Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TYT

27.02.2021. 00:24

Vonsovičs jau ilgstoši darbojās ciešā sasaitē ar tā dēvēto Patiesības ministriju jeb glumu žurnālistu kopienu, kurus vieno Vienotība propagandas lielmāte Ēlerte. (Tagad šī 90. gadu prihvatizācijas shēmu darbone un politizētās preses centrā persona ir Levita padmniece un Ordeņu kapitula kanclere)
Tāpat Vonsovičs jau gadiem ilgi cieši sadarbojās ar vienu no ietekmīgākajiem finanšu shēmu darboņiem LB prezidentu Rimšēviču. Interesanti, ka Rimšēviča tēvs bija čekas kurators un uzraugs Latvijas PSR TV un Radio - proti, viņš čekas uzdevumā pārbaudīja katru jaunpieņemto darbinieku par lojalitāti padomju režīmam.
Ak jā - Ēlerte taču arī bija viena no pēdējām, kura pamanījās iestāties kompartijā. Var jau to saukt par sazvērestības teoriju, bet nudien izskatās, ka lielkoloboranti vienkārši pamainīja dekorācijas, bet ne reālo varu. Nav jau nekāda Norvēģija un Francija, kur pēc 2PK ar koloborantiem īpaši neauklējās ... ja tā var teikt ...

Atbildēt

tikai liepnieks ne labāks

26.02.2021. 18:58

...............

Atbildēt

tāds pat vieplis

24.02.2021. 23:31

sodītajam Liepniekam varētu būt patalogisks naids pret tiesnešiem kā tādiem .....

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

23.02.2021. 18:38

»

Indullis Durka

tūlīt pabeigšu kopēt jauno dzejoli


tavas netradicionālās orientācijas pasīvista dzīvnieciski perversās aktualitātes un krampjaini agonējoša transgendera derdzīgi specifiskās problēmas absolūti neinteresē normālus cilvēkus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību jebkurās tās izpausmēs!

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtajām galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Hope

22.02.2021. 20:47

I am making 10,000 Dollars at home own laptop. Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do check it out what i do......... https://bit.ly/39JrDqt

Atbildēt

6. palātas sanitārs

22.02.2021. 19:30

»

to slimnieks

Jabeļņiks, ir krievu valodā un apzīmē tavu debilo maskačkas un bolģerajas draudziņu un tavu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītā un pakaļā drāztā kropļa, purnus


tu, netīrā homoliberastu skapī pālī taisītais deģenerāt un smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar koncentrētu hlora šķīdumu. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Izlaizi savu mentālo invalīdu palātas biedru pīles un šīberus un nomazgā nevarīgo slimnieku dibenus un nebāz savu degunu, zemākais primāt un homoliberastu skapī ļergas pālī taisītais deģenerāt, lietās, par ko tev nav pat nojausmas!

Atbildēt

to slimnieks

22.02.2021. 15:14

»

nestreso deģenerāt!

Jebaļņiks, tas ir tavs un tavu sugas biedru netīrā purna apzīmējums bezdzimuma latvāniešu valodā


Jabeļņiks, ir krievu valodā un apzīmē tavu debilo maskačkas un bolģerajas draudziņu un tavu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītā un pakaļā drāztā kropļa, purnus.

Atbildēt

Secinājums

22.02.2021. 08:35

»

Vonsovičs

ir poļu izcelsmes deģenerāts, viņa sieva alkoholoķe. Loģisks tandēms


Pie kājas viņa izcelsme,lai gan aizdomas ir,tie nav cilvēki.

Atbildēt

lauķis

22.02.2021. 07:19

»

konservatīvais

Sieva ir spēlmane un arī kārtīgi met pa lampu! Un lien pie pērkamiem liberastu slavinātājiem žurnālistiem gudro tēlot (kad ir skaidrā


Tur jau tā lieta ka šis režīms pievelk neliešus,cilvēki nav vajadzīgi.Vēl bēdīgāk ir tas ka vara ir globāla,šie nelieši ir tikai sistēmas sekas.Ir labi zināms ka cīnīties pret sekām,nelikvidējot cēloņus,ir bezjēdzīgi.Tomēr tas nenozīmē ka šie nelieši nav pelnījuši sodu.

Atbildēt

nestreso deģenerāt!

22.02.2021. 00:35

»

nomierinies deģenerāt!

Jebaļņiks, tas ir krieva purna viens no apzīmējumiem


Jebaļņiks, tas ir tavs un tavu sugas biedru netīrā purna apzīmējums bezdzimuma latvāniešu valodā.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

21.02.2021. 19:11

»

Atkal tas defektīvais

visas malas piedirsis


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 19:10

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) ir izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām


Uz visu bezsmadzeņu skaidbetona galvu slimā pietiek.lapsa pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību!

Atbildēt

Latoloto Lapspisenei

21.02.2021. 19:09

»

Indulim Dukam

Pirmie seniori vecumā virs 70 gadiem, kas bija centralizēti pieteikušies vakcīnai pret Covid-19, šodien sākuši saņemt uzaicinājumus zvanīt uz konkrētu slimnīcu un pierakstīties potes saņemšanai


Pirms savas produktu līnijas “Latloto Lapspissenes muŗgu palagi par kolaborantiem zombij.vampīriem” atjaunošanas, kā viņa pati paskaidrojusi, janvārī veikusi pāris medicīniskas analīzes, pirms atkal publicēt “savu kārtējo kviecienu par kolaborantu pilno Muļķu zemi”, tās uzrādījušas augstu iekaisuma līmeni viņas ķermenī, kas nešaubīgi liecina par ielaistu sifilisu un ir tipiska infekcijas arodslimība visiem pasīvajiem zooo.filajiem piettiek.skapa pidrillām.

"Es vērsos pie viena no gudrākajiem ekspertiem, ko Latgolā pazīstu kā labu šķidro sūbu šmakovkas speciāistu. Pēc tam, kad veterinārs Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz bija apostījis un pagaršojis manas urīna un kakīna analīzes, viņa norādīja, ka mana atlabšana būs ilgāka nekā citiem," vēsta L.Lapspissene.

Viņa skaidro, ka vairākus mēnešus ciešot no zemastes noguruma un "smadzeņu miglas" jeb ilgstošām grūtībām sakoncentrēties uz dabisko vajadzību nokārtošanu pampeŗos, esot problēmas arī ar atmiņu, gaudošanas un riešanas traucējumi.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 18:41

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


Ziņa par Latloto Lapspisenes izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronesis būšot transvestīts kopš dzimšanas Eggmaaŗcz Kakuedajcz jeb Gejmaruža Kakuvemstekle, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Eggmaaŗczas Kakuedajczas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

"Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Eggmaaŗcz Kakuedajcz atzinās kādā geju un transgenderu pasākumā.

"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”

Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm", bet tas neizdevās, jo man smadzeņu nemazam nava, iedzimtība ibio", raudādama un vemstīdamās atzinās izvarotā transgendere Gejmaruža Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz.

Atbildēt

Atkal defektīvā pietiek.skapja samazga

21.02.2021. 18:38

»

Atkal defektīvais

mikropisāns


mikro.cefālā lapspisene.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilais muļķi (skapī izbubinātais),

21.02.2021. 18:37

»

Atkal tas defektīvais

visas malas piedirsis


un aizrijies ar saviem PMS žultsmurgiem, galvā izkastrētā un smagi kontuzētā pietiekskapja samazga.

Atbildēt

Uldis

21.02.2021. 18:34

»

mēslam

Neskatoties uz izcelšanos, ikviens savas dzīves laikā var degradēt līdz vispretīgākam krievam. Paskaties spogulī uz savu pretīgo Šarikova jebaļņiku


"jebaļņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

kaimiņš

21.02.2021. 18:33

Pats Liepnieks ir liels kolaborants. Šķēles izsūtāmais, kuram fīrers nocēla brūti. Pats bija digitalizācijas tautas apzagšanas afēras stūrakmens, kas ir līdzīga OIKam. Labāk pasaki, kad būs otra grāmata par Viltvārdi.

Atbildēt

konservatīvais

21.02.2021. 18:26

»

Dievs

viņu jau ir nosodījis ar sievu -spēlmani


Sieva ir spēlmane un arī kārtīgi met pa lampu! Un lien pie pērkamiem liberastu slavinātājiem žurnālistiem gudro tēlot (kad ir skaidrā).

Atbildēt

S

21.02.2021. 17:54

»

Jāmācās no vēstures

Vēstures liecība ir tā, kas slavenu cilvēku dzīvesstāsti, darbi un nedarbi tiek izpētīti pilnībā. Tas kas tiek publicēts slavenības dzīves laikā radikāli atšķiras no tā ko vēsturnieki izrok pēc tam. Piemēru tam ir bezgalīgi daudz un naivi cerēt, ka ar mani tas nenotiks, es visu laiku palikšu kā balts...


Vēsture ir vēsture. Svarīgāka ir šīsdienas loma tiem, kuri aktīvi darbojas. Par mūsdienu koruptīviem sakariem, sarunātiem spriedumiem - par to jāraksta un jārok. Nevis par standarta padomju laika spriedumiem, jo sevišķi, ka arī mūsdienās par tādiem pašiem nodarījumiem ir paredzēts sods. Mazliet mainījušas tikai detaļas.

Atbildēt

politiskā situācija

21.02.2021. 17:40

Padomju tiesnesim Romuldam Vansovičam var pārmest tikai pārmērīgu dedzību selektīvā tā laika likumu piemērošanā.Bargi notiesāja tantiņu,un mīksti vajadzīgo darboni.Vidējais rādītājs-normā.Kurš no P.Stučkas Latvijas Valsts Universitātes Juridiskās fakultātes nav čekas savervēts?

Atbildēt

Jāmācās no vēstures

21.02.2021. 17:08

Vēstures liecība ir tā, kas slavenu cilvēku dzīvesstāsti, darbi un nedarbi tiek izpētīti pilnībā. Tas kas tiek publicēts slavenības dzīves laikā radikāli atšķiras no tā ko vēsturnieki izrok pēc tam. Piemēru tam ir bezgalīgi daudz un naivi cerēt, ka ar mani tas nenotiks, es visu laiku palikšu kā balts un tīrs eņģelis. Tāpēc racionālākā rīcība būtu pašam visu atklāti izstāstīt un mēģināt kaut kā pamatot un attaisnot savu rīcību. Tikai šķiet, ka mūsu slavenības turpina dzīvot ar eiforijas sajūtu. Es vienmēr būšu pielūgts un slavināts. Tad der atcerēties nu kaut vai Ļeņinu.

Atbildēt

R

21.02.2021. 16:17

»

Interesanti

Ko par to saka Latvijas banka, kura šim advokātam maksā honorārus simtos tūkstošos... Tik vienkārši... nekādu aizspriedumu... nauda nesmird... Dzirdēts arī tuvu stāv mūsu valsts "pareizajiem" medijiem... tur arī nekādu aizspriedumu


Itkā nezinātu, ka Latvijas banka visiem tā maksā tūkstošus! No FKTK veiksmīgi ar zelta izpletni pārlidojušajai Krūmanei, Rimševičam, pelēkajam bankas kardinālam Zojai....

Atbildēt

diemžēl

21.02.2021. 15:11

»

Tad hitlers

neizdarīja savu darbu līdz galam


Neiznāca pēdējo fašistisko lopu, staļinisko izdzimteni, norakt Urālu kalnos. ASV cionisti: rūzvelti, sorosi, cukerbergi, kuri piespieda amerikāņu tautu vergot Staļina kara mašīnai, nedeva tādu iespēju.

Atbildēt

mēslam

21.02.2021. 15:05

»

Vonsovičs

izcils latviešu izcelsmes izdzimtenis


Neskatoties uz izcelšanos, ikviens savas dzīves laikā var degradēt līdz vispretīgākam krievam. Paskaties spogulī uz savu pretīgo Šarikova jebaļņiku!

Atbildēt

Citi stāsti

21.02.2021. 14:53

Šobrīd Youtubē ir publicēts tikai pilnībā aizliegtā komponista Ivara Žinduļa stāsts. Tā ir dokumentāla liecība tam, kas patiesībā notika Latvijas mūzikas dzīvē 70.tajos un 80.tajos gados. Iespējams, ka sekos arī vēl viena "noraktā" komponista Mārča Kalniņa stāsts. Šie cilvēki ir reāli liecinieki patiesiem notikumiem latviešu mūzikā. Ir arī daudzi citi, kuri pagaidām vēl ir iebiedēti un klusē. Būtu tikai apsveicami ja R.Pauls pats atrastu sevī spēku visu atklāti izstāstīt. Pagaidām ir tikai šis stāsts, sākot no 11.minūtes.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Šis vonsovicčs uzspļauj visam!

21.02.2021. 14:25

»

Karātavu valgs

Pretīgo Latvijas Republikas ienaidnieku uz Karātavu parka karātavām, pirms tam vēl noslānot pie Brīvības pieminekļa, glumjo riebekli


Viņam ir citas vājas vietas, ja grib atriebties vai ieriebt. Viņu pakārt Doma laukumā būtu apgānīt tautas vēsturi, piešķirot tam mēslam tādu godu.

Doma laukums vairāk piemērots zilajam durikam par ilgstošu naida celšanu latviešu vidū.

Atbildēt

Karātavu valgs

21.02.2021. 14:07

Pretīgo Latvijas Republikas ienaidnieku uz Karātavu parka karātavām, pirms tam vēl noslānot pie Brīvības pieminekļa, glumjo riebekli!!!

Atbildēt

Nekā personīga

21.02.2021. 13:22

L.Lapsa vienmēr uzsver, ka viņam esot pilnīgi vienalga par ko rakstīt - tikai bizness. Patiesa grāmata par R.Paulu Latvijā pat 100 000 tirāžā tiktu izpirkta pāris dienu laikā. Un Krievijā pat 1 miljons eksemplāru. Kā liecina vēsture "elki" krīt vienmēr, un tas ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Tad hitlers

21.02.2021. 13:22

»

Vonsovičs

ir polis.Arī pats to ir teicis


neizdarīja savu darbu līdz galam.

Atbildēt

Vonsovičs

21.02.2021. 13:14

»

Vonsovičs

izcils latviešu izcelsmes izdzimtenis


ir polis.Arī pats to ir teicis.

Atbildēt

Kaža

21.02.2021. 12:50

»

Ferdinands

Kurā pasaules valstī var dabūt cietumsodu par nestrādāšanu


No kā tad tāds cilvēks iztiek?Nestrādāt oficiāli var,bet tas rada sabiedrībai bīstamas sekas-pelēko ekonomiku, noziedzību,kas pašu cilvēku arī degradē un var novest cietumā.Var dzīvot no darba augļiem,sēdēt citiem uz kakla,ir daudz citu variantu,taču valsts pamatos ir legālā darbība un ģimene,kuras jēdzienu cenšās reformēt un variēt,ievest saprāta džungļos.

Atbildēt

Dievs

21.02.2021. 12:37

viņu jau ir nosodījis ar sievu -spēlmani.

Atbildēt

ha-ha

21.02.2021. 12:30

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


Krištopāns ir bijušais komunists un okupācijas armijas virsnieks,viņa uzskatus varētu popularizēt pēc soda izciešanas par kolaborāciju nevis pēc miljonu iegūšanas procesā.

Atbildēt

lauķis

21.02.2021. 11:46

»

žanis

Ja vara netiek galā ar šādiem lopiem, tad pienācis laiks cilvēkiem pašiem spriest tiesu


Kur tu Latvijā varu esi redzējis?Vispirms par cilvēku jātop,tad arī tiesu varēs spriest.

Atbildēt

žanis

21.02.2021. 11:37

Ja vara netiek galā ar šādiem lopiem, tad pienācis laiks cilvēkiem pašiem spriest tiesu!

Atbildēt

Varonis

21.02.2021. 11:26

»

Neko tu nezini, vai arī esi nomīzies no bailēm

Ja tu zinātu un tev nebūtu bail, tad tu neko neslēptu


Topošais Lapsas romāna varonis varētu būt R.Pauls. Pavisam nesen Youtubē ir publicēta Latvijas vissaizliegtākā komponista Ivara Žinduļa intervija kurā pēc 50 gadu klusēšanas ir beidzot atklāti izstāstīts kā notika 70.tajos gados tautā ļoti populārās dziesmas "Sapņu bites" aizliegšana un viņa kā komponista pilnīga norakšana. Šī ir pirmā tāda veida intervija. Varētu sekot stāsts par dziesmas "Laimes putns" komponistu Mārci Kalniņu ar līdzīgu likteni. Abos notikumos aktīvi piedalījās arī R.Pauls. Jāklausās no 11.tās minūtes
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

ES

21.02.2021. 11:21

Pagaidīsim Lemberga notiesāšanu... un tad blakus noliksim jau notiesāto Bondaru, kā REDZAMU UN GODĀ CELTU POLITIĶI... uN - PAR VISIEM ŠIEM NOZIEGUMIEM ARĪ ŠODIEN NOTIESĀ CILVĒKUS, BET MILJONU ZAGĻUS ATZĪST PAR NEVAINĪGIEM. tAGAD TĀPAT SAFABRICĒ LIETAS UN TĀPAT SPRIEDUMUS SPRIEŽ NE JAU TAISNĪGA TIESA - JĀPIEBILST, KA TĀDU TIK PAT KĀ NAV. Par Bičkoviču vien var grāmatu sarakstīt par to laiku, kad viņš strādāja Stučkā par tiesnesi...

Atbildēt

vilis

21.02.2021. 11:03

Labs raksts.Gudrs nebaidās mainīt savus uzskatus.Laiki mainās un mēs tiem līdzi.Liepniekam nu gan vajadzētu klusēt,jo bija valsts izzadzēja Šķēles,kas arī bija kolaborants, komandā

Atbildēt

Indullis Durka

21.02.2021. 08:08

»

Indulim Dukam

Pirmie seniori vecumā virs 70 gadiem, kas bija centralizēti pieteikušies vakcīnai pret Covid-19, šodien sākuši saņemt uzaicinājumus zvanīt uz konkrētu slimnīcu un pierakstīties potes saņemšanai


Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) ir izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām.

Atbildēt

Indulim Dukam

21.02.2021. 07:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pirmie seniori vecumā virs 70 gadiem, kas bija centralizēti pieteikušies vakcīnai pret Covid-19, šodien sākuši saņemt uzaicinājumus zvanīt uz konkrētu slimnīcu un pierakstīties potes saņemšanai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: