Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!

20.12.2017. 21:58

Raimonds Vējonis: Es nevirzīšu nekādas iniciatīvas, ja tās būs pret sabiedrības interesēm!

“Man ir prieks, ka šī diskusija, kas ilga vairākus mēnešus, beidzot ir noslēgusies, noslēgusies par labu dabai,” sacīja Vējonis.

Viņš uzsvēra, ka sabiedrība, aktīvi iesaistoties šajā diskusijā, panākusi vēlamo.

“Šajā nosacītajā viedokļu cīņā uzvarēja tā sabiedrības daļa, kas iestājās par dabas aizsardzības vajadzībām,” sacīja Vējonis.(Krustpunktā, 19.dec., LR1)

Atbildēt

Martišauska, pastāsti,

20.12.2017. 21:23

kur tu skalo savus tiesvedībās nosmērētos "paladziņus"? Kurā garāžiņā tavs vīriņš cep bulciņas? Un, vai tās ir bulciņas, ko viņš tur cep?

Atbildēt

Liopam

20.12.2017. 20:35

Paldies par rakstu.Tiešām labs jautājums, kas apmaksā visas šīs zaļo aktivitātes? Kur var redzēt pēdējo gadu vides organizāciju projektos "apgūto" miljonu lietderību ?

Atbildēt

Feiss

20.12.2017. 14:19

»

Mežinženieris

Var jau kritizēt tos zaļos cik uziet, bet no rūgtās patiesības aiziet ir neiespējami...


Skaidrs, ka šiem "baļķu businesmeņiem" pietrūkst naudas, lai bankās hārvarderus izmaksātu! Tātad lielais bankrots tiem ir klāt! Vai kā?

Atbildēt

Feiss

20.12.2017. 09:19

Patiesībā- visu manu mežu izcērt viens ļoti liels traktors un par šo mašīnu "baļķi businesmeņi" visu manu mežu atdod mašīnas ražotājam kaut kur Zviedrijā! Pašiem gan paliek kas džipveidīgs! Laikam jau veco koku šim mērķim sāk pietrūkt! Un vēl- man vēl neviens nav izstāstījis- cik jaunu koku ir jāiestāda, lai izlīdzinātu viena 60 gadus veca koka VIENA gada pieaugumu! Kā tur īsti ir, Martišauskas kundze?

Atbildēt

Pupuķis

19.12.2017. 19:09

Deru uz trīs kabatas izmēra kalendāriņiem ar pupuķa & Co attēlu,ka 99% mežu spontāno aizstāvju dzīvo daudzdzīvokļu blokmāju 2. līdz 12. stāvam, kāju spēruši tikai slikto mežinieku koptā mežā un ne reizi nav izdrāzuši velniņu (no pagales).

Atbildēt

.

19.12.2017. 18:47

Nekaunības kalngals. Labi, ka ir tādas vides biedrības, kas nepieļauj iznīcināt priežu mežus. Latvija aizsargājamo teritoriju ziņā ES valstu vidū ir trešā no beigām.
Ja mežrūpniekiem un ZM VMD ļautu vaļu, Latvija kļūtu par celmu zemi.

Atbildēt

par neta racēju Rudīti

19.12.2017. 13:59

»

mežinženiere Rudīte auzās

Tvitera lietotāja Rudīte Martišauska vērsusies pie KNAB, jautājot, vai valsts iestāžu dalībā uzņēmēju sponsorētajā sarunu festivālā „Lampa” neesot interešu konflikta. KNAB reaģēja operatīvi un sāka pārbaudi...


Apbrīnojami drosmīgi palikuši iepriekš sodītie un ar krimināllietām saistītie meža inženieri! Lasītājiem būtu vērts zināt, ka Rudīte Martišauska, kas te lieto apzīmējumus “zaļo varza”, ir nodarbojusies ar tādu “ģimenes biznesu”, kā līdzdalība mežu zādzībā un izkrāpšanā kādam pagastam, vēl būdama mežsaimniecības darbiniece. Tagad šī persona iekārtojusies Vides komitejā vienā no Zemgales novada lielākajām pašvaldībām.

Atbildēt

aivariem

19.12.2017. 13:47

»

Aivars

Latviju piegāž ar atkritumiem un šī zaļo propogandistu demogoģiskā kampaņa ir lai novērstu no tā uzmanību...


Arī Jūs labāk beidziet savu demagoģiju!
Ja jau pēc priežu kailcirtēm kāds sekotu, lai tajā vietā turpmāk augtu priedes! Taču neviens to nedara- tas notiek tikai uz papīra.
Nocirsto cirsmju vietā ļoti bieži jaunās priedītes nomāc lapu koki.

Atbildēt

mežinženiere Rudīte auzās

19.12.2017. 13:11

»

Rudīte Martišauska

http://www.sif.gov.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=10226&Itemid=127&lang=lv...


Tvitera lietotāja Rudīte Martišauska vērsusies pie KNAB, jautājot, vai valsts iestāžu dalībā uzņēmēju sponsorētajā sarunu festivālā „Lampa” neesot interešu konflikta. KNAB reaģēja operatīvi un sāka pārbaudi.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pabeidzis jūlijā sākto pārbaudi un secinājis, ka Valsts kanceleja un citas valsts iestādes, piedaloties sarunu festivālā “Lampa”, nav pieļāvušas pārkāpumus.
KNAB informēja, ka Valsts kanceleja un citas valsts iestādes, kas piedalījās festivālā, nav pieļāvušas ziedojumu pieņemšanas un rīcības ar publiskas personas institūcijas mantu un finanšu līdzekļiem pārkāpumus.
KNAB arī nav konstatējis Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumā noteiktā ierobežojuma dāvināt (ziedot) publiskas personas finanšu līdzekļus pārkāpumu.
Jau ziņots, ka Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš jūlijā, komentējot šo KNAB uzsākto pārbaudi, sacīja, ka birojs tērē laiku muļķībām.
09.2016, LSM

Atbildēt

!!!

19.12.2017. 12:08

»

???

kāpēc fonds, kura darbības mērķis ir "finansiāli atbalstīt un veicināt sabiedrības integrāciju", patiesībā finansēja konfliktu provocējošu kampaņu, kas tika vērsta pret vienu no nozīmīgākajām tautsaimniecības nozarēm


kas tev nav skaidrs par integrāciju? Mēs visa loģiski domājošā sabiedrības daļa saliedējāmies, lai nosargātu visas sabiedrības dabas resursu un īpašumu - mežus!

Atbildēt

???

19.12.2017. 11:31

kāpēc fonds, kura darbības mērķis ir "finansiāli atbalstīt un veicināt sabiedrības integrāciju", patiesībā finansēja konfliktu provocējošu kampaņu, kas tika vērsta pret vienu no nozīmīgākajām tautsaimniecības nozarēm?

Atbildēt

kocinieki ir

19.12.2017. 11:24

»

autoram

Labāk paklusējiet...


postītāji, nīcinātāji, tautas apzadzēji

Atbildēt

Aivars

19.12.2017. 10:53

»

autoram

Labāk paklusējiet...


Latviju piegāž ar atkritumiem un šī zaļo propogandistu demogoģiskā kampaņa ir lai novērstu no tā uzmanību.

Latvijā lielākā problēma mežos ka ir par maz priežu jaunaudzes lai neciestu nākošās paaudzes un noteikumu maiņa bija lai situāciju uzlabotu.
Latvijai vajag 100 jaunaudzes un tās būs.

Atbildēt

autoram

19.12.2017. 10:20

Labāk paklusējiet!
Alkatīgie mežrūpnieki un īpašnieki, ja varētu, Latviju noskūtu pliku.Nebūtu Latvija ES, daļa no jums bez sirdsapziņas pārmetumiem iznīcinātu visas vides vērtības!
Būtu vismaz taisījuši produkciju ar pievienoto vērtību (piem., mēbeles), nevis dzinuši projām apaļkokus.
Cik ceļus jūs neesat izdangājuši, cik nodokļus noblēdījuši, cik daudz algas laukos maksājat aploksnēs...

Atbildēt

VB

19.12.2017. 08:55

»

muļķu zeme

Kļūdies inženieri, cilvēki kuriem pieder meži nestāda laba meža vietā zinātnieku selekcionētus skujkokus, bet pastaigā ar krūmgriezi un paretina bērziņus...


"cilvēki kuriem pieder meži nestāda laba meža vietā zinātnieku selekcionētus skujkokus, bet pastaigā ar krūmgriezi un paretina bērziņus."
Bet tas taču pats par sevi saprotams un to Jums neviens īpaši ar netraucē! Bet te taču bija doma izcirst pat piejūras aizsargjoslu mežus, cik saprotu?! Visp., es ar parakstījos, gan īpaši uz neko necerot...

Atbildēt

Andis

19.12.2017. 08:44

»

Mežinženieris

Šādi teksti ir noiets etaps. Tur jau ir tā nelaime, ka LVM savā saimniekošanā ir nonācis tik tālu, ka jau sāk kaut kas trūkt...


Diezgan droši var apgalvot, ka "Mežinženieris" Meža fakultātē nav mācījies, tad tādas aplamības nerakstītu. LVM atļauj no valsts puses mazāk nocirst nekā katru gadu pieaug. Tir pat nevajag izglītību, apskaties statistiku, meža aprites ciklu un uzmet uz kalkulatora, cik paliek pāri.

Atbildēt

Mežinženieris

19.12.2017. 02:08

»

muļķu zeme

Kļūdies inženieri, cilvēki kuriem pieder meži nestāda laba meža vietā zinātnieku selekcionētus skujkokus, bet pastaigā ar krūmgriezi un paretina bērziņus...


Šādi teksti ir noiets etaps. Tur jau ir tā nelaime, ka LVM savā saimniekošanā ir nonācis tik tālu, ka jau sāk kaut kas trūkt.
Esmu vērsis uzmanību jau agrāk uz šo apstākli, taču....kuru tas interesē. Arī Jūs, nē!
Tagad esam fakta priekšā, un tāpēc ar steigu jānocērt vēl palikušais, ja nav...tad, lai nav.
Protams, tā saimnieko daudzi. Bet arī daudzi tikai stipri vēļāk saprot to, ko ir izdarījuši.
Bet kā jau teikts: gudrie mācās no citu kļūdām, ne visai gudrie - no savējām. Kurš esat Jūs pats?

Atbildēt

reptilis

19.12.2017. 00:14

Precīzi!Tāpat ir vesela varza citu fondu apguvēju:)))

Atbildēt

Rudīte atkal sapinusies meistarībā

18.12.2017. 23:07

»

Rudīte Martišauska

http://www.sif.gov.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=10226&Itemid=127&lang=lv...


Neta dzīļu rušinātājas Rudītes rakumi, 2016.gads, 7. jūlijs, 2016, LR1:

"Tvitera lietotāja Rudīte Martišauska vērsusies pie KNAB, jautājot, vai valsts iestāžu dalībā uzņēmēju sponsorētajā sarunu festivālā „Lampa” neesot interešu konflikta. Tā uzskata Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.
Festivāla „Lampa” direktore Ieva Morica bažas uzskata par nepamatotām, tomēr viņa atzinīgi novērtē KNAB reakciju uz iedzīvotāju jautājumiem.
Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš stāsta, ka neredz nevienu punktu, kurā valsts amatpersonām varētu būt interešu konflikts, piedaloties festivālā.
„Kanceleja veica līdzmaksājumu par dalību šajā festivālā, šos 300 eiro. Mēs par savu naudu rūpējāmies gan par telts nodrošinājumu, gan arī par visiem materiāliem, kas bija šajā festivālā prezentēti, ieskaitot elektroniskos interaktīvos rīkus, lai cilvēki varētu testēt savu motivāciju un zināšanas par kompetencēm. Kādā veidā varētu parādīties kāds interešu konflikts attiecībā uz festivāla rīkotājiem, es tiešām neredzu. Es esmu ļoti nepatīkami pārsteigts, ka KNAB vispār tērē laiku šādām muļķībām,” norāda Krieviņš.
„Tas, ko mēs mēģinām darīt ne tikai ar šo pasākumu, bet arī ar daudziem citiem, ir iet maksimāli skaidrot, kas ir valsts pārvalde, kādēļ viņa ir nepieciešama, ar ko viņa nodarbojas ikdienā, parādīt to, ka tie ir tieši tādi paši cilvēki kā pārējā sabiedrības daļa, kas ikdienā strādā valsts un sabiedrības labā,” argumentē Krieviņš. „Ja mēs nerunāsim, kā tad mēs grasāmies mazināt šo plaisu starp sabiedrību un valsts pārvaldi? Manuprāt, šajā gadījumā KNAB un arī tie cilvēki, kas ir sūdzējušies KNAB, vienkārši ir sapinušies meistarībā,” viņš piebilst.
Šogad festivālu „Lampa” Cēsu pils parkā apmeklēja aptuveni 9000 cilvēku."/ LSM

Atbildēt

No meża

18.12.2017. 22:45

»

lauķis

Iršana no visām pusēm...


Tieśām lauķis

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

18.12.2017. 21:30

Nožēlojami, ka likumdevēji atkarīgi no histērisku bļauru bara, bet izpildvara no skandināvu bankām, pie tam tie ir saistīti ciešām naudas saitēm. Jo mazāk cirtīs LV, jo mazāka konkurence ,īpaši jau zviedriem.

Atbildēt

Ui

18.12.2017. 21:21

»

Ab

Man liekās, ka Tu esi klauns


pirms lopiņu cirku slēdza, tev ir paspējuši iemācīt blēt:)

Atbildēt

Liopa,

18.12.2017. 21:01

ir jāmāk zaudēt ar cieņu!

Atbildēt

Māris

18.12.2017. 20:57

»

kaktuss

Kā saprotams tad Latvijā dominē zviedru bankas ar milzīgu negausīgu rijīgumu un zem tā visa visi lielie skandināviem piederošie kokapstrādes uzņēmumi,kam pie kājas Latvijas daba.Viņu problēma ka sāk trūkt koksnes pārstrādei un mūsu pakalpiņi darīs visu ,lai nogrieztu pēdējo koku.Tikai viens jautājums...


Kā reiz, tulīt pārdosies lielākais Skandināvu meža īpašnieks. Vari nopirkt bik virs 100 000 ha bāleliņu zemes. Ko ta nepērc, ja jau tas tik izdevīgs bizness. Ieteiktu LVM stipri apsvēt to iegādi, bet nu gan jau, ka momentā, kad Latvijas budžetiņš prasīs ieskaitiet tos dienišķos 50 citronus gadā, tad pats Ķerus un slavenā Bisenieces kundze būs pret, jo daļa no šiem 50 citroniņiem, tak pa maldus ceļiem nonāk ar viņu mūždien tukšajās un plašajās kabatās, jo kaut kas, tak tai rīklē jāiemet no tās skaļās bļaušanas.

Atbildēt

Rudīte Martišauska

18.12.2017. 16:22

http://www.sif.gov.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=10226&Itemid=127&lang=lv

"Tiks izstrādāts pētījums par meža vecuma struktūras izmaiņām Latvijā pēdējos 10 gados"
Lai šo "izpētītu" pietiek ieiet VMD mājas lapā un apskatīties. Nez, tajā Integrācijas fondā pilnīgi atsaldēti strādā?

"Arvien palielinoties sociālo tīklu ietekmei sabiedrībā, fokusēsim savu darbu komunikācijai šajā vidē. Izstrādāsim Facebook un Instagram kontus, kā arī apmācīsim LDF darbiniekus veiksmīgai komunikācijai sociālajos tīklos. Celsim arī darbinieku, Padomes locekļu un brīvprātīgo prasmes un iemaņas vēstījuma sagatavošanā un nodošanā sabiedrībai." Celsim un apmācīsim, lai tie, kas tiešām pelna naudu ar savu darbu apmaksā.

"Uzlabosim sadarbību ar Lietuvas un Igaunijas vadošajām dabas aizsardzības NVO, rīkojot 2 dienu pieredzes apmaiņas braucienus uz katru valsti. Tikšanās laikā dalīsimies pieredzē par līdzdalību lēmumu pieņemšanā, sabiedrības iesaistīšanu, kā arī apspriedīsim jaunu kopīgu sadarbības projektu izstrādi." Nez, ko var darīt 2 dienas (te arī tās ekskursijas un Liopa minētā filma, kas ceļo no valsts uz valsti, arī sarūpētā igaunijas zaļo vēstule). Nez, cik tika iztērēts izbraucieniem uz tuvām ārvalstīm? PVN atmazgātājus par shēmām ķer un soda, te miera vējos skalo naudu starp valstīm.

Atbildēt

muļķu zeme

18.12.2017. 15:54

»

Mežinženieris

Var jau kritizēt tos zaļos cik uziet, bet no rūgtās patiesības aiziet ir neiespējami...


Kļūdies inženieri, cilvēki kuriem pieder meži nestāda laba meža vietā zinātnieku selekcionētus skujkokus, bet pastaigā ar krūmgriezi un paretina bērziņus.
Rezultātā, drīz beigsies skujkoki Latvijā. Grozījumi bija labs kopromiss lai situāciju mainītu, bet tagad muļķu dēļ vilciens ir aizgājis.
Piemērs: ir 1 bonolitātē 34,7cm resnas priedes. Pēc jauniem noteikumiem būtu jāstāda vietā un jāsargā no zvēriem, pēc vecajiem tas nav obligāti

Atbildēt

Juris

18.12.2017. 15:20

Māri, kad būs kāds tiesvedības process, kur šitos zaļos nomelnotājus kāds iesūdzēs par sabiedrības maldināšanu?

Atbildēt

Rudīte Martišauska

18.12.2017. 15:19

Rakstīšu ar savu vārdu un uzvārdu nevis anonīmi kā to dara zaļo varza, kas te drukā riebeklības pret raksta autoru. Pa tumšiem vakariem esmu paskatījusi neta dzīles, kas paver arvien krāšņākas un krāšņākas zaļo un citu NVO naudas plūsmas. Kur ES nauda, tur vieni un tie paši cilvēki drukā komentārus FB, tviterī, raksta portālos. Nē, tas nav par velti, par šo nodarbi viņi sev samaksā kārtējā projekta ietvaros. Cik? To nav iespējams izkontrolēt, valsts naudu tērē, bet nav ne deklarācija jāraksta, ne kā citādi publiski jāuzrāda naudas izlietojums. Tās nav tikai algas, bet labumi, ko viņi gūst: ceļojumi par brīvu, bulciņas it kā semināriem, gan jau degviela utt. Veselas ģimenes darbojas šajā "nozarē", vīrs drukā melu tekstus vairākam NVO, sieva vada ES projektu Aizsardzības ministrijā, kur pētniecibu veic tas pats rakstvedis.

Atbildēt

hmm

18.12.2017. 14:56

Nu liopiņš nodevis. Diez kas tekstu priekšā uzrakstīja?

Atbildēt

Anita Biseniece

18.12.2017. 13:51

»

Andris Zariņš

Ja industrija zinātu cik patiesībā nožēlojami vājš ir vides aizsardzības nevalstiskais sektors viņi varētu nemaz neiespringt ar reaģēšanu uz tā iniciatīvām. Patiesībā visas zaļās organizācijas var iedalīt mazskaitlīgās, bet labi finansētās profesionālās vides sargu organizācijās, tādās kā Pasaules Dabas...


Darbojos vides NVO un ar mežu jautājumu saskāros diendienā un nodarbojos ļoti nopietni. Galvenie jautājumi gan bija nevis tieši pati mežkopība, arī tā,bet melošana un nelikumības LVM darbībā. Taču mana- valsts meža apsaimniekotāji, lai aizbāztu man muti, safabricēja pret mani administratīvo prasību policijā. Prasība bija vienkārši smieklīga, ties, protams, atzina, ka tā nav pamatota. Taču to bija parakstījis LVM valdes loceklis, ar kuru dzīvē tikusies nekad neesmu. Tas pierāda, ka manu mežu šobrīd apsaimniekojošā iestāde, lai legalizētu savu ricību, pielieto šādas teroristiskas metodes, kas ir ļoooti tālu no demokrātijas. No malas redzot šādas lietas, domāju, ne pārāk daudzi cilvēki vēlas uz savas ādas izbaudīt kaut ko tādu. Tad labāk sēdēt pie televizora bez rūpēm un bēdām. Jo pašreiz jau rūpju ir gana, pietiek kādam ģimenes loceklim saslimt vai ģimenē piedzimt bērniņam, kad izdzīvošana ir stipri problemātiska. Kur nu vēl tādus liekus pamatīgus satraukumus kā rūpes par kopīgā meža saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Atbildēt

Nekā Personīga

18.12.2017. 13:42

Vai nevajadzētu piesaistīt Aizliegtais pañēmiens, Nekā personīga utt. Lai pašketina izlietojumu un vai tiešām izlietojums bijis tam domāts? Uztaisīsim zalajiem fašistiem reklāmu!

Atbildēt

Andris Zariņš

18.12.2017. 13:28

Ja industrija zinātu cik patiesībā nožēlojami vājš ir vides aizsardzības nevalstiskais sektors viņi varētu nemaz neiespringt ar reaģēšanu uz tā iniciatīvām. Patiesībā visas zaļās organizācijas var iedalīt mazskaitlīgās, bet labi finansētās profesionālās vides sargu organizācijās, tādās kā Pasaules Dabas fonds, Latvijas Dabas fonds un vēl pārītis. Otra tipa organizācijas ir patiesas pašiniciatīvas organizācijas, kuras apvieno entuziastus (mazākā mērā speciālistus), kuru darbs ir diezgan sporādisks un bieži šauri lokāls (kas arī nav slikti), piemēram vecākā Latvijas vides NVO Vides aizsardzības klubs ir tieši šāda tipa organizācija. Tiešī šo iemeslu dēļ vides sektorā faktiski nav iespējama plaša diskusija un viedokļu daudzveidība, jo pastāv tāda lieta kā patiesības monopols un finansējuma dalīšana savējo šaurajā lociņā. No vienas puses tas šo šauro pulciņu padara stipru (nosacīti), bet no otras puses diemžēl zūd iespēja plašu cilvēku masu iesaistei vides izglītībā un reālā vides aizsardzībā, izņemot protams tādas lielas akcijas kā talkas, vai parakstu vākšanas utt. Manuprāt ir vajadzīgs mehānisms, kas stimulētu mazu lokālu vides iniciatīvu izaugsmi, profesionālo videnieku ietekmes samazināšanu, uzsvaru liekot uz plašaku diskusiju un viedokļu daudzveidību. To cik reāli mazskaitlīgs un vājš ir vides NVO sektors man ir iespēja novērtēt dabojoties Sabiedriskā Labuma komisijā, kur vides NVO ir tik pat reti viesi kā citplanētieši..... Diemžēl....

Atbildēt

Ingus

18.12.2017. 13:09

šitie jau ne tikai driķelē vēstules premjeram un valsts prezidentam, bet non-stopā braukā apkārt pa reģioniem un izplata šos murgus semināros. Par ES fondu un no valsts nodokļu maksātāju naudas apmaksātos semināros.

Atbildēt

Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģijas studiju programmas students, LLU

18.12.2017. 12:14

Es pieļauju, ka visas tās organizācijas, kas tajā biedrībā (LMSP) pašām sev par apkaunojumu savilktas, saldu vārdu pievilinātas, pat nemaz nezina, kādus tekstus padomes vārdā tapina un izplata šie apšaubāmas kvalifikācijas cilvēki, kas uzstājas viņu vārdā. Šaubos, vai tādi biedri, kā Daugavpils universitāte vai Ogres tehnikums būtu tik aprobežoti, ka varētu šādiem publiskiem vēstījumiem piekrist un zem tiem parakstīties. Labi vēl, ka visa Latvijas Lauksaimniecības universitāte nav tur iepīta, tikai viena LLU Meža fakultāte. KAUNS!

Atbildēt

Bise

18.12.2017. 11:46

Bisenieci lūdzu studijā! Trūkst suńu rejas!

Atbildēt

Sāciet dienu ar Liopu un jūs nenožēlosiet

18.12.2017. 11:09

Paskatiet tik, ļautiņi, kādus suņa murgus šis Lopa ir ielicis savas biedrības mājas lapā ! Jūs apkritīsiet vēkšpēdus. Ar garantiju. Atklāta vēstule Ministru prezidentam M. Kučinska kungam Rīgā, 2017. gada 13. decembrī. Izlasiet! Tas pārsit pušu jebkuru līdz šim lasīto satīru. Un šādus sacerējumus šis cilvēciņš sūta ministru prezidentam ! Sēž, kompilē un sūta valdībai padomes vārdā! Naudas dēļ.

Atbildēt

arī tēvs, brālis 2 māsām, znots, utt

18.12.2017. 10:44

»

3 bērnu tēvs

Interesanti gan, kāpēc sabiedrības integrācijas fonda naudu, kas bija paredzēta daudzbērnu ģimenēm, pakampa zaļie? Pietiek kampt


tāpēc, ka Latvijas sabiedrībai piederošie valsts meži ir ne tikai mans un tavs īpašums, bet arī mūsu nākamās paaudzes īpašums. Bagātība, kura man un tev ir jāsaglabā un jānosargā, nevis jāiznieko. Meži kā bagātība, nevis pa lēto izpārdodama koksne kā mums grib uzspiest kokrūpniecības industrijas apoloģētu biedrības.

Atbildēt

andis1

18.12.2017. 10:27

»

interesanti

Laikam izklausītos pārliecinošāk, ja rakstītu kāds cits - nevis Latvijas valsts mežu kontrolētās Mežu sertifikācijas padomes priekšsēdētājs...


Ļoti vienkāršoti atstāstot, sertifikāta nav tādēļ, ka komisijas šefs no Rietumeiropas bija eiforijā par Latvijas dabas daudzveidību, toties mūsu puses zaļie cilvēciņi viņam cītīgi iebakstīja: "redz, te miza noberzta, redz, te pēdas pārāk dziļas" u.t.t. Tādi nu mēs esam- arī izvedamo sarakstus paši latvieši taisīja.
Bet raksts, protams, ļoti labs un trāpīgs.

Atbildēt

X

18.12.2017. 10:06

»

vo bija labi!

nebija tā šmucīgā cirtējindustrijas apmaksātā krāpnieka Liopas


Toties varēja gan dzeju rakstīt, gan stučit un naudu saņemt, bet tagad zaļais jātēlo.

Atbildēt

kaktuss

18.12.2017. 10:03

Kā saprotams tad Latvijā dominē zviedru bankas ar milzīgu negausīgu rijīgumu un zem tā visa visi lielie skandināviem piederošie kokapstrādes uzņēmumi,kam pie kājas Latvijas daba.Viņu problēma ka sāk trūkt koksnes pārstrādei un mūsu pakalpiņi darīs visu ,lai nogrieztu pēdējo koku.Tikai viens jautājums ko mēs atstāsim nākošajāi paaudzei?A meža ko cirst nebūs!

Atbildēt

3 bērnu tēvs

18.12.2017. 09:07

Interesanti gan, kāpēc sabiedrības integrācijas fonda naudu, kas bija paredzēta daudzbērnu ģimenēm, pakampa zaļie? Pietiek kampt!

Atbildēt

lauķis

18.12.2017. 06:48

Iršana no visām pusēm.
Bet tagad tikai skaitļi.
Meži esot 52% no Latvijas teritorijas,bet , vai tie ir meži.
50% no mežiem ir jaunāki par 50 gadiem , 10% vecāki par 100 gadiem(rezervāti , liegumi , piejūras meži),pārējais ir jaunaudzes , izcirtumi , krūmi.
Reāli mums ir 10% meži , un stāsts par sapuvušajām koksnēm un smadzenēm lai paliek uz alkatīgo biedru partijnieku sirdsapziņas.

Atbildēt

vo bija labi!

18.12.2017. 03:49

»

stukačs uļmis

Koki bija resnāki un garumzīmes garākas. Tie tik bija laiki


nebija tā šmucīgā cirtējindustrijas apmaksātā krāpnieka Liopas

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: