Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

09.03.2019. 15:48

»

K

Neviena no skaļākajām afērām nebūtu iespējama bez dažādas ranga valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku atbalsta, bet viņu sodīšana nav iespējama tikai tāpēc, ka valsts iestādēs viens otru piesedz


Ne jau pašvaldību iestāžu darbinieku līmenī tas atbalsts , tur notiek tiai zagšana un ,,otkatu,, nosūtīšana partijām,visa piesegšana un rebes notiek partiju bosu un to saimnieku līmenī.

Atbildēt

eķļis

09.03.2019. 15:07

»

Gatis

Interesanti, vai kāds ari lasa čekas ziņotāja murgus


"Ulbergs" 2x nedēļā-tas ir par daudz.Nelasu,bet vietu taču aizņem!

Atbildēt

K

09.03.2019. 14:32

Neviena no skaļākajām afērām nebūtu iespējama bez dažādas ranga valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku atbalsta, bet viņu sodīšana nav iespējama tikai tāpēc, ka valsts iestādēs viens otru piesedz.

Atbildēt

Gatis

09.03.2019. 14:11

Interesanti, vai kāds ari lasa čekas ziņotāja murgus?

Atbildēt

Jā!

09.03.2019. 13:31

Spriežot pēc šī raksta, tad Priedītim tā daiļrade sāk apsīkt. Vienu un to pašu maļ un maļ dažādos locījumos.

Atbildēt

Jozis

09.03.2019. 11:57

»

Muļķītis

A.P. Jūs it kā uzrunājat deģenerātus un kritizējiet tautas izvēli. Manuprāt deģenerāts ir un paliek deģenerāts un visi 30 neatkarības gadi ir pierādījuši, ka viņi paši to nesaprot, kas arī vārda deģenerāts būtība -cilvēks bez saprāta. Bet par tautu stāsts ir nedaudz savādāks. Mums balsošana notiek par...


Te nu A.P. ir galīgi pāršāvis pār strīpu. Latvijas tauta nevar ievēlēt tos, kurus tā gribētu, jo balso par sarakstu, bet tālāk izvēlas partijas.
Petraviču var kritizēt, bet toni uzņēmumā nosaka priekšnieks un nevis kāds cits, tā ka dāmas zākāšana būtu jāatliek, jo viņa nav atbildīga par cita grēkiem, pat ja tādi ir.
Labā ziņa ir tā, ka varbūt kļūdios, bet viņa ir viena no retajām, kura Saeimā ir no biznesa vides. Vai tiešām arī tādi būtu no Saeimas jāiznīdē, vai tieši otrādāk - jāsaglabā par katru cenu? Viņi taču zina to, ko nezina un arī nevar zināt ilggadējie dīvānā slapinātāji.

Atbildēt

jautaajums

09.03.2019. 11:30

»

A.P.

Skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/03/dieva-davana.html


Priedit,kādu tautību esat pieņēmis pēc precībām?

Atbildēt

A.P.

09.03.2019. 11:27

Skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/03/dieva-davana.html

Atbildēt

ha-ha

09.03.2019. 09:19

»

Priedīša pērle

Padomju laikā bija stingrs princips vārdā “partijas intereses”. Taču šo principu nekad neattiecināja uz noziegumiem...


Okupācijas laikā likumīgie zagļi bija komunisti,tiem,kuri ar šo bandu nesadarbojas pat par naglas pirkšanu bija vajadzīga atļauja.Atradu čekas kartītes tiešā savā tuvumā bijušus un esošus biedrus,kuri vienlaicīgi bija arī komunisti un priekšnieki,kuri organizēja barikādes,privatizāciju. Visā šī komanda,kura automātiski kļuva par valsts noziedzniekiem-kolaboracionistiem beidzoties okupācijai,šodien joprojām ir vadībā,tā automātiski padarot mūs par noziedznieku ķīlniekiem,bet ne par noziedznieku līdzdalībniekiem.

Atbildēt

iz lopu dzīves

09.03.2019. 07:47

Ganāmpulkā sarunājas divas aitas.
Es domāju,ka cilvēki mūs tur tikai tāpēc,lai cirptu vilnu un beigās nokautu.
Beidz savas sazvērestības teorijas bīdīt!Gribi,lai viss ganāmpulks par tevi smejas.

Atbildēt

Edge

08.03.2019. 21:30

»

lauķis

Visi ismi ir viena autora radīti ,mainās tikai termini un metodes,ne būtība


Mērķis attaisno līdzekļus! Uz priekšu - atpakaļ pagātnē.
"Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V)." ( NRA, 27.marts, 2017.)

Atbildēt

lauķis

08.03.2019. 19:07

»

Edge

"Izeja ir vienkārša! Ja kāds nevēlas būt Latvijas potenciālo deģenerātu kontingentā, tad nav jāsadarbojas ar valsts intitūcijām...


Visi ismi ir viena autora radīti ,mainās tikai termini un metodes,ne būtība.

Atbildēt

Edge

08.03.2019. 18:51

»

Asiirietis

Daudz no pieminētā ir vistiešākā valsts nodevība un žēl, ka mūsu valsts drošību nav kas sargā


"Izeja ir vienkārša! Ja kāds nevēlas būt Latvijas potenciālo deģenerātu kontingentā, tad nav jāsadarbojas ar valsts intitūcijām."
Mūsu valstī ar valsts drošību viss ir kārtībā, jo priedīšu mērķis ir CCCP-2 jeb federāla Eiropas Savienība. Pilnīgas saplūšanas process ar ES kodolu ir jāveicina - arī graujot 4.maija repubļikas institūciju reputāciju. Būsim reālisti!
"Faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību. Līdz ar to mūsu izbraukšana patiesībā ir iekšēja pārvietošanās."
Jānis Peters: Latvija nebija gatava kapitālismam (jauns.lv)

Atbildēt

Asiirietis

08.03.2019. 18:43

Daudz no pieminētā ir vistiešākā valsts nodevība un žēl, ka mūsu valsts drošību nav kas sargā.

Atbildēt

janis

08.03.2019. 18:18

Tautas valodā tas būtu-morālie mīzēji,jeb pārfrāzējot uz otru atveri-morālie pļūtīzeri-diarētāji.Pasaulē valdošajā telpā nekas cits nav,vārdu diareja,patiesības slēpšanai.
Priedītim pamatbāze-sākumfakts parasti ir pareiza,aktuāla,bet viņa dzīves nelaime ir ieslīdēt anabāzē.Būtu jāpiestrādā!

Atbildēt

to A. P.!

08.03.2019. 18:08

Turpiniet vilkt to mēslu vezumu, kamēr Latvija būs tīra.

Atbildēt

Muļķītis

08.03.2019. 17:59

A.P. Jūs it kā uzrunājat deģenerātus un kritizējiet tautas izvēli. Manuprāt deģenerāts ir un paliek deģenerāts un visi 30 neatkarības gadi ir pierādījuši, ka viņi paši to nesaprot, kas arī vārda deģenerāts būtība -cilvēks bez saprāta. Bet par tautu stāsts ir nedaudz savādāks. Mums balsošana notiek par partiju sarakstiem un tautas tiesības ir tikai izvēlēties par kādu sarakstu balsot un kādus no saraksta atbalstīt vai svītrot. Un ja jūs sakāt, ka visi ir deģenerāti, tad ir tikai divas izvēles:vai nu nepiedalīties vēlēšanās, vai personīgi izvēlēties mazāko ļaunumu - tā teikt- atbalstīt pilnīgus idiotus vai tikai daļējus, cerot, ka starp viņiem tomēr trāpās vismaz Muļķītis. rezultāts tad ir tāds, kā Jūs to aprakstāt, un, ja vēlēšanu sistēma nemainīsies, tad tā būs vēl ilgi Latvijā.

Atbildēt

Priedīša pērle

08.03.2019. 17:50

Padomju laikā bija stingrs princips vārdā “partijas intereses”. Taču šo principu nekad neattiecināja uz noziegumiem.
Melo suns,partijas interesēs tika zagti dimanti,mākslas darbi,valūta tika pārskaitīta transnacionālajām korporācijām jau kopš 1978.gada,kad saimnieki iesaka PSRS demontāžu.

Atbildēt

hi hi

08.03.2019. 17:43

Ko dara pasaulē un galaktikā tēvocis sems?Tieši to pašu pret tautu kā spoguļa atspulgā dara saimnieka vasaļi,diemžēl un interesanti -- "tautas" vēlēti.Paradokss!

Atbildēt

A.P.

08.03.2019. 16:47

Petravičas sodīšana pēc stārķu atlidošanas nav vienīgais gadījums. Tagad noziedznieku sodīšana "pēc trim nedēļām", kā izteicās kretīns Pūce, ir masveidīga parādība. Par ko tas liecina? Tas liecina, ka uz politiskās skatuves ir izbīdīti fundamentāli cilvēciskie kropļi. Tā vēl nesen nebija. Cilvēcisko kropļu kundzības dinamika ir ļoti izteikta. Drīz pietrūks vārdu tās raksturošanai. Arī medicīnas termini vairs nevarēs palīdzēt akcentēt Latvijas tautas šausmīgo neadekvātumu.

Atbildēt

A.P.

08.03.2019. 16:11

Skat.: http://stiklakalns.blogspot.com/2019/02/socialpsihologiskas-vibracijas.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: