Menu
Pilnā versija
Foto

Par brūkošiem jumtiem un ne tikai

Ex-seržants (lit.pseidonīms) · 25.11.2013. · Komentāri (52)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Udisejs

27.11.2013. 11:58

»


Sūkā ledu!

Atbildēt

novus ordo seclorum

26.11.2013. 23:46

»

Ex-seržants

Vispar jau uz kredītiem iedzīvojas ne jau tikai Skandinavu bankas. Šeit svaiga infa par banku īpāšniekiem LV...


Jebkura rietumu banka ir augļotājs, kas nodarbojas ar dabā neesošas naudas – augļu jeb kredītprocentu iekasēšanu par viņām nepiederošiem finanšu līdzekļiem bez to īpašnieku piekrišanas, ar visām no šāda „biznesa” izrietošajām sekām. Latvija atrodas skandināvu augļotājiem atvēlētajā tirgus segmentā.

Kas attiecas uz sūnu ciemu un apgalvojumu, ka par rietumu demokrātiju labāks pagaidām nekas nav izdomāts, nedaudz VIELA PĀRDOMĀM.

1. Demokrātijas sakarā ir vērts pieminēt Ķīnu, kura attīstās, izaugsmē apsteidzot visus, bez labās „rietumu demokrātijas”, totalitāru sabiedrisko iekārtu līdz šim veiksmīgi savienojot ar kapitālistisko ražošanas veidu. Ķīnā ir 400-500 dolāru miljardieri, no kuriem 1/3 ir komunistiskās partijas biedri (saskaņā ar Hurun Report - ķīniešu Forbes analoga, informāciju uz 2010.g.). Interesanti, kā ķīniešiem izdevies bez „patiesās demokrātijas” :-) ??

2. Nekāda sūnu ciema nav, ja tik tas neslēpjas pašā šo jēgumu lietojošā indivīda apziņā. Tā teikt, augstāk par GALVU, t.i. spējām, zināšanām, prātu, intelektu, auru, neuzleksi.
Citas, daudz īstākas zināšanas par cilvēka, vides un kosmosa būtību un uzbūvi, enerģiju plūsmām un mijiedarbību CILVĒKIEM IR BIJUŠAS, tikai tikušas vardarbīgi un mērķtiecīgi izdzēstas un aizstātas ar kastrētām. Piemēram, pretdabīgās monoteisma jēgumu sistēmas (sabiedriskās apziņas) uzspiešana ar viltu, uguni un zobenu, Nikola Teslas elektroenerģijas iegūšanas no „ētera” jeb enerģiju plūsmas (magnētiskā rezonanse), nevis naftas, gāzes, akmeņoglēm, metodes aizliegšana un apzināti mērķtiecīga noklusēšana, jēguma „ēters” fizikā aizstāšana ar apšaubāmo Eīnšteina relativitātes teoriju (ir eksperimentāli pierādīts, ka atsevišķu elementārdaļiņu kustības ātrums ievērojami pārsniedz Einšteina teorijas maksimālo – gaismas ātrumu) uc., utml.

Atbildēt

N.Māstrihts

26.11.2013. 22:19

»

Vieplīte-Māstrikts lielākais nelietis

Katram tagad ir jāpatur galvā, ka latviešu lielākais nelietis ir Mastrikts, kurš traģēdijas dienās vienīgais priecājās, ka bojā gājuši daudzi krievi. Tā ir nelietība, kas met ēnu uz visu latviešu tautu, kura traģēdijas sakarā uzvedās ļoti pareizi. Vienīgi Mastrikts parādīja savu nelietīgo būtību, tāpēc...


Mani pārsteidz sabiedrības totālā liekulība - varturi izsludina sēras, lai varētu atvilkt elpu un lai tauta nesaceļas pret sistēmu, bet paklausīgi sēro, varturiem rādot piemēru. Tauta totāli paklausa un vienīgi Zatlers ar kundzi bija patiesi, bet arī tos nospieda uz ceļiem, vismaz formāli.. Tauta, ja to nesauc par patērējošu vergu baru, totāli piekrīt un, lejot žēlabainas asaras, sēro par nelaimi, kas patiesi tāda arī ir un prasa līdzjūtības izteikšanu un līdzjušanu. Bet tā totālā sērošana bija liekulīga, jo patērējošā sabiedrība neko nav iemācījusies no šis traģēdijas - tā Dievnamus nomainījusi pret supermārketiem.
Šis Dieva sods nevienam acis nav atvēris, jo tauta ar asinīm pielijušām acīm kopā ar varturiem meklē vainīgos no pašu grēcinieku vidus, neredzot, ka vainīga ir valdība un sistēma. Tiešibsargs Jansons norāda, ka vainīga ir valdība, bet drīz pienāks kārta un izrēķināsies arī ar tiesībsargu..

Latvijai katru dienu mirst 120 latvieši, kuri, lai izdzīvotu, spiesti pamest Latviju - valdība nesēro, arī Latvijas pārkrievotāji nesēro. Ja daļa no bojāgājušajiem būtu atgriezušies Krievijā kopā ar okupācijas karaspēku, tie būtu dzīvi. Tas ir fakts, aicinu šos, kas vēl nav pametuši Latvju, atgriezties Krievijā. Aicinu izsludināt sēras par latviešiem, kam katru dienu jāpamet Latvija un , visticamāk, uz neatgriešanos.

Atbildēt

Ex-seržants

26.11.2013. 21:54

»

novus ordo seclorum

...kāpēc attīstītajās Rietumu valstīs tāds savstarpējs atbalsts neformalā līmenī kas versts pret valsti nepastāv? Atbildēšu viņās vietā,- nav nepieciešams jo atbalsta valsts no nomaksātiem nodokļiem...


Vispar jau uz kredītiem iedzīvojas ne jau tikai Skandinavu bankas. Šeit svaiga infa par banku īpāšniekiem LV-
http://www.db.lv/infografika/kam-pieder-bankas-latvija-389027
Un ar netīrās naudas atmazgāšanu nodarbojas ne jau Skandinavu bankas. Kads pienesums LV ekonomikai no šīs naudas spilgti nodemonstrēja PAREX. Jau jau pieminejam šo kriminalo banku tad sarakstu ar banku aferam varetu sākt ar Baltiju un Olimpiju un beigt ar Krājbanku. Skandinavu tur nebūs. Tas gan nemaina manu kopeju skatījumu uz bankām ka parazītiem.
Un vainot Somiju savās nelaimēs tikai tapēc, ka veiksmīgi eksportē....
Kaut kāds sūnu ciema iemītnieka skats uz lietām.
Neviens neapgalvo, ka Rietumu demokratijas ir ideālas.Tikai labāks pagaidām nekas nav izdomāts. Un to apgalvo cilvji ar daudz plašāku apvarsni ka Jums un man (ta domā pat Krievijas valdošās elites parstāvji). Nu bet sūnu ciemā jau savs skats uz lietām.
http://www.youtube.com/watch?v=v906rJzNBKs

Atbildēt

novus ordo seclorum

26.11.2013. 21:04

»

Ex-seržants

Nodokļu nemakšāšana varētu būt kā viena no nevardarbīgās pretošanās formām , lai varu piespiest ieviest patiesu demokratiju. Bet tikai ka viena no daudzām. Ja ir tikai nodokļu nemaksāšana, tad ta nav nekada pretošanās vai cīņa bet egoistiska krāpšanās un pie zināmas apstākļu sakritībasa tā pāraug korupcijā...


...kāpēc attīstītajās Rietumu valstīs tāds savstarpējs atbalsts neformalā līmenī kas versts pret valsti nepastāv? Atbildēšu viņās vietā,- nav nepieciešams jo atbalsta valsts no nomaksātiem nodokļiem...
---------------
Mūža meža maldi. Viela pārdomām:

1. Par "patieso demokrātiju" vislabāk izteicās bijušais demokrātijas CITADELES ASV valsts sekretārs Henrijs Kisindžers: "Demokrātija nav nekāda vērtība, tā ir tikai līdzeklis.". Arī Latvijā tā var būt tikai līdzeklis. Kam ?

Piez. Domāts līdzeklis globālās elites plānu realizēšanai. Interesanti, sanāk ka viņš neatzīst "demokrātijas vērtības", kāpēc viņš tā?

2. Atbalsta valsts no nomaksātiem nodokļiem (rietumu valstīs) - pilnīgas un galīgas blēņas, nodokļi ir sekundārs "attīstīto" valstu finanšu ieņēmumu avots.

Galvenais labklājības pamats ir citu valstu apkāšana. Kaut vai tikai ES, ja Vācija, Francija, Nīderlande, Somija uc. neeksportētu preces uz ES perifērijas un "trešās pasaules" valstīm un finansiāli nekreditētu tās valstis šo preču iegādei, tad ar pašu nodokļiem vien, SŪKĀTU LEDU, nevis būtu labklājība.

Ar EURO valstis ļoti viltīgi sašņorēja globāli, galvenokārt, lai piespiestu pirmās divas risināt citu naudas problēmas. Savukārt, Skandināvijas valstis uzvārās, viņu bankām izsūcot Latvijas iedzīvotājus-kredītņēmējus.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

26.11.2013. 17:30

»

Ex-seržants

Nodokļu nemakšāšana varētu būt kā viena no nevardarbīgās pretošanās formām , lai varu piespiest ieviest patiesu demokratiju. Bet tikai ka viena no daudzām. Ja ir tikai nodokļu nemaksāšana, tad ta nav nekada pretošanās vai cīņa bet egoistiska krāpšanās un pie zināmas apstākļu sakritībasa tā pāraug korupcijā...Ir sacīts: "Domā līdzi!!!..."
( iz "O.M.© arChīva" )

Viena lieta ir - varas siles bradātāju vēlme nozombēt sabiedrības vientiesīgāko daļu uz "likumpaklausīgu pilsonisko apzinīgumu". Galvenokārt - pierunājot dažādu "pozitīvisma" kampaņu apstulbinātos "reņģēdājus" piedalīties kārtējā "vēlēšanu" farsā un paklausīgi balsot par "mazāko ļaunumu": lai pašreizējie "siles biedri" varētu kārtējo reizi sabāzt pa "goda" fraku kabatām "atsvaidzinātus" mandātus, kārtējo reiz varētu publiski plātīties ar "tautas dāvāto uzticību", par kuru "šaurākā siles biedru lokā" kārtējo reiz varētu trekni paņirgt.

Un, sekojoši - lai kā "baltās lapas" varētu turpināt līdzšinējo šīs kretīniskās Muļķu Zemes siles "valsts" un pašreizējās "deRmokrātiskās" SISTĒMAS parazītisko eksistenci uz "pūļa vaukšķu" rēķina. Tajā skaitā, arī - lai varētu uzkraut kārtējos papildus nodokļus uz 'katra viena' "vaukšķa" kakla un "apgriezt" visus iespējamos ienākumus "glupajam reņģēdāju pūlim". Vienlaikus - līdz minimumam samazinot vai praktiski likvidējot jau tā nožēlojamo sociālo infrastruktūru un atsakoties pildīt jebkuras citas valsts funkcijas un saistības pret saviem iedzīvotājiem.
...
Savukārt, pavisam cita lieta ir - atrast tādus muļķus, kuri vēl joprojām gribētu ļaut uz sava rēķina parazitēt līdzšinējai "siles lopu" / "lielāko kretīnu" liekēžu sugai un kuri arī turpmāk vēlēsies paklausīgi pildīt 2 (tikai divas!) funkcijas, kuras tiek no "tautas masām" kategoriski pieprasītas, jo - bez tām nevar pastāvēt neviena šāda MZ tipa "valsts", kurā parazitē varas turētāju "elites" interesēs izveidota un ekspluatēta pseido "demokrātiska" valsts pārvaldes un varas realizācijas SISTĒMA:

1. vēlēsies arī turpmāk uzturēt šo pašreizējo kretīnisko Muļķu Zemes siles "valsti", līdzšinējā "labticīgā" vientiesībā un "pozitīvisma" kampaņu iezombētā trulā "patrEJotismā" maksājot tai - gan "valstiskajās" barotnēs, gan pašvaldoņu dzimtmuižās parazitējošajiem siles "kasieriem" - JEBKĀDUS nodokļus, "sniegto pakalpojumu atlīdzības" u.c. siles lopu "biedru grupas" pieprasītos "obligātos maksājumus", uz kuru rēķina (tikai un vienīgi!!!) pastāv un funkcionē šī kretīniskā siles "valsts" / SISTĒMA, gan arī parazitē tās "vienlīdzīgākie" politekonomiskie saimnieki un tos apkalpojošie pārējie sugas biedri - dažāda kalibra kretīnu pasugas vagari, sulaiņi un šinderi;

2. vēlēsies arī turpmāk - kā SISTĒMAS politekonomisko saimnieku angažētu cinisku polittehnologu, "politkorekti" prostituētu "masmēdītāju", diskutabli viedu "sabiedrības garīgo līderu" un taml. ideoloģiski "pareizi orientētu" šīs siles "valsts" / SISTĒMAS "vērtību" sludinātāju nozombēti inerti radījumi - piedalīties JEBKUROS "vēlēšanu" farsos (un, aizpildot "tukšos" intervālus starp "urnu talkām" - arī regulāri saorganizētās knapāka kalibra "pozitīvisma kampaņās": "tematiskajos referendumos", "diž-protestos", "diž-forumos", "diž-talkās", "diž-svētkos" un taml. "deRmokrātiskajos procesos ar plašu sabiedrības masu iesaistīšanu") - šādi ļaujot regulāri "optimizēt" SISTĒMU: "pārstartēt" tās ‘shēmojumu’ un "aktualizēt" šīs "valsts" varas turētāju pirms nepilniem 20 gadiem priXvatizētās "likumīgās" tiesības uz "glupā pūļa" totālu izčakarēšanu un aplaupīšanu, ko katrs kārtējais "vēlēšanu" farss (ar kārtējiem "pareizi saskaitītajiem" un par "likumīgiem" uzdotajiem "visas tautas nobalsošanas" rezultātiem) garantē varas siles figurantiem / lielkretīniem uz kārtējiem turpmākajiem 4 gadiem.

Ir sacīts: "Domā līdzi!"... ;)

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=15940

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

andreiko

26.11.2013. 17:10

Vecīt, trāpīts! Taisni acī tai megērai, kas ir valstiskā birokrātija un politikānisms. Un, protams, pašu pilsoņu (daudzu) līdzdalība šajā netīrajā rotaļā.

Atbildēt

Ex-seržants

26.11.2013. 16:46

Nodokļu nemakšāšana varētu būt kā viena no nevardarbīgās pretošanās formām , lai varu piespiest ieviest patiesu demokratiju. Bet tikai ka viena no daudzām. Ja ir tikai nodokļu nemaksāšana, tad ta nav nekada pretošanās vai cīņa bet egoistiska krāpšanās un pie zināmas apstākļu sakritībasa tā pāraug korupcijā. Varu galvu likt ķīla ka, ja visiem tiem bļāvējiem kā tas subjekts ar zonas iesauku "Paija" vai aborta upuris un neizdevies dzejdaris Ontūns Izpistais, būtu mazākā iespēja tikt pie siles, aizskrietu urkšķēdami, tikai viņiem tas nespīd iedzimtu defektu dēļ.

Atbildēt

Ex-seržants

26.11.2013. 16:27

»

Edge

Šeit ir Latvija! Šeit "ex-seržantiem"- bordāniešiem veidojot stukaču armiju būs jāņem vērā esošās reālijas (sociālie likumi), sabiedrības vairākuma attieksme pret 4.maija režīmu...


Un kads tam visam finals? Pro kremliska partija pie varas, kā rezultā korupcija pazudīs un visi metīsies maksat nodokļus (ja būtu tāda parliecība tad bez minstināšanās atdotu savu balsi un pie kājas kā ietekmes sfērā būtu jābūt). Un vēl jautājums tai sociālatropoloģei- kāpēc attīstītajās Rietumu valstīs tāds savstarpējs atbalsts neformalā līmenī kas versts pret valsti nepastāv? Atbildēšu viņās vietā,- nav nepieciešams jo atbalsta valsts no nomaksātiem nodokļiem. Viss tas ir muļības un nav tur nekada solidaritate, bet egoistisks aprēķins papildināts ar postpadomju mentalitati.
Ka jau teicu iepriekš- demokratija ir jāizcīna nevis jagaida kāds to uzdavinās, tad arī nevajadzēs nostāties pret valsti, jo valsts būs Es un Tu. Bet publika ir izvelējusies krāpties, lai pecak serotu un liktu svecītes.

Atbildēt

Edge

26.11.2013. 15:57

»

Ex-seržants

Šodien publicēts


Šeit ir Latvija! Šeit "ex-seržantiem"- bordāniešiem veidojot stukaču armiju būs jāņem vērā esošās reālijas (sociālie likumi), sabiedrības vairākuma attieksme pret 4.maija režīmu:
" Cilvēki dod un dalās neformālajā līmenī. Tas notiek arī plašāk, piemēram, starp darba devējiem un darbiniekiem, sakombinējot lielāku darba algu pirms aiziešanas maternitātes vai vecāku atvaļinājumā un tamlīdzīgi. Vai, piemēram, iepērkot produkciju no zemniekiem, apejot veikalus un nodokļu sistēmu, ziedojot slimnīcām un veselības aprūpei. Tās visas ir sociālās solidaritātes formas, taču vērstas pret valsti vai to apejošas, kā tajos gadījumos, kad ārzemēs strādājošie palīdz sameklēt darbu tiem, kam šeit tā nav. Solidaritāte sabiedrībā pastāv, taču neietverot tajā valsti. " AIVITA PUTNIŅA, sociālantropoloģe
http://lvportals.lv/viedokli.php?id=258705Atbildēt

Vieplīte-Māstrikts lielākais nelietis

26.11.2013. 13:19

»

N.Māstrihts

Tādam L.Grantiņam viegli runāt par anonimitāti, viņu kā Vācijas pilsoni neaizsniedz LV likumdošana līdz viņš izdarīs smagu kriminālnoziegumu, kas sakaņā ar LR Krimināllikumu ir no trīs gadiem ieslodzījumā. L.Grantiņš kā Vācijas pilsonis uztaisījis LRTT mājaslapu un nodirš visus latviešu valodā, kas ...


Katram tagad ir jāpatur galvā, ka latviešu lielākais nelietis ir Mastrikts, kurš traģēdijas dienās vienīgais priecājās, ka bojā gājuši daudzi krievi. Tā ir nelietība, kas met ēnu uz visu latviešu tautu, kura traģēdijas sakarā uzvedās ļoti pareizi. Vienīgi Mastrikts parādīja savu nelietīgo būtību, tāpēc ir pelnījis nāvi, jo apkauno latviešu tautu.Tas visiem ir jāzina, kas komentos sarunājās ar nelieti. Ar nelieti nav jāsarunājās, nelietis Māstrikts ir jālikvidē un viss, lai neapcūko tautu.

Atbildēt

Ex-seržants

26.11.2013. 12:49

Šodien publicēts
http://www.la.lv/izgaismo-krapniecibu-buvnieciba-socos/
Pareizi te viens teica, ka šeit viss tas pats tikai mazākā merogā un ar smirdīgu piesitienu- krāpjas ar nodokļiem, piedalās koruptīvās shemas , ja vien ir tāda iespēja un pēc tam liek svecītes un sēro.

Atbildēt

N.Māstrihts

26.11.2013. 12:42

Mana versija par traģēdijas cēloni - vaina projektā, nebija predzēta kopņu izplešanās un saraušanās temperatūras svārstību dēļ.Kopņu savienojkumu skrūves vītņu vietās norāva temperatūras svārstības, kas ir ap 5 milimetri - tieši vītnes kāpe, 2 gadu garumā. Jumta apzaļumošana bija pēdējais piliens kritiskajai masai, kad jau daļa skrūvju vītņu bija norautas.

Atbildēt

N.Māstrihts

26.11.2013. 12:02

»

L. Grantiņš H-86

Mastriht, tava leksika norāda,ka:"No zemes esi ņemts un nekas vairāk par zemi(dirsēju)neesi". Ja Tu LRTT mājas lapā "norietos" uzskati par cilvēkiem, tad ir skaidrs, kas esi Tu. Katrs tava komentāra vārds ož pēc reinika kantora. Tu esi provokators un pienāks diena, kad es Tevi kā žurku izvilkšu no pagrīdes...


Tādam L.Grantiņam viegli runāt par anonimitāti, viņu kā Vācijas pilsoni neaizsniedz LV likumdošana līdz viņš izdarīs smagu kriminālnoziegumu, kas sakaņā ar LR Krimināllikumu ir no trīs gadiem ieslodzījumā. L.Grantiņš kā Vācijas pilsonis uztaisījis LRTT mājaslapu un nodirš visus latviešu valodā, kas tik tam ienāk prātā.
Tāda Latvijas Drošibas policija var ieskrieties ar saviem aicinājumiem uz DP iestādi, Grantiņš arī tos var nodirst savā stilā.Jo Vācijai, kur reģistrēta lapa LRTT, būtu jāsniedz Latvijas DP informācija par LRTT tikai tādā gadījumā, ja Grantiņš ar šo lapu internetvidē veiktu smagu kriminālnoziegumu, bet saskaņā ar LR Krimināllikumu - par neslavas celšanu pret personām ar mājaslapu LRTT paredzama atbildība līdz 3 gadiem, kas ir mazāk smags kriminālnoziegums, tādēļ Grantiņš var visus nodirst atklāti ar savu vārdu un „varonīgi”, un kā Vācijas pilsonis - bez bailēm.
Toties tie, kas šajā lapā LRTT publicē savus komentārus ar savu vārdu, ir pakļauti riskam un sodam, ja komentētājs ir Latvijas iedzīvotājs, pilsonis, valstspiederīgais.
Ja L.Grantiņam kāds aizsūta kādu rakstu, kas ceļ neslavu, un Grantiņš to nopublicē LRTT ar īsto autora vārdu, tad pastāv risks, ka Grantiņš var izdot datus Latvijas DP, ja Grantiņš gadījumā ar Latvijas DP sadarbojas, vai neizdot, ja to nevēlas.
Tādēļ, ka mēs to nezinām, vai L.Grantiņš sadarbojas ar Latvijas DP, tad tādas Latvijas DP pavēstes L.Grantiņam, ko Grantiņš publicē LRTT, var būt tikai provokācija, lai "citādidomājošie" "piebiedrotos" Grantiņam un viņa mājaslapā drukātu savus tekstus, kas ceļ neslavu, nevilšus nonākot Latvijas DP uzskaitē.
To jau L.Grantiņš gribētu, bet L.Grantiņš var „nodirst visus”ar LRTT - viņu kā Vācijas pilsoni saskaņā ar Vācijas Krimināllikuma 7. panta 1. daļu, kas noteic, ka Vācijas Krimināllikums ir piemērojams par ārpus valsts izdarīto nodarījumu (Latvijas valsts amatpersonu, privātpersonu nomelnošana), kas vērsts pret Vācijas pilsoņiem, ja tas ir sodāms vietā, kur tas veikts, vai arī nodarījuma izdarīšanas vieta nav pakļauta kriminālvajāšanai (piem.kosmoss, mākoņdatnes).

No minētā izriet, ka Vācijas krimināllikums piemērojams par ārzemēs nodarītiem noziedzīgiem nodarījumiem, ja tie nodarīti tikai pret Vācijas pilsoņiem. LRTT mājas lapā „nodirstās”LV amatpersonas, citas privātpersonas kā Niks Fonts Tituls NAV Vācijas pilsoņi, tādēļ Vācijas Krimināllikums neparedz sodīt L.Grantiņu par neslavas celšanu pret personām ārzemēs ar mājaslapu LRTT, kas nav Vācijas pilsoņi.
Kas attiecas uz augstāko soda mēru, ko L.Grantiņš piespriež personām, ir alegorisks salīdzinājums, beletristika, ko var arlīdzināt ar teicienu „politiskais līķis”, LRTT piepriežot augtāko soda mēru kādai personai ir attiecināms uz personu kā novērtējums – „manā un LRTT lapas skatījumā šī persona ir politiskais līķis”.
Kā redzams, latviešiem, tie, kas komentārus raksta LRTT, patīk pasakas un mīti, tādēļ kāda nomelnošanā vajadzētu noteikt nomelnošanas mērvienību, ko mēra „grantiņos”.Ja nomelnojums ir mazs, tad tā novērtējums ir 1 grantiņš, ja liels, tad maximālais nomelnojums ir 10 grantiņi – 10 grantiņu vērts nomelnojums būtu, nomelnojot pašu L.Grantiņu, atzīstot, ka viņš ir Latvijas Drošibas policijas garā roka.

Atbildēt

Edge

26.11.2013. 08:58

»

Ex-seržants

Atslābsti, padomijas atrauga. Man tavs piemineklis, ja to betona bluķi tā var saukt, ir pie vienas vietas. Ej un pielūdz no rīta līdz vakaram


Ir lielveikali - amerikanizācijas sērgas neprātā uzcelti, kuros "lūgt" dodas tūkstoši un tūkstoši. Kad "ex-seržanti"- bordānieši beidzot pievērsīsies reālām problēmām - reālajai korupcijai, max nestabilajiem šķūņiem? Cik ilgi vēl "čangaļi" turpinās novērst sabiedrības uzmanību?

Atbildēt

un kā lai izskaidro šito?

26.11.2013. 05:48

https://twitter.com/Elinishaa23

Atbildēt

Ex-seržants

26.11.2013. 00:32

»

Edge

Nav miera "ex-seržantiem", baigi niez kaut ko nojaukt, sagraut, likvidēt - un, kamēr nēsajas ar šādām idejām, tikmēr bruk tur, kur bija jābrūk. Prātiņ, nāc pie "čangaļiem...


Atslābsti, padomijas atrauga. Man tavs piemineklis, ja to betona bluķi tā var saukt, ir pie vienas vietas. Ej un pielūdz no rīta līdz vakaram.
Paldies visiem par saturīgu diskusiju un arlabnkt.

Atbildēt

fyi

26.11.2013. 00:28

Prokuratūra Zolutūdes lietā nozīmējusi 3 prokurorus. Visiem parādsaistības no apmēram 50-90 tūkstošiem. Bet viena prokurora Ando Skalbes sieva strādā par juristi Rīgas pilsētas būvvaldē. Skalbe nozīmēts lietā jau no 22.nov., nav atstatījies, interešu konfliktu nesaskata, gatavs uzraudzīt lietu, kur iespējamais apsūdzētais būs sievas darba devējs.

Atbildēt

Edge

26.11.2013. 00:09

Nav miera "ex-seržantiem", baigi niez kaut ko nojaukt, sagraut, likvidēt - un, kamēr nēsajas ar šādām idejām, tikmēr bruk tur, kur bija jābrūk. Prātiņ, nāc pie "čangaļiem"!

"Tieslietu ministrs Bordāns atbalsta Uzvaras pieminekļa nojaukšanu"

http://www.delfi.lv/news/national/politics/tieslietu-ministrs-bordans-atbalsta-uzvaras-pieminekla-nojauksanu.d?id=43746830

Atbildēt

Ex-seržants

26.11.2013. 00:07

»


Teicu tak, aborta upuri, ka ar tevi diskusijā neielaidīšos , bet tikai ar Paiju. Kaut kur pazuda. Jautājums vēl kas tā par Paiju. Zonā večiem arī dažkārt piešķīra sieviešu vārdus, ka neiekrītu. Bet varbūt tā nemaz nav Paija bet Ontūns Izpistais ar segvārdu "VSV", savukārt Ontūns ir Paija? Bet vispar omulīga kompānija, trukst vēl tikai Denisa-Vieplītes priekš swinger party.

Atbildēt

Ex-seržants

25.11.2013. 22:41

Ir skaidrs viens, ja visapkart krāpjas ar nodokļiem un vel atklāti to atbalsta, tad atsevišķām indivīdam,, vienalga mazais, videjais vai pavisam trekns uzņēmejs, maksāt visu atsakoties pat no legalas optimizacijas ir gandrīz neiespejami. Bez tam, ir nepieciešams piemērs no "augšas". Sākotneji likās, ka tads varetu būt ZRP ar savu skarbo ētikas kodeksu, bet drīz vien nāca aplauziens, jo kodeks izradījas domāts priekš idiotiem. Tapēc nenosodu optimizētajus, VNK besī tie debīliķi vai tie kuri par tadiem izliekas, kas iedomajas ka korupcija ir slikti , bet krāpšanās ar nodokļiem ir OK. Kāda izeja ? Elementāra- dušīt visus pēc pilnas programmas un bez izņēmuma kā tas pieņemts civilizētās valstīs.

Atbildēt

Ex-seržants

25.11.2013. 21:49

Tā ,tā, tā, kas mums te ir. Ahaā, tā ju domāju , līdzko pateicu , ka nepiedalos tā vaukšķis VSV drosmīgi no savas būdas ārā, bet to murmulējumu nemaz nelasīšu. Un Paija arī sadūšojusies. Nu paskatīsimies, hmm, ja atmet neartikulētu rīstīšanos tad pārmetums traģēdijas sakarā, jo atļāvos kaut ko uzcept tā vietā lai pavadītu dienas sērās. Nu tad lūk ko Tev pateikšu Paijiņ. Tavas sēras ir tīrākā liekulība, vēl vairāk- tādi ka tu ir pielikuši roku pie šīs nelaimes. Gribi loģiku? Lūdzu- tie kas atbalsta krāpšanos ar nodokļiem kā minimums sniedz morālu atbalstu korupcijai un korupcija ir viens no iemesliem šadām traģēdijam. Pieleca, vai sīkak paskaidrot?

Atbildēt

L. Grantiņš H-86

25.11.2013. 21:29

»

N.Māstrihts

Tādam L.Grantiņam viegli runāt par anonimitāti, viņu kā Vācijas pilsoni neaizsniedz LV likumdošana līdz viņš izdarīs smagu kriminālnoziegumu, kas sakaņā ar LR Krimināllikumu ir no trīs gadiem ieslodzījumā. L.Grantiņš kā Vācijas pilsonis uztaisījis LRTT mājaslapu un nodirš visus latviešu valodā, kas ...


Mastriht, tava leksika norāda,ka:"No zemes esi ņemts un nekas vairāk par zemi(dirsēju)neesi". Ja Tu LRTT mājas lapā "norietos" uzskati par cilvēkiem, tad ir skaidrs, kas esi Tu. Katrs tava komentāra vārds ož pēc reinika kantora. Tu esi provokators un pienāks diena, kad es Tevi kā žurku izvilkšu no pagrīdes.Kāpēc Tu reaģēji uz citiem domātu komentāru ? Tas norāda tikai un vienīgi uz vienu, ka esi visur tur, kur jājauc gaiss.

Atbildēt

Joks

25.11.2013. 21:11

»

N.Māstrihts

Lai Priedītis neuzmācas ar saviem grafomāniskajiem rakstiem


Pats esi komentāru grafomāns, jo neko nevar saprast, ko gribi teikt, kāpēc rakstīji šo penteru. Tev tikai žēl, ka cits var to, ko tu nekad nevarēsi, bet tāpēc jau nav jāraud un jālamājās, nelasi, bet tev jau vēders kasās, jo esi skaudīgs, bet tāpēc slims un visu lasi ar dusmām un truls no skaudības.

Atbildēt

krahhs

25.11.2013. 20:15

»

N.Māstrihts

Lai Priedītis neuzmācas ar saviem grafomāniskajiem rakstiem


vinsh tev rakstus uz majaam piegaadaa un pie logiem dauzaas?"

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

25.11.2013. 19:36

Ir sacīts: "Domā līdzi!!!..."
( iz "O.M.© arChīva" )

Viena lieta ir - varas siles bradātāju vēlme nozombēt sabiedrības vientiesīgāko daļu uz "likumpaklausīgu pilsonisko apzinīgumu". Galvenokārt - pierunājot dažādu "pozitīvisma" kampaņu apstulbinātos "reņģēdājus" piedalīties kārtējā "vēlēšanu" farsā un paklausīgi balsot par "mazāko ļaunumu": lai pašreizējie "siles biedri" varētu kārtējo reizi sabāzt pa "goda" fraku kabatām "atsvaidzinātus" mandātus, kārtējo reiz varētu publiski plātīties ar "tautas dāvāto uzticību", par kuru "šaurākā siles biedru lokā" kārtējo reiz varētu trekni paņirgt.

Un, sekojoši - lai kā "baltās lapas" varētu turpināt līdzšinējo šīs kretīniskās Muļķu Zemes siles "valsts" un pašreizējās "deRmokrātiskās" SISTĒMAS parazītisko eksistenci uz "pūļa vaukšķu" rēķina. Tajā skaitā, arī - lai varētu uzkraut kārtējos papildus nodokļus uz 'katra viena' "vaukšķa" kakla un "apgriezt" visus iespējamos ienākumus "glupajam reņģēdāju pūlim". Vienlaikus - līdz minimumam samazinot vai praktiski likvidējot jau tā nožēlojamo sociālo infrastruktūru un atsakoties pildīt jebkuras citas valsts funkcijas un saistības pret saviem iedzīvotājiem.
...
Savukārt, pavisam cita lieta ir - atrast tādus muļķus, kuri vēl joprojām gribētu ļaut uz sava rēķina parazitēt līdzšinējai "siles lopu" / "lielāko kretīnu" liekēžu sugai un kuri arī turpmāk vēlēsies paklausīgi pildīt 2 (tikai divas!) funkcijas, kuras tiek no "tautas masām" kategoriski pieprasītas, jo - bez tām nevar pastāvēt neviena šāda MZ tipa "valsts", kurā parazitē varas turētāju "elites" interesēs izveidota un ekspluatēta pseido "demokrātiska" valsts pārvaldes un varas realizācijas SISTĒMA:

1. vēlēsies arī turpmāk uzturēt šo pašreizējo kretīnisko Muļķu Zemes siles "valsti", līdzšinējā "labticīgā" vientiesībā un "pozitīvisma" kampaņu iezombētā trulā "patrEJotismā" maksājot tai - gan "valstiskajās" barotnēs, gan pašvaldoņu dzimtmuižās parazitējošajiem siles "kasieriem" - JEBKĀDUS nodokļus, "sniegto pakalpojumu atlīdzības" u.c. siles lopu "biedru grupas" pieprasītos "obligātos maksājumus", uz kuru rēķina (tikai un vienīgi!!!) pastāv un funkcionē šī kretīniskā siles "valsts" / SISTĒMA, gan arī parazitē tās "vienlīdzīgākie" politekonomiskie saimnieki un tos apkalpojošie pārējie sugas biedri - dažāda kalibra kretīnu pasugas vagari, sulaiņi un šinderi;

2. vēlēsies arī turpmāk - kā SISTĒMAS politekonomisko saimnieku angažētu cinisku polittehnologu, "politkorekti" prostituētu "masmēdītāju", diskutabli viedu "sabiedrības garīgo līderu" un taml. ideoloģiski "pareizi orientētu" šīs siles "valsts" / SISTĒMAS "vērtību" sludinātāju nozombēti inerti radījumi - piedalīties JEBKUROS "vēlēšanu" farsos (un, aizpildot "tukšos" intervālus starp "urnu talkām" - arī regulāri saorganizētās knapāka kalibra "pozitīvisma kampaņās": "tematiskajos referendumos", "diž-protestos", "diž-forumos", "diž-talkās", "diž-svētkos" un taml. "deRmokrātiskajos procesos ar plašu sabiedrības masu iesaistīšanu") - šādi ļaujot regulāri "optimizēt" SISTĒMU: "pārstartēt" tās ‘shēmojumu’ un "aktualizēt" šīs "valsts" varas turētāju pirms nepilniem 20 gadiem priXvatizētās "likumīgās" tiesības uz "glupā pūļa" totālu izčakarēšanu un aplaupīšanu, ko katrs kārtējais "vēlēšanu" farss (ar kārtējiem "pareizi saskaitītajiem" un par "likumīgiem" uzdotajiem "visas tautas nobalsošanas" rezultātiem) garantē varas siles figurantiem / lielkretīniem uz kārtējiem turpmākajiem 4 gadiem.

Ir sacīts: "Domā līdzi!"... ;)

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=15940

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Karote

25.11.2013. 19:12

Gandrīz ģeniāla doma- izveidot tādu ekonomiku, kurā visi / jeb lielais vairākums/ kaut ko šmugulē, jo citādi galus nesavilkt. Un tiklīdz šie sāk pīkstēt, tā vadoņu rokas kantorīši ir klāt kā likts. Tāpēc- nepīkst. Darba ņēmēji neskaitās. Ne viņiem "galu", ne naudas, ne arodbiedŗibas.Gaļa. Viss kopā smuki atgādina RU zistēmu, tikai daudz mazāka mēroga, ar pīļu dīķa provinciālajām riebeklībām kā papildus "pienesumu".

Atbildēt

N.Māstrihts

25.11.2013. 18:20

»

L. Grantiņš H-86

Protams, ja gribi ko nopietnu pasacīt, tad nedrīkst kaunēties no sava mātes dota vārda.Zem nika rakstītais ir tukšs suņa rējiens. """Par to " zivi".... Nu nav viņai sapuvusi galva,,,ši zivs vispār nav, ir tikai zivs imitatori- bandītu ielikteņi. Un kāda "experta" salīdzinājums, ka visi mēs būtu "šķēles...


Tādam L.Grantiņam viegli runāt par anonimitāti, viņu kā Vācijas pilsoni neaizsniedz LV likumdošana līdz viņš izdarīs smagu kriminālnoziegumu, kas sakaņā ar LR Krimināllikumu ir no trīs gadiem ieslodzījumā. L.Grantiņš kā Vācijas pilsonis uztaisījis LRTT mājaslapu un nodirš visus latviešu valodā, kas tik tam ienāk prātā.
Tāda Latvijas Drošibas policija var ieskrieties ar saviem aicinājumiem uz DP iestādi, Grantiņš arī tos var nodirst savā stilā.Jo Vācijai, kur reģistrēta lapa LRTT, būtu jāsniedz Latvijas DP informācija par LRTT tikai tādā gadījumā, ja Grantiņš ar šo lapu internetvidē veiktu smagu kriminālnoziegumu, bet saskaņā ar LR Krimināllikumu - par neslavas celšanu pret personām ar mājaslapu LRTT paredzama atbildība līdz 3 gadiem, kas ir mazāk smags kriminālnoziegums, tādēļ Grantiņš var visus nodirst atklāti ar savu vārdu un „varonīgi”, un kā Vācijas pilsonis - bez bailēm.
Toties tie, kas šajā lapā LRTT publicē savus komentārus ar savu vārdu, ir pakļauti riskam un sodam, ja komentētājs ir Latvijas iedzīvotājs, pilsonis, valstspiederīgais.
Ja L.Grantiņam kāds aizsūta kādu rakstu, kas ceļ neslavu, un Grantiņš to nopublicē LRTT ar īsto autora vārdu, tad pastāv risks, ka Grantiņš var izdot datus Latvijas DP, ja Grantiņš gadījumā ar Latvijas DP sadarbojas, vai neizdot, ja to nevēlas.
Tādēļ, ka mēs to nezinām, vai Grantiņš sadarbojas ar Latvijas DP, tad tādas DP pavēstes, ko Grantiņš publicē, var būt tikai provokācija, lai "citādidomājošie" "piebiedrotos" Grantiņam un viņa mājaslapā drukātu savus tekstus, kas ceļ neslavu, nonākot Latvijas DP uzskaitē.

Atbildēt

Paija

25.11.2013. 18:03

»

Ex-seržants

Ahā, vai tik tas nav tas pats Justas, kas nesen te izversās saistība ar 1991.gada notikumiem Viļņā apgalvojot , ka Sajudis esot bliezis no jumtiem ar kalašiem. Laikam būsi izlasījis to manu recenziju par Priedīša murgiem tāpēc tāds cemmīgs...


Tevi eksidiot jau vienreiz izsvilpām komentos, bet tu atkal kā tāds cūka lien uz pleķa ar savām muļķībām pat Traģēdijas sakarā, jo nelieši jau kaunu nepazīst, nelieši un stulbeņi kaunu nepazīst, jo viņiem vienalga, nāve vai dzīvība, ka tikai savu stulbumu parādīt, ka viņš arī te kasās starp cilvēkiem, kaut gan nav cilvēks, bet lops.

Atbildēt

Justas

25.11.2013. 17:55

»

Ex-seržants

Ahā, vai tik tas nav tas pats Justas, kas nesen te izversās saistība ar 1991.gada notikumiem Viļņā apgalvojot , ka Sajudis esot bliezis no jumtiem ar kalašiem. Laikam būsi izlasījis to manu recenziju par Priedīša murgiem tāpēc tāds cemmīgs...


Jā, jā, tas pats tu riebīgais latviešu pseicilvēk, kas neprot ne rakstīt, ne kaut ko zina. Tikai staigā uz atstāj visur savas čupas.Pats citē sevi kā klasiķis, jo ir galīgi neizglītots ar pamatskolas prātu no latgaliešu gala.

Atbildēt

Maģistrs

25.11.2013. 17:53

»

L.Lapsam

Nesaprotami, kāpēc pietiek.com piesaista visai apšaubāmu autoru Arturu Priedīti, bijušo LPSR Zinātņu akadēmijas zinātnisko līdzstrādnieku, tad bēdīgi slavenu kā Daugavpils Universitātes kādas katedras vadītāju, kam vajadzēja no darba aiziet padoto neuzticēšanās dēļ. Padotie neuzticējās, jo juta, ka ...


Profesora Priedīša biogrāfija ir pieejama viņa mājas lapā "arturspriedītis.lv". No kura laika tad būtu jākaunās par darbu Zinātņu akadēmijā, kur viņš savā laikā ieņēma ļoti augstu amatu Prezidija aparātā? Te daži latviešu skauģi ir zaļi no skaudības un viss, jo vairāk nav ko teikt.Nožēlojama pelēka sabiedrība te komentāros salasās un viss, jo vairāk te nav ko teikt.

Atbildēt

Ex-seržants

25.11.2013. 17:30

»

Justas

Tas eksseržants esot Čevera partijas neizdevies bijušais milicis ar iesauku redirsons, kas tēlo juristu, jo visi miliči skaitījās juristi


Ahā, vai tik tas nav tas pats Justas, kas nesen te izversās saistība ar 1991.gada notikumiem Viļņā apgalvojot , ka Sajudis esot bliezis no jumtiem ar kalašiem. Laikam būsi izlasījis to manu recenziju par Priedīša murgiem tāpēc tāds cemmīgs.
Jautra kompānija te salasās- dedzīgā Paija, nelokāmais komunists ar segvārdu "Justas", vēl trūkst trešais, varbūt tas varetu būt Priedīša fans Denniss ar segvārdu "Vieplīte".
Tusējiet vien bez manis, jo jūtu ka sakarīga diskusija šeit neveidosies. Vispār jau nav par ko diskutēt, jo salikts pa plauktiem tā , ka deģenerātiem pat skaidrs.

Atbildēt

Justas

25.11.2013. 17:15

»

Ex-seržants

Uhhh, kāds izvirdums. Jā Paija, bet tos stulbos rakstus gan lasi un meties komentet zibenīgi. Bet es uz Tevi neapvainojos un Tu jau saproti kapēc


Tas eksseržants esot Čevera partijas neizdevies bijušais milicis ar iesauku redirsons, kas tēlo juristu, jo visi miliči skaitījās juristi.

Atbildēt

L.Lapsam

25.11.2013. 17:00

Nesaprotami, kāpēc pietiek.com piesaista visai apšaubāmu autoru Arturu Priedīti, bijušo LPSR Zinātņu akadēmijas zinātnisko līdzstrādnieku, tad bēdīgi slavenu kā Daugavpils Universitātes kādas katedras vadītāju, kam vajadzēja no darba aiziet padoto neuzticēšanās dēļ. Padotie neuzticējās, jo juta, ka viņu "priekšnieks" kaifo par bij. PSRS.

Atbildēt

Ex-seržants

25.11.2013. 15:49

Neapgalvoju, ka konkrētā gadījumā tā arī bija,taču daži komenti citu rakstu saistībā liek domāt , ka kaut kas līdzīgs. Un proti- ģenerālis dabū pasūtījumu. Tiek izveidots apakšuzņēmējs tikai konkrētam pasūtījumam bez jebkāda kustāma un nekustāma ar iepriekš ieplānotu tā bankrotu. Ģenerālis saņem piķi no pasūtītāja un kaut ko simbolisku maksā tam apakšniekam-ragu nagu kantorim, savukārt tas jau slēdz līgumus ar reāliem darba veicējiem, pie tam, līgumi šais bada laikos tiek saķibināti uz vieniem vārtiem- ragu kantora, protams. Tad , kad ir jānorēķinās, ragu kantoris bankrotē nesamaksājot darītājiem un vienlaikus "optimizējot" ģenerāļa nodokļus. Kāds pateiks-man nesamaksāja, maita, bet tas ka nodokļos "optimizējās" ir OK. Nu ko, grūti laiki, viens ES fondu plānošanas periods ir beidzies, nākamais vēl nav sācies, katrs kruķās kā var. Un protams , ka kvalitāte būs nevainojama. Nu lūk, ja palaimējas, tad Paijām kartējais jumts netrāpīs pa tukšo bieti.
Klau Paija, ka Tev šī shēma? Ja patīk, lieto, nav žēl. Ir vēl kaut kas spicāks padomā, bet tas jau par atsevišķu samaksu. Ja neesi tizla un resna tad varētu sarunat.

Atbildēt

Ha

25.11.2013. 15:40

Te ir vairakas Paijas - trīs četras, tā kā ...

Atbildēt

cc

25.11.2013. 15:22

jautajums

25.11.2013

5. decembrī tiek plānots atvērt jauno Maximu Biķernieku ielā. Pasūtītājs Homburgs, būvkontrukcijas - tas pats proejktetājs, būvuzraugs - tas pats.
Nu visa brandža atkal vecaja sastavā, tikai celtnieks cits.

Kas ies uz atklāšanu ?

Atbildēt

L. Grantiņš H-86

25.11.2013. 15:04

»

Paija

nomierinies nelga ar saviem nodokļiem. Priedīša rakstā nebija runa par nodokļiem, ko tu slimais komentētajs pats piepini savā dullumā klāt un tagad atkal turpini murgot par saviem nodokļiem. Kur tu tik neaptēsts esi radies, sēdi klusu, vai raksti bez sava idiotiska nika ar īstu vārdu ja jau esi tik ...


Protams, ja gribi ko nopietnu pasacīt, tad nedrīkst kaunēties no sava mātes dota vārda.Zem nika rakstītais ir tukšs suņa rējiens. """Par to " zivi".... Nu nav viņai sapuvusi galva,,,ši zivs vispār nav, ir tikai zivs imitatori- bandītu ielikteņi. Un kāda "experta" salīdzinājums, ka visi mēs būtu "šķēles" pie attiecīgiem apstākļiem ir debīlisma kalngals."""

Atbildēt

Bārbija

25.11.2013. 14:59

Jo vairāk nodokļus šai valstij maksāsim, jo lielākus otkatus saņems R&R būvnieki un pārējie.

Tā ka pirms aiciniet maksāt un stukačot nemaksātājus padomājiet kam tā naudiņa tiks ...

Atbildēt

Bārbija

25.11.2013. 14:58

Jo vairāk nodokļus šai valstij maksāsim, jo lielākus otkatus saņems R&R būvnieki un pārējie.

Tā ka pirms aiciniet maksāt un stukačot nemaksātājus padomājiet kam tā naudiņa tiks ...

Atbildēt

N.Māstrihts

25.11.2013. 14:42

Daudzinātā Karamāksla, kas sarakstīta Ķīnā ap 2000 gadu pirms mūsu ēras, māca, ka valstī, lai tā pareizi funkcionētu, valsts amatos jāvirza paši labākie no labākajiem, tostarp politiskajos amatos. No minētā izriet, ka šie arī ir nosacījumi, kas būtu jāpilda, lai nenotiktu Zolitūdes traģēdijas un citas eventuālas.
Sīkumaini cepties par notikušo, līdz ar to nav iemesla, jo LV nebīda labākos varas posteņos, bet tādus, kas akli piekrīt valdošajām valsts un tai uzspietajām ASV un Briseles nostādnēm – eirozonas attīstība dibināta uz katastrofām – katastrofu kapitālisma (valstu katasrofālie parādi PB, SVF), kas kopā ar globalizāciju soļo pa pasauli. ES un eirozona kastrofāli iznīcina valstu suverenitātes, nacionālos maksāšanas līdzekļus, 120 cilvēku dienā pamet Latviju, Latvija tiek pārkrievota..No katastrofu kapitālisma, kā redzams, nevar izvairīties, tādēļ starptautiskās sabiedriskās domas uzstādījumi paliek pie atziņas, ka labāk sīkas katastrofas, nevis kari, kādēļ arī dibināts ANO, NATO, ES, ASV, tiek slēgti starptautiskie līgumi, parakstītas konvencijas.
No iepriekšminētā izriet, ka šādos aptākļos, kad valsts amatpersonas un politiskie līderi nav labākie no sabiedrības un nav ieinteresēti valsts un sabiedrības attīstībā un labklājībā, tad arī tiek kultivēta bezatbildība, nolaidība, valsts un sabiedrības apzagšana (Lembergs ar ofšoriem) atbildību noveļot uz padomēm, domēm, kur atbild kolektīvi, rīko sēdes, seminārus utt., lai pie kriminālstbildības nevarētu saukt atsevišķas personas, kā to noteic Krimināllikums un Kriminālprocesa likums.
No kastrofu kapitālisma uzstādījuma viedokļa var paskatīties uz notikumu tā, kā to redz politiķi un amatpersonas – vienaldzīgi un izsakot teicienus- „tā bija laba mācība, lai neatkārtotos”. Kā Seržans no ZZS ilgstoši murgoja TV raidījumā – „Mēs jums parādīisim, lai tas vairs neatkārtotos” – tādi seržanti ir arī Saeimā. Kā redzams tie ir meli un izlikšanās „ar rūpēm un atbildību par valsts un tautas labklājību”– sākot ar banku Baltiju un beidzot ar banku Krājbanka, Rīgas pils nosvilināšanu,Liepājas metalurgu, Zolitūdi..
L.Lapsa: „Vakar vakarā, kad sāka iezīmēties patiesie Zolitūdes traģēdijas apmēri, par vienu no populārākajiem saukļiem sociālajos tīklos kļuva aicinājums - nav ko uzreiz meklēt vainīgos, labāk visi korī domāsim labas domas!”
Paskatoties no „gaišās puses”, kā aicina paskatīties politiķi un amatpersonas, redzams, ka notikums ir ar attīstības pazīmēm (kārtējais Latvijas veiksmes stāsts) – daudz darba dažādiem dienestiem, kas apguvuši un apgūst jaunu pieredzi. To nevarētu apgūt, ja nebūtu šī notikuma, ko mācībās nevar realizēt.
Visbeidzot daudz darba medijiem.. Komentētāji, izsakot viedokļus, kļūst nozīmīgi, cer ar saviem komentāriem gūt atzinību.. Visi kļūst nozīmīgi un novērtēti, ļaujot tiem brīvi izteikties un komentēt.. līdz nākošajām katastrofām!

Atbildēt

Ing.

25.11.2013. 14:39

»

repost

Maximas sabrukšana ir dziļi simboliska...


"kuru mēģina noturēt ar sapuvušām skrūvēm"
skrūvju bijis par maz un dažas bija izvietotas nepareizajā vietā. Punkts!

Atbildēt

Te jums ir piesaistītu ārvalstu ekspertu neatkarīgā ekspertīze

25.11.2013. 14:28

Sarunu procedūras „Neatkarīgas ekspertīzes veikšana būvprojektam „Daudzstāvu dzīvojamā ēka un tirdzniecības centrs Rīgā, Priedaines ielā 20”, objekta un būvlaukuma pārbaude Rīgā, Priedaines ielā 20, būvniecībā izmantoto paņēmienu un materiālu pārbaude” pamatojums:

2013.gada 21.novembrī tirdzniecības centra „Maxima” ēkā Rīgā, Priedaines ielā 20 iegruva jumta pārsegums aptuveni 1000 kv.m platībā. Lai konstatētu katastrofas cēloņus, steidzami nepieciešams veikt neatkarīgu būvekspertīzi būvprojektam, objekta un būvlaukuma pārbaudi, būvniecībā izmantoto paņēmienu un materiālu pārbaudi, nepieciešamības gadījumā nodrošinot arī laboratoriskos izmeklējumus.
Ņemot vērā iepriekšminēto, Rīgas pilsētas būvvalde neparedzamu, no Rīgas pilsētas būvvaldes neatkarīgu ārkārtas apstākļu rezultātā veic sarunu procedūru atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 63.panta pirmās daļas 3.punktam, ar SIA „Tilbaro”, SIA „LBS-Konsultants” un SIA „VPM Latvia” par neatkarīgas ekspertīzes veikšanu būvprojektam „Daudzstāvu dzīvojamā ēka un tirdzniecības centrs Rīgā, Priedaines ielā 20”, objekta un būvlaukuma pārbaudi Rīgā, Priedaines ielā 20, būvniecībā izmantoto paņēmienu un materiālu pārbaudi.

P.S.
Un atkal zilā vakarā
Dzied birzī lakstīgala.
Viss nāk un aiziet tālumā
Un sākas viss no gala
Jau atkal mizā rievainā
Kāds sirdi griež un bultu,
Zem bērza zara līganā
Klāj sūnās kāzu gultu.

Atbildēt

repost

25.11.2013. 14:27

Maximas sabrukšana ir dziļi simboliska.
Tas ir milzīgs monstrs, ar smagu konstrukciju un virsbūvi, kuru mēģina noturēt ar sapuvušām skrūvēm. Mūsu valsts vadītāji rīkojas tāpat kā monstra būvnieki, uz smaga metāla un betona virsbūves krāmē un krāmē smagumu - oļus, dubļus, rotaļlaukumiņus (valsts pārvaldi, pašvaldības, nejēdzīgus un absurdus izdevumus, parādus), valsta pamatu (tautas) stiprināšana nenotiek (gan jau noturēs!), bet visu konstrukciju satur sapuvušas skrūves (ierēdņi, tiesu vara, policija, knab, prokuratūra), daļa no skrūvēm ir liekas, bet daudzu īstajās vietās trūkst. Kad monstrozā konstrukcija sagrūst, pirmie cieš nevainīgie cilvēki - tauta, kura ar asinīm samaksā par "būvnieku" kļūdām. Tomēr, sabrūkot monstram, arī pati konstrukcija un skrūves iet bojā un tiek izmestas vēstures mēslainē.
Tie, kuri 23 gadus bija pie varas, krāmē un krāmē dubļus un oļus uz jumta. Savukārt taupības nolūkā sapuvušās skrūves rūpīgi izkasītas no vēstures mēslaines un neatlaidīgi ieskrūvētas jaunajā konstrukcijā.
Sistēmas nav labas vai ļaunas. Var būt tik defektīvas sistēmas, ka tās jānojauc līdz pamatiem, ir tādas, kuru defektus kompensēs drošas un uzticamas skrūves. Bet pat ideālu sistēmu, saskrūvējot ar sapuvušu un vāju skrūvi, kolapss ir neizbēgams. Mūsu sistēmas sapuvušās skrūves ir acīmredzamas, bet mēs viņas cītīgi bāžam visos caurumos, pat tad, ja tur skrūvi nemaz nevajag.
Mums ir ne tikai humānā krīze, mums ir valsts krīze, ekonomiskā un politiskā, vai nu liekais svars tiek noņemts, sapuvušās skrūves izmestas un nomainītas, pamati un nesošās konstrukcijas tiek stiprināti vai konstrukcijai jāsabrūk.

Atbildēt

Es

25.11.2013. 14:00

Roida

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: