Menu
Pilnā versija
Foto

Par 2017. gada 15. decembra uzdevumu un 2017. gada 12. decembra Datu valsts inspekcijas vēstuli

Marta Starostina, LPSR VDK zinātniskās izpētes komisija · 27.12.2017. · Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tanks007

03.01.2018. 20:57

Nav ko cepties! 100saeimas deputāti izlems čekas maisus atvērt tad, kad visi čekisti būs nomiruši!

Atbildēt

...

02.01.2018. 16:36

gribētos izlasīt to DVI kārtējo šedevru !!!!

Atbildēt

A.N.

28.12.2017. 13:19

Dāma saka "Komisijas uzdevums ir zinātniskā izpēte". Taču viņas melnais kungs nelietis Kangeris, saka - liels dzērājs, tā nedomā. Viņam ir dots uzdevums sēt naidu, pazemot latviešu inteliģenci, LR sabiedrībā uzkurināt psihozi. Nelieti Kangeri netieši nosoda arī tāds VDK specs kā Bojārs. Tāpēc nelietis Kangeris ir sūtams uz Tartaru. Pirms tam tāds pats melnums kā Stradiņš viņam var iešķiept akadēmiķa kroni, kas būtu ideāli latviska izdarība, nelietības/nodevības gēnu stimulēti. Komisiju jālikvidē, jo tās darbība ir nacionāli kaitīga.

Atbildēt

Šo 4. maija hibrīdvalsti

28.12.2017. 09:55

»

HA!

Savādi, ka 4.maija republikā visus šos gadus pie varas ir bijuši mūsu pašu tautieši, ne tie, no kuriem tiekam iebaidīti. Mēs paši viņus esam ievēlējuši, ne Kremļa piespiesti. Kā tas nākas, ka šie čekisti panākuši Latvijas iekļaušanu ES un NATO ? Tas, ka šai hibrīdvalstij nav nekā kopīga ar 18.novembra...


tieši čekisti, komunisti un VDK virsnieki kā Borovkovs, Bojārs un VVF ieveda pēc Krievijas FSB priekšrakstiem NATO un ES kā Trojas zirgu.

Mērķis tas pats - pierādīt, ka Latvija nav spējīga uz savu valsti, kaut tā ir NATO un ES. Vai ir spējīga? Nav, jo slīgst nabadzībā parādos un to pamet pamatnācija.

Ja katrs nesapratīs, ka tās ir Krievijas FSB , vietējo čekistu un komunistu, LPSR VDK darbinieku kā Borovkovs, Āboltiņa, Godmanis, Lembergs, Kreituse utt. darbības rezultāts, vaina tikas uzvelta pamatnācijai, ko arī Krievijas FSB grib panākt.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 09:22

Rets gadījums mūsu valstī - cilvēks atzīst un uzņemas atbildību. Visu cieņu, Marta Starostina. Par situāciju - jūtams, spriedze pieaug, kāds kļuvis dikti tramīgs.Ka agrāk šķita nesvarīgi, tad tagad esmu par vārdiņu atklāšanu.

Atbildēt

VDK 4.maija republika

28.12.2017. 07:45

Šo personu vidū, iespējams, spriežot pēc vārdiem un uzvārdiem, ir vairāki pašreizējie, 12. Saeimas deputāti, kā arī bijušie Saeimas deputāti un Ministru kabineta locekļi, ļoti augstas tiesu varas amatpersonas, bijušās valsts pārvaldes amatpersonas, taja skaitā augsta ranga diplomāti, augstas Izglītības un zinātnes ministrijas resora iestāžu amatpersonas, pašvaldību vadītāji, Latvijā atpazīstami ļoti turīgi uzņēmēji, banku īpašnieki un vadītāji, brīvostu valdes locekļi, atpazīstamu politiķu, tajā skaitā bijušo Saeimas deputātu un ministru ģimenes locekļi, politisko partiju aktīvisti, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji,

Atbildēt

MI

28.12.2017. 00:57

Zinātniskais darbs vēsturē un personu datu aizsardzība ir divas pretējas nesavienojamas lietas, jeb savstarpēji izslēdzošas lietas.
Ja ir datu aizsardzība, tad nav vēstures. Vai ja ir vēsture, tad nav datu aizsardzības. Sabiedrībai nezināma vēsture nav vēsture. Skolā vēsturi neiemācīsi ar nezināmu, vai slepenu, vai rediģētu vēsturi.
Tas ir debīlisms, apzināta kaitniecība augstākajā mērā.
Man ir kauns, ka zinātniekiem ir jārunā un jāskaidro par lietām, kuras ir pašsaprotamas pat mazliet izglītotiem cilvēkiem.
Tas ir vājprāts. Čeka ar saviem pakalpiņiem rullē pilnībā un nekaunībai vairs nav robežu.

Atbildēt

sākas likumīgās spazmas

27.12.2017. 23:25

Vai tik atkal nesāks lidot lapsenes?

Atbildēt

HA!

27.12.2017. 22:44

Savādi, ka 4.maija republikā visus šos gadus pie varas ir bijuši mūsu pašu tautieši, ne tie, no kuriem tiekam iebaidīti. Mēs paši viņus esam ievēlējuši, ne Kremļa piespiesti. Kā tas nākas, ka šie čekisti panākuši Latvijas iekļaušanu ES un NATO ? Tas, ka šai hibrīdvalstij nav nekā kopīga ar 18.novembra Latviju, skaidrs pat sivēnam. Nav nekādu priekšnoteikumu, lai kaut kas šeit mainītos mūsu pašu prāta mazspējas dēļ.

Atbildēt

agents

27.12.2017. 21:50

Kamer kremlis nedos atlauju , kartoteka netiks atklata. Vieniga ceriba uz Rietumos esoso kartoteku ,kura tika nokopeta un nopirkta krievija 90s. Tauta ari zina loti augstas amatpersonas ,kuras ir tagad amatos . Bet baidas par to atklati runat ,jo kurs tad grib problemas .

Atbildēt

kurmis

27.12.2017. 21:14

»

Vai kādam vēl

ir saglabājušās šaubas, ka nedzīvojam komunistu, čekistu un Krievijas FSB 4. maija hibrīdvalstī...


Atmodas sākumā savā naivumā cerēju ka okupantu pilnvarotie -komunisti un komsorgi zaudēs varu un ietekmi.Par to arī publiski iestājos.Rezultatā kūkoju bez zemes,bez mežiem,bez veselības aprūpes,bet valsti vada tie,kurus nevienā no okupācijas atbrīvotā valstī nelaistu tuvu varai.Par savas tautas labsirdību maksājam ar tautas iznīcības draudiem,nabadzību un čekas aģentu un citu okupācijas mēslu slavēšanu,apbalvošanu un citām saprātam neaptveramam izdarībām.

Atbildēt

nu tad jau

27.12.2017. 20:12

Pagadīsim 2018. gada 25. maiju - būs jautri!

Atbildēt

Pēc būtības

27.12.2017. 18:31

nav nekāda tiesiska pamata pat runāt par personu datu aizsardzības LR likumdošanas attiecināšanu uz LPSR - citas valsts personām, kuru dati atrodami LPSR VDK dokumentos. Ja kāds to dara, tad rīkojas neloģiski, prettiesiski un patvarīgi.

Atbildēt

Vai kādam vēl

27.12.2017. 17:58

ir saglabājušās šaubas, ka nedzīvojam komunistu, čekistu un Krievijas FSB 4. maija hibrīdvalstī?

Vai kāds vēl šaubās par to, kāpēc Latvija cieš vienu krahu pēc otra ekonomikā? Diversijās, ko Krievijas izmanto pret Latvijas ekonomiku, tā iesaista bijušos LPSR VDK darbiniekus un čekistus, bijušos komunistus.

Vai kāds vēl šaubās, ka Krievijas FSB PSRS VDK laiku metodēm negrauj Latvijas ekonomiku ar vietējo čekistu rokām, Latviju šodien izveidojot par Trojas zirgu NATO un ES?

Genocīds, ko 4. maija republika -Krievijas hibrīdvalsts realizē pret Latvijas pamatnāciju, to padzenot no Latvijas, ir tikai ar vienu mērķi - pārkrievot Latviju, krievvalodīgajiem nonākot valdībā, kur tos virza Krievijas aģents A. Lembergs. Nonākot valdībā Saskaņas biedriem - Krievijas aģentiem būs pieeja valsts noslēpumiem.

Lai ieviestu otru valsts valodu, atliks Saeimai nobalsot, lai izmainītu Satversmi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: