Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BeVa

07.06.2021. 07:09

»

VB

"Savukārt tiem, kuri cilvēkus, kas "sarunājas" ar Visumu vai Dievu, sauc par prātu pakūkojušiem ezotēriķiem...


Tavai sirds operācija nav nekāda sakara ar ezotēriku, tev vnk nav saprašanas par to, ko domāja raksta autors.

Atbildēt

Domā, domā

03.06.2021. 07:09

Kārtējais marginālo amatieru- domātāju smērējums, smalkie placebo- nocebo nedara to labāku. Lasīju un atcerējos teicienu- tītars arī domāja, kamēr nokļuva katlā! Visi šie "domātāji" nespēj saprast pašu galveno- šī ir pandēmija(pirmā vairāk kā 100gadu laikā) un kamēr nebūs lielākā daļa cilvēku vakcinēti, neviens pie normālas pirmspandēmijas dzīves neatgriezīsies un vīruss varbūt arī tādēļ turpina mutēt. Nebūs ne lielu koncertu, izrāžu, īsti brīvas ceļošanas un līdz ar to arī rakstu rakstīšanas par šīm tēmām. Nāksies pārkvalificēties mūžizglītības ietvaros par kasieri!

Atbildēt

Liktens

03.06.2021. 06:50

»

turpinājums

šo manu komentār man liedza pievienotvakar vakarā parādījās melns uzraksts - NU JAU PIETIEK. kAM MANĀ KOMENTĀRĀ IR NEPAREIZS? vARBŪT NEPATIKA TURPINĀJUMS, KURĀ ES RAKSTĪJU PAR VECAJIEM CILVĒKIEM. kAUT KĀ TAS NEIET KOPĀ - LĪDZ ŠIM NEBIJA NEKĀDAS INTERESES, KĀ VECIE ĻAUDIS AR NELIELĀM PENSIJĀM DZĪVO, ...


A kuram vēl ir jāatbild par sava vai savu bērnu organisma reakciju uz poti? Kāds sakars ar to valdìbai? Pirms asins analīžu nodošanas poliklīnikā arī ir jāparakstās, ka esi brīdināts par iespējamiem sarežğijumiem, kur nu vēl pirms potes.

Atbildēt

jautājums

02.06.2021. 22:07

»

Ķencis

PIETIEK izplatīt komunistu melus, LL ir nostājies patiesības pusē


Izlasīju vairākkārt - kuri tad bija tie komunistu meli? Neatradu

Atbildēt

doma

02.06.2021. 20:46

Doma ir pareiza,argumenti vāji.Kāda tur Ticība?Kāda ticība ir rietumos?Ateisms sagrāva PSRS?

Atbildēt

Viltnieks

02.06.2021. 13:16

Logorrhea gradus gravis gan šī raksta, gan arī slavenās "vēstules" autoram.

Atbildēt

turpinājums

02.06.2021. 12:50

»

ESMAIJA

Es nevaru nerakstīt par bērnu un pusaudžu vakcinēšanu, bez vecāku atļaujas. Kas tas ir> Kas parakstīs to papīru, ka pats esi par sekām atbildību? Valdība no atbildības atsakās, vakcīnu ražotāji atsakās, bet bērnam būs jāuzņemas? Ja notiek tādas lietas, tad gribot, negribot uzpeld jatājums, ko šis viss...


šo manu komentār man liedza pievienotvakar vakarā parādījās melns uzraksts - NU JAU PIETIEK. kAM MANĀ KOMENTĀRĀ IR NEPAREIZS? vARBŪT NEPATIKA TURPINĀJUMS, KURĀ ES RAKSTĪJU PAR VECAJIEM CILVĒKIEM. kAUT KĀ TAS NEIET KOPĀ - LĪDZ ŠIM NEBIJA NEKĀDAS INTERESES, KĀ VECIE ĻAUDIS AR NELIELĀM PENSIJĀM DZĪVO, TAD KAS IR TAS , KAS VISU APGRIEZA TĀ, KA PĒKŠŅI TIE PAŠI pārsvieda kažoku uz otru pusi un ņemas vaigu sviedros, lai ar masveida vakcināciju glābtu to iedzīvotāju daļu, kas līdz šim dzīvoja pamesti, vīlušies un bezpalīdzīgi, ar bailēm domājot par dzīves pēdējo posmu.

Atbildēt

ESMAIJA

02.06.2021. 12:41

Es nevaru nerakstīt par bērnu un pusaudžu vakcinēšanu, bez vecāku atļaujas. Kas tas ir> Kas parakstīs to papīru, ka pats esi par sekām atbildību? Valdība no atbildības atsakās, vakcīnu ražotāji atsakās, bet bērnam būs jāuzņemas? Ja notiek tādas lietas, tad gribot, negribot uzpeld jatājums, ko šis viss, kas notiek, patiesībā zem sevis slēpj? Tagad izgāž miljonu miljonus par testiem, vakcīnām un sejas maskām, lai glābtu tautu no vīrusa. Iznīcina ekonomiku, uzņēmējus, skolas un visu, ko var iznīcināt, lai glābtu tautu? Vai tas nav absurds? Tajā pašā laikā kur tik vien var liek simtiem un tūkstošie lielus sodus par to, kas citviet notiek ar uzviju nesodīti... vai tas arī notiek tās pašas tautas glābšanas vārdā?

Atbildēt

Pidars

02.06.2021. 10:43

Pidars paliek pidars. Raksta autors.

Atbildēt

Ķencis

02.06.2021. 09:59

»

ESMAIJA

Kādēļ man neļauj pievienot savu komentāru? Kas raksta to uzrakstu - NU JAU PIETIEK. Vai Jūs Lato Lapsa


PIETIEK izplatīt komunistu melus, LL ir nostājies patiesības pusē.

Atbildēt

zita

02.06.2021. 07:41

Malaci ka gudrie prati un gaisie speki beidzot sak nostaties preti Levita, Karina valdosajai klikei...Prieks ka sak iespidet ceribu starins ka varbut sacelsies visa Tauta un nometis sos korumpanto ,zagligo,launo ,nekompotento valdibu...

Atbildēt

VB

02.06.2021. 05:27

»

motorhead 1916

Man taa poteeshanaas liekas ne tik daudz kaitiiga, kaa bezjeedziiga. Tomeer sapoteejos, jo labi redzams, ka bez taa buus nejauki paarvietoshanaas ierobezhojumi. Bet paceljot tak vajag... Un vispaar - ja man, piemeeram, vajag kakaat, tad es eju uz WC, nevis prasu padomu visumam un enjgjeljiem, kuri, ...


"Savukārt tiem, kuri cilvēkus, kas "sarunājas" ar Visumu vai Dievu, sauc par prātu pakūkojušiem ezotēriķiem"
Pazemot nevienu nevajag, bet tom. pie ārsta tādiem jāiet - nekaunos, pēc pieredzes saku - pēc veiksmīgas sirds (vai kā nu tur kuram) operācijas vai vnk. zālēm, tas viss bedzas.

Atbildēt

ESMAIJA

02.06.2021. 00:05

Kādēļ man neļauj pievienot savu komentāru? Kas raksta to uzrakstu - NU JAU PIETIEK. Vai Jūs Lato Lapsa?

Atbildēt

domāt var

01.06.2021. 23:09

»

Nē, nav par garu. Tev vienkārši prātiņš ir par īsu šādiem rakstiem


bet domāt bez pamatzināšanām...un ne visas domas skaļi jāizkliedz, muļki pieņem par patiesību

Atbildēt

01.06.2021. 21:42

»

Papa

Par garu penterējums


Nē, nav par garu. Tev vienkārši prātiņš ir par īsu šādiem rakstiem.

Atbildēt

Vakcinācija pret “C19”

01.06.2021. 21:30

ir nepieciešama, lai ar vakcinēšanos atbrīvotos no liekajiem bezsmadzeņu radījumiem. Tas ir labi ilgterminā, kad sabeiguši savu dabisko imunitāti, viņi slimos un ātri nomirs.

Es neticu, ka ar vakcinēšanu netiek izplatīti citu celmu C19 vīruss. Es neticu vakcīnu ražotājiem un izplatītājiem. Jo visas vakcīnas, visas partijas, ar kurām veic eksperimentus ar pūli, neviens nemaz nevar izkontrolēt.

Atbildēt

juris

01.06.2021. 20:45

Neviens nav aizdomājies, kāpēc netiek veiktas socioloģiskās aptaujas, lai noskaidrotu, vai sabiedrība vispār tic covidpropagandai un ko domā par masu informācijas līdzekļiem, kuri izvērsuši šo idiotisko propagandas ažiotāžu. Interesanti būtu zināt ari to, kuri ir tie, kas finansē šo ažiotāžu?

Atbildēt

Papa

01.06.2021. 19:46

Par garu penterējums.
Doma jāprot pateikt īsi un kodolīgi. Ja doma ir, protams :/

Atbildēt

Nu tad beidzot

01.06.2021. 19:30

Izrādā, ka mums ir ne tikai gudri, bet arī drosmīgi ārsti. Pa kaktiem sen jau runā, bet pateikt bail. Turies Ainār! Mēs ar Tevi un par Tevi!

Atbildēt

Genocīds pret latviešu tautu

01.06.2021. 19:13

»

lauķis

Tauta,tas skan lepni,diemžēl tauta ir stulbu aitu un kāmju bars.Ja nu kāds vēlas iebilst,lai paskaidro kapēc esam tādos tūdos


Kā vēsta latviešu tautas paruna, mucu medus varot sabojāt ar pilienu darvas. Kā jums lauķi šķiet, cik pilienu darvas sastāda 37% kolonistu 12-15% kalpojušo okupācijas režīmam un vēl no austrumeiropas ievestie krievu okupanti.

Atbildēt

zvaigžņu pētnieks

01.06.2021. 17:49

Kātad, 80% aplaupīti pliki un nabagi samiernieciski klusē, kādēļ lai neturpinātu apklusināšanu.
Starp citu, tādu otro pasaules karu daudzas valstis nemaz nejuta. Mums to 50 gadus bāza iekšā pa visiem galiem, lai noslēptu ārpus kara lauka noslepkavoto miljonus un krievu komandieru (čekistu) debilās pavēles, kas zaldātiņus pārvērta lielgabalgaļā.

Atbildēt

autoram

01.06.2021. 17:39

saprotu, ka gribat labu, pateikt cilvēkiem pamosties, bet nevajag, nav jēgas. Cūka pie siles nelabi kvieks par tur iebērtajām pērlēm, jo tās taču nav ēdamas. Un cūkai būs taisnība. Nevienu negribu vainot vai pazemot, jo katram pašam tie savi "kāposti" ir jāizstrebj citādi attīstība nav iespējama...priekš tam mēs te esam.. un lai mums visiem veicas! paldies par jauko rakstu!

Atbildēt

motorhead 1916

01.06.2021. 16:36

Man taa poteeshanaas liekas ne tik daudz kaitiiga, kaa bezjeedziiga. Tomeer sapoteejos, jo labi redzams, ka bez taa buus nejauki paarvietoshanaas ierobezhojumi. Bet paceljot tak vajag... Un vispaar - ja man, piemeeram, vajag kakaat, tad es eju uz WC, nevis prasu padomu visumam un enjgjeljiem, kuri, iespeejams, ieteiks nogaidiit. Tas nu taa, par ezoteerikjiem ;-)

Atbildēt

tad tikai arī

01.06.2021. 16:16

un visuma slimnīcām. Tas būtu kaut kur balvos, ludzā... Kad mirst nost, tad gan nefilozofē.

Atbildēt

Adata

01.06.2021. 16:16

Pilnībā piekrītu autoram-nogaidīsim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: