Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miķels

04.11.2019. 20:43

Raksts visumā pareizs. Autora bērnības kulinārās atmiņas niansēs attiecas tikai viņu, jo bērnība katram bija savādāka, bet visiem daudzmaz līdzīga. Par padomiju iet runa.

Tagadējai "pa lielam" un "tā kā" paaudzei/ēm grūti saprast, kas ir Krievija, jo viņu nenobriedušās vai sociālisma laikus nebaudījušās smadzenes ir tik atmiekšķētas ar Krievijas augsti profesionālās un tehnoloģiski advancētās melu propagandas devām, ka vēlamo uzskata par esamo - 100% Kremļa sapņu piepildījums - vairot nozombētos, notrollētos....sauciet kā gribat. Krievijai nevar ticēt nevienam vārdam. Vairums tās institūciju strādā vaiga sviedros, lai tiražētu RU labvēlīgos viedokļus. Tās ir veselas armijas troļļu. Jeņķi savā augstprātībā drīz attapsies, ka Vaņka jau regulēs Balto namu. Krievija ir neprognozējami prognozējama, tā rīkojas netipiski un nestandarta veidos. Tās mērķis ir tas pats, kas klaidonim Uļjanovam-Ļeninam - proletariāta (lasi: Maskavijas) hegemons visā pasaulē vai ievērojamā tās daļā. Lielkrievu šovinisms ir valsts politika Putina ērā + čekistiska nekaunība un izveicība - ja Maskaviju nenoliks pie vietas pārskatāmā nākotnē, būs lielas vispasaules probzas.

Atbildēt

Žel par to ka Tev bija tādu vecāki!

02.11.2019. 21:41

Vecākus savus vaino pie tāda bernības pieredzes! Žel ka tiki audzināts tādos apstakļos...

Atbildēt

Kaimiņa bizness

02.11.2019. 04:31

Naftas, gāzes trubas, izejvielas ir kaimiņa bizness. Ja trubas, to galus un resursu patērētājvalstis ar viltu un spēku nepiežmiegsi, kaimiņu tautai nebūs kāpostu, bet oligarhiem jahtu. Naivie to nesaprot.

Atbildēt

tomēr Eirpā TIK DAUDZ DEBIĻU, KA PAR NAUDU ČUPOJAS

01.11.2019. 15:27

AR SADISTIEM

Atbildēt

Nepietiks pārdzīvot par pasauli ?

01.11.2019. 10:04

Kāda mums varētu būt sāpe par Bulgāriju ? Viņi kaujās ar savu nabadzību- mēs ar savējo .
P.S. Lai rakstiņa skribents pamēģina atrast tirdzniecībā dabiski audzētu nemodificētu gurķi un eko cukurbiešu cukuru. Un tikai tad noriet to pārtiku, kāda šodien sen nav nopērkama.

Atbildēt

kaķa smiekli

31.10.2019. 23:17

Te pēdējā laikā ir pārāk daudz primitīvas propagandas raksteļu, pie tam anonīmu. Izskatās pēc kaut kāda rudens saasinājuma cilvēkiem ar psihiskām novirzēm. Autors reāls daunis, jau no raksta sākuma redzams - gurķus ar cukuru salīdzina ar siseņu rīšanu. Pats vainīgs, ka nebija medus, jo gurķi ar medu arī tagad ir garšīgs saldums ne tikai nabagiem, kā te tas plānprātiņš apraksta.

Atbildēt

west

31.10.2019. 12:09

»

west

https://youtu.be/Ib7Wh8_GYEA


https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8

Atbildēt

šķidrās ziepes

31.10.2019. 11:08

Mēsls, kaut talantīgi uzrakstīts; sacerēts ne honorāram, drīzāk vazelīnam. Savulaik Pravdas ievadraksti tāpat skanēja, Ādolfa dibenlaižas ar' šo meldiņu prata ...

Atbildēt

definīcija

31.10.2019. 09:31

»

Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta...


Bez ienaidnieka tēla ,,demokrātija,, nespēj eksistēt,tāpat kā bez baiļu iedzīšanas cilvēkos.

Atbildēt

31.10.2019. 09:14

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta.
Normāls agrāk bija ēdiens, viss no dabīgiem produktiem. No bērnības atceros ļoti garšīgo cukurgailīti. Tagad vispār lielu daļu nav iespējams ēst bez mēslu piegaršas.
Un tikai bauri savu mērķu sasniegšanai izmanto pieminekļu iznīcināšanu, jo uz neko vairāk nav spējīgi. Viss ko jūs varat, ir iznīcināt kamēr ir ko, pat savu valsti. Tipisks naciķ-baurs. Bez naida pret krieviem vairs nekā nav

Atbildēt

Q

31.10.2019. 07:39

Lasot šādus rakstus neviļus rodas doma, vai tiešām normāls cilvēks var sadzejot tādas muļķības? Ieteiktu autoram griezties pie galvas daktera, vēl ir otrs variants, NATO Izcilības centrā beigušies resursi un tagad tur darbojas vieni palīgskolu beigušie skricelētāji!

Atbildēt

Maksims Gorkijs

30.10.2019. 23:03

»

švamme

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов...


"Я думаю, что русскому народу исключительно - так же исключительно, как англичанину чувство юмора - свойственно чувство особенной жестокости, хладнокровной и как бы испытывающей пределы человеческого терпения к боли, как бы изучающей цепкость, стойкость жизни.
В русской жестокости чувствуется дьявольская изощренность, в ней есть нечто тонкое, изысканное. Это свойство едва ли можно объяснить словами «психоз», «садизм», словами, которые, в сущности, и вообще ничего не объясняют. "
О русском крестьянстве (Berlīne, 1922.)

Atbildēt

Papildinājums autora morālei:

30.10.2019. 22:38

Ceturtkārt, ASV veido divpusējās attiecības, ekskluzīvi izejot no „nulles summas” teorijas. Attiecīgi ASV uzskata, ka jebkuru divpusējo attiecību iznākumā var būt tikai viens uzvarētājs (ASV) un viens absolūts zaudētājs (šajā gadījumā .............). Līdzvērtīga labuma gūšana starp valstīm nav iespējama.

Atbildēt

švamme

30.10.2019. 22:27

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)

Troļļi saskrējuši, jo argumentu nav. Tiem, kas saprot angliski, te ir krievu troļļu darbības pilna analīze -
https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/

Atbildēt

janis

30.10.2019. 21:45

Par Krieviju tā ir,bet citos laikos autors Krievijas vietā liktu ASV un Rietumi,un nebūtu kļūdijies.
Tā kā,divkosi,nokaunies,ja...

Atbildēt

hi hi

30.10.2019. 21:32

Labs gana pasaku teicējs sorosnaziku mērcē,avīželē siekalās noietu zombi.

Atbildēt

Bezzāģis

30.10.2019. 20:20

Un? Kaut kā nav dzirdēts nekas par Lavijā noķertiem mega spiegiem.
Varbūt Latvijā viņi ir skaisti paslēpušies zem dažādām izkārtnēm un amatiem?

Atbildēt

!

30.10.2019. 19:34

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


tev un si ,,raksta,, autoram novelu pasedet 500 dienas rinda pie arsta ,,brivaja latvija,, tad varbut paries nerendinamas velesanas rakstit mulkibas publiska vide !

Atbildēt

un ko

30.10.2019. 19:28

asv kolonijas inhabitants raksta lapsam cik gruta un slikta esot Krievija !

Atbildēt

Kaatad

30.10.2019. 19:17

Tā vai kā, nevajag aizmirst, ka Krievija nav tikai pūķins. Kurš ,cik zināms, nav mūžīgs. Der atcerēties, ka piem ,1991, gadā Maskavas ielās izgāja pusmiljons Baltijas neatkarības atbalstītāju. Parasti krievi. Šodien arī tur ir daudz normālu cilvēku. Par kuriem mūsu propogandisti diez kāpēc piemirsuši.Jo nu smadzeņu skalošana, vai RU vai LR ar ļaunajiem "tur ārpusē" ir makten izdevīgs pasākums.Kāda tur nabadzība, vai politbandītisms, kad negantnieki tuvojas. Un tā jau 30 gadus tuvojas :))

Atbildēt

Fēlis

30.10.2019. 19:10

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Viņš nav Kangars, viņš ir duraks trollis. Man tikai autoram viens jautājums- kādā dirsā krievu laikos esat dzīvojis, cienītas? Man ir pavisam citas atmiņas par tā laika ēdieniem un parašām.

Atbildēt

ha-ha

30.10.2019. 18:58

ASV militārais budžets ap 700 miljardi, Krievijas ap 40 miljardi. Domāju, ka NATO pat neietilpst tajos 700 miljardos.
Tātad militāro izdevumu apjoms, kuru skaitā ietilpst arī izlūkošana nav pat salīdzināms.
Arī autoriņš, nokampis mazu, mazu kripatiņu no grandiozā militārā budžeta, pūš pīlītē. Kaut kā taču jāatpelna.

Atbildēt

Detdz

30.10.2019. 17:47

Labak vainojiet dievinnu neka krieviju kapec ir ta ka ir jeb bija un bus.

Atbildēt

lauķis

30.10.2019. 17:00

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Pilnīgi piekrītu un neattaisnoju.
Bet saprast kāpēc notiek tā un ne savādāk gan vajadzētu.Un nevajag citiem stāstīt kur viņiem iet,tad citi nestāstīs kas tu esi un kā tevi sauc.

Atbildēt

V

30.10.2019. 16:43

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis?
A nu ka tinies uz savu lielo kaimiņzemi, tu kangars tāds.
Dēļ tādiem bezmugurkaulainiem mīkstmiešiem kā tu arī sēž mums Saeimā visādas PSRS atraugas un stāv PSRS lūžņi (pieminekļi).

Atbildēt

Q

30.10.2019. 16:34

Kārtējais grafomāns ar nacionālās plānprātības sindromu! cilvēkiem ir pieņemts uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, nevis piedalīties sirojumos pa pasauli palīdzot saimniekam slepkavot svešas tautas! Tā kā tuvākais kaimiņš mums ir Krievija, Latvija ir ieinteresēta sadarbībā ar to, šī regulārā kaimiņa apriešana mums smagi atspēlēsies, to varam jau tagad izjust!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: