Menu
Pilnā versija
Foto

Par "audzēšanu"

Ainārs Kadišs · 19.06.2022. · Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

22.06.2022. 10:30

»

lauķis

Piekrītu.Kāpēc tad nevēršas pret lielākajiem komunistiem?Gotorpas goldšteini un Hansi Adamsi.Tālāk seko viņu kasieri Rotšildi,Rokfelleri,Vinzori,Švābi,Bili Geitsi,Maski u.t.t.Visubeidzot sīkie sulainīši Merkeles,Putini,Baideni,Zeļenski,Leviti


Mūsu kasieri sēž pagastvaldēs,pilsētu mērijās ,ofisos un iekasē sev lielajām algām ,prēmijām .
Ko es pārmetu Junesko Geitsam(Unesco jūtūb kanālā ) ,ir zagšana dienas laikā ,ar Junesko mantojuma saraksta palīdzību ,kurā ievieto mūsu senču arhitektūras ,dabas objektu mantojumu ,un uzskata to sev piederošu .
Nu nevar mans īpašums atrasties mākslīgi izveidotā sarakstā,cilvēku pārvaldījumā kuri nav tā patiesie mantinieki . Itāļiem tā ievieto Junesko sarakstā viņu dzīvnieku ganības un tad aizliedz ganīt govis ,jo tas radīšot eroziju tajā gleznainajā ganību pļavas paugurā !Liek sodus !
Es izveidošu teiksim pasaules automobīļu sarakstu ( kā cilvēka tehnikas sasnieguma paraugau) ,ievietošu tajā Geitsa auto un noteikšu kā un kad viņam ar savu mantu rīkoties ,vai viņš piekritīs ,vai tā nebūs svešas (kustamās) mantas piesavināšanās zagšana?!
Vārda ''komunisms ''jēga ir dzīve komūnā ,kā kibucos Izraēlā dzīvo komūnās ,faktiski tas izspiedis mūsu senču cilts modeli ,lai var parazitēt uz ieziemiešu rēķina.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Aglona)

22.06.2022. 10:06

Bībeles teksti piesārņojuši galvu tautam ,ka mēs esot radības kronis un pavēlnieki par citām dzīvnieku sugām ,tie ir maldi ,mēs nehumāni parazitējam uz dzīvniekiem .
Šajā ziņa indiešu folozofija daudz tuvākā ,bet mums jūdukristietība padarījusi sievietes par grēkāžiem,dzīvniekus par bezkaunīgi ekspluatējamiem lopiem.
Raksts par evolūcijas spēku ,ik pa laikam cilvēkam der to atgādināt.

Atbildēt

Roflcopter

21.06.2022. 11:55

lasot Kadishu ir jutams, kaa IQ sak tuukt tik stipri, ka skiet driz smadzenes eksplodes.

Atbildēt

Dieva zīmes

19.06.2022. 21:34

Pirmāz zīmes jau ir - kadišiem dzimst mazuļi civilsavienībās ar transpersonām.

Atbildēt

psihiatrijā to sauc par rezonēšanu

19.06.2022. 21:27

»

Stulbais Kadišs īpaši Pietiek

sācis sprediķot


ir tāds simptoms.Ir tranzitorie murgi, viens murgo/rezonē un citi ar zemu intelektu pievienojas. Visbīstamākie ir zubrilas, it kā gudrs, bet nespējīgs analizēt...ko liek, to iezubrī. Tāpēc mācēt rakstīt lasīt ne visiem noderīgi. Kā ne visiem noderīgs dators.......................

Atbildēt

kā kuram

19.06.2022. 21:22

»

Q

Pēc Tavām domām, tagad ir gudrākais gadsimts


dzīvajā pasaulē ne visi spēj evolucionēt, ir evolūcijas atkritumi.

Atbildēt

lauķis

19.06.2022. 17:41

»

Domāju,

ka ar 1 uzvārdu Tu esi kļūdījies


Tieši Gotorpas Goldšteini Romanovi nodeva Krievijas (Romas) pārvaldes tiesības Leibam Bronšteinam Trockim.

Atbildēt

Q

19.06.2022. 17:19

»

un neparazitē

uz tukšām runām. Varbūt citi par tevi daudz gudrāki. Kurā gadsimtā dzīvo


Pēc Tavām domām, tagad ir gudrākais gadsimts?

Atbildēt

un neparazitē

19.06.2022. 16:03

uz tukšām runām. Varbūt citi par tevi daudz gudrāki. Kurā gadsimtā dzīvo??????????????????????????

Atbildēt

jā, jā

19.06.2022. 14:32

tas ir ego galvenais princips - es, es, es mans, mans, mans, no kā arī ceļas galvenokārt visas nelaimes. Bet runā, ka EGO vienlaicīgi esot arī vajadzīga apakšprogramma, tikai cilvēce to nemāk vēl pārvaldīt

Atbildēt

Stulbais Kadišs īpaši Pietiek

19.06.2022. 12:18

sācis sprediķot!

Atbildēt

rūtainītis

19.06.2022. 12:14

mūrnieki tomēr tika galā, lodzinieki, ar divu mēnešu kavēšanos, logus ielika normāli, apmetējs arī bija malacis - ar kompresoru apmeta kā pieci! vēl tikai skursteņmeistars nedaudz kautko paņemsies gar skursteni, atslēdznieks, cerams līdz svētkiem, ievīlēs durvīs atslēgu, un es savu māju būšu uzbūvējis - varēšu pārdot to tev. un par nopelnīto naudu nopirkšu sev elektroautomobīli

Atbildēt

Skats no malas

19.06.2022. 11:52

Paldies, Ainār, par rakstu,par taisnības atgādināšanu!!! Cilvēki to ir galīgi aizmirsuši!
Tāpēc tik daudz visādu nebūšanu!
Lai Jums veicās! Rakstiet biežāk! Jūsu raksti ir kā
balzāms parastajiem cilvēkiem,bet varu pieturošiem
kā rūgtas vērmeles!!!!!

Atbildēt

lauķis

19.06.2022. 11:41

»

Atņem citam un sadali starp savējiem

Agrāk cilvēki to visu zināja un respektēja, bet tad pār eiropu sāka izplesties sarkanais mēris. Komunists nav mode vai politiskais novirziens, bet parazītu dzīvesveids


Piekrītu.Kāpēc tad nevēršas pret lielākajiem komunistiem?Gotorpas goldšteini un Hansi Adamsi.Tālāk seko viņu kasieri Rotšildi,Rokfelleri,Vinzori,Švābi,Bili Geitsi,Maski u.t.t.Visubeidzot sīkie sulainīši Merkeles,Putini,Baideni,Zeļenski,Leviti.

Atbildēt

Atņem citam un sadali starp savējiem

19.06.2022. 11:35

Agrāk cilvēki to visu zināja un respektēja, bet tad pār eiropu sāka izplesties sarkanais mēris. Komunists nav mode vai politiskais novirziens, bet parazītu dzīvesveids.

Atbildēt

lauķis

19.06.2022. 11:21

Dārzs tāpat kā bērns tiek radīts un nevajag jaukt ar nejaušu sēklas noplūšanu seksa laikā.
Kas ir auga sēkla,sākums vai beigas.Kas ir cilvēka miesas nāve,sākums vai beigas.

Atbildēt

Apmierinātais

19.06.2022. 11:04

Drīz mani un tevi Ainār , meklēs komunisti, viņiem dikti nepatīk tādi kā tu un es, viņi mūs sūtīs uz Sibīriju, atvainojos, viņi Sibīriju tagad sauc par Guantanamo.
Zini kāpēc komunisti ir tik neganti nikni uz Krieviju un Putinu, tāpēc ka viņi izdzina komunistus "naxui", no savas zemes, Latvieši ar viņiem, komunistiem samierinājās un nu viņi Latviešus, pacēluši varavīksnes karogus, uz "urrā" ņem no mugurpuses priekšā.
Latvieši komunistus mīl un iet vēlēšanās balsot par ......Vienotību, Jauno Vienotību, Nacionālo Apvienību, AParistiem...... u.t.t, u.t.j.p., vienā vārdā viņi visi ir komunisti, tik pat cik pederasti......
Bībelē stāv rakstīts ka Sodomu un Gomoru, Dievs iznīcināja līdz ar zemi, atstājot vien vienu ģimeni, lai tie spētu liecināt pārējiem par Dieva spēku, Latvieši to nesaprot un tāpēc tiks no Dieva sodīti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: