Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu izrāda savai Mātei. Diemžēl šaubas par to man radās tad, kad portāla Draugiem.lv administrācija noraidīja manu rakstu, kurš tika veltīts visām Latvijas mātēm (bilde ar dzejoli pielikumā).

Draugiem.lv administrācijas lēmums man šķita, maigi sakot, neloģisks un nesaprotams. Tikai šogad sapratu to, ka tā nav nejaušība un ka Draugiem.lv regulāri noraida visus rakstus, kuros tiek kritizēti pie varas esošie negodīgie „tautas” kalpi, tradicionālo ģimenes vērtību grāvēji. Tā vien šķiet, ka portālu Draugiem.lv kontrolē bijušā PSRS režīma pakalpiņu bērni vai mazbērni, kuri no saviem priekštečiem ir pārmantojuši staļiniskā režīma darba metodes.

Noraidīto rakstu tēmas:

Alfrēds Buls tēmā Bērni un ģimene, Politika, Vispārīgi

18. nov 21:58 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts18+

Nosargāsim LV pamatu - Stipru ģimeni (savienību starp vīrieti un sievieti)

Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus, kuriem rūp Latvijas, tautas liktenis, un kuri pārstāv tradicionālās ģimenes (savienību starp vīrieti un sievieti) aktīvi atbalstīt iniciatīvu par referenduma rīkošanu par ģimenes aizsardzību.

Alfrēds Buls tēmā Bērni un ģimene, Pārdomas, Viņš un viņa

24. nov 20:48 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Tradicionālā ģimene ir vislielākā vērtība ikvienā tautā!

Alfrēds Buls tēmā Pārdomas, Politika, Vispārīgi

26. okt 22:27 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 2 min • Noraidīts • 3194 skatījumi

Cik ilgi Latves tauta kaklakungu netaisnības cietīs?

Alfrēds Buls tēmā Politika, Vispārīgi

13. sep 2016 14:32 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Mūsu svētākais pienākums šo zemi mīlēt un sargāt

Mūsu svētākais pienākums šo zemi mīlēt un sargāt, lai viņa mūžu mūžos būtu un paliktu brīvu latviešu zeme. (Aleksandrs Grīns)

Alfrēds Buls, 21. apr 2016 22:11 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Velc tautiņa vezumiņu par drosmiņas trūkumiņ,

Īsi un kodolīgi par "tautas kalpu" (īstenībā varas uzurpatoru un tautas apzadzēju) attieksmi pret saviem darba devējiem - tautu. Cik ilgi tad tu tautiņa vilksi šo vezumu un kāda cēla mērķa vadīta???!!! Man patīk7Komentēt2Ieteikt22

Alfrēds Buls

6. apr 2016 21:14 • Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min • Noraidīts

Pieprasa extra privilēģijas! Laikam par Smagu darbu - tautai kārt makaronus uz ausīm. Grūti gan. Var skaidri saskatīt PSRS elites nomenklatūras kalumu un alkas pēc privilēģijām.

Par ko tas liecina???  Acīmredzot par to, ka portāla Draugiem.lv īpašnieki un administrācija stāv nelokāmā "tautas" kalpu "veiksmes" stāstu sardzē un atbalsta partiju „Progresīvie”, kura savā programmā pirms 13.Saeimas vēlēšanām deklarēja: "Tiesiski noregulēsim iespēju nelaulātiem pāriem reģistrēt savu kopdzīvi un kļūt par juridiski atzītu ģimeni neatkarīgi no dzimuma.''

Tas nozīmē, ka šīs partijas biedri viennozīmīgi grib reformēt tradicionālās ģimenes vērtības, kuras Latvijā ir dziļi iesakņojušās un ir Latvijas valstiskās pastāvēšanas pamats. Un, pildot šīs partijas norādījumus partijas atbalstītāji (draugiem.lv īpašnieki un administratori) plānveidīga vēršanās pret tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvjiem un „tautas” kalpu kritizētājiem.

Protams, šis portāls ir PRIVĀTĪPAŠUMS, un īpašnieks var darīt, ko grib. Viņš tak ir „cars” un „dievs” tik ilgi, cik īstais Dievs to ļaus. Un Dievs diez vai ir priecīgs par šīs ūnijas (Progresīvie&draugiem.lv) tīkojumiem. Gan jau drīz Dieva sods nāks par visu šīs ūnijas dalībnieku un atbalstītāju galvām. Tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvjiem ir tikai jānēsā šī cerība savās sirdīs. Tad Dievs arī piepildīs šīs cerības. Lai tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvjiem veicas ar cerību piepildīšanu.

Novērtē šo rakstu:

60
9