari laiza aizkaltußo tirsu savai zoofilo pediņu skapja partneŗei kaķuvecenei lapsai!

Atbildēt

HA!

13.01.2020. 19:23

»

krauklēns

"... Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš


Tiešām, vissakarīgākais bija Bērziņš.Tikai bez muldamā.Lennarts Meri dabūja ES atmaksāt par izveidoto atpūtas vietu, līdzīgu Kājiņām. Bērziņš nekad neatļāvās darīt ko pretlikumīgu. Un nekļuva par apsmieklu , pieprasot visādas ekstras pat pēc amata atstāšanas. Žēl, ka tik sakarīga VP nekad Latvijā nebūs.

Atbildēt

patiesībā

13.01.2020. 16:33

»

RRR

Neķer kreņķi, draugs...
arī tādam viedoklim ir tiesības būt proponētam, dabiski, tostarp arī dēļ tam, ka zināmiem faktu konstatējumiem nav nekāda pamata iebilst.

Savukārt, attiecībā uz kreņķa ķeršanu - ir sacīts: "Nevajag "ķert kreņķi" par divām lietām - par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas "cepties" par to, ko NEVAR ietekmēt)." ;)


Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

hahahaha

13.01.2020. 15:02

Kauns,un kāds vēl kauns!Pieņēmis baru padomnieku,bet tie jau tādi paši.....................

Atbildēt

:):):):):):)

13.01.2020. 12:59

»

zvirbulēns

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam...


Pieticīgais Bērziņš - labs joks!!!!!! Viņš jau bija sašeptējies pirms savas prezidentūras ar Kājiņām un dzīvokļu privatizācijām, utt. Tā kā par pieticīgu viņu nudien nevar dēvēt!

Atbildēt

dzeltenie nezin vārdu-kauns

13.01.2020. 07:19

Baltu rase pasaulē ir gandrīz jau nosista,to jau raksta J.Vecozols Francijā 1927.g.Baltu tautas iet cīņā pret Romu,zaudē cīņu uzvar meli,nodošana un zelts.Nav gan kauna šim dzeltenajam otto.....

Atbildēt

krauklēns

13.01.2020. 03:51

»

zvirbulēns

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam...


"... Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš)... "

Tas "labākais Bērziņš" vispirms nokāsa tautu ar bankas palīdzību lai pēcāk
varētu tēlot "pieticīgo".
Uzjautrināja ar savu žagošanos pusteikumos :)))

Atbildēt

RRR

12.01.2020. 21:36

»

patiesībā

tu atļāvies izdarīt subjektīvu "secinājumu" par to, ka vari atļauties nepamatoti "uzbraukt" tevis izvēlētam un tev subjektīvi netīkamam iedomātam "oponentam". Un? Kāds no tā labums personīgi tev (ja neskaita tavu visnotaļ savdabīgo tieksmi uz publisku pašapmierināšanos) un kāds no tā profīts jeb "sausais...


Neķer kreņķi, draugs.

Domāšana ir veselīga un noderīgas nodarbe. Es tikai saku, ka šī procesa rezultāti mūsu varnešiem ir dziļi pie viņu taukainajām pakaļām. Apskaties uz finanšu ministru, viņam pilnīgi noteikti nav pilns rubulis, bet kuru tas īsti interesē. Pateica ielikt tādu stulbeni par finanšu ministru un ielika. Un tas, ka kāds domā, ka Latvijas Republikā stulbenis nevar būtu finanšu ministrs, nevienu neuztrauc. Saproti, valdošajiem tas pilnīgi un absolūti neuztrauc. Šķiet, ka viņi pat nav spējīgi šo faktu konstatēt. Viņiem ir svarīgi pēc iespējas labāk noslēpt savu zagšanas afēru fakts zem tepiķa.

Un Tu te - domā, domā, uzbrauciens, uzbrauciens. Piedod, draugs - es tikai konstatēju faktu. Un fakts ir vienkāršs - lielas jēgas no domāšanas nav. Tas ir pat kaitīgi, jo domājoša cilvēka atkskārsme, ka Latvijā valda tādi vājprātīgie, kā Reirs un viņa draugi, tā ir smagi postoši atskārsme. Un viņa partija - tādi paši, jo normāls cilvēks ļaunākajos murgus tādu vājprātīgo pie šī amata nelaistu. Bet re - viņi to nespēj sajēgt. Vai arī tieši otrādi - tas šķiet, tāds melns jociņš, kā paņirgt par Latvijas valsti.

Atbildēt

...

12.01.2020. 20:33

»

patiesos mērķus

jārok Maskavā KGB arhīvā sākot apmēram ar 1972.gadu


Pareizāk būtu sākt ar CIP arhīviem apmēram ar 1917.gadu.Pirmā Rotšilda vizīte Maskavā notika 1968.gadā,1972.gadā sākās žīdu brīvlaišana.

Atbildēt

Nu kāpēc tik pieticīgi?

12.01.2020. 20:16

"esam nesekmīgākā no Baltijas valstīm" - te arī ir tā puspatiesība - precīzāk būtu teikt viena no nesekmīgākajām visā Eiropā.

Atbildēt

patiesos mērķus

12.01.2020. 20:14

»

Nē, Levits mērķtiecīgi

organizēja savu iekļūšanu VP amatā. Patiesis mērķus mēs diez vai uzzināsim, kāpēc Lavits


jārok Maskavā KGB arhīvā sākot apmēram ar 1972.gadu...

Atbildēt

viesis

12.01.2020. 19:48

Precīzi. Diemžēl, mūsu "urrā patriotiem" neinteresē, kāda Latvija ir īstenībā, viņiem liekas, ka ar glaunu prezidentu un viņa limuzīnu pietiek veiksmīgas valsts tēla veidošanai. Acīmredzot tādēļ, ka strādāt, lai valsts būtu un izskatītos veiksmīga, ir pārāk grūti.

Atbildēt

Nē, Levits mērķtiecīgi

12.01.2020. 19:37

»

švamme

"Valsts prezidenta personībai ir nozīme, bet mēs to krietni pārvērtējam...


organizēja savu iekļūšanu VP amatā. Patiesis mērķus mēs diez vai uzzināsim, kāpēc Lavits.

Atbildēt

švamme

12.01.2020. 18:26

"Valsts prezidenta personībai ir nozīme, bet mēs to krietni pārvērtējam."
Kāpēc tāda frāze, kur ir pārvērtēšanas pazīmes?
Nevis mēs pārvērtējam, bet viņš savu cīņu par troni pacēla tādā līmenī (kas raksturīgi visiem narcisiem) ar visādām publiskām izpausmēm, ka augstāk ir tikai Tas Kungs, bet kad Tas Kungs pieticību dalīja, valstsgribulis bij` ieracies rasola bļodā.
Vienīgie, kas ir līdzvainīgi "pārvērtēšanā" ir masu mēdekļi, kā zināms, valdošās šķiras apmaksāti.
Vai nav ironiski, ka vienīgais tautai NEnaidīgais medijs nav reģistrēts Latvijā?
Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 18:02

Katrs indivīds pats zin, ko darīt, kā darīt, kad darīt,bez partijnieku pamācībām un bez partijnieku vadošās lomas.Indivīdam nav vajadzīgs neviens kurš valdītu pār viņu.Kur paliek indivīda brīvā izvēle?

Atbildēt

zvirbulēns

12.01.2020. 17:59

Un pavisam spēcīga prezidenta uzdevums būtu iedvesmot pilsoņus kopīgam darbam, ....
------------------
Nē, nē, prezidenta uzdevums nav kādus iedvesmot kopīgam darbam! Brīvās sabiedrībās nevajag komjauniešus iedvesmotājus, katrs indivīds pats zin, ko darīt, kā darīt, kad darīt. Prezidentam parlamentārās republikās (visa vara parlamentam) tik viens uzdevums - godprātīgi pildīt tos uzdevumus, kurus viņam uzliek likums - punkts. Labs prezidents būtu tāds prezidents, kura iekšējā ētika neļautu dzīvot tik trekni kā to dara Levits, kā savulaik šmorējās Freiberga. Inaugurācijas ( likums tādu lietu vispār neparedz), braukāšana pa pasauli bez jēgas un nojēgas, rauti, pieņemšanas, bezmaksas koncerti, utt.. Tā gribētos redzēt šai amatā pieticīgu cilvēku ( labākais bija Bērziņš).

Atbildēt

bet nesalīdzināmi daudz interesantāk

12.01.2020. 17:56

»

vēl interesantāk

Vēl interesantāk būtu saskaitīt tos miljonus (gan naudā, gan laikā), ko visādi mēsli izšķērdējuši Latvijas gānīšanai


un arī lietderīgāk (!!!) būtu saskaitīt tos miljardus (gan naudā, gan laikā un visos citos attiecīgi saistītajos resursos), ko visādi "noderīgie idioti", "ietekmes aģenti" un tamlīdzīgi siles cūklopu šķidrie mēsli sistēmiski un sistemātiski vēl joprojām izšķērdē melu un zombēšanas propagandai, kura tikusi sashēmota un tiek piekopta šīs pašreizējās "valsts" / pašvaldības pārvaldes sistēmas un tajā trekni parazitējošo tā dēvēto "varas subjektu" un "patiesā labuma guvēju" absolūti nepamatotas pašslavēšanas un pašglaimošanas izbazūnēšanai.

Atbildēt

manupraat

12.01.2020. 17:55

»

vēl interesantāk

Vēl interesantāk būtu saskaitīt tos miljonus (gan naudā, gan laikā), ko visādi mēsli izšķērdējuši Latvijas gānīšanai


Speciaala Latvijas gaanii'sana nav vajadziiga. To 'loti sekmiigi paveic pa'si valstsviiri ar saviem darbiem. Atliek tikai 'sos darbus atspogu'lot presee un visi valdiibas tro'l'li tad b'lauj, ka tiek gaaniita un nomelnota Latv ija. Vi'ni cen'sas tautai iestaastiit, ka Latviijai kaitiigas ir nevis taas valstsviiru sastraadaataas nejeedziibas, bet gan 'so nejeedziibu atmasko'sana un publisko'sana. Iisteniibaa ir otraadi. Noziedzziibu un nejeedziibu sleep'sana kaitee Latvijai un latvie'su tautai. Bet tie'si ar to nodarbojas muusu valdiibai pietuvinaatie propagandas rupori presee un TV. Iznaak, ka par nodok'lu maksaataaju naudu tiek finanseeti nevis tie masu sazi'nas liidzek'li, kas straadaa Latvijas labaa, bet tie, kuri veic kaitiigu darbiibu pret muusu valsti un tautu.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.01.2020. 17:53

Levits un Barkovskis, ir kauna traips ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei !

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

12.01.2020. 17:42

Kas ir,tas ir,kas nav,tas nav! ( Kārlis Ulmanis)

Atbildēt

hmm

12.01.2020. 17:06

Tie, par kuriem LV proletariātam "nav kauns", patiesībā ir tie bīstamākie!
Vīķe atdāvināja Abreni, spieda uz divvalodību un beigās vēl oficiāli paziņoja Izraēlai, ka Latvijas valsts esot veikusi zvērības pret ēbreju tautu (par to pēdējo LV vēl maksās - ilgi un dārgi!).
Ko turpmākajos 4-8 gados sastrādās svaigais iznirelis, labāk pat nedomāt! Bet sākums ir gana iespaidīgs! :D

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 16:54

Kārtējās Haima Barkovska paustās puspatiesības,nu nav mums nekādas valsts,ir kolonija ar koloniālu valdību un modernā verdzība.

Atbildēt

obligaataas vadliinijas

12.01.2020. 16:52

»

Hmm

Kuru gan tas interesē


lennartmerism meri-demokratu kustibas ska-pistiem.

Atbildēt

Hmm

12.01.2020. 16:43

Kuru gan tas interesē?

Atbildēt

manupraat

12.01.2020. 16:34

Buutu visai interesanti saskaitiit kopaa visus tos miljonus, kas pa 'siem "neatkariibas" gadiem iz's'keerdeeti Latviijas teela "spdrinaa'sanai" un "ne'sanai pasaulee". Un kaads ir sausais atlikums no taa bagaatiigaa finanseejums prezidenta un prezidenta kancelejas uzturee'sanai, kas katru gadu tiek pie's'kirts? Domaaju, ka ja prezidents ar visu kanceleju uz kaadu gadu pazustu no zemes virsas, tauta to pat nepamaniitu. Taadai kolonijai, kaada 'sobriid ir Latvija,iisteniibaa nav vajadziigs ne prezdents, ne Saeima. Jo gan viens, gan otrs ir tikai taads patstaaviigi lemt un riikoties nespeejiigs, aiz aukli'naam raustiitu marione'su teaatris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: