Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Novembra beigās Valsts kanceleja oficiāli paziņoja, ka konkurss uz Sanda Ģirģena vadītās Iekšlietu ministrijas (IM) Informācijas centra priekšnieka amatu noslēdzies bez rezultāta, jo atlases komisija, izvērtējot abu pretendentu klātienes interviju un kompetenču novērtēšanas rezultātus, kā arī ievāktās atsauksmes, vienbalsīgi esot nolēmusi nevirzīt uz centra priekšnieka amatu nevienu no viņiem.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vadīja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Komisijas sastāvā bija Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, iekšlietu ministrs Ģirģens (KPV LV) un IeM valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Iepriekš ziņās tika skaļi ziņots par desmit pretendentiem, pēc tam - par četru kandidātu virzīšanu uz otro kārtu, tad par divu kandidātu virzīšanu uz trešo kārtu un to, ka viens no šiem diviem tiks apstiprināts par priekšnieku.

Tagad paklusām vien samērā nopietnas iestādes vadības izvēle būs noslēgusies pa kluso un bez rezultātiem, un jau tuvākās dienās par LR IeM Informācijas centra priekšnieci kļūs nevienam nezināma nelielas Tiesu administrācijas nodaļas vadītāja Līga Lapiņa...

Vai arī jums tas šķiet dīvaini? Vai arī likumsakarīgi?

Novērtē šo rakstu:

145
6