Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētakmeņa

03.10.2021. 14:13

Pavisam nesen talantīgais un ekstravagantais mākslinieks Kristians Brekte ir sacēlis sajūsmas un satraukuma vētru. Šīs vasaras beigās Kristiana Brektes murālis uz Rīgas 40.vidusskolas sienas izskanēja pa visu Latviju. Šajā skaistajā mākslas darbā ir attēlotas tādas Sengrieķu Dievietes kā skaistuma Dieviete Afrodīte, uzvaras Dieviete Nīke un maģijas Dieviete Hekate, kā arī šajā mākslas darbā ir pārstāvēta Senēģiptiešu Dievu saime, tajā ir attēlota arī Debesu un Pazemes Dieviete Harota. Šis murālis pauž dziļi sakrālu jēgu. Caur seno Dieviešu atveidojumiem mākslinieks Kristians Brekte runā ar mūsu sabiedrību. Viņš liek mums aizdomāties par mūsu dzīves jēgu un mūsu vietu šajā pasaulē. Viņa māksla modina cilvēkus no apātijas un miega. Viņa mākslas performances neatstāj cilvēkus vienaldzīgus. Lai arī Kristians Brekte ir neviltots talants, tomēr viņa mākslinieciskai darbībai atrodas pretinieki. Daži cilvēki Kristiana Brektes māksliniecisko darbību uzskata par bezgaumīgu, vulgāru un kriminālu, taču Kristians Brekte ir modernās mākslas celmlauzis, kurš bagātina mūsu tautas kultūru un ievieš inovācijas. Mākslas lietpratēja Kristiana Brektes veikums ir nenovērtējams. Viņš ir jaunā laikmeta cilvēks, par kuru runās arī nākotnē.
Ar cieņu pret mākslu un demokrātiju, Skolnieciņš no svētakmeņa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#demokrātija #māksla #KristiansBrekte #ViktorijaJarkina #Rīgas40.vidusskola #murālis #gleznojums #DievieteAfrodīte #DievieteNīke #DievieteHekate #DievieteHatora #senāsDievietes #daudzdievība #politeisms #brīvība #ticība #Skolnieciņš #svētakmens

Atbildēt

Projekts par miljonu

13.09.2021. 05:35

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Autoram par šo "projektu" pienākas vismaz miljons eiro. No tā vismaz ir labums, tautai izpratne par to kas patiesībā notiek !

Atbildēt

lapsai atkal PMS krīze?

12.09.2021. 23:49

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

ESMAIJA

12.09.2021. 22:46

Lato Lapsam vajadzētu paprasīt atskaiti par katru crntu - cik, kam, par ko? Tieši šādu dēļ tauta ir iedzīta nabadzībā un tautai ie atņemta iespēja lemt par šādu neliešu patriekšanu. Un - man ir tāda sajūta, ka caur šādiem projektiem pamps visi, sākot ar kariņu un pašu, kā viņu tur sauc no tās bildes . Acīs ir tik trula alkatība, ka vēmiens nāk skatoties.

Atbildēt

Laikam shēmošana un valsts izzagšana nekad nebeigsies.

12.09.2021. 22:31

Šitie pie varas esoši mērkaķi tak pilnīgi ir zaudējuši saikni ar realitāti un zog tautai acis no pieres laukā

Atbildēt

Visie šie tā saucamie projekti

12.09.2021. 22:03

pa pusmiljonam € ir nekas cits kā korupcija visaugstākajā līmenī, nopērkot vajadzīgos cionistu valsts varai “ekspertu slēdzienus” kā Dumpja gadījumā, kurš joprojām tikai atkārto PVO stratēģiskos kovidafēras plānu uzdevumus.

Atbildēt

pareizais jautājums

12.09.2021. 20:00

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Indullis Durka

12.09.2021. 19:56

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


turpina bezjēdzīgu vārdu virknējumu noplūdes.

Atbildēt

vietējais

12.09.2021. 19:28

»

Marx

Ziemassvētkos cilvēki atkal ziedos mūsu bērniem 300000eur,lai palīdzētu viņu veselības stāvokļa uzlabošanai,jo valstij naudas tam nav


Pilnīgi pareizi, kur lai rastos nauda ja to tērē par tukšu ļurēšanu, bet ne par reālu darbu un tā rezultātiem.

Atbildēt

Marx

12.09.2021. 19:12

Ziemassvētkos cilvēki atkal ziedos mūsu bērniem 300000eur,lai palīdzētu viņu veselības stāvokļa uzlabošanai,jo valstij naudas tam nav.

Atbildēt

Tante no laukiem

12.09.2021. 18:13

Man viņu vietā ir liels kauns, tik primitīvi apzagt savu valsti un tautu, bet siles rukšiem jau sirdsapziņas nav un nebūs... tas pats arī par prātiņu un godaprātiņu sakāms...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.09.2021. 17:41

Jau divus gadus Latvijā ir viena no visspēcīgākajām un kvalitatīvākajām opozīcijām visu 30 valsts pastāvēšanas gadu vēsturē!
Kad lielzagļi tiek atrauti no siles, tie kļūst super acīgi un jūtīgi..neviens nelietderīgi tērētais eirītis nepaliks nepamanīts..
Faktu, ka paši netiek pie gardās strēbšanas no siles..Sistēmas lielzagļi izjūt sevišķi spēcīgi, jo ar nodokļu maksātāju naudu visus šos Neatkarības gadus viņi rīkojās tik pat zaglīgi un izšķērdīgi.
Jāatzīst, ka šis konkrētais gadījums darītu godu pat Lemberga ZZS, Šķēles TP un visām Šlesera partijam..

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

12.09.2021. 17:37

Paldies autoram! Pusprāgušais Gulivers, pat vienu blēdi tālu vairs nenesīs! Ko nu? Kariņa sauklis: ka nekad nav, un nebūs tik daudz naudas, kā tagad, liek šakāļiem sarosīties! Vai pietiks visiem kampējiem? Diemžēl vīziju par rītdienu, nav pat knābju cēlāju apdziedātājiem!

Atbildēt

Хм

12.09.2021. 16:19

»

ESOESS

Par bezjēdzīgo vārdu virknēšanu varētu piekrist, ja vien tas nebūtu tas pats, ar ko nodarbojas NRA un šis portāls...


Один маааленький нюанс- может, журналисты, и пишут, и за чьи то деньги, но это частные деньги. А эти 500 000 не чьи-то частные деньги, А наши общие! И неужели у нас в Латвии все так хорошо, что уже можно на всякую ерунду и 500 тыс тратить и 5 млн?

Atbildēt

mr-swabs

12.09.2021. 15:18

»

ESOESS

Par bezjēdzīgo vārdu virknēšanu varētu piekrist, ja vien tas nebūtu tas pats, ar ko nodarbojas NRA un šis portāls...


Tiešām, pilnīgi bezjēdzīgs vārdu savirknējums. Komentārā, protams, ne rakstā.

Atbildēt

ESOESS

12.09.2021. 15:08

Par bezjēdzīgo vārdu virknēšanu varētu piekrist, ja vien tas nebūtu tas pats, ar ko nodarbojas NRA un šis portāls.
Piemēram, autors un viņa kolēģi no ''spalvu meistaru'' cunftes NRA jau kuro gadu bezjēdzīgi virknē vārdus par Lembergu, Meronu un , protams, MANTU(izcēlums mans, nevis nejaušs). Šis portāls neatpaliek šajā nodarbē.
Kādas tad te jums tiesības pārmest vieniem par to, ar ko nodarbojaties paši? Vai varbūt tas ir tāpēc, ka neizdevās tieši šiem ''spalvu meistariem'' tikt pie pusmiljona pasūtījuma, bet gribējās un dikti gribējās? Līdzīgi kā savā laikā LL neuzvarēja LL pasūtījuma pēc kā bija smirdināšanās vairāku mēnešu garumā.Taču to jau viņi paši nekad neatklās.

Atbildēt

novērtējumā plus 100 punkti

12.09.2021. 14:46

rakstam

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: